İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

En İyi Şişme Bot – 10 Şişme Bot Markası

En İyi Şişme Bot – 10 Şişme Bot Markası
+ - 0

Piyasada ki en iyi şişme bot modellerini en iyi şişme bot markalarını sizler için derledik. Sulara açılmak, denizi sevenlerin bir rüyasıdır. Şişme bir bot, küçük depolama alanı, taşıması kolay, 6 kişi kadar taşıma kapasitesi ile arabaların bagajlarına rahatlıkla girebilecek bot demektir.

En iyi şişme bot ile güvenliğinizi endişe etmenize hiç gerek yok. Tabi ki gerekli bakımları yapılır ise normal tekneler kadar güvenlidir ve belli özellikleri ile kıyaslanabilir. Ayrıca düşük bütçeler ile de balık avlarınız için de Tomking motorlar da tercih edebilirsiniz artık size kalmış orası Lafı fazla uzatmadan en iyi şişme bot hakkında listemize geçelim.

1-Intex Mariner 4

Intex Mariner 4 En iyi şişme bot

4 kişinin rahatlıkla balık tutabileceği en iyi şişme bot diyebilirim. Geniş alana sahip olurken olta kullanabilmek için geniş alan konusunda tereddüt yaşamazsasınız. Bu şişme bot aynı zaman da 2 adet çubuk tutma özelliği sağlamaktadır. Göller de kürek keyfi yaşamak isterseniz tam size laik diyebilirim.

Uzun süre dayanıklı kürekleri alüminyum özelliklere sahip. Sizi bir çok tehlikeden koruyacak olan süper sert vinil özelliği bulunuyor. Darbelere ve aşınmalara karşı dayanıklılık sağlayan bir malzemedir vinil. Kayalara çarptığınız da idealdir sığ sulara geçmelisiniz. Vinil aynı zamanda da UV dayanıklılık ayrıca da metaryeli bozmadığı gibi de renk kaybolmasına yada renk çatlamasına da neden olmuyor.

Konfor bakımından da şişirilebilir koltuklar sunulmaktadır. Bot sularda dönüşler yaparken de koltuğunuzdan düşmeyeceğiniz anlamı taşıyor. Şişirebileceğiniz salmalar kontrolü mükemmel olduğundan kullanımı çok rahat sağlıyor. Bir gölde gün sonunu bitirmenin en rahat bir botudur.

2-En İyi Şişme Bot: Intex Excursion 5

En İyi Şişme Bot Intex Excursion 5

5 kişilik olmasının avantajları arkadaş ve aileler için harika bir aktivite ile sizlere güzel ortam sağlar. Üretilmenin amacı eğlencedir. Bu tasarım da en fazla insanın konforunu arttırarak eğlenmeleri sağlanmıştır. Tek dezavantajı sadece depolama kısmının küçük olduğu yani balıkçılık yada kamp malzemeleri taşıma seçeneğini farklı düşünmelisiniz. Bu arada balıklar için en iyi balık yemleri hakkında liste oluşturmuştuk belki bilginiz olur diye paylaşmak istedim buradan listemize bakabilirsiniz.

Bu model dinlenmek rahatlamak için ideal bir seçenektir. Tabii ki, bazı gıdalar için yer sunulmakta bu açıdan bota ekstra bir şey alamayız diye düşünmeyin sadece taşıma kapasitesine bakarak ta eşya yada gıdalar alabilirsiniz botunuza. Vinil malzeme o kadar serttir ki, ABD sahil güvenliğinden onay almıştır. Yani nerede kullanmak isterseniz isteyin malzemenin dayanacağından emin olabilirsiniz gönlünüz rahat olsun.

3-En İyi Şişme Bot: Intex Seahawk 4

En İyi Şişme Bot Intex Seahawk 4

Bu markanın başka bir modeli ise temel özelliği bakımından kendi pompasının olmasıdır. Ekstra pompa düşünmenize gerek kalmaz. Bu bot yani tekneniz yıpranmalara karşı, delinmelere karşı, aşınmalara karşı dayanmasını sağlayan şey süper sert vinil malzemeler ile yapılmasıdır.

