1. Ana Sayfa
  2. Kadın

HOŞLANDIĞIN ERKEĞİ 4 ADIMDA PEŞİNDEN KOŞTUR

HOŞLANDIĞIN ERKEĞİ 4 ADIMDA PEŞİNDEN KOŞTUR
+ - 0

İnstagram ve Twitch yayınlarında en çok sorulan sorulardan biriydi bu soru bir erkeğin senin peşinden nasıl fır döneceğini merak ediyorsan. İşte bu makale çok doğru bir makale bu bilgiler sayesinde zor olanı başarıp belki de seninle görüşmek istemeyen bir erkeğe bile peşinden koşturacak duruma getireceksin. Peki bunu nasıl olacak öncelikle dediklerimi can kulağıyla dinle erkekleri rekabete zorlama onlarla inatlaşmaya çalışma senden daha fazla uzaklaşmasına neden olursun bu şekilde o yüzden atacağın adımları çok dikkatli bir şekilde atacaksın bunun bir oyun olduğunu ya da kendin gibi davranmadığını kesinlikle düşünme.

Çünkü asıl amacın onun gözündeki değerini geri getirmek olduğunun farkında olmalısın. Yine her zaman söylediğim gibi kendi değerinin farkında değilsen hiç de erkeğin sana saygı duymasını beklememelisin erkeklerin bu konudaki düşünce tarzı şu. Genelde hepsi aynı değil her zaman aynı olmadığını söylüyorum ilişkilere göre erkeklerin değişik davranışlar sergileyebileceğiniz de söylüyorum.

Aynı erkeğin farklı ilişkide farklı davranış sergileyebileceğini de söylüyorum kolay ulaşılabilen bir kadına ancak hükmetmeyi seven bir erkek değer verir. O yüzden eğer kaliteli bir erkekle berabersen diğer kadınlardan daha zor ulaşılabilir olmalısın fakat bunu yaparken onu ezmemelisin hem vazgeçilmez bir kadın olacaksın, hem de onunla uyumlu olup onu ezmeyeceksin bu çok önemli bir nokta.

Eğer onu ezersen ilişkinin ilerleyen dönemlerinde onu benimsediğin an birden ortadan kaybolacak ve aynı durumu sana yaşatarak senin peşinden koşturmaya çalışacaktır. Belki de çoğunuz bu durumu yaşadığınız bir erkeği peşinde koşturmak istiyorsan şimdi söyleyeceğim maddeleri odaklanmalısın. Hiçbirini de kaçırma hepsini can kulağı ile oku ve sonuna dek takip et. Çünkü bazı atladığım noktalarda ipin ucunu kaçırabilirsin ve ilişkiyi çıkmaza sokarsın.

İlgili Davranma

Eskisi kadar ilgili davranma ve her konuda ona hesap sormaya çalışma bu önemli bir konu hoşlandığın erkek sana karşı her ilgisiz davranıyorsa eskisi gibi değilse ona hesap sorup durmadan trip atar vaziyette olma bu kötü yolda olduğunu gösterir.

Şimdi söyleyeceğim iki şeyi ona düşündürdüğün takdirde onu daha çok kendine çekeceksin. Bu maddenin içindeki 1. maddemiz onun düşündüğü kadar kolay elde edilemeyecek bir kadın gibi gözükerek eğer önceden bu hata yapmışsan da ona karşı ilgini azaltarak davranmalısın, çevrende sana karşı ilgili bir sürü erkek olduğunu ima etmek yani onu seçmen için daha çok emek vermesi gerektiğini onu hatırlatmam gerekiyor.

Burada yapabileceği en büyük hatayı söylüyorum önüne gelen erkekle çıkan bir kadın gibi gözükme riski bunu yaparken sana gelen yabancı telefonlardan ismini bilmediğin kişilerden çiçeklerden veya hatta onu endişeye veya seni sahiplenmeye itecek bazı şeylerden bahsedebilirsin, fakat acaba bu kadın başkalarıyla da mı görüşüyor gibi bir düşünceye onu sokmayacaksın.

Biraz pembe yalanın tabi kimseye zararı olmaz değil mi. Ama bu ortaya çıkabilecek bir şey olmamalı bu şekilde seni zihninde daha çok tutacak ve benden başka ilgilenen erkekler var demek ki düşüncesine girecektir böylece seni daha fazla sahiplenecektir.

