İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

En İyi Akü Markası

En İyi Akü Markası
+ - 0

Uzun süren en iyi akü markası kararı vermem gerekiyordu ve başladım araştırmaya, işi bilen kişiler sayesin de bir karar aldım. Akü bitmeden size uyarılar veriyor zaten gözünüzden kaçırmayın yoksa yolda kalırsınız. 2 gün önce arabanın aküsünün biteceğini anladım.

Araba çalışmamıştı ve takviye kablosu ile takviye yaparak çalıştırmıştım. Sanayiye gittiğim de ustalar akünün ömrünün bittiğini ve yenisi takılması gerektiğini belirttiler bende acele etmedim ve sizler için en iyi akü markası listesi hazırladım.

En İyi Akü Markası

En iyi akü markası Varta seçilmiştir, global pazar alanında. Bindiğimiz tüm araçları çalıştırılması için kullanılıyor akü elektrik toplayan bir nevi pil gibidir. En iyi akü markalarını listeledim sizler için Aküler sülfrik ve Asit’ten üretilir bu sayede aydınlatma, çalıştırma, ateşleme işlemleri sağlıyor.

En İyi Akü Duracell Akü

En iyi Duracell Akü

Bu akü özellikle Ford markalı araçlar için en iyi akü markası diyebilirim. Duracell starter Ds70 alçak kutu akü modeli. Fakat güvenli marş yapacağınız güce sahip olmakla beraber bir çok marka ile de uyumlu ölçülerde diyebiliriz. Entegre backfire koruması olan 4 bölümlü düz kapağa sahip olması durumun da hiçbir zaman bakım gerektirmeyen modern kalsiyum teknolojisi ile ön planda bulunan iddialı akü markasıdır.

Autopower

En iyi Akü Autopower

Bakım gerektirmeyen aküler arasında olan bir diğer marka ise Auto Power A74-L3 12 Voltluk akü diyebiliriz. Güvenlik konusunda da tüm binek araçlar için de kullanılabilir. Öncelikli olarak son model arabalar için yani yüksek teknoloji barındıran özellikli arabalar için çok tercih edilen markalar arasındadır dikkatinizi çekmiştir sıfır araba modellerine bakarken. Bütçe konusunda ise tam bir bütçe dostu diyebilirim.

Energizer Akü

En İyi Akü Energizer

Energizer Max tam kapalı kutu tasarımı ile bakım gerektirmeyen pratik ve yüksek performans sağlayan akü markasıdır. F/p gurubunda bulunan Avrupa standartların da üretimi yapılan bütçe konusunda da tüm gözleri üstüne toplamayı başarıyor diyebilirim.

En iyi Akü Varta

En iyi Akü Varta

Üstün teknolojiler sayesin de üretilmektedir tüm araçlar için uyumlu bir marka modeli olmayı başarmış durumda. Özellikle star+stop son model araçlar için çok ideal bir marka. Aklınıza gelecek motorlu tüm araçlar için vazgeçilmez hale geldi artık ve bende arabama Varta akü aldım arkadaşlar. Diğer marka akülere kıyaslama yaparsak %20 daha fazla enerji tasarrufu sağlar ve hava kirliliğini önler. Ekstra marş gücü sayesinde yüksek performansı sayesinde en beğenilen yüz olmayı başarmıştır benim tavsiyem Varta akü markasıdır arkadaşlar.

En İyi Akü Markası Mutlu Akü

En İyi Akü Markası Mutlu Akü

Türkiye’de çok sevilen markalar arasında olan mutlu akü çok geniş bayilere sahip binlerce kişinin ilk tercihleri arasına girmeyi başarmış durumda arkadaşlar. Altı milyon kapasiteye sahip akümülatör üretim tesisi sayesin de Türkiye’nin en güçlü markasına sahip.

Tüm araçlar için farklı özelliklere sahip modelleri mevcut arkadaşlar. Fiyat konusunda piyasanın çok üstünde fakat bu fiyatlara değdiğini de belirtmek isterim. Kapak sistemine sahip kapalı modelleri daha az bakım yapmanıza olanak sağlamaktadır. Ayrı bir avantajı ise daha fazla performans sağlar diğer markalara oranla. Araçların donanımlar seviyeleri için SFB teknolojisi bulunmaktadır.

İnci Akü

İnci Akü

İnci akü Türkiye’nin en değerli markası olarak seçilmiştir. Oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Tüm araç tiplerine uygun akü modelleri mevcut arkadaşlar. Son seri aküleri ise hiç bakım gerektirmeyen özellikleri sayesinde ön planda. Yüksek marj için ve uzun ömürlü aküler için tercihler arasındadır.

EFB Max Tigris Aküsü geliştirdiler son zamanlar da son model start+stop özellikli arabalar için. Yeni bir marka olduğundan kısa zamanda çok tercih edilen markalar arasına girmeyi başarmış durumda. Dizel ve benzinli olan araçlara göre A sınıfı aküleri tercih edilmektedir.

Bosch Akü

Bosch AKü

Akü alacaksanız bütçeniz fazla ise bu markayı tercih edin derim. Bosch akü markası uzun yıllar süren dayanıklılığı sayesinde ön plandadır. Darbeler ve sarsıntılı durumlar da kesinti olmadan elektrik vermeye devam eder. Zorlu hava şartları için de özel kapağı bulunuyor. Diğer marka akülere göre küçük ve kullanışlı olması da gözlerden kaçmıyor. Bunlara oranla performans konusunda ve marş gücünde çok çok başarılı arkadaşlar.

Yiğit Akü

Yiğit Akü

Yiğit markası ise en başarılı ve yerli olmasından çok fazla tercihler arasına katılıyor. Neredeyse tüm araçlar için akü modelleri var ve farklı özelliklere sahip. Tarım araçları için yüksek verim sağlarken, taksiler için yüksek performansı ile ön planda yer alır. Tüm sıkıntılara rağmen kesintisiz elektrik akımı sağlamaktadır. Bu akü uzun yıllar kullanılabilen marka diyebilirim.

President Akü

President Akü

Uygun fiyatlı aküler arasında olmayı başaran markalardan. Akü için bütçeniz kısıtlı ise bu markayı tercih edebilirsiniz. Özel tasarımı sayesin de bakım gerektirmeden kolay kullanım sağlamaktadır. Benzinli ve dizel arabalar için uluslararası kalite standartlarında üretilmektedir bu sayede sürüş verimini yüksek performans ile sağlıyor. Araçların çekişini en üst düzeye çıkartabilmek için yüksek şarj alır ve su kaybını engeller ideal boyutları sayesin de tüm araçlara uygundur.

Hugel Akü

Hugel Akü

Fiyat performans ürünü olarak dikkat çeken Hugel, İnci akü tarafından kurulmuştur. Bulunduğu rakipler de en iyi tercih edilebilecek akülerden biri diyebilirim. Yüksek performans almanızı sağlayan Ca-Ca gümüş ve kalay karışımlı plaklar sayesinde. Zorlu iklim koşulların da bile marş gücünü %15 arttırarak iyi bir deneyim sağlar. Ayrıca kapak üstüne takılan indikatör şarj seviyesini kontrol edebilirsiniz.

Fiyat performans konusun da en başarılı bulduğum markaları listeledim siz de sevdiklerinizle paylaşabilir ve güvendiğiniz en iyi markaları yorumlayabilirsiniz bu sayede bir çok ziyaretçimize fayda sağlamış olursunuz.

Yorum Yap