1. Ana Sayfa
  2. Tavsiye

En İyi Kadın Siteleri

En İyi Kadın Siteleri
+ - 0

En iyi kadın siteleri listem de sizlere çok güzel sitelerden bahsedeceğim. Moda, magazin, burçlar konusunda benim de takip ettiğim en iyi kadın siteleri listemi çok seveceksiniz. Bu listenin içerisin de portal ve blog siteleri mevcut. En iyi kadın sitelerin de yaşam, giyim, güzellik, bakım, pratik bilgiler ve alışveriş hakkında ve daha fazla konulara şahit olurken, Portal türden kadın sitelerin de ise sizin paylaşım yapmanıza olanak sağlıyor forum şeklin de aynı zamanda da itiraflarda bulunmak ve soru sorabiliyorsunuz. Lafı fazla uzatmadan işte En iyi kadın siteleri. Unutmadan belki En iyi arkadaşlık siteleri listeme de bakın.

En İyi Kadın Siteleri

En İyi Kadın Siteleri

Yasemin

Yasemin sitesi aslında kadın sitelerini ilk keşfettiğim zamanların sitesi diyebilirim arkadaşlar çok severek takip ediyorum 20 yıllık bir site olduğunu biliyorum öyle kaliteli uzman ekipleri var ki hayran kalırsınız. Yasemin günün Magazin haberlerini de ana sayfa da bizlerle buluştururken aynı zamanda da Güzellik, Sağlık, Yaşam, Moda, Diyet, Anne&Çocuk, Yemek kategorilerin de binlerce uzman kaliteli içerikler sunuyorlar kesinlikle tavsiye ederim takip edebileceğiniz bir kaç site en iyi kadın siteleri arasında.

Kızlar Soruyor En İyi Kadın Sitesi

Herkesin mutlaka bildiği yada kesinlikle denk geldiği kadınların ve erkeklerin bir birine soru sordukları bir soru cevap şeklinde postal sitesi arkadaşlar. Erkeklerin de katılabildiği sorulara cevaplar vererek aynı zamanda da blog da oluşturma şansı veriliyor sizlere. Bu kadın sitesin de profilinizi gizleyebilir ilginç sıradışı belki de bel altı sorular sorabilirsiniz ben çook seviyorum bu siteyi bir bakın bence çok seveceksiniz.

Kadınlar Kulübü

Bu sitenin hem blog sitesi var hem de çok güzel bir forum siteleri var arkadaşlar. Forumlarına katılarak annelerin bir çok bilgi edineceğinden çok çok eminim. Forum da sorular sorabilirsiniz belli başlı konular genel olarak anne, çocuk, kadın hastalıkları ve kadınları ilgilendiren tüm sorular ile yüz yüze geleceksiniz bu site de aynı zamanda çok sık takip ettiğim siteler arasında.

Pudra

oldukça kaliteli içeriklere sahip bir kadın yaşam sitesi diyebilirim aynı zaman da isimleri de çok hoş değil mi arkadaşlar. Sitenin içeriğin de ise güzellikten tutun da astroloji gibi bir çok konu da kaliteli özgün içerikler ile kadın sitesi diyebileceğimiz takip edilmesi gereken siteler arasında.

Bonitam En İyi Kadın Sitesi

Bonita İspanyolca da güzel anlamına geliyormuş arkadaşlar ben takip ettiğim için çok sevdiğim için siteyi isimlerinin anlamına da bakmış bulundum. kadın modası hakkında detaylı içeriklere ulaşabilirsiniz aynı zaman da farklı içeriklere de sahip çocuk giyim, erkek giyim, stil danışmanlığı aktüalite konularında da içerikler sağlıyorlar. Bonitam kadın sitesi bence keşfedilmeye değer bir kadın sitesi tavsiye ederim.

ElmaElma

Magazin konusuna ağırlık verilmiş kadın içerikleri sunan kaliteli bir içeriğe sahip bir site arkadaşlar. Haftalık videolar ile burç yorumlarını mutlaka takip etmelisiniz. Kategorileri ise Moda, güzellik, alışveriş, Anne&çocuk, kültür-sanat, astroloji gibi bir çok kategoriler ile trend kadın sitesi. Siteye üye de olarak site üyeleri ile de sohbetler edebilirsiniz siziz için eğlenceli olacaktır.

