İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

En İyi Şampuan Markası – En Ucuz Şampuan

En İyi Şampuan Markası – En Ucuz Şampuan
+ - 3

En iyi şampuan markası en ucuz şampuan ve şampuan alırken nelere dikkat etmeliyiz sizler için en iyi şampuan markası en ucuz şampuan nedir? Dediğinizi duyar gibiyim listemizi umarım çok beğenirsiniz. Şampuan temel ihtiyaç malzememiz bu bizim. Bu ara da kuru şampuan deneyiminiz oldu mu? Sizler için en iyi kuru şampuan listesi hazırladık bakmak isterseniz buradan bakabilirsiniz.

En İyi Şampuan Markası – En Ucuz Şampuan

Şampuanlar aslında en önemli içerik okumaya başlamanız gereken en önemli kozmetik hem de ihtiyaç malzememiz bizim şampuanlarda dikkat etmemiz gereken belli kıstaslar var aslında bakarsanız içeriğinde olmaması gereken olmasa daha iyi olur diyeceğimiz bunlardan bahsedeceğim size önce şampuan alırken nelere dikkat etmeliyiz bunlardan bahsedeyim sonra da size uygun fiyatlı 5 tane şampuandan bahsedeceğim.

Şampuan Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Şampuan da tuz olmamalı arkadaşlar. Tuzu ne için kullanıyorlar şampuanların içinde tuzu biraz kıvam arttırmak şampuanı jöle kıvamına getirmek için kullanıyorlar. Bu bizde ne yaratıyor derseniz de şöyle ki; ciddi bir zararı yok aslında bakarsanız ama saçınızın matlaşmasına, yıpranmasına, sertleşmesine neden oluyor o yüzden tuzlu şampuanlardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Şampuanlara boya katıyorlar eğer alerjik bir bünyeye sahipseniz kaşıntıya neden olabilir alerjinizi tetikleyebilir. Daha boyalı ve parfümlü ürünlerden kokulu ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederim ama parfümsüz şampuan bulmak imkansız diyebilirim maalesef bununla beraber benim çekindiğim formaldehit içerikli şampuanlardan uzak durun lütfen özellikle keratinli şampuanlar da oluyor çok zehirli zararlı en alt kısımlarda olsa bile dikkat edin.

Silikonlu ürünlerde de genel olarak saç kremlerin de oluyor. İlk etapta da yumuşak dokunduğunuz da tekrar dokunma hissi gelir ama aslında normalinden çok daha ince hale getirir saçınızı silikon. Zamanla incelir, azalır ve yıpranma söz konusu olur o yüzden saçınızı silikon inceltir size tavsiyem uzak durun derim. Silikonlu, eseresli, sülfatlı, tuzlu, parfümlü, boyalı ve en önemlisi formaldehit içerikli ürünlerden olabildiğince uzak durun.

Şimdi her saç tipine uygun ve her bütçeye uygun şampuanlardan da bahsedeceğim ve rahat bulamayacağınızı bildiğim için ürünlerin linkini de bırakacağım online sitelerden satın alabilirsiniz.

Organic Shop

Organic Shop

Eğer kuru saç tipine sahipseniz çok kuru kabaran elektriklenen saç tipine sahipseniz bu şampuanı beğeneceğinizi düşünüyorum en temiz içerikli şampuanlardan biri de budur. Çok güzel bir şampuan saç kremi de çok başarılı bir ürün gerçekten saçı çok güzel yatıştırıyor, elektriklenmeyi alıyor ve saç derinize de çok iyi gelen bir ürün sabah kalktığınız zaman da saçınız çok bakımlı saçlarınız oluyor.

Fiyat ve performans konusunda çok başarılı bulduğum bir ürün marketlerde bulabileceğiniz en iyi ürünlerden biri eğer saçlarınız da kırık varsa pürüzsüz ise onarım da yapıyor bu bakımdan da çok başarılı saç kremi ile beraber kullanmanızı öneririm.

En İyi Şampuan Markası Hask

Hask Şampuan

Hask’ın bütün içerikli serileri gerçekten çok başarılı Hask zaten çok başarılı bir marka zaten ama Biotin serisi eğer saç dökülmesi olan ve direncini kaybetmiş saçları olanlar için çok mutlu edecek bir seri o açıdan gerçekten çok başarılı bir marka serisi. Benim de saçlarım her yere dökülüyordu ve çok memnun kaldığım bir marka oldu fiyat ve performans konusunda çok başarılı ve saçımı da çok hızlı uzatmıştı sizi de çok utlu edeceğinden eminim bence bütün serilerini kullanabilirsiniz çok temiz içerikli hepsi.

Love Beauty And Planet

Love Beauty And Planet

Ben memnun kalmadım ama annem ve kardeşim çok memnun kaldılar. Benim saçlarım çok kalın telli ve kabaran bir saç fakat anneme ve kardeşimin saçları ince telli ve daha sönük telli ve onların saçları çabuk yağlanıyor benim ki ise çabuk yağlanmıyor. Şimdi kıyaslama yapacağım bu marka yeni ve çok temiz içerikli bu sülfatsız olanı muru muru yağ ve gül özlü olanı. Genel olarak temiz içerikli ve fiyat performans konusunda başarılı gerçekten.

Bio Z Şampuan Zavoli

Bio Z Şampuan Zavoli

Tesadüf eseri tanıştığım bir şampuan oldu bu marka gerçekten. Eğer kafanız da egzamanız var ise yer yer saç kırılması var ise ciddi sorunlarınız varsa kesinlikle önereceğim vakit kaybetmeden satın almanızı öneriyorum. Bu arada bu şampuanların arasından en temiz içerikli şampuan da bu diyebilirim gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Otacı Argan Şampuan

Otacı Argan Şampuan

Otacı serisinin içerisin de yine en temiz içerikli olan şampuanı yıpranmış saçlarınız varsa memnun kalacağınız bir şampuan olacak güzel bir şampuan arkadaşlar çok fazla köpürmüyor sizde biliyorsunuz ki en iyi şampuanlar köpürmez sülfatsız olan şampuanlar genel olarak böyle sülfatsız şampuanlar köpürmez.

İnce telli saçlarda eğer yağlı saç tipine sahipseniz saçınızı yapıştırıyor hissiyatı verebilir size o bakımdan aslında size önerim yukarı da olan listemden en uygun olanı seçmeniz bunun dışın da kuru ve yıpranmış saçlara sahipseniz bu şampuanı kullanmanızı tavsiye ederim fiyat ve performans konusunda oldukça başarılı.

Yorum Yap

Yorumlar (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir