İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

En İyi Yoğurt Makinesi – 10 Tavsiye

En İyi Yoğurt Makinesi – 10 Tavsiye
+ - 0

Kolay ve sağlıklı yoğurt tüketmenizi sağlayacak en iyi yoğurt makinesi hakkında detaylı fiyat performans makineleri listeledik sizler için. Titizlikle araştırdığımız yoğurt yapma makineler listemizde Goldmaster ve Tefal gibi markalar da bulunuyor, ayrıca yoğurt makinelerin teknik özelliklerini de sizler için paylaşmayı unutmadık.

En İyi Yoğurt Makinesi

Taze yoğurt lezzetli yoğurtlar tüketmenizi sağlayacak fiyat performans ürünleri aynı zaman da çok satılan marka yoğurt makinelerini bilinçli araştırmasına ulaşabilirsiniz. İşte taze yoğurt yapmanızı sağlayacak en iyi yoğurt yapma makinesi…

1. Weewell WYM200 Yoğurt Makinesi

Weewell WYM200 Yoğurt Makinesi

Weewell yoğurt makinesi, uygun fiyatıyla gözler önüne gelmeyi başarmıştır. Bu cihaz profesyonel mühendisler ile tasarlanmıştır. Doğayı ve cebinizi enerji tasarrufu sayesinde koruyor. Weewell WYM200, yoğurt makinesi kapasitesi bakımından zayıf kalarak eleştirilse de performans avantajı ile bunu telafi etmeyi başarmıştır.

2. Briz BR420 Yoğurt Makinesi

Briz BR420 Yoğurt Makinesi

Uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli malzemesi ile ön plana çıkan Briz BR420, tasarımı ile dikkatleri kazanan model, 25 watt gücünde enerji tüketimi sağlamaktadır buda enerji konusunda sizlerin cebinizi asla yormayacak ideal modellerden biridir. Mutfaklarda yer sorunu yaşatmayan ürün, performans konusunda sizleri oldukça memnun edecektir kesinlikle.

3. Sinbo SYM3903

Sinbo SYM3903

En iyi yoğurt makinesi listemiz de 3’üncü sırada yerini almış olan Sinbo SYM3903, performans konusunda dikkatleri çekmiş durumda. Model, 1 litrelik yoğurt için oldukça kısa zamanda hazır hale getiriyor. Tam bir fiyat performans ürünü diyebileceğimiz yoğurt makinesi, depolama avantajı ile de ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıyeten zamanlama özelliği ve dijital ekrana sahip.

4. Profilo PYM3010W

Profilo PYM3010W

Oldukça hızlı yoğurt yapan en iyi yoğurt makinesi Profilo PYM3010W, 7 tane cam kavanoz ile sizlere geliyor. Bu yoğurt makinesi ilk sefer de 1.4 litre yoğurt yapıyor. Makine oldukça kullanışlı olmasından ve şık tasarımı bakımından tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor.

5. Arçelik K 1670 Yoğurt Makinesi

Arçelik K 1670 Yoğurt Makinesi

Kaliteli en iyi yoğurt makinesi markalarından bir diğer marka da Arçelik K 1670, tasarımı ile dikkat çekiyor. Güç tüketimi ise sadece 20 watt ile çalışan cihaz, kullanıcılarına kap seçme seçeneği ile kolaylık sağlamaktadır. Bu yoğurt makinesi ilk sefer de 1.5 litre kadar yoğurt yapmanıza neden oluyor ayrıca zamanlama özelliği ve dijital ekrana sahip.

6. Arzum AR195

Arzum AR195

En iyi yoğurt makinesi arıyorsanız mutlaka Arzum AR195 yoğurt makinesine bakmalısınız. Güç tüketimi oldukça düşük olan model, en çok tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise meyveli yoğurt yapılabiliyor olmasından kaynaklanıyor.

Bu model, yoğurt yapıldıktan sonra size sesli uyarı vermektedir. Bunların dışında da ailenin güvenliğini otomatik kapanması sayesinde sağlamaktadır. Güç tüketimi sadece 8 watt, tek sefer de 1.5 litre yoğurt yapma, zamanlayıcı ve dijital ekrana sahip diğer özelliklerinden bir kaçı.

7. Kiwi KYM-7205

Kiwi KYM-7205

Yoğurt makine tavsiye listemiz de sizlere tavsiye edebileceğimiz Kiwi KYM-7205 modeline şans vermenizi öneririz. Şık tasarımı ile ve fiyat performans konusunda oldukça başarılı bir model.

Makinede yıkanan parçaları ile temizliği dert etmenize gerek yok. Tek sefer de 1 litre yoğurt yaparken 20 watt kadar güç tüketimine sahiptir. Bir çok kişinin olumlu puan vermesi yangın risklerin engellenmesi için zamanlayıcı özelliğine sahip olmasından sanırım.

8. Philips Viva Collection HD9141/00

Philips Viva Collection HD914100

Bize göre kaliteli yoğurt makinesi olan Philips Viva Collection, sizlere yoğurt yaparken aynı zamanda da tatlı yapmanıza da olanak tanıyor. Yoğurt makinesi listemiz de en güçlüsü olan Philips Viva Collection, 900 watt gücü ile karşımıza çıkmaktadır. 2 litre kadar sizlere kısa zamanda yoğurt yapmanızı kolaylaştırıyor ve ayrıyeten zamanlama özelliği ile yangınlara neden olabilecek engelleri de ortadan kaldırıyor.

9. Goldmaster Maya GM-7227

Goldmaster Maya GM-7227

Listemizin sonlarına gelmiş iken Goldmaster Maya yoğurt makinesinden bahsetmesek olmazdı. Çok tercih edilmesinin nedeni orantılı ısı dağılımını sağlaması. Ürün uzun yıllar kullanabileceğiniz paslanmaz çelik malzemelerine sahip zamanlayıcısı ve dijital ekrana sahip olmasa da oldukça rahat bir kullanma sağlamaktadır. Güç tüketimi 20 watt iken 1 litre kadar yoğurt yapabilmenizi sağlamaktadır.

10. Tefal Yoğurtçum Compact

Tefal Yoğurtçum Compact

Listemizin en son sırasında olsa da çok beğeneceğiniz Tefal Yoğurtçum, dijital ekranı sayesinde rahat bir kullanım sağlamaktadır. Cihaz süzme aparatları ile gelirken çok tercih edilmesinin nedeni de süzme sistem patendi Tefal markasına aittir. Ürünün güç tüketimi 40 watt kadar ve 2 litre kadar yoğurt yapma imkanı sunar aynı zamanda da zamanlayıcı özelliği ile de tüm ailenizi ve evinizi diğer tüm risklere karşı engel olmaktadır.

Listemizin sonuna geldik umarım yoğurt makinesi alanlar için faydalı bir liste olmuştur. Bir başka şeye ihtiyacınız olursa da tavsiye kategorimizden istediğiniz ürünü araştırabilirsiniz.

Yorum Yap