1. Ana Sayfa
  2. Erkek

Bir Kıza Nasıl Açılınır? Reddedilmeden

Bir Kıza Nasıl Açılınır? Reddedilmeden
+ - 2

Bir kıza nasıl açılınır? Platonik aşık olduğum biri var ya da İlgilendiğim biri var biz nasıl yakınlaşacağız ben ne yapıp sevgili boyutuna gireceğim. Bir kıza nasıl açılınır? Ne söyleyeceğim, nasıl hareket edeceğim, nasıl açılacağım, Nasıl sevgili olacağım bu ve benzeri herhalde yüzlerce soru var sosyal medya hesaplarım da işte bugün bu özel konuyu size en karizmanızı bozmayacak şekilde en cepte gözükmeyecek şekilde yazacağım.

Neden bunu söylüyorum çünkü hem kadının hem erkeğin uygulayabileceği yöntemler olacak. Yazımızın içeriği tanışıklığımızın olduğu kişiyle durumu kapsayacak. Eğer daha bir tanışma olmadıysa üç kez bakışma kuralından da bahsettiğim biriyle nasıl tanışırsın yazımı da okuyarak başlayabilirsiniz. Hadi uzatmayalım ve başlayalım hoşlandığın kişiye nasıl açılırsın? Bir kıza nasıl açılınır? Nasıl sevgili olursun.

Bir Kıza Nasıl Açılınır?

Bir Kıza Nasıl Açılınır

Strateji Belirle – Bilgi Topla

Öncelik şu dostlar karşımızdaki kişi hakkında toplaya bildiğimiz kadar bilgi toplamamız gerekiyor sosyal medya kullanıyorsa bu çok işimize yarayacaktır ya da iletişimdeyseniz ufak tefek sorularla başlayabilirsiniz. Bakın ufak tefek diyorum paldır küldür nerelisin, kimle yaşıyorsun, ne izlersin, ne yersin gibi sorularla değil.

Bıktırmadan daraltmadan küçük sorular paylaştığı bir mekan hakkında soru okuduğu kitap hakkında bir soru yani bir konu ve o konu hakkında soru. Bunu neden söylüyorum birden hızlı girişler ani düşüşlere sebep olabilir bu da sizin umudumuzu kırabilir ayakları yere basarak ilerlemek en iyisidir. Diğer yandan önemli bir konunun da altını çizmemiz gerekiyor.

Kendiniz hakkında yorumlarını merak etmemeye çalışın sizin hakkınızda ne düşündüğü gibi şeylere mümkün olduğunca girişmeyin ya da bir sosyal medya tanışması olsun. Nasılım fotoğraflardaki gibi mi? Bırak işte farklısını aynısını o söylesin sen kendin için asla bir şey sorma bir de şu var hayatında birinin varlığını sorgulamak.

Daha ilk dakikadan hücuma kalkmaktan başka bir şey değil. Boşa kürek çekmemek için yapıyoruz bunu olabilir de Canlar bunu analiz etmen lazım gösterdiği ilgiden paylaştığı fotoğraflardan, attığı tweetlerden, imalarından gidip bodozlama sormamak lazım.

Bir de şu var. Bunların hepsi bir strateji ile yapılmalıdır ne zaman nasıl yaklaşılmalı bir plan dahilinde olmalı. Ben içimden geldiği gibi davranırım arkadaş her şey taktik olmuş bu ne ya diyorsan ki yorumlarda genelde diyorsunuz görüyorum. Sen bodozlama git dene şansını ufacık bilgi varsa bile cepte gözük Kaybet planla yaparsan bir strateji halinde zamana yayarsan kazanırsın ve emin ol kazandıkların kaybedeceklerinden fazla olacaktır.

