1. Ana Sayfa
  2. Kadın

Kendime Nasıl Aşık Ederim?

Kendime Nasıl Aşık Ederim?
+ - 0

Kendime nasıl aşık ederim. Hatta körkütük aşık etmenin yollarını anlatacağım daha önce işlediğimiz bir konuydu bu daha geniş kapsamlı ayakları daha yere basan bir şekilde bir de anlatmak istedim. YouTube çok enteresan bir mecra sokakta biri el sallasa aşık olacak tipler.

Kendime Nasıl Aşık Ederim!

En başta söyle diğer makalemden bahsedelim kadınları manipülasyon ile aşk etmenin yolları hakkında listeme buradan bakabilirsin lafı fazla uzatmadan konumuza dönelim Kendime nasıl aşık ederim? Burada aşık etmenin formüllerini anlatıyorlar uzun uzun bu işler sadece birkaç kitap okuma bu işler oradan buradan görmeyle çözümlenecek şeyler değil. Bu olayı yaşayacaksın ama gerçekten yaşayacaksın için çıka çıka yaşayacaksın gelin Ben size anlatayım hem bir uzman olarak hem de bu işlerde çok yorulmuş başına her türlü şey gelmiş bir erkek olarak.

Ama önce anlaşalım aşk denilen şöyle birkaç madde ile olacak şey değil birçok hormonun karışımı birçok denklemin bir araya gelmesi zaman, mekan, ruh hali her şeyin önemi var aşkta yani şu cümleyi söyle anında aşık olacak, şu dört formülü uygula anında senin olacak gibi bir mantık söz konusu değil.

Bir de büyücüler geziyor etrafta. Hamdi babayı arayın istediğiniz kişiyi size aşık etsin. Hamdi Baba’yı görsen kendine hayrı yoktur muhtemelen bir insanın böyle bir hüneri olup sosyal medyada müşteri arıyor olabilir mi gerçekten gider Almanya Başbakanı merkel’i kendine bağlar al sana çılgın bir gelecek.

Tamam işin esprisi o ama uzak durun arkadaşlar. Böyle bir şey yok büyüyle olmaz bu işler peki o yok bu yok sen ne anlatacaksın burada zamanı, mekanı, ruh halini tüm denklemleri tutturduğum zaman o ihtimali nasıl güçlendirirsin onu anlatacağım bu işlerin birçok kriteri var onları nasıl sağlarsın onu anlatacağım.

Tutturamadık mı, aşık olmadı mı, körkütük kıvamında değil mi yine de kendine Uzaktan bir bakacaksın aurası enerjisiyle etrafı ışık saçan biri haline gelmiş olacaksın yani burada okuyacağın 5 dakikan boşa gitmemiş olacak hadi başlayalım bakalım nedir bu maddeler.

Bakımlı ol, Özgüveni Yüksek Tut

Arkadaşlar Aşk denilen şey çoğunlukla ilk görüşte başlar zamanla oluştuğu da vardır ama da devreye başka şeyler de gider onlar da ayrıca bahsedeceğiz birazdan. Ama bu İşin sırrı şuradan geçiyor bakımlı olmaktan. Bakın ben daha henüz bakımsız aynalara küsmüş birine aşık birini görmedim ihtimali yok olmuşsa da önceden bakımlı halinde olmuştur. Bakacaksın kendine bazen yorum yazılıyor.

Benim boyum kısa, ben de kilo var, benim saçım yok, benim benlerim var bunların hiçbirinin bakımla alakası yok farkında mısınız. Bunların hepsi kendine güvensizlikle alakalı kendine bakacaksın kişisel bakımda buna giriyor, vücudunun terbiyesi de, kendini geliştirmen de bakacaksın kendine baktıkça özgüvenin yerine gelecek baktıkça işe yaradığını göreceksin ve daha çok üstüne gideceksin.

Bakımlı olmayı önce kendin için yapacaksın özgüveni yükseltmek için sonrasın da zaten karşıdaki etkilersin bakımınla özgüven ile gerçekten etkilersin.

Tanımla, Analiz Et

Herkesin karakteri farklı O yüzden genel herkese uygulanabilir maddelerden de sıyrılman gerekiyor. Bir yandan karşındakini analiz etmelisin ne sever, ne sevmez, ilgi alanı ne, sevmediği şeyler Ne, izleyeceksin, gözlemleyeceksin, yorumlayacaksın düşün etkilemek istediğin kişi sana aşık olsun istediğin kişi sporcu biri sigara bile kullanmıyor.

