1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Keşfeet, teknoloji, ev eşyaları, kişisel bakım ve film dizi tavsiyeler hakkında kullanıcı yorumlarına ve veriye dayalı araştırma sağlar. Müşteriler için toplanan ürün istatistikler, inceleme ve öneri listeleri hazırlandıktan sonra Keşfeet.com üzerinde yayına girer.

Türkiye’nin en faydalı, en şeffaf ve en binlerce ürün inceleme ve araştırma platformu olmaya yönelik vizyon benimseyerek ilerleyen Keşfeet, ürün araştırma ve incelemelerini alanında uzman ekipler sayesinde yapar. Editörler bilinçli tüketim sağlanması için Türkiye’nin en çok tercih edilen pazar yerlerinden verileri toplar, markaların yeni lansmanlarını araştırarak ürün inceleme listeleri oluşturulur.

Kullanıcılarına daha çok bilinçli tüketici olmaları için bilgi vermek ve ürün incelemeleri paylaşmak için açılan Keşfeet, en kaliteli, en iyi, fiyat performans ürünleri sizlerle paylaşmak için ciddi emekler harcamaktadır.

Kullanıcı ziyaretçilere en iyi olanları fikirlerini paylaşmak için içerik liste yayını yapan Keşfeet, paylaştığı tüm listelerin ziyaretçilerine bilgi sağladığından, uygulanabilir fikirler sunmasından emin olur. Bünyesinde büyük bir ekibi olan Keşfeet, Türkiye’de ürün inceleme konusunda donanımlı ücretsiz platform olarak hizmet sağlamak için çaba sarfetmektedir.

Keşfeet, doğaçlama liste yapmaz ziyaretçilerine doğrudan ürünlerin avantajlarını, dezavantajlarını, özelliklerini ve faydalarını aktarır. Siz bilinçli tüketiciler için en uygun fiyatlı satış yapan siteyi bulur ve bütün listelerin altına ekler. Ziyaretçilerine objektif ve doğru bilgileri paylaşmaya dikkat eder.