İlginizi Çekebilir
file
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

Ucuz Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

Ucuz Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi
+ - 0

250TL Altı ucuz bluetooth kulaklık modelini yakından inceledik arkadaşlar. ucuz bluetooth kulaklık arasında günlük kullanım ve telefon görüşmesi için AirPods alternatifi olan ucuz bluetooth kulaklık modelleri. Müzik ağırlıklı kullanım için modeller hem müzik hem görüşme bir arada olsun diyenler için de modeller de bulunuyor.

En iyi Ucuz Bluetooth Kulaklık

Bu Kulaklıklar neden yok gibi sorular sorabilirsiniz. Bu kulaklıklar benim test edip beğendiğim En iyi ucuz Bluetooth kulaklık listemdir. Mutlaka daha iyi modeller vardır. Ancak ben kendim test ettiğim minimum fiyat ile maksimum performans alabileceğiniz Bluetooth kulaklık modellerini sizin için listeledim. Bu arada En İyi USB Bilgisayar kulaklık listeme de bakmak istersin buradan.

Haylou Gt1 Plus Ucuz Bluetooth kulaklık

Haylou Gt1 Plus En İyi Ucuz Bluetooth kulaklık

Türkiye’de bu kulaklık modelini 170 TL ye alabiliyorsunuz şuan ki fiyatı, bu fiyata bir rakibi yok diyebilirim. Yüksek Kalite de ses aktarım teknolojisi bu kulaklıkta mevcut. Sadece negatif özellik olarak kutusunda şarj göstergesi bulunmuyor maalesef. Bu kulaklık da Son ses seviyesinde müzik dinlediğiniz zaman 4 saat 32 dakika boyunca kesintisiz çalabiliyor.

Su geçirmezlik seviyesi bulunuyor bu sayede yağmura ve tere karşı dayanıklı ve kulaklık dokunmatik olarak kontrol edilebiliyor, sonraki ve önceki değiştirme özelliği bu kulaklık da bulunuyor. Mikrofon performansı olarak uzun konuşmalarınızı özellikle sesli ortamlarda yapmayı düşünüyorsanız bu kulaklık size hitap etmeyebilir.

Çünkü ağzı ile kulak arasında ki mesafe epey uzun ve bu tarz görüşmeler de çevresel sesleri de karşı tarafa aktarıyor maalesef. Kısa görüşmelerinizi günü kurtarır seviyesin de bu kulaklık ile yapabilirsiniz.

Haylou T15 Ucuz Bluetooth Kulaklık

Haylou T15 Bluetooth Kulaklık nasıl diye sorarsanız tıklayıp okuyabilirsiniz.

Epey kutusu tombul ancak bunda powerbank özelliği de bulunuyor. 2200 MAh amperlik kapasitesi bulunuyor, bu sayede telefonumuzu bile Şarj edebiliyoruz. Tabi bu Kulaklıkları kutusu ile beraber kullandığımız da 60 saatlik bir kullanım kolaylığı sunuyor bize.

Haylou’nun diğer modellerin de ses seviyesi konusunda şikayetler vardı, bu T15 modelinde bu ses seviyesi problemi çözülmüş ve yüksek sesle müzik dinleyebiliyorsunuz.

Yine T15 modelinde oyun modu da bulunuyor. Bu sayede oyunları minimum gecikme ile oynayabiliyorsunuz. Bu kulaklık ile görüşme yapmak için de diğer Haylou modellerine göre ve top tasarım olanlarına göre neredeyse en iyilerinden biri diyebilirim size T15 modeli.

Özellikle tasarım olarak kulak kısmının meme ucunun tam uç kısmına denk geldiği için mikrofon ağıza yakın ve daha net bir şekilde telefon görüşmelerinizi yapabiliyorsunuz. Ses kalitesine göre de fiyatına göre oldukça başarılı bulduğumu da söyleyebilirim. Kulaklığı kulağınıza güzel bir şekilde yerleştirdiğiniz zaman basları çok rahat hissedebilirsiniz.

KZ S1 ve S1D Ucuz Bluetooth Kulaklık

KZ S1 ve S1D En İyi Ucuz Bluetooth Kulaklık

Ses konusunda uzman KZ S1 ve S1D modelinde özellikle Kaliteli bir ses istiyorsanız bu konuda KZ modeli oldukça başarılı. Tasarımları biraz kaba olsa da ses kaliteleri ile bunu telafi edebiliyorlar. İki modelde de Şarj girişi bulunuyor. S1 modeli S1D modeline göre mit sesler yani orta sesler biraz daha parlak, S1D modelinde ise lokaller ve tizler 1 tık daha önde ikisinin de bas performansı benzer.

İki kulaklığın da görüşme performansı çok iyi değil çok kötüde değil. Telefon ile görüşmek isteyenler için top tasarım da olan kulaklıkları almanızı tavsiye etmem. KZ S1 modelinde ekstra olarak oyun modu da bulunuyor. Bu sayede yine daha az gecikme ile de oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Tronsmart Spunky Beat Bluetooth Kulaklık

Tronsmart Spunky Beat Bluetooth Kulaklık

Bu kulaklığın arkasında bir kablo bulunuyor. Başka bir kabloya ihtiyaç duymadan sarj edebiliyorsunuz. Yüksek kalitede ses transferine izin veriyor. Tasarım olarak oldukça küçük bir kulaklık elleriniz büyükse takıp çıkarırken zorlanabilirsiniz fakat kulakta en kibar duran kulaklıklardan biri diyebilirim.

