İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Tavsiye

En İyi Çay Makinesi 10 Tavsiye

En İyi Çay Makinesi 10 Tavsiye
+ - 0

Çay, sabah kahvaltısında ve gece sohbetleri için vazgeçilmez milli bir içeceğimizdir. Bizler de en iyi çay makinesi araştıralım dedik sonuçta toplum olarak çayı çok severiz. Teknoloji ile birleşince çaya olan sevgimizi çay makineleri ile kolaylaştırabiliyoruz.

En İyi Çay Makinesi

Çaya olan keyiflerin artması için sizlere en iyi çay makinesini araştırdık. Listemiz de en iyi olanı ve fiyat performans ürünü aynı zamanda da bütçe dostu çay makinelerini bulabilirsiniz.

Schafer Stılle Çay Makinesi

Schafer Stılle Çay Makinesi

Schafer Stılle teknik özellikleri ve fiyat konusunda kullanıcılardan tam puan almayı başarmıştır. 1650 watt gücüne sahiptir. Demlik kısmı cam ile özelleştirilen en iyi çay makinesi Schafer Stılle, bu bakımdan çayınız hazır olduğunu gözlemlemenize imkan sunuyor. Ayrıyeten ürünün dayanıklılığını ana gövdesi çelik olmasına borçlu tamamen. Ek olarak ise otomatik kapanma sistemi ile susuz çalışma emniyeti ile vazgeçilmez bir deneyim sağlamaktadır.

Tefal BJ5098TR Tea Expert Deluxe

Tefal BJ5098TR Tea Expert Deluxe

 • 1,8 lt su ısıtıcısı ve ile geniş bir hacme sahip,
  Misafirler, kalabalık aileler ve ofisler için uygun,
  1650 Watt gücüne sahip,
  Paslanmaz çelik çay filtreye sahip,
  Sıcak tutma yapısı ile saatlerce sıcak çay tüketebilirsiniz,
  Kablosuz kullanma avantajı ile kolay servis yapılabilir,
  Döner tabana sahip 360 derece.

Tefal küçük mutfak aletlerin de başarılarını sürekli kanıtlamış markadır. Tefal Expert Deluxe çay makinesi geniş hacim, şık görüntüsü ve rahat kullanımı ile dikkat çekmektedir. Tüm mutfaklara uyum sağlayan inox rengi ve ııklı açma kapama düğmeleri ile mutfaklara yakışır. Susuz çalımaması için emniyeti bulunan su biterse de otomatik kapanmaktadır.

Homend 1709 Royaltea

Homend 1709 Royaltea

 • Sesli uyarı veren çay makinesi,
  Bitki çayı, siyah çay Kahve ve mama suyu sıcaklıkları için özel modlara sahip,
  Mama suyu için suyu 100 dereceye getiriyor ve 40 derecelere düşürüyor,
  Bitki çayını ise 80 – 90 ısı derecesin de demler,
  Çay iki saat, mama suyu beş saat ve kahve için bir saat kadar sıcaklığı kaybettirmez,
  Su ısıtıcısı kapasitesi 1,9 lt, demlik kapasitesi 1lt.

1800 Watt gücü ile en iyi çay makinesi Homend, sizler için istediğiniz derece de su sıcaklığını ayarlıyor. Mama sularının sıcaklığını sadece annelerin sorunlarından biri olduğundan bu sorunu da sizlere sunuyor.

Sizler için ideal olan mama suyun derecesini Homend’e bırakın. Suyu sterilize etmektedir 3 farklı düğmesi ile. Güvenlik olarak da su biterse yada su kaynadıktan sonra otomatik kapanmaktadır.

Philips Çay Ustası HD7301/00

Philips Çay Ustası

 • 1700 Watt enerji gücüne sahip,
  Çaydanlık kısmı cam,
  Sıcak tutulabilir kulplar,
  Demlik 0.9 lt, 9 lt su ısıtıcısı,
  Kireç önleyici filtreler ile çıkarılıp yıkanabilir,
  360 derece dönebilen taban özelliği,
  Kablosu sarılabilir.

Geniş hacmi ile gizli paslanmaz çelik üretimi ile ön planda bulunan en iyi çay makinesi, Ayrıca vermiş olduğu 1700 watt güç ile kısa zaman dilimin de 2 litre suyunuz sıcacık olmasını sağlamaktadır. Çıkardığı ses sizleri rahatsız etmez. Oldukça pratik kullanım sağlayan çay makinesi, iki kapaktan oluştuğu için de demliksiz kullanılabilmektedir. Siyah rengi ile mutfağınıza şık tasarımı ile uyum sağlayacaktır.

Sinbo Stm-5812 Elektrikli Çay Makinesi

Sinbo Stm-5812 Elektrikli Çay Makinesi

Fiyat konusunda tam bir bütçe dostu olan Sinbo çay makinesi, 1.7 litre kadar suyu ısıtmaktadır. 360 derece dönen taban özelliği ile dilerseniz de süzgeçlerini çıkarılabilir. Bu bakımdan süzgeçleri yıkayarak ömrünü uzatabilirsiniz. Aynı zamanda ise susuz çalışma emniyeti ile sıcak tutma ve çift ısıtma özellikleri sunmaktadır.

