İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

En İyi Waffle Makinesi

En İyi Waffle Makinesi
+ - 0

Eviniz de Waffle her zaman olsun diyenler için en iyi waffle makinesi listesi hazırladık sizler için. Bol çikolatası Waffle, renkli görüntüsü ile farklı lezzeti ile bir çok kişinin çok sevdiği tatlılardan birisi kesinlikle. Genel de kafeler de yada her hangi bir yerde yenilse de Waffle makinesi sayesin de bu lezzet artık her zaman sizinle diyebiliriz.

En İyi Waffle Makinesi

Waffle makinesi seçerken tabanı çok çok önemli bir detay hem pişme yapışma konusun da hem de temizlik konusun da burayı atlamayın diyorum ve hemen en iyi Waffle makinesi listemize geçiyorum. Bu ara da başka bir ihtiyacınız da varsa en iyi tavsiyeler listemize de mutlaka bakın derim en iyi tost makinesi, en iyi robot süpürge gibi bir çok ürünü sizler için araştırıyoruz.

1. Arzum AR2033 Waffy Max En İyi Waffle Makinesi

Arzum AR2033 Waffy Max En İyi Waffle Makinesi

Listemizin ilk sırasın da en iyi Waffle makinesi olarak Arzum ile başlayalım. Oldukça şık ve zarif bir tasarımı ile dikkatleri üstüne çekmesinin yanında yapışmaz plakaları ile de oldukça çok sevilen modeller arasında. Dengeli 800 watt ısı performansı sağlamaktadır. İkaz ışığı ve termostat, ısıya dayanıklı sapıyla kullanışlı olması da gözlerden kaçmıyor.

2. Sage BWM520 BSS Waffle Makinesi

Sage BWM520 BSS Waffle Makinesi

Sage profesyonel makine arayanlar için doğru tercih olacaktır. Özel plakası ile ve farklı fonksiyonları ile harika waffle’lar hazarlayacaksınız. 3 farklı seçeneklerinden biri de kızartma kontrolü sunmaktadır. Bu bakımdan bir kaç dakika da gevrek yada kızarmış waffle’niz hazır olacaktır. Waffle’niz ısıyı eşit dağıttığından her yeri eşit derece de pişmektedir.

Bitmedi dağılma yada taşmaları da engellediğini de unutmayın. Hamuru dökmeniz için pişme hazır lambası ve sesi ile de sizlere kolay kullanım sağlar. Bütçe konusun da biraz zorlayabilir ama profesyonel bir makine arayanlar için çok mutlu edecek bir makine.

3. Kiwi 2405W Waffle Makinesi

Kiwi 2405W Waffle Makinesi

Aşırı ısılara karşı güvenlik sağlamaktadır. 750 watt gücüne sahip, telefon metaryeli ile temizliği basit. Bu model, çocuk kilidi ve kaymayan ayakları ile güvenli kullanım deneyimi sunmaktadır.

4. Korkmaz 319-02 Mia Waffle Makinesi

Korkmaz 319-02 Mia Waffle Makinesi

En çok satanlar listesine girmeyi başaran Korkmaz waffle makinesi, granik tasarımı bakımından üretilmiş sizler de anladığınız üzere temizliği çok daha basit hale gelecektir. Bu makine hızlı bir pişirmeyi 850 watt gücünden almaktadır. Ergonomik yapısıyla hem bütçe dostu hem de performans konusun da puanları almayı başarmış gibi.

5. Karaca Funday Waffle Makinesi

Karaca Funday Waffle Makinesi

Karaca mutfaklar için çok kullanılan marka yüzü biliyorsunuz. Kaliteli ve şık tasarımlar ile kadınların tercihleri olmaktan kopamadı biliyorsunuz. Funday waffle makinesi sizlere sadece waffle değil pankek ve künefe de yapmanıza olanak tanıyor. Bu seçenekleri 4 dakika gibi kısa bir zaman da sizlerle buluşturuyor. Çıtırlık isteyenler için biraz daha bekleyebilir aynı zaman da plakalar makine de yıkanabilir.

6. Schafer Waffle Makinesi

Schafer Waffle Makinesi

İyi bir Waffle makinesi arayışında iseniz Schafer markasına mutlka bakmalısınız. Hızlı pişirme sağlarken yapışmaz plakaları ile sizi mutlu edecek. Tasarımı ile kolay kulllanım sağlarken ısı kontrolünü ayarlayabilirsiniz.