Kulaklık son ses seviyesi olarak gayet yeterli. Bas ve tiz dengesi oldukça başarılı bir kulaklık. Özellikle kulağa iyi yerleştirdiğiniz zaman bas konusunda oldukça başarılı bulduğum bir model. Yine kulaklığı dokunmatik olarak kontrol edebiliyoruz. Bu dokunmatik kontroller ile önceki ve sonraki şarkıya geçme, ses arttırma özelliği bile bulunuyor.

Kulaklığın Tek Sorunu

Bu kulaklığı kullanan Kullanıcılar da, Kulaklığın en büyük problemi telefonda kullanılan işlemci… eğer telefonunuz da medyatek MTK denilen işlemci varsa problem yaşayabiliyorsunuz. Eğer telefonunuz da Bu tarz bir işlemci varsa almanızı tavsiye etmem fakat eski versiyonda bu sorun ama yeni versiyonun da böyle bir sorun yok alabilirsiniz.

Edifier TW200 Bluetooth Kulaklık

Edifier TW200 Bluetooth Kulaklık

Ses konusunda Dünyaca ünlü edifier Markasının silikonsuz tasarımı ile görüme kalitesi ile Apple’in apple airpods modeline oldukça benzeyen TW200 modeli.

Yüksek Kaliteli özelliklere sahip. Kulaklıkta 13 mm sürücüler bulunuyor. 2 tane görüntü engelleme özelliği de bulunuyor. Günlük görüşmeler ve müzik falan dinlerim derseniz 6 saat kadar gidiyor sarjı apple airpods kalitesine yakın en kaliteli kulaklık modelidir 250 TL civarında almıştım vergiler dahil.

Wavefun Xpods 3 Bluetooth Kulaklık

Wavefun Xpods 3 Bluetooth Kulaklık

Kulaklık oldukça kibar ve kulakta sağlam duruyor. Ses konusunda da oldukça başarılı bir model. Ses özelliklerinde yine en iyi özellikler bulunuyor. Bu kulaklığın mikrofonu çok başarılı değil maalesef uzun görüşmeler yapmak istiyorsanız bu kulaklığı almanızı tavsiye etmem. Çok yüksek ses sevenler için ideal olmayabilir ancak temiz ve dengeli bir müzik dinlemek istiyorsanız bu kulaklık tam olarak size göre diyebilirim.

Bu kulaklıkta yüksek derecede suya dayanıklılık özelliği de mevcut. Su dökseniz bile bozulmaz çünkü sertifikaları mevcut. Bu kulaklığın rakibi Tronsmart spunky ve GT1 Plus diyebilirim. Bu kulaklığı aceleniz yok ise yurt dışından 80 TL kadar indirimli alabilirsiniz Türkiye’ye göre.

Soundpeats True Air Bluetooth Kulaklık

Soundpeats True Air Bluetooth Kulaklık

Buda Silikonsuz bir model, apple airpods modeline benzeyen model. Silikonsuz yapısı ile günlük kullanım için yapılmış bir kulaklık görüşmeler ve müzik dinlemek için.

Gayet Müzik konusunda başarılı bir performansı var. İki kulaklığı birden 5 saat kullanabiliyoruz. Şarj kutusunda 600 Mah kapasite bulunuyor. Şarj kutusu ile beraber de 30 saat kadar da kullanabiliyoruz. Kulaklık dokunmatik olarak kontrol ediliyor önceki ve sonraki şarkıya geçiş komutu mevcut. Son ses seviyesi de gayet tatmin edici bir ses seviyesine mevcut.

Blitzwolf FYE 7 Bluetooth Kulaklık

Blitzwolf FYE 7 Bluetooth Kulaklık

Bas canavarı yüksek ve güçlü sesi ile öne çıkan ve efsane bir kulaklığı olan Fye 7 modeli bulunuyor.

Eğer bas ağırlıklı kulaklık almayı düşünüyorsanız. Bu kulaklığı tercih edebilirsiniz. Kulaklık da fiziksel bir tuş bulunuyor bu tuş sayesinde önceki ve sonraki şarkıya geçme gibi komutları bu kulaklığa verebiliyorsunuz.

Qcy T5 Bluetooth Kulaklık Modeli

Qcy T5 Bluetooth Kulaklık Modeli

Bu kulaklık kötü bir kulaklık olsa sizlere yazmazdım arkadaşlar. Görüşmeler de, günlük kullanımda müzik ve oyunlar da ortalama bir performansı var T5 modelinde.

Blitzwolf FYE 8 Bluetooth Kulaklık

Blitzwolf FYE 8 Bluetooth Kulaklık

Efsaneler ölmez şekil değiştirir diyoruz. Dokunmatik olarak bu modelinde kontrol edebiliyoruz. önceki şarkıya sonraki şarkıya ve ses arttırma komutlarını verebiliyoruz.

Hem silikonlu hem de uzun yapısı sayesinde Müzik ve görüşmeler için bu kulaklığı alabilirsiniz. Performans olarak diğer modelleri ile aynı bütçenize uygun modeli seçebilirsiniz indirim kodları ile buradan tüm ürünlere ulaşabilirsiniz.

Evet benim size en iyi 10 Bluetooth kulaklık modelini kendim denedim ve tavsiyelerimi sundum arkadaşlar 250 TL altında Alabileceğiniz kulaklıklar bunlardı.

Tüm Modellere buradan İndirimli kodları ile alabilirsiniz. Bu arada bu model neden yok diye sorabilirsiniz. Ancak ben kendim test ettim ve bütçenize uygun en iyi olanları seçtim. Sizler için minimum fiyat ile maksimum performans da alabileceğiniz kulaklıkları sizin için listeledim umarım beğenirsiniz modelleri iyi günlerde kullanın dilerim.

Yorum Yap