Çeşitli özellikleri ile 4 kişilik bir özelliğe sahiptir. Güvenliğinizi 4 tarafında bulunan tutma hatları sayesinde sağlarsınız diğer yandan koltuklarını şişirebilir ve konforunuza bakabilirsiniz. Bu şişme bot asıl balıkçılık için ideal bir modeldir.
Arka kısım da 2 tane çubuk tutma haznesi ile beraberin de gelir ayrıca bitmedi siz balıklarınızla meşgul olurken de küreklerinizin de tutucuları olduğunu da söylemek isterim. Balık ekipmanlarınız için dişli çantaya ne demeli peki sizi bu ürünü incelemenize davet ediyorum kesinlikle bakmalısınız.

4-Newport Vessels Sport Dinghy

Newport Vessels Sport Dinghy

Bu spor görünen bot, çok hızlı gibi görünüyor, 10hp bir motor ile 20 km hızdan fazla bir hıza ulaşabilirsiniz. Hızlı kullanımlarda bile büyük şişirilen tüpler sayesin de en güvenli araç anlamına gelmektedir. Botu sabit tutmak, ekstra yüzdürme ve düz ilerlemenize ayrıca güvenlik açısından da şişme koltuğunuzda otururken tutunma halatları bulunmaktadır.

Botun sabit ve alçak zemini olduğunu söyleyelim. Bota binerken ilk olarak, sabit kalır. İkinci olarak ise, suya girdiğinizde, savrulma olmadan düşük ağırlık merkezi sayesinde insanları botta tutmayı sağlar.

400 kg olarak değerlendirilen şişme duba tekne, endişelenmemeniz için yalnız bir gezgin için ideal olsa da yanınıza almak isteyeceğiniz şeyler için yeterli depolama alanı olduğundan endişelenmenize gerek kalmayacak.

5-Colorado XT Pontoon

Colorado XT Pontoon

Bu şişme botun kendisine ait taşıma tekerleri olmakla beraber Tomking motorlar için de yer koymuşlar sizin keyfinize bakar.

Balıkçılık ile ilgilenenler için mükemmel bir şişme bot seçeneği olduğunu düşünüyorum. İki tarafta bulunan kazanı tutturmak için ankraj sistemine izin verir. Olta sabitlemek için de çubuk koyma yeri de vardır bir tane. Bu botta ise balıkları beklerken bardaklarınızı koyabileceğiniz alanlar da mevcut.

6-Intex Explorer 200

Intex Explorer 200

2 Kişilik kapasitesi ile en çok tercih edilen modeller arasındadır. Oldukça güvenlikli olan dayanıklı yapısıyla, balıkçılar ve yaz ayların eğlencesi olmaya devam ediyor. Bu şişme botta kürek ve pompa bulunuyor ayrıca Bostan supaplar ile kolayca şişirebilirsiniz.

7-Muba Bestway Hydro-force 61083

Muba Bestway Hydro-force 61083

Sağlam yapısıyla sahip olduğu kalın kumaş ile tüm darbelere çarpmalara karşı diğer marka modellere karşı adını duyurmuş durumda. Taşıma kapasitesi toplam olarak 170 kilo iken kısa zaman için de rahatlıkla şişirilebiliyor. Satın aldığınız da ise kürekleri ve pompası ile gelirken 2 kişilik kapasitesi ile eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.

8-En İyi Şişme Bot: Angler Bay

En İyi Şişme Bot Angler Bay

6 kişilik kapasiteli bir çok şişme varken bu modellerden biri ayrıca kendi ağırlığı 50 kg civarında olması ayrı bir avantaj. Bu bot 6 kişilik bir gurup için çok idealdir aynı zaman da tehlikelere karşı da sağlamdır. İçi özellikleri ile dışı sağlamlığı ile oldukça eğlencelidir.

Balıkları tutmak için oltalarınızı sabit tutmanızı sağlayacak yerler varken aynı zaman da sevdiğiniz içecekleri de su içerisin de sabit tutmasını sağlamak için bölümleri bulunmaktadır. Telefonlar ve diğer elektronik cihazlarınız için de özel su geçirmez alanı mevcut iken hareketli şişme koltuklar sizi memnun edecek.

Şişme bota bir de motor takmak isterseniz de bu avantajı da sağlamışlar aynı zamanda da patentli hızlı emniyet valfleri ile kolayca hızlı bir şekilde şişirilebilen bir teknedir. Kullanımı kolay ve basit oldukça güvenli şişme bot isteyenler için doğru seçim olacaktır.

