1. Ana Sayfa
  2. Tavsiye

İnternetsiz Televizyonu İnternetli Yapma

İnternetsiz Televizyonu İnternetli Yapma
+ - 0

İnternetsiz televizyonu internetli yapma yani aptal televizyonu akıllı Televizyona çeviren mükemmel bir teknolojiden bahsedeceğim sizlere. İnternetsiz televizyonu internetli yapmanın yolu Xiaomi Mi Box 4K Android TV ile mümkün. Mi box’ın olayı şu televizyonunuzu direk android’e dönüştürüyor yani akıllı hale getiriyor.

Son yıllarda yaptığı elektronik cihazlar ile Xiaomi’nın akıllı TV kutusu Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Türkçe desteği ile kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor.

file 208

Ürünün teknik özelliklerinden bahsedelim ürün 4K videoları destekliyor yani siz bunu televizyonunuza taktığınız zaman 4K filimler 4K diziler izleyebiliyorsunuz. Android 8.1 sistemi tarafından destekleniyor yani Telefonunuz android 8.1 olması gerekiyor kurulumu telefonunuz sayesinde olacak çünkü. Kendi hafızası 8Gb

Son derece hızlı açılıyor uygulamalar kasma donma yapmıyor menüler arası hızlı geçişler yapmanızı sağlıyor ve oldukça sade tasarıma mevcut. HD TV’lere HDMI üzerinden rahatlıkla bağlanabilir ve tüm bilgisayarlar ve tabletler ile de kontrol edilebiliyor.

4K yüksek hızlı işleme sahip olduğundan dolayı ultra HD görüntüler veriyor çok gerçekçi bunu sizler de fark edeceksiniz. Cihazın 4 çekirdekli işlemcisi ile google play store’den indirilen oyunları rahatlıkla oynanabiliyor.

Ses algılayıcı özelliğine sahip olması işinizi kolaylaştırıyor sadece ne istediğinizi söyleyerek sizi yormadan sesli asistan işinizi hallediyor. Ayrıca Telefonunuza çağrı geldiğin de yaptıklarınız kesintiye uğramadan telefonla konuşabilirsiniz.

Dipnot: Evde ki İnternetinizi bağlayabilirsiniz televizyonunuza telefonunuzun interneti biliyorsunuz ki yeterli değildir.

Yorum Yap