Yazışma ve Konuşma

Bir kıza nasıl açılınır? İkinci aşama dostlar iletişimi sıklaştırmak üzerine zaman zaman ortaya çıkan hal hatır soran bir konu hakkında hakkında küçük iletişimler kuran biri olmalısınız. Arada sırada ama yoğun bir iletişime geçmek burada önermediğim bir durum özellikle işin başlarında. Tabi bunun yanı sıra bir görünüp bir ay kaybolmayı da önermiyorum doğru zamanda kararında kurulan iletişimler bir aşinalık yaratacaktır hem ufaktan ilgiyi belli etmeye yarayacak hem de akılda kalıcılığınızı artıracaktır.

Özellikle bir sonraki maddemiz de geçiş aşamasında yazışma ve konuşma konusu çok işinize yarayacak önemli bir konu yazışma iyidir. Özellikle ilk dönemlerde küçük iletişimler için idealdir ama belli zamanlarda telefon görüşmesi yapmak puan kazandırır sesini duyayım de bir adım her şey yolundadır umarım tadında küçük bir konuşma bile duygu aktarımı açısından bile işinize yarar.

Tabi burada da işi yine kararında bırakmalı E ne yaptı küçük enişte sattı mı dobloyu? Benzine de çok zam geldi çok yakıyordu araba şimdi, kaç model demiştin gibi anlamsız sohbetler olursa istediğinizi alamazsınız. O yüzden mümkün olduğunca tadında bırakmak gerekir dediğim gibi yazışma idealdir fakat ses duymak duygu heyecan hareket aktarma açısından size faydası olacaktır.

Bir Kıza Nasıl Açılınır? Sosyalleş

Genelde yapılan hata şu oluyor dostlar. Emeklemeden koşma çabası daha vakit geçirmeden hemen açılma çabası. Yani bir an önce sevgili olma merakı bu çok yanlış hem sizin için yanlış beraber vakit geçirmeden fazla anlam yüklemek adına hem de karşı tarafın bakış açısı için yanlış zamana yaymadan aceleci davranmış olmak adına önce sosyalleşilmeli zaman geçirmeli.

Az önce telefon görüşmesinde bahsettiğim gibi duygu ve enerji aktarım açısından çok önemli ayrıca sosyalleşmek size kendinizi göstermek adına çok güzel fırsatlar sunacaktır burada sosyalleşme kısmında ciddi riskler var tabii çok güzel bir plan doğrultusun da hareket edilmeli orada da ilk madde yaptığımız strateji giriyor devreye.

Plansız girişler işlemler adına bir tane örnek vereyim geçen günlerde karşılaştım, mesela iki naber mesajından sonra ne yapıyorsun hafta sonu kampa gidelim mi? Bu ne ya daha ne kadar iddialı girebilirsin bir olaya o sohbet koyulaşmalı o iletişim sıcaklaşmalı sonra sosyalleşmeye dönmeli sosyalleşmek adına uç programlar yapılmamalı küçük hamleler çok meşhur bir kahvecide kahve içmek, sağlam bir grubun çıktığı mekanda müzik dinlemek her şey geçtim nohut pilavı seviyorsun anlaşılan seni bir yere götüreyim de ben parmaklarını yersin, teklif bile samimidir karşılık bulur.

Nohut pilav örnek tabii ki siz başka payda da bulabilirsiniz. Sözün özü dostlar sosyalleşmeli ve anı biriktirmelidir bu sizin o kapıdan girmeniz için önemli bir anahtardır burada küçük bir not olsun o sosyalleşme ard arda olmamalıdır araya zaman sokmak çok uzun değil tabii daha sağlıklı olmasını sağlar.

Bir Kıza Nasıl Açılınır? Flörtleş

Yazışırken, konuşurken, sosyalleşirken flört etmeyi ihmal etmemelisin nasıl flört edilir burada uzun uzun yazmayalım nasıl flört edilir? Buradan okuyabilirsin. Flört demek karşılıklı ilgiyi aktarmaktır aslında beğeniyi dile getirmektir. Samimiyeti yakalama çabasıdır burada beğeniyi dile getirmek iletişime iltifatlar sıkıştırmak sizin anahtarınız olacaktır.

