İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

Güzel Cilt İçin: En İyi CC Krem Tavsiyesi

Güzel Cilt İçin: En İyi CC Krem Tavsiyesi
+ - 0

Cildin renk farklılığını CC kremler ile gidermek çok basit. Bizler de Sizin için en iyi CC krem tavsiyelerinde bulunacağız. Söz konusu güzellik olunca bu konuda hassas olmanız oldukça normal, yapısı gereği hafif olmasından dolayı cilde hava katacak en iyi CC krem kullanmaktır. Kullanıldıktan sonra cilt de oluşan renk farklılıklarını gidererek nemlendirir ve güneşten koruyan en iyi CC kremleri listeledik.

Özenerek hazırladığımız CC krem dosyasın da, marka olan en etkili en iyi kremlerini ele aldık. Bu kremlerin gösterdiği etkileri ve hacimleri de sizlerle paylaştık.

En İyi CC Krem 10 Öneri

CC krem ile BB krem arasındaki fark nedir? CC krem ne işe yarar? Gibi CC kremler ile ilgili çok sorulan soruların yer aldığı liste, renk farklılığını gidermek isteyenlere çok yardımcı olacak. İşte sizlere ışın koruyucu renk farklılığını gideren en iyi CC krem önerileri;

1. La Roche Posay CC Krem

La Roche Posay CC Krem

Listemizin ilk sırasında olan La Roche Posay en iyi CC kremlerinden, cildi hassas olan ciltlere karşı bile uyum göstermektedir. İster fondoten ile beraber kullanın isterseniz de yalnız olarak kullanılan ürün, cilt de oluşan kızarıklıklar var ise oluşan kızarıklıklara karşı oldukça etkili ve önüne geçmektedir. Ayrıca bu CC krem 50 ml ağırlığında ve gösterdiği etki ise koruyucu ve kızarıklık karşıtı bir krem.

Müşteri Yorumları

Rosea hastasıyım La Roche ve bir çok marka kullandım aralarında kesinlikle en etkilisi diyebilirim.

İlk kullanışta farkı hemen gördüm. İlk kez tanışıyorum bu model ile buna rağmen çok çok mutluyum şuan teşekkürler La Roche.

2. L’oreal Paris C’ést Magic CC Krem

L'oreal Paris C'ést Magic CC Krem

Biliyorsunuz ki bir Dünya markası olan L’oreal Paris CC kremler ile yine adını duyurmayı başarmış durumda C’ést Magic kremi ile, içeriğinde bulundurduğu incir özü sayesinde cildinizi bir gün boyunca nemli olmasını sağlıyor.

Kullandığınız andan itibaren cilde aydınlık ve doğal bir görünüm sağlayan krem, renk farklılıklarını ise etkili şekilde kapatmaktadır. Kızarıklıklarınız var ise oldukça giderici bir etkiye sahip olmasından dolayı oldukça ilgi toplamayı başarmış durumda ve bir çok toplumun tavsiyeleri arasında.

3. Farmasi CC Krem

Farmasi CC Krem

Cilt bakım konusunda en iyi markalar arasında olan Farmasi, Tüketicilerine sağlağıdı yağsız CC kremler ile tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış durumda. Cildi yoğun bir şekilde yağsız olmasıyla beraber nemlendiren ürün, kızarıklıkların oluşmasına ve oluşmuş olan kızarıklıkların düşmanı kesinlikle. Günlük kullanımlar için kullanılan CC krem, cildi aydınlatıyor.

4. Flormar CC Krem

Flormar CC Krem

Bize göre en iyi olan Flormar CC Krem, içeriğin de ise SPF 15 sayesinde güneş ışınlarına karşı etkili bir koruma sağlıyor. Düzenli kullananlara kalıcı bir nemlilik sağlamaktadır.

Oldukça çok müşterisinden ise olumlu yorumlar ve puanlar toplamayı başarımış durumda. Cildi besleyerek canlı bir görünüm sağlar iken renk farklılıklarını kapatarak mutlu olmanıza neden oluyor. Ürünün ağırlığı ise 35 ml kadar ayrıca gösterdiği etki ise nemlendirme.