Bu maddemiz ikinci maddesi onun gözünde daha değerli kadın olmak için yapman gereken diğer şey ise, gösterdiğin ilgiyi kademeli bir şekilde azaltacaksın bunu yaparken birden soğuyan bir kadın görüntüsünü asla verme.

Eğer bu şekilde davranırsan ilişkiyi kopma noktasına getirdiğini ve birden soğuduğunu düşünecektir önceden onunla çokça ilgileniyorken artık kendine daha fazla zaman ayır ve dünyanın merkezindeymişsin gibi davran fakat bunu yaparken hatırlatacağım önemli bir şey var Kendini vazgeçilmez zannetme hatasına düşme. Başta bu durumun farkında bile olmayan erkek bile eğer senin bu durumda görürse seni daha çok istemeye ve senin için daha fazla uğraş sarf etmeye başlayacaktır.

Musait Olma Fazla

Daha az müsait olmaya başla. Önceki durumunu düşün onunla zaman geçirmek için kendini ne kadar zorluyorsun. Hatta buluşmaya onu ikna etmek için sürekli mesaj atan taraf hep sendin. Burada yapman gereken şey sabırlı olup ani tepkiler vermeyi bırakmak, bugüne kadar onu buluşmaya ikna etmek için hep planlarını erteledin, hatta arkadaşlarına verdiğin sözleri iptal ettin bundan sonra daha önce planladığın hiçbir şeyi onun için iptal etme.

İşte tüm bunları yaparken eski alışkanlıklarını asla devam ettirmeme gayreti göstermelisin bu önemli bir nokta. Bunu yaptığında bu onda bir panik havası oluşturacak ve zihninde seni kaybetme korkusunu ona yaşatacaktır.

Gün içinde gittiğin yerleri ona söylüyorsan bundan vazgeç ve seni merak etmesi için o sormadan bunları kesinlikle söyleme tüm ipleri bir anda koparmak gibi bir hata ya da sakın düşme her dakika elinde telefon onu bekliyor gibi davranmaktan uzak dur, telefonla aradığında bazı zamanlar sana ulaşamasın daha çok merak edecek ve bu onun ilgisini çekecektir mesela dışarı çıkıyorsun tüm ayrıntıları ona vermeden telefonu kapatmaya çalışırsan seni daha çok merak edecektir.

Senin de bir hayatın olduğunu ve tüm uğraşının o olmadığını ona düşündürmelisin tabi tüm bunları yaparken tamamıyla her saniyesi dolu bir kadın izlenimi de verme. Çünkü bu senin oyun oynadığını ona gösterecektir ve erkekler bunları çok çabuk fark ederler.

Değerin ve Rakipler

Değerini göster ve rakipleri olduğunu ima et parantez içinde ima et diyorum. Bu konuda Yapabileceğin en büyük hata daha önce hayatına giren erkeklerden bahsedip onunla kıyaslamaktır ciddi düşünen erkeklerin geneli geçmişe takılıp kalıyorlar bunu hepimiz biliyoruz. Eğer Instagram sayfamda sana mesaj atan erkeklerden eski erkek arkadaşlarından bahsetme hatasına düşersen bu seni çok daha itici bir kadına dönüştürecek ve erkek senden soğuyacaktır dediğim şey günlük hayatta arabanın üzerine bırakılan isimsiz not olabilir.

İşyerinde masanın üzerinde bulduğun isimsiz çiçekler gibi durumlar rakipleri olduğunu ona hatırlatacaktır mesela okulda mezuniyet balosu var baloya Mehmet de gelecekmiş dersen direkt onla rekabet moduna girecek ve seni daha fazla sahiplenecektir istemediğini ailene söylemene rağmen istemeye gelen görüntülerden de erkek arkadaşına söz edebilirsin bazen pembe yalanlar işe yarıyor ama burada dikkat edeceğiniz şey.

Eğer bu pembe yalanlar ortaya çıkarsa onu kaybedebileceğini riskidir ona göre bir şey bulmalısın bu şekilde tamamen seni düşünmesini ve ilişkinizin eski heyecanını sağlamış olacaksın fakat bunu başardıktan sonra eski haline dönersen tüm bu yaptıkların boşa gidecek ve eskiye dönmek imkansız hale gelecektir.

Yorum Yap