İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

En İyi Saç Boyası Markası

En İyi Saç Boyası Markası
+ - 0

En iyi saç boyası markası Ev tipi, temiz içerikli, marketten satın alıp kullanabileceğiniz en iyi saç boyası markası tavsiyesi vereceğiz. Hem dikkat etmeniz gereken içeriğinde neler olmasa iyi olur içeriğinde olan maddeler ne gibi alerjiler yapar bunlardan bahsedeceğim.

Çoğunu benimde kullandığım markalar ve çok satan ve olumlu yorumlar toplayan saç boyaları hakkında bilgiler vereceğim özellikle pandemi sürecin de kuaföre gitmeye çekinenler için faydalı bir liste olacağını düşünüyorum.

Temiz içerikli boya arıyorsanız ki aklımıza gelen ilk ürün amonyaksız boya olacaktır çünkü bizi rahatsız eden şey amonyak kokusudur. Astım hastası iseniz uzak durmanızı tavsiye ederim.

En İyi Saç Boyası Markası

BioMagic Saç Boyası

file 92

İçinde amonyak ve diğer zararlı maddeler yok arkadaşlar. Bu markanın boyasını ben çok sevdim arkadaşlar gerçekten hiçbir şekilde kokmuyor. Amonyak olmayan boyalarda parfüm kokuyor çünkü kimyalsal kokusu gelmesin diye parfüm koyuyorlar. Siz ne kadar küllü rengini satın alsanız da biraz kızarmaya meyilli bir saç boyası o bakımdan içeriğine mutlaka mavi ve gri tonlarında saç boyası eklemenizi öneririm çünkü saçınız kızarmaya dönüyor.

İçeriği temiz olan saç boyalarında maalesef çoğu saç boyası markası temel renkleri üretiyor. Bazı renkleri biraz sertleştirmeye müsait onu da söyleyeyim bu arada her ne kadar içerisinde argan yağı var dese de Saç boyanıza mutlaka saç yağını mutlaka karıştırmanızı öneririm. İstediğiniz saç renginin bir ton açığını almanızı öneririm çünkü saçınız çok koyu çıkabilir. Ev tipi saç boyaları her zaman böyledir arkadaşlar bilginiz olsun.

Naturalıs Neva Vegan Saç Boyası

file 93

Ben bu markayı gerçekten aşırı derecede sevdim. Hem fiyat hem performans hem içerik olarak bence en başarılı boyalardan biri hem bu kadar temiz içerikli olup hem de ara renkleri çalışan tek marka bu arkadaşlar. Aradığınız her renk var. Bu kadar temiz içerikli olup her rengi bulabileceğiniz başka bir marka yok. Neva Yerli üretim ve her zaman temiz içerikli arkadaşlar. Amonyak, Rezorsinol, P-Fenilendiamin, Paraben ve Silikon içermez. İçerik bakımından saçı sertleştirmiyor normalde diğer markalar da saç sonrasında bakımlar gerekiyor ama bu markada hiçbir bakım gerektirmiyor yumuşak kalıyor. Çok memnun kalacaksınız hem de fiyatı öğrenci dostu diyebilirim.

Green Therapy Saç Boyası

file 94

Bu saç boyasında da diğer zararlı maddeler yok arkadaşlar. Yine bunda da temel renkler var. En iyi beyaz kapatan boyalardan biri saçı biraz sertleştirdiği için mutlaka saç bakımı ile beraber kullanın kreminizi ekleyin saç boyanıza ama arkasından mutlaka bir saç bakımı da yapın arkadaşlar. İçerisinde maddeler kokusunu engellemek için parfüm koymuşlar ve marketlerden alabileceğiniz temiz içerikli ürünlerden.

Phyto Color Saç Boyası

file 95

Bir eczane saç boyası arkadaşlar bu markanın da fiyatı baya pahalı diyebilirim. Bu markada çok ara tonları yok içeriği sayesin de saçınıza bakımda yapmış oluyorsunuz bu bakımdan çok başarılı bir saç boyası bu fiyata gerçekten değer arkadaşlar fiyat ve performans olarak güzel bir marka. Şunu da söylemeliyim ben kumral aldım saçım siyah oldu diyebileceğiniz bir saç boyası gerçekten çok koyu çıkıyor saçınız.

Kutunun üzerisin de yazan renge aldanmayın her zaman hatta 1 ton değil 2 ton açığını alın derim bu markada inanılmaz bir renk farkı var çünkü neden bilmiyorum yazan renklere uymaması o yüzden aldanmayın yazan renklere. Beyaz kapatmak için başarılı ve düz bir renk istiyorsanız ideal bir marka.

Kolora Zero Amonyaksız Saç Boyası

file 96

En Temiz içerikli ürünlerden biridir arkadaşlar. Sadece bu ürün Türkiye’deki stok durumu biraz yetersiz ama fiyatı biraz yüksek ve ara renklerini bulabilirsiniz. Saçlarınızı boyarken bakım yapar, renklendirmesi çok başarılıdır, saçınızda kalıcılığı çok iyidir. Tertemiz içeriğinde hiç bir şey olmasın diyorsanız oldukça başarılı bir marka.

Yorum Yap