İlginizi Çekebilir
En İyi Kadın Siteleri
 1. Ana Sayfa
 2. ALIŞVERİŞ

En İyi Elektirikli Bisiklet

En İyi Elektirikli Bisiklet
+ - 0

Toplu taşımadan kurtulmak isteyenler, en iyi elektirikli bisiklet araştırmasına giriyor. Kişisel ulaşım araçlarına talebin daha çok artmasına sebep oldu. Klasik bisikletlere oranla avantajları saymakla bitmiyor. Uzun süren menzili, yüksek performansı ile ulaşımı rahatlatmaktadır. Bu listemiz de elektirikli bisikletleri detayları ile inceledik.

En iyi Elektirikli Bisiklet Uzun Menzilli Markalar

Elektirikli bisiklet arayanların ilk sordukları soru uzun menzilli en iyi elektirikli bisiklet markaları oluyor. Bu nedenle tüm markaların teknik özelliklerini detaylıca verdik. Elektirikli bisiklet satın almış o marka hakkında detaylı bilgiye sahip bizzat kulanmış mutlu müşteriler kazanmış markaları sizler için listeledik sizlerde kesinlikle memnun kalacaksınız.

1. RKS RS 3 Elektrikli Bisiklet

RKS RS 3 Elektrikli Bisiklet

En iyi elektirikli bisiklet listemizin ilk sırasında RKS RS 3 var. Yolda giderken istediğiniz bilgilere gösterge paneli sayesinde rahatça ulaşabilirsiniz ve anlık durumu hakkında bilgi vermektedir. Şık ve sade bir tasarımı ile büyük tekerlere sahiptir. Ayrıca frenleri ve vitesleri çok kaliteli kesinlikle tavsiyemizdir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • MOTOR: RKS 36V 250W
 • AKÜ: Hupo 36V 10Ah (Samsung Opsiyonel)
 • MAKSİMUM HIZ: 25 km/h
 • SÜRÜŞ MESAFESİ: 35-45 km/h
 • ŞARJ SÜRESİ: 4-6 Saat
 • 2. VOLTA VB1 Elektrikli Katlanır Bisiklet

2. VOLTA VB1 Elektrikli Katlanır Bisiklet

VOLTA VB1 Elektrikli Katlanır Bisiklet

Gittiğiniz her yere götürebilirsiniz çünkü ağırlığı düşük ve katlayabilme özelliği ile çok beğeneceksiniz. 6 vitese sahip olmasının yanın da arka ve önde disk frenler tercih edilmiş. Tam dolmuş bataryası ile 110 kilometreye kadar mesafe yapabilen bu marka, tasarımı sayesinde de tüm gözleri üstüne çekmeyi başarıyor. Gidonu ise alüminyumdan olduğunu da belirtelim.

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • AZAMİ TAŞIMA KAPASİTESİ: 110 KG
 • AZAMİ HIZ: 25 KM/H
 • MENZİL: 30-110 KM
 • MOTOR GÜCÜ: 250 WATT

3. Bisan E-Trekking Elektrikli Bisiklet

Bisan E-Trekking Elektrikli Bisiklet

Bisan Türkiye’de yerli bisiklet üreten en eski markalardan dolayısıyla elektirikli bisiklet üretmemesi tabi ki düşünülmez. 28 inç yüksek jant genişliği ile gözleri üstüne toplamayı başarmış durumda. Vistes sayısı 10 ve 11.6 amper ile akü gücüne sahip. Bazı özellikleri ile öne çıkmaktadır bunlardan biri 20.7 kg ağırlığı ile bir çok markaya oranla çok çok hafif ve eşsiz bir tasarıma sahip.

İkinci bir diğer özelliği ise 418 watt ile motor gücüne hayran kalacaksınız bu uzun mesafeli bir deneyim için oldukça fazla kesinlikle yerli bir marka aramaktaysanız baka markalara hiç bakmanıza bile gerek yok çünkü bu en iyi elektirikli bisiklet markalarından ve bizim tercihlerimiz arasındadır.