Yüksek Topuklar

En iyi kadın sitesi olan Yüksek Topuklar yalnızca moda, güzellik, kişisel bakımdan ziyade dokarasyon, sağlık, yemek ve aktüalite kategorilerini de bünyesinde barındırıyor. Her gün güncellenen zengin içeriklerini bizlerle paylaşırken öne çıkan paylaşımlarını da sosyal medya da bizlerle buluşturuyor.

Kadınlar Bilir

Kadınlara özel zengin paylaşımları ile trendler arasında olan Kadınlar Bilir P&G tarafınca geliştirilmektedir. Yazarları uzman kadro ile oluşurken P&G markasını keşfetmenize olanak sunuyor. Siteye ücretsiz üye olduğunuz da site sizlere bu kategoriler de içerikler sağlıyor. Sağlık, Güzellik, Ev hakkında herşey, Aile bireyleri için her konu diyebiliriz.

Bakımlı Kadın

Kadın ve moda hakkında aklınıza gelen her ne var ise bu site size yeterli gelecektir. Kadın Blog sitesi olan Bakımlı Kadın sizlere ev yaşamından, sokak modasına, güzellik sırlarından aile ilişkilerine kadar bir çok konuyu sizler için sağlamaktadır. Site de henüz keşfedilmemiş yemek tarifleri, Kadınların özel hayatları ile ilgili paylaşımları, sağlıklı beslenme ve egzersizler tabi ki zayıflama tüyoları da vermektedir.

Annegram

Soyal medya da güzel paylaşımları sayesin de trend sitelerin arasına girmeyi başarmış Annegram annelik, bebek bakımı, hamilelik, sağlık ve daha pek çok kategori de kaliteli içeriklere boğulacaksınız.

Yakın zamanlar da site içerisin de test özelliği çıkartmışlar ve kullanıcıları tarafından çok beğenilmiş mutlaka testlere katılın derim. Annegram anneliğe ilk adımlarınıza atarken sizlerle beraber onlar da ilk adımı atıyor ve annelik serüveni boyunca neler yapmanız gerektiğini söylüyor. Siteyi şiddetle tavsiye ediyorum Anne adayları özellikle.

Esranın Portresi

Çok tıklanan en iyi kadın siteleri arasında olan Esra’nın Portresi farklı kategoriler ile keşfetmeye değer. Bu site adeta sizlere danışmanlık yapıyor. Moda konusun da gelinlik, kadın, sokak modaları ile aynı zaman da ünlülerin moda Dünyası bulabileceksiniz.

Trend kategorisin de ise yıllara göre saç trendi, ayakkabı trendi, renk trendi, giyim ve aksesuar trendleri hakkında bir çok bilgiye ulaşabileceksiniz. Saç konusunda da bilmek istediğiniz tüm tavsiyeler ve bilgileri mutlaka keşfetmelisiniz diyebilirim sevdiğim bir blog severek takip ediyorum sizlere de tavsiye ederim.

Cilt Güzellik

Yine çok sevilen kadın siteleri arasın da Cilt Güzellik kadınlar için her şey diyorlar. Uzmanların tavsiyelerine bu site sayesinde keşfedeceksiniz.

Kadın

Astroloji, dekorasyon, yemek, sağlık, anne ve çocuk, aşk, moda, yaşam kategorileri barındıran bir en iyi kadın siteleri arasın da yer almaktadır arkadaşlar. İçerikleri tamamen özgün kaliteli bilgiler almaktadır.

Hürrem

En iyi kadın siteleri olarak Hürrem kesinlikleri. Bu site benim de severek takip ettiğim çok sevdiğim siteler arasında arkadaşlar. Kategorileri ise; Aile, Alışveriş, Astroloji, Aşk&İlişkiler, Dekorasyon, Fotoğraf, Güzellik, Moda, Sağlık, Teknoloji, Yemek ve bir çok alan da harika kaliteli içerikleri olan bir site. Hürrem aynı zaman da kendin yap, günlük burç yorumları, rüya tabirleri, Testler aynı zamanda da forum platformları mevcut bence çok eğleneceksiniz kesinlikle takip edin derim.

Yorum Yap