Arzum AR3004 Çay makinesi

Arzum AR3004 Çay makinesi

 • Double heat sistemi: 135W (sıcak tutma) / 1650W (kaynatma),
  Demlik kapasitesi 0.7 lt, 9 lt su ısıtıcı haznesi,
  Malzemesi ile beraberin de paslanmaz çelik gövde,
  Kablosuz taşınabilir ve kablo toblama özelliği,
  Su bitimin de ise otomatik kendini kapatmaktadır.

En iyi çay makinesi listemize Arzum ile devam ediyoruz. Işıklı göstergeleri ile pratik kullanımları sayesin de dikkatleri kazanmayı başarıyor. Ayrıca hiç plastik malzeme yok üründe. Keyifli ve sağlıklı çay içmek için oldukça ideal bütçe dostu çay makinesi diyebiliriz. Ağzı geniş olduğundan tüm bardaklarınızı kısa zaman da doldurabilir. Su ısıtma haznesi için kapağı var. Büyük aileler ve misafirler için yeter büyüklüğe sahip.

Grundig TM 6860

Grundig TM 6860

 • Demlik 0.7 lt, Su ısıtıcı 1.7 lt,
  1650 Watt gücüne sahip,
  Çelik filtreli,
  Sıcak tutma özelliği var,
  Parmak izi yapmayan özel tasarım,
  Sesi diğer çay makinelerine kıyasla daha az.

Grundig çay makinesi en çok satılanlar arasında yer alıyor. Servisi fazla olmasının ve şık tasarıma sahip olmasının avantajı var. Ayrıca geniş hacme sahip, çelik filtreli ve kolay kullanım sağlamaktadır.

Korkmaz A 341-04 Çaykolik

Korkmaz A 341-04 Çaykolik

 • Semaver görünümlü çay makinesi,
  2000 watt gücünde,
  Su ısıtıcısı 3 lt, Demlik 1.1 lt,
  Ergonomik yapısıyla rahat kullanım,
  Su ısısını otomatik ayarlar, kaynatma yada sıcak tutma moduna girer,
  Susuz çalışma emniyeti mevcut.

Semaver görünüme sahip olmasından diğer çay makinalarından sıyrılıyor. Ayrıca ışıklı gösterge, damlatmayan musluk, gizli rezistans ve otomatik başlatma özelliği ile çok tercih edilen en iyi çay makinesi listemize girmeyi başarmıştır. İç hacmi diğer çay makinelerine kıyasla çok büyük. Sıklıkla çay sevenlere yada kalabalık aileler toplantılar gibi ortamlara tek başına yeterli kalacaktır.

Arnica Demli Rose IH33151

Arnica Demli Rose IH33151

 • Demlik 1lt, Su ısıtıcısı 1.5 lt,
  1800 watt gücüne sahip,
  360 derece döner taban ile kablosuz su ısıtıcı,
  Otomatik kapatma özelliği,
  Paslanmaz demlik, çelik çay filtresi ve gövde.

Arnica Demli oldukça şık tasarımı ve renkleri ile dikkat çeken ürünlerden. Kablosunu sarabileceğiniz haznesi ile rahatlıkla saklanabilir. Ayrıca su bitimin de ise otomatik kapanma özelliği mevcut. Makine de yıkanabilir, sessiz çalışma teknolojisi, gösterge paneli ve gizli rezistans ile bir çok güzel özelliğe sahip. 3 farklı renk seçenekleri sunan Arnica 2.5 litre kapasite ile uzun ömürlü kullanma sunmaktadır.

Nordia Serenade Çay Makinesi

Nordia Serenade Çay Makinesi

 • Demlik 1lt hacme sahip, Su ısıtıcısı 1.75 lt,
  Sıcaklık kaybı yaşatmayan özelliği ve otomatik kapanma,
  Yeşil ışıklı ve kırmızı uyarı,
  Aşırı ısınmalara karşı koruma sağlar,
  Demlik makine de yıkanabilir.

Nordia Serenade çay makinesi tam bir bütçe dostu olduğundan çok tercih edilenler arasında. Diğer çay makinelerine oranla fiyatı hoşunuza gidecek. 1800 watt güce sahip olmasından kısa zamanda sıcak suyunuzu hazırlar. Paslanmaz demlik ve gövde sayesinde pratik bir şekilde sağlıklı çaylarınızı demleyebilirsiniz. Kireç önleyici ve enerji tasarrufu sayesin de en iyi çay makinesi listemiz de yer verdik.

Listemizin sonuna geldik sizler de bilinçli alıveriş yapmak istediğiniz dostlarınıza alışveriş yapmadan önce araştırma yapmalarını isterseniz bizi tavsiye edebilirsiniz. Tavsiye kategorimizden araştırmalarınızı yapabilir belki ihtiyacınız olursa en iyi çaydanlık listemize de bakmak isteyebilirsiniz.

Yorum Yap