Sen ise sosyal medyanı doldurmuşsun kumsalda bile elinde nargile diğer elinde tespih, nargilem duman duman bayıldım aman aman yapıştırırsın yazıyı. Şimdi istediğin kadar bakımlı ol, istediğin kadar özgüvenli ol etkileyebilir misin o kişi böyle birine aşık edebilir misin kendine nargile olayı sadece bir örnek çok seven de vardır eminim sevmeyen de.

Siz şuna odaklanmalısınız tanımlamalısınız karşınızdakini, kendi başıma gelmiş bir anıyı anlatayım. Renkler ve zevkler tartışılmaz malum renklerle ne derdi olabilir birinin diyeceksiniz muhtemelen ama ben kırmızı rengini pek sevmem çok nadir kullanırım tuttuğum takımın renkleri de olsa 20’li yaşlarında bir randevum var, biri ile buluşacağım o dönemler biraz takıntılıyım gençlik malum biri geliyor.

Kırmızı kıyafet kırmızı ayakkabı makyaj kıpkırmızı çantalar kırmızı yılbaşı döneminde değil ama noel babanın işi var bu da falan oturuyoruz ama odaklanamıyorum o kadar yoğun bir renk kullanımı var ki şimdi bu kişinin o an beni etkilemesine imkan yok tamam çok yakıştırmıştır kendine tamam doğal olmuştur.

Ama bana çok aykırı işte o yüzden birini etkilemek istiyorsanız biraz gözlem yapmalısınız. Neyi sevdiğini neyi sevmediğini araştırmalısınız Yani biraz üstüne çalışmanız gerekiyor. Bu arada küçük bir dipnot olsun kendim gibi olamayacak mıyım diye bir düşünce geçiyor belki aklından bu anlattığım onun istediği kalıba girmek için değil hassas olduğu şeyleri gözüne sokmak için yap.

Olumlu yönden bakın bir de belki çok sevdiğiniz ama önemsiz gördüğünüz bir ortak noktaya kalacaksınız ve bu sizin için merdivenin basamakları olacak öyle düşünün bir de.

İletişim

Aşk bakışlarla başlar arkadaşlar ama konuşma ile yayılır. Sağlam bir iletişimin olmalı stendap yapın, dünya sorunlarını konuşun, Türk edebiyatçılarının kıskandıracak derecede cümleler kurun gibi bir yaklaşım değil anlatmak istediğim ilgini beğenini, güzel cümlelerle aktarabilecek durumda olmak önemli karşınızdaki size bir cümle kurduğunda cümle ile karşılık verebilmek önemli.

Çok güzel bakıyorsun biliyor musun dendiğinde yalancının anasını bacısını diye devam etmemelisin mesela, beğeniyorum seni diyen kişiye ya yürü git oradan kim bilir kaç kadın aynı şeyi söyledi dememen lazım mesela ya gerçekten bir sürü kadına söylüyordu olabilir.

Ama verdiğin cevapla karizmanı koymalısın ortaya iletişim çok önemli. Güzel iletişim hayat kurtarır, sağlıklı iletişim fitil ateşler O yüzden antrenman yapın olası iletişimler de ne yaparsınız antrenmanları çok hevesli de olmamalı mesela merhaba nasılsın yazıyorsa, evet evet evet evlenirim gibi bir panik olmamalı hoş adamsın dendiğinde yapayım arabayı üstüne diye karşılık vermemelisin mesela olur Çünkü arkadaşlar Hiç öyle olmaz falan düşünmeyin dilin kemiği yok tutamayabilirsin kendini o heyecan gerginlik olmadık şeyler söyletir o yüzden iletişimin önemini atlama o yüzden antrenmanlar yap.

Pozitif Ol, Mutlu Gözük

Bu işlerin en büyük sırrı şudur arkadaşlar mutlu olmak mutlu gözükmek ve Gülümsemek güler yüzlü bir ifadenin etkilemeyeceği bir iletişim yoktur. Çünkü insanlar çok mutsuz bakın etrafınıza surat beş karış gezen bir sürü kişi göreceksiniz işini yaparken oflayan puflayan, etrafa dövecekmiş gibi bakan, dokunanı yakarım tepkileri savuran, sen pozitif olursan güler yüzlü olursan mutluluğunu gösterirsen eliyorsun binlerce kişiyi sıyrılıyorsun aradan ön plana çıkıyorsun.