4. En İyi Elektirikli Bisiklet Skyjet Nitro

En İyi Elektirikli Bisiklet Skyjet Nitro

2020 yılında Skyjet Nitro elektirikli bisiklet üretilmiş 6 vitesli özelliği ile sürüş deneyimi oldukça güzel. Alüminyum alaşımlı kadro malzemelerden oluşan elektirikli bisiklet son derece sağlamdır. 45 kilometrelik menzili 250 watt motor gücünden gelmektedir. 6 saat gibi bir zaman dilimin de boş bir bataryayı doldurmaktadır. Amortisörleri ön ksıma koymuşlar bununla beraber mekanik disk frenleri sayesinde oldukça güvenli bir deneyim sunmaktadır. 27 kilo gibi ağırlığı sayesinde rahatlıkla taşınabilir.

5. Volta VSM Elektrikli Bisiklet

Volta VSM Elektrikli Bisiklet

Çift amortisörleri ile volta elektirikli bisiklet bu özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Elektirikli bisikletlerin amortisörlü olması sizlere titreşimsiz konforlu bir deneyim sürmesi oldukça önemlidir. Ön tarafa konumlandırılmış sepeti ve şık tasarımı ile yine çok tercih edilenler arasındadır. 40 kilometre menzilini 220 watt motor gücü ile karşılıyor. 6 yada 8 saatlik zaman dilimin de ise bataryanızı şarj etmektedir. Diğer elektirikli bisikletlere oranla ağırlığı 55 kilo kadar.

6. Carraro Kifuka 29

Carraro Kifuka 29

Carraro Kifuka 29 elektirikli bisiklet dağ bisikletleri sınıfında zorlu yollar da eğlence arayanlar için tasarlanmış güçlü en iyi elektirikli bisiklet modeli. 11 vites özelliği ile zorlu yollar için harika bir tasarıma sahip. Standart elektirikli bisikletlere kıyasla 29 inç jantlar ile gözlerden kaçmıyor. Havalı amortisör ve hidrolik dsik frenleri olan elektirikli bisiklet motor gücü 250 watt gücünü 4 saatlik kısa zaman dilimin de şarj olabilmektedir. En çok dikkat çeken avantajı ise 100 Km mesafe gidebilmesidir.

7. Yuki E-Wild 20S Fatbike

Yuki E-Wild 20S Fatbike

Standart elektirikli bisiklet diyeceğimiz Yuki 6 vitesli ve 20 inçlik jantlara sahip. 27 kilo ağırlığı ile standart elektirikli bisikletler ile eş değer aynı zaman da ön tarafta amortisörler ve katlanabilen özelliklere sahip. 50 kilometre mesafesi ve 250 watt motor gücü ile standart elektirikli bisikletler ile eş değer. Ayrı bir avantajı rakiplerine göre hızlı şarj özelliği 3 saatlik bir zaman dilimin de tercihler arasındadır.

8. Salcano Cappadocia Elektirikli Bisiklet

Salcano Cappadocia Elektirikli Bisiklet

Dağ bisiklet sevenler için bir model daha ekledik en iyi elektirikli bisiklet listemize. İsmini aslında zorlu arazi koşulları olan Kapadokya’dan almaktadır. 24 vites özelliği zorlu yollar için tasarlanmış bir model. 27.5 inç çok geniş jantlara sahip olurken 250 watt motor gücü 16 amper akü kapasitesi var.

9. Kron ETX500 En İyi Elektirikli Bisiklet

Kron ETX500 En İyi Elektirikli Bisiklet

28 inç jantları ile çok geniş jantlara sahip Kron elektirikli bisiklet öne çıkan özellikleri ise şunlar: Ön tarafta olan omortisörler, 9 vitese sahip, hidrolik disk frenler, 11.6 amperlik akü özelliği. Bu özellikler dışında özellikleri ise standart elektirikli bisikletler ile özellikleri hemen hemen aynı. Kron tarafından üretilmiş bu elektirikli bisikleti hem turlar da hem de şehir hayatınız da kullanabileceğiniz doğru tercihler arasında kesinlikle.

