İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Tavsiye

En İyi Yoğuşmalı Kombi Bütçe Dostu 10 Kombi

En İyi Yoğuşmalı Kombi Bütçe Dostu 10 Kombi
+ - 0

Normal kombilere göre daha çok tasarruf sağlayan az enerji tüketimi ile bütçelere katkıda bulunan en iyi yoğuşmalı kombi modellerini liste haline getirdik. Özellikle Türkiye’de gelen zamlar sonrası bütçeleri zorlayan faturalarınızı düşünerek oluşturduk bu listeyi.

En İyi Yoğuşmalı Kombi

Türkiye’de bir çok marka kombi modelleri var hal böyle olunca kafalar karışmaktadır bizde kafa karışıklığını gidermek için kombi seçimin de önemli kriterler nelerdir? Avantajlı bütçe dostu kombiyi nasıl seçersiniz sizlere yardımcı olabilmek için araştırdık işte en iyi yoğuşmalı kombi modelleri.

1. Alarko Seradens Super Plus Ssp 36 Çift Yoğuşmalı Kombi

Alarko Seradens Super Plus Ssp 36 Çift Yoğuşmalı Kombi

Alorko markası Türkiye’de bir çok kişinin kullandığı markalardan bir tanesi. Alarko çift yoğuşmalı son nesil kombi modeli yüksek enerji tasarrufu ile aynı zaman da dayanaklılığı ile çok sevilmektedir.

İç kısmı geniş olduğundan sıcak suyun kesintisini yaşatmadığı gibi dışarıya da çok az atık gaz atmaktadır. Alarko’nun yoğuşmalı kombisi, yoğuşma suyuna dayanıklı uzun kullanım ömrüne paslanmaz çelik ile destek verilmiştir.

2. Bosch Condens 2200i W 24 Yoğuşmalı Kombi

Bosch Condens 2200i W 24 Yoğuşmalı Kombi

Bize göre en iyi yoğuşmalı kombi markası yüksek enerji tasarrufu sağlayan Bosh condens yoğuşmalı kombi. Kompakt tasarımı ile tasarlanan kombi, Evlerin her köşesine rahatlıkla takılabilmektedir. oldukça sessiz çalışmaktadır 45 dB kimseyi rahatsız etmeyecek uygun fiyatlı kombilerden diyebiliriz.

3. E.C.A. Proteus Premix 24 HM Yoğuşmalı Kombi

E.C.A. Proteus Premix 24 HM Yoğuşmalı Kombi

En iyi kombi markaları arasında olan E.C.A Proteus modeli A enerji sınıfındadır. Telefon ile uzaktan kontrol sağlayabileceğiniz yoğuşmalı kombi, Boyutu ile her yerde rahatlıkla konumlandırılabilir. Tam bir fiyat performans ürünü tasarruf etmenize olanak tanırken aynı zamanda da çok sessiz çalışmaktadır.

4. Demirdöküm Nitromix P 24 Yoğuşmalı Kombi

Demirdöküm Nitromix P 24 Yoğuşmalı Kombi

Demirdöküm Nitromix en iyi yoğuşmalı kombi listeminiz 4. sırada yer almaktadır. Yüksek tasarrufunu %108 verimlilik performansı ile sağlamaktadır. Uzun ömürlü kullanılabilir olması için çelik kaplamalı eşanjör sistemine sahiptir.

5. Buderus Logamax Plus GB012-25K V2 Yoğuşmalı Kombi

Buderus Logamax Plus GB012-25K V2 Yoğuşmalı Kombi

Buderus Logamax Plus en kaliteli kombi listemize girmeyi başaran modeli ile tüm gözleri üstüne çekmeyi başarmış durumda. Donmalara karşı koruması ile balkonda bile kullanılabillir dijital paneller sayesinde ise kolay yönetebilmenize olanak sağlıyor. Oldukça tasarruflu olmasından dolayı bir çok kişi satın almıştır tam bir fiyat performans ürünü kesinlikle.

6. Vaillant ecoTEC Pro VUW 286/5-3 Yoğuşmalı Kombi

Vaillant ecoTEC Pro VUW

Vaillant ecoTEC en iyi kombi listemizin 6’ıncı sırasında, sabit su ısı özellikleri ile karşımıza çıkmaktadır. Diğer kombi markalarına oranla %107 enerji tasarrufu veren ürün, hızlı performans sağlamaktadır.

7. Warmhaus EWA 24 Yoğuşmalı Kombi

Warmhaus EWA 24 Yoğuşmalı Kombi

Warmhaus EWA kombi 26 kW elektrik tüketimi ile bir çok mutlu müşteriye ulaşmış durumda. Elektirik üretimi sayesinde çevreyi korurken diğer marka kombilere oranla ise daha sesli çalışmaktadır. A enerji sınıfında olan kombi, Müşterilerinden ise yüksek puanlar almayı başarıyor.

8. Vaillant ecoTec Pure 286/7-2 Yoğuşmalı Kombi

Vaillant ecoTec Pure

Vaillant kombinin bu modeli de diğer modeli gibi en iyi kombiler listemize girmeyi başaran serilerinden biri, uzun ömürlü olabilmesi için paslanmaz çelik yapısı ile üretilmektedir. Üstün de LCD ekran yerleştirilen ürün kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sabir ısı ayarına sahip ürün eleştirilen tek dezavantajı ise sesli çalışmasından kaynaklı.

9. Daikin Premix NDJ 24 Yoğuşmalı Kombi

Daikin Premix NDJ 24 Yoğuşmalı Kombi

Daikin Premix özel ısı eşanjöre sahiptir aynı zaman da ise A enerji sınıfındadır. Çok sessiz çalıştığından bir çok tüketici ile sadakati sağlamış durumda kesinlikle. Özel üretimi ile ısı kayıplarını engellemek için üstün performans üretime sahiptir biz tavsiye ederiz kesinlikle.

10. Baymak IDEE Premix 35 Yoğuşmalı Kombi

Baymak IDEE Premix 35 Yoğuşmalı Kombi

En iyi yoğuşmalı kombi listemizin son sırasına girmeyi başaran bir diğer kombi markası ise Baymak oldu. Uzun ömürlü olabilmesi için paslanmaz çelik yapısı ile kafalar rahat olacaktır. Üzerinde olan oda termostatı ile rahatlıkla kullanılabilmektedir ve küçük yapısı ile bir çok alana montajı yapılabilmektedir.

 

Yorum Yap