7. Sinbo SSM-2517W Waffle Makinesi

Sinbo SSM-2517W Waffle Makinesi

Uygun fiyatlı en iyi waffle makinesi arayanlar için 750 watt gücü ile hızlı bir pişirme olanağı tanıyor. Yüzeyi paslanmaz çelikten olduğu için uzun ömürlü olması da gözlerden kaçmıyor. Temizlik konusunda içiniz rahat olsun ayrıca ailenizin ve sizin güvenliğinizi ısınma önleyici teknolojisi ile tehlike yaratmıyor.

8. Rowlet 250 Yarı Profesyonel Waffle Makinesi

Rowlet 250 Yarı Profesyonel Waffle Makinesi

Waffle sevenler için bir diğer önerebileceğim en iyi waffle makisesi ise Rowlet. Bu ürün aslında kafeler de sıkça kullanılmaktadır. 5 farklı seçeneği ile 5 dakika için de istediğiniz kademe de pişirmeniz mümkün. Çok sık tüketenler ve sevenler için avantajları oldukça fazla. Temizliği antiyapışkan telfon plakları ile çok kolay. Aynı zaman da ısınmaz kulpları ile çok daha kullanışlı ve güvenlidir.

9. Tefal Snack Time Tost Ve Waffle Makinesi

Tefal Snack Time Tost Ve Waffle Makinesi

Çeyiz hazırlamak isteyenler için bu ürüne bakmalarını mutlaka öneririz. Tost makineniz de yoksa Tefal‘in bu modeline bakmalısınız. Plakları değişebilir olmasından waffle ve tost makinesi olarak da kullanabilirsiniz bence çok daha mantıklı bir makine. Isınma pişirmeye hazır gibi göstergeleri sayesin de ideal ısılarda wafflenız hazır. Plakaları makine de yıkayabilirken ısı göstergesi açma kapama gibi göstergeler ile kolaylıkla kullanabilirsiniz.

10. Fakir Bouncy Waffle Makinesi

Fakir Bouncy Waffle Makinesi

En iyi waffle makinelerinden Fakir waffle makinesi, yüksek güçte pişirme sağlıyor yani 1000 watt’dan bahsediyorum. Bu modelde de yine yapışmaz plaklar tercih edilen model, temizlik konusun da endişe etmemenizi sağlıyor. Güç ikaz ışıkları ile uyarı vermesi de bir çok mutlu müşteri kazanmışlar bile.

11. Kitchbox Ev Tipi Bubble Waffle Makinesi

Kitchbox Ev Tipi Bubble Waffle Makinesi

Bal peteği gibi gözleri olan balon gibi görünen harika waffle’ler hazırlayabilmeniz için doğru seçenek kesinlikle. Kısa süre de içi yumuşak dışı çıtır waffle’ler hazırlayabilirsiniz kısa zaman da. Sesli uyarı ve zaman ayarlaması ile size kalan tek iş hamuru dökmeniz olacaktır. Küçük boyutlu olmasından ve yapışmaz plakları ve yanmaz olduğundan mutlu müşteri sadakati kazanmış durum da. Bitmedi tabi hazır olduğunda da size haber vermeyi ihmal etmiyor.

12. Premier Pwm 215 Waffle Makinesi

Premier Pwm 215 Waffle Makinesi

Bize göre en iyi waffle makinesi 1200 watt gücü ile Premier. kaymaz ayakları ile rahatlıkla waffle yapabileceğiniz kullanışlı bir makine. Bu makinenin kablolarını sarabileceğiniz haznesi ile yer kablamayacağını da belirtmek isteriz.

13. Tantitoni Granit Waffle, Izgara ve Tost Makinesi

Tantitoni Granit Waffle, Izgara ve Tost Makinesi

Sandiviç, Waffle, hamburger ve et, balık, tavuk ızgara yapbilirsiniz! Değişebilir plakaları ile hem tost hem de waffle makisesi olarak da kullanabilirsiniz. Bu açıdan ekstra waffle yada tost makinesine yer aramanıza yada bulundurmamanıza destek olur. Döküm plakaları olduğundan hemen ısınabilir ve makine de yıkayabilirsiniz bitmedi 5 kademeden oluşan sıcaklık ayarı ile ister waffle yapın ister tostlarınızı kızartabilirsiniz.

Yorum Yap