Ama abartmadan içine düşmeden ağızdan sular akmadan. Merhaba kaslar lens mi omuzlarına çamaşır asabiliyor muyuz beyefendi, han fendi onlar bacak mı yoksa Roma tapınaklardaki sütunlar mı yap böyle iltifatları sonra a toton gitti olsun ya da iç cebine girip arada selam verilenlerden olursun olmaz daha ağır ve olgun iltifatlar kullanmalısın zekaya, konuşma tarzına, kendiyle barışık olmasına ya da merhametli olmasına bunlara yapılan iltifatlar hem size puan kazandırır hem de karşı tarafa havaya sokmamış olur.

Aynı zamanda ilgilenildiği hoşuna gittiği de bir şekilde belli edilmiş olunur bir erkeğe bir kadına nasıl iltifat edilir? Buradan okuyabilirsiniz yine.

Hamle Yap – Tepki Ölçün

Bütün her şeyi kademe kademe yapıyoruz analiz ettik, küçük iletişimler kurduk, iltifatlar, sosyalleşmeler ufak ufak vites attırmak gibi hareket ettik birinci vitesden dörde geçmedik sağlam ve emin şekilde ilerliyoruz sıra biraz hız kazanmaya geldi burada biraz daha sempatikliği kullanarak yaklaşma sağlanmalıdır bir şeyler ima edilebilir.

Bak sen yalnız ben yalnız böyle giderse ben senin başına kalacağım haberin olsun bazen kıskanıyorum seni sevgili olsaydık yanmıştın vallahi o kadar keyifli zaman geçiriyorum ki seninle her ayrıldığımızda bir sonraki görüşmemizde ne yapsak diye düşünüyorum bu ve bunun gibi cümleler olayı şekillenmesine sebep olur.

Verilen tepkiler doğru yolda mısınız yoksa daha yolunuz uzun mu anlamanıza sebep olur o yüzden arada vites arttırılıp hızlanabilinir ama belli aşamalardan geçtikten sonra ve en önemlisi olayı abartmamak şartıyla yani görüştünüz aynı gün ya biz keşke sevgili olsak senden daha iyisini bulamam gibi geliyor bana ah canım çok tatlısın ya o değil de bazen sevgilim olsan diye düşünüyorum ya evet az önce söyledim alemsin ya her şey bir yana baya baya kıskanıyorum ben seni sevgilimmişsin gibi, kalksak mı artık kalkmak demişken böyle giderse başına kalacağım evlenmek zorunda kalacaksın benimle koşarak uzaklaşılır.

Bir daha da şansımız kalmaz bir cümle ve karşılığında verilecek tepkiyi ölçmek bahsettiğimiz bu sevgili dostlar işin sırrı şurada kendinize güvenmeli ve gözünüzde büyütmemelisiniz. Çünkü gözünüzde fazla büyütürseniz korkarak adım atarsanız korkarak adım atarsanız.

Korkarak atılan her adım karşı tarafı tedirgin eder tedirginlik de sizin daha da korkmanıza sebep olur. Alın size mis gibi bir kısır döngü kararlı olun ve kendinize güvenin özellikle ayağı yere basan ve belli sıralama ile adım atarsanız bu süreci başarırsınız olmadı başaramadınız mı karşı taraftan bir sürpriz ile mi karşılaştınız sonuç itibariyle şansınızı denediniz sonuç itibariyle üzerinize düşeni yaptınız kaybınız kazanacağınızdan fazla olmayacak bir kez daha aktarmış olayım.

En azından çok ciddi derecede içiniz rahat edecek. En azından içinizde Ukte kalmamış olacak ben gerçekten bu maddeleri harfiyen yaparsınız da reddedilme şansınızı oldukça düşük görüyorum. Umarım her şey istediğiniz gibi sonuçlanır tekrar görüşene kadar kendinize göz kulak olun hoş çakalın.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.