9-Bestway Trophy Runner

Bestway Trophy Runner

Bu bot ise avcı tasarımı gibi tasarlanmış tekne size avcılığınızı hissettirecek harika bir bottur. Bot 2 kişi için tasarlanmış, olta tutucusu ve küreklerinizin de tekneye bağlı olduğunu ayrıca yönünü rahatlıkla değiştirerek kullanmanıza olanak tanır. Bu botla yaşayacağınız hiç bir sorun yoktur rahatlık konusu sizi oldukça mutlu edecek zaten.

10-Bestway Neva Iıı

Bestway Neva Iıı

Bestway markasının bir diğer modeli ise Bestway neva Iıı, süper vinil malzeme ile güvenlik sağlayarak oldukça sağlamlık sağlıyor ayrıca yağ ve benzin gibi zararlı maddelerden etkilenmiyor. İç kısmında oturacağınız şişme koltuklar ile sizlere keyifinizi sürmeyi sunuyor. 2 yetişkin 1 tane çocuk ile 3 kişilik kapasitesi bulunuyor. Bu modelin de ise kürekler ve pompa yanında satılmıyor dikkat edin lütfen fiyata dahil olan şişme botlara.

11-HydroForce Marine Pro Raft

HydroForce Marine Pro Raft

2 kişi için en kaliteli botlardan güvenli olarak istediğiniz noktaya sizi götürür. Bu kaliteli bot, birinci kaliteli malzemelerden üretilmektedir. En uç koşullarda bile sizi endişelendirmez. Ayrıca malzemeleri ise, akaryakıta, ultraviyole ışınlara, tuzlu su ve çarpma esnasın da ise delinmelere ve yıpranmalara karşı koruma özelliklerine sahiptir.

Şişme botu satın aldığınız da beraberin de verilen kürekleri kilitlere imkanı da sağlıyor. Kürekler bota bağlı iken istediğiniz tarafa yönelterek kullanabilirsiniz. Bu şişme bot size motor takmak için de imkan sağlıyor. İki kişi için deniz de güzel bir güün geçirmek, balık tutmak, keyifli sohbetler için mükemmel tercih olacağından eminim.

12-Bris Fish Hunter

Bris Fish Hunter

Bu profesyonel ve rekreasyon bot amaçlı kullanılan bir bot, şişen tüplerin alt yeri 2,4 mm ağırlığında PVC özelliği ile koruma altındadır. Bu tekne için yırtıklar, çizikler, delikler için endişe duymanıza sebep olmaz. Zemin kısmı Alüminyum ve PVC kumaş ile yapılmıştır.

Bu durum da avantajı şişme botlara oranla daha hızlı ilerler. Bu şişme bot için de motor takmanız için bir avantaj sağlanıyor motor gücü ise 25 hp’e kadar takılabilir.

Balıkçılık için şişme bot arayışına girdi iseniz bir kaç olta ile hızlıca gider geri gelirsiniz motor taktırmak artık size kalmış.

13-Sports Boats Shark Şişme Bot

Sports Boats Shark Şişme Bot

Diğer botlara oranla belki de sizin için en iyi şişme bot olabilir buna sizin karar vermeniz gerekiyor sonuçta. Bu bot deniz mühendisleri ile üretilmiş tasarımın da bir çok düşünce ele alınmıştır. Arkasında olan dubalar suyun üzerin de hızlı gitmenizi sağlar iken büyük borular ise endüstri lideridir.

Dikişleri ısı kaynaklı olmasından yıllar geçse de ayrılmamasına neden olmayacaktır en kötü olumsuz koşullar da bile kullanılmış olsa da. Bu kadar güçlü bir bot için tabi ki de güçlü bir motor da takabilirsiniz. 2 yada 4 stroklu motorlar ile sizi tatmin edecek hızlara erişeceksiniz.

Dalgalı yada sakin sular için bu botu kesinlikle tercihlerinizin arasına almanızı öneririm. Bu tabi ki bir spor botu olduğundan tüm şartlar da kullanılmak için tasarlanmıştır. Hal böyle olunca eğlence amaçlı bot istiyorsanız asla pişman olmayacaksınız kesinlikle.

Yorum Yap