Yine gözlemleyin çevrenizi, Şunu fark edeceksiniz hep eğlenceli bir mutlu insanların etrafı doludur hep onlar tercih edilir. Sadece sevgili bakımından değil arkadaşlık için sohbet için hep bu kişiler dahil edilir ortama o yüzden birini etkilemek istiyorsan sıyrılman lazım diğer insanlardan birini kendime nasıl aşık ederim diyorsan o enerji yüksek olacak.

Benim bir lafım vardır birçok makalem de kullandım bir kez daha kullanayım gülümsemenin açamayacağı kapı yoktur. Üstelik bedavadır.

Rahat Gözükmek Rahat Hissettirmek

Bu maddeleri uygularken bir kalıba girmeye çalışmayın kendinizi kasmayın rahat gözükmek çok önemli rahat gözüküp rahat hissettirmeniz çok önemli o yüzden bu İşin sırrı olduğunuz gibi davranma ama tabi olduğunuz gibi davranırken de bahsettiğim hataları yapmamak.

Pozitif insanların çevreye verdiği enerji gibidir bu rahatlık yanında Rahat olduğun rahat konuşabildiğin rahat davranabildiğin kişiler hayatında bulundursun. İnsanlar evlerini neden severler on sweethome evim evim güzel evim neden çünkü rahattırlar, çünkü doğaldırlar, çünkü kendilerini kasmazlar, kendilerini gösterme ihtiyaçları yoktur takım elbiseli oturup Acaba ne konuşmalı stres yapmazlar mesela evlerinde.

İşte o hesap birine aşık etmek istiyorsan onun evi gibi olmalısın kasmadığı, rahat hissettiği, mutlu ve huzurlu olduğu.

Teslim Olma Emek Harcat

Arkadaşlar en son maddemiz aslında bir uyarı niteliğinde Çünkü doğal ol kendin ol derken suyun akışına kendini bırakıveriyor insan koşulsuz şartsız teslim oluyor. Ruhen bedenen bırakıyor kendini, savunmasız kalınıyor, taktiksiz kalınıyor böyle olunca da ortada karizma kalmıyor, gizem kalmıyor, emek harcanmıyor haliyle ilgi çekilmiyor ya da iletişimler kısa sürüyor.

O yüzden başlıyor işte başlarda ilgiliydi sonra ne oldu diye o yüzden teslim olmamak lazım güzel anlar yaşanıyor olsa da her şeyi netleşmeyen o büyüye kapılıp kendini kaybetmemek lazım. Sen özgüvenlisin, sen pozitifsin, sen rahat hissettiriyorsun, sen iyi tanıyorsun, sen iyi analiz ediyorsun bunlara ulaşmak o kadar kolay olmamalı bu özellikleri hissettirdikten sonra biraz beklemek gerekiyor Çünkü iki ruh halinde kalınıyor böyle durumlarda.

Emek harcatmak adına kaçmalar başlıyor ya da bak tam istediğim gibiyim Neden hala gelmiyorsun bana duruşu sergileniyor. Bunun ortası önemli ısrarcı Olmayacaksın Ama Gelmezse de fazla beklemem bunun için üzülmem duruşunda olacaksın ortasını tutturmak çok önemli Kaçan kovalanır ya.

Belki çok kaçmayacaksın ama daha fazla üstüne gitmemen önemli o yüzden koşulsuz şartsız teslim olma biraz emek harcat, biraz çaba göstermesini sağla emin olduktan sonra zaten her şey çok daha kolay.

Evet arkadaşlar listenin başında söylediğim şey çok önemli hiç kimsenin gücü yetmez özgür iradeyi etki etmeye, bir çok kriter ve durum birleşince aşk çıkar ortaya bu anlattıklarımız ise o kriterleri toplamak adına yine söylediğim gibi bu saydığım maddelerin en büyük özelliği şu hiçbir şey kaybetmeyecek olman hep kazanacağınız aşklar sizin olsun tekrar görüşene kadar kendinize göz kulak olun hoş çakalın.

Yorum Yap