10. Arora Milan Elektirikli Bisiklet

Arora Milan Elektirikli Bisiklet

Listemiz de fiyat performans konusunda en ekonomik seçeneklerden biri, fiyatının diğer markalara göre ucuz olması onu kötü bir elektirikli bisiklet yapmıyor arkadaşlar. Eğer uzun mesafeler için tercih etmeyecek şehirde ve kısa mesafeler de kullanmak isterseniz doğru tercih yaptığınızı söyleyebilirim. Katlanabilir aynı zaman da çelik kadro malzemesi ile de çok sağlam kesinlikle belirtelim. Bazı özelliklerine değinecek olursak eğer: 7 vitese sahip, 250 watt motor gücü aynı zaman da 40 kilometre mesafe yapabilirsiniz.

11. Maserati RD5

Maserati RD5

Masarati denildi aklınıza hemen spor arabalar gelmesin, artık elektirikli bisiklet sektöründe de duyuyoruz. Şehir için de 50 kilometre yapabileceğiniz saatte ise 25 kilometre hıza ulaşabileceğiniz harika bir tasarım. Bataryası yaklaık 4 ile 6 saat süre zarfında doluyor şarjı bittiği zamanlar da ise katlanabilir özelliği ile rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Dikkat çeken özelliği ise 135 kilo ağırlığında olması.

12. Salcano Antalya 700 Man

Salcano Antalya 700 Man

Eğer çok fazla bütçeniz yoksa sizi idare edecek en iyi elektirikli bisiklet arıyorsanız tam bir bütçe dost olan Salcano elektirikli bisikleti yakından tanıyalım. 3 vitesli olmasından dolayı daha çok düz yollar da kullanılması daha iyi olur. 8.8 ampelik aküsü ise 250 watt motor gücü ve en fazla 50 kilometre yapabileceğiniz bir model.

13. Jeep TNT 35

Jeep TNT 35

Standart elektirikli bisikletlerden biri de Jeep TNT, 27 kilo ağırlığında olan elektirikli bisiklet, 127 kilo taşıma kapasitesine sahip. Boş bataryanın dolum süresi ise 6 saati bulabiliyor. Diğer marka ve model elektirikli bisikletler de olduğu gibi çok yüksek bir hız beklemek mümkün değil. 25 kilometre hıza ulaşabilirsiniz.

14. Kuba MC3

Kuba MC3

Kuba sizler de biliyorsunuz ki motor, bisiklet ve elektirikli bisiklet piyasasın da son zamanların öne çıkan markalarından. Bu markayı yollar da çok fazla görmek mümkün çelik kadro yapısı ile oldukça dayanıklı rakipleri gibi çamurluklu yapıya ve bağaş özelliği ile çok tercih edilenler arasındadır. 250 watt motor gücü şehir için de kullananlar için çok çok ideal bir seçenek. tam dolu aküsü ile 40 kilometre bir mesafeye ulatırabilir sizi.

15. Econic One XC

Econic One XC

Şimdi gelelim en güçlü en iyi elektirikli bisiklet modeline diğer markalara oranla 500 watt motor gücü ile öne çıkan önemli özelliği gözlerden kaçmıyor. Bu model de vites ve fren sistemleri diğer markalarda da olduğu gibi Shimanı ürünleri tercih edilmiş. 60 kilometre menzili ile ister uzun olmayan turlar isterseniz de şehir için de kullanabilirsiniz.

16. Soultech Bike-001

Soultech Bike-001

Katlanabilir elektirikli bisikletlerden bir diğeri de Soultech Bike, şehir içi için hafif ve kullanışlı olmasından doğru tercih olacaktır. 250 watt motor güvü ile rakiplerine oranla 35 kilometre mesafeye ulaştırabiliyor sizi.

Evet listemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız eminim sizler için en iyi elektirikli bisiklet markasını bulmanızda yardımcı olacak listemizi beğenmişsinizdir. Bizler çok satılan müşterilerinden tam puan alan fiyat performans ürünlerini sizler için araştırdık asla pişman olmayacağınızdan eminiz.

Yorum Yap