5. Clinique CC Krem

Clinique CC Krem

Etkisi ile gösterdiği yüksek performansı sayesinde listemize girmeyi başaran Clinique CC krem, bütün cilt yapılarına uygunluğu ile çok sevilen bir ürün. İçermiş olduğu SPF ile güneş ışınlarına karşı kalkan oluşturan krem, cildinize canlı bir görünüm sağlıyor cildi aydınlatarak. Yüzünüzde ağırlık hissiyatını ince yapısı sayesinde engelliyor. Ayrıca ağırlığı ise 40 ml ve gösterdiği etki ise koruyucu ve cilt tonu düzenleyici.

6. Estee Lauder CC Krem

Estee Lauder CC Krem

İlk kullanımdan sonra farkını anlayabileceğiniz bu en iyi CC krem, Estee Lauder, dezavantajlı yönü ise yüksek fiyatlı olması ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış. Tüm kullanıcılarına göre fiyatını hakkettiğini düşünen ürün, düzenli kullananlarda ise cildi kusursuz bir güzelliğe sıkılaştırarark kovuşmanızı sağlıyor.

Aynı zaman da nemlendiren ve güneş ışınlarından koruyarak renk farklılığının da önüne geçiyor. Bize göre ise mutlaka şans verilmesi gereken CC kremlerinden biri iken ürünün ağırlığı 30 ml kadar gösterdiği etki ise kısaca cilt tonu düzenleyici, nemlendirici ve koruyucu bir etkiye sahip.

7. SVR Clairial CC Krem

SVR Clairial CC Krem

Genellikle lekeleri olanların tercih ettiği SVR Clairial, yüksek performansı ile tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış durumda. Dermatologların da lekeleri olanlara tavsiye ettiği krem, düzenli kullanımlar sonrasında cilt de oluşan renk farklılıklarını kesin olarak kalıcı şekilde ortadan yok ediyor.

Yüzünüz de ağırlık hissini vermeyen ince yapılı SVR CC krem bu listenin favorilerinden biri bize göre. 50 ML ağırlığı ile uzun süre kullanabilir gösterdiği etikisi ise cilt tonu düzenlemektedir.

8. Uriage Roseliane CC Krem

Uriage Roseliane CC Krem

Listemizin sonlarına yaklaşırken yine en iyi CC krem olan: Uriage Roseliane, Üstün performansı kızarıklık giderici olması ile beraber bir çok kişinin yine çok severek kullandığı markalardan biri. yağlı ciltler için günlük kullanıma uygun olan krem vazgeçilmez olmuştur.

UVA-UVB güneş ışınlarına karşı kullanım sonrasında kalkan görevi üstleniyor. Cilde dolgun bir görünüm sağlar iken nemlendirmeyi de ihmal etmiyor tabi. Ürünün ağırlığı ise 40 ML asıl gösterdiği etki ise Kızarıklık gidericidir.

9. Erborian CC Krem Doré

Erborian CC Krem Doré

Listemizin sonunda olan yine en iyi CC krem olan Erborian CC Krem Doré, yüksek fiyatı ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış bir krem. Gösterdiği etkisi sayesinde sıklıkla tercih ediliyor.

Cildin renk farklılıklarını tam anlı ile kapatan ürün, aynı zamanda cilde aydınlık kazandırarak üstün bir performans ile yumuşaklık sağlayarak son derece uzman bir ürün.

Müşterilerinden tam bir puan alan ürün bize göre ise en iyisi CC krem, 40 ML kadar miktarı ile gösterdiği etki kısaca kızarıklık karşıtı ve koruyucu yapıya sahip.

10. Bee Beauty CC Krem

Bee Beauty CC Krem

8 in CC krem tam size göre. İçeriğinde bulunan Hyaluronik asit, badem yağı, Aloe Vera ve yeşil çayı ile satışı olan krem, ilk kullanımda bile gözle görülür bir etkiyi hemen fark edeceksiniz.

Renk tonunuzu eşit hale getirerek ayrıca tüm ciltlere uygunluğu ile kullanıcılarına göre oldukça çok beğeniliyor ve puanları kazanmış durumda. Tam bir fiyat performans olan CC krem, 50 ml miktarı ile ve gösterdiği etki ise; nemlendir iken koruyucu yapıda ve kızarıklık karşıtı bir ürün.

Yorum Yap