İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Tavsiye

En İyi Leke Çıkarıcı 12 Ürün Tavsiyesi

En İyi Leke Çıkarıcı 12 Ürün Tavsiyesi
+ - 0

Herksin düşmanı olan lekeler, temiz kıyafetlerimizi küçük lekeler sayesin de kirli olmasına neden olmaktadır. Bizler de en iyi leke çıkarıcı listesi hazırladık sizler için. Bazı lekeler ise inatçılığından bir kaç defa yıkanmasına rağmen çıkmıyor.

Bizler de lekeleri ilk yıkamada çıkartacak ilk günkü rengine geri dönmesini sağlayacak liste hazırladık artık lekeli kıyafetler konusun da başınız ağrımayacak işte en iyi leke çıkarıcılar.

En İyi Leke Çıkarıcı Tavsiyeler

Çok sevilen kıyafetleriniz de bazı kahve, yağ, sos damlaları döküldü ise “bu leke nasıl çıkar?” diye dert etmenize gerek yok. Çünkü içeriği güçlü olan, tüm lekeleri rahatlıkla söküp atabilen en iyi leke çıkarıcı listesi hazırladık.

1. Homm Clean Oxı Power Leke Çıkarıcı

Homm Clean Oxı Power Leke Çıkarıcı

Homm Clean leke çıkarıcı, beyazlar üzerinde gösterdiği performans ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış durumda. Toz yapısında olan ürün, Sadece lekeleri çıkarmadığı gibi kararan ve sararan beyaz kıyafetlerinizi ilk rengine dönmesini sağlıyor. Bu toz yapısına sahip leke çıkarıcıyı sıcak suya ilave edilerek kullanılmaktadır.

2. The Pink Stuff Mucizevi Oxi Leke Çıkarıcı Sprey

The Pink Stuff Mucizevi Oxi Leke Çıkarıcı Sprey

En iyi leke çıkarıcı The Pink, Sprey formülü ile rahat kullanıma olanak sağlar. Renkliler için ve beyazlar için kullanma kolaylığı sağlarken doğal formülleri ile kıyafetler de oluşan kahve, yağ ve kir gibi lekeleri iz bırakmadan temiz olmasına yardım eder.

3. Domol Leke Çıkarıcı Sprey Yıkama Öncesi

Domol Leke Çıkarıcı Sprey Yıkama Öncesi

Domol beyazlar ve renkliler için özel olarak formüle edilmiştir lekeleri çıkartma konusunda. Aktif oksijen içeriği ile kıyafetlerin üzerinde şarap, kahve, sebze lekeleri, çay, dondurma, yağ ve sos gibi lekeleri bütün giysilerinizden atmayı başarır. Kıyafetlere zarar vermeden lekeleri temizler.

4. Farmasi Mr.Wipes Konsantre Leke Çıkarıcı

Farmasi Mr.Wipes Konsantre Leke Çıkarıcı

Farmasi leke çıkarıcı, kıyafetlerde oluşan kirlere odaklanmış bir ürün. Güçlü formül yapısı ile kumaşa işleyen leke çıkarıcı, kahve ve yağ gibi zorlu lekeleri tek seferde siliyor. Yapmanız gereken tek şey lekeli kısma döküp elde yada makine de yıkamanız yeterli.

5. Zeta Sprey Leke Çıkarıcı

Zeta Sprey Leke Çıkarıcı

En iyi yağ lekeleri çıkartıcı Zeta sprey, yağ lekelerini çıkartmak için üstün performans sağlar. İçeriğinde bulunan etkili maddeler sayesin de yağ atıklarını eriterek kumaşı temizlemektedir ve ayakkabılar da ve kıyafetleriniz de temiz görünmesine neden oluyor.

6. Vanish Kosla Ön İşlem İçin Leke Çıkarıcı Jel

Vanish Kosla Ön İşlem İçin Leke Çıkarıcı Jel

Vanish Kosla ön işlem, yıkamadan önce kullanılan leke çıkartan bir jeldir. Bu jeli kıyafetlerinize döküp lekeleri kızmı çitiledikten sonra çamaşır makinesine atıp yıkamaya bırakabilirsiniz. Bu durum da çay, çamur, dondöten gibi tüm lekelerden kurtulabilirsiniz.

7. Green Clean Baby Bitkisel Leke Çıkarıcı

Green Clean Baby Bitkisel Leke Çıkarıcı

Bu en iyi leke çıkarıcı, hassas cilde sahip olanlar için ve bebeklerin kıyafetleri için özel olarak formüle etkisindedir.

Bitkisel içeriğe sahip olmasından bebek maması, gıda gibi lekelere elveda diyebilirsiniz. Paraben, Klor, fosfat ve SLS petrolkimyasal türevlere sahip zararlı maddeler olmadığından öncelikli bebek kıyafetleri için kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

8. Domestos Sıvı Leke Çıkarıcı Tüm Renkler

Domestos Sıvı Leke Çıkarıcı Tüm Renkler

Giysilerimizi ne kadar çok yıkarsak yıkayalım, doğru leke çıkarıcı ürünü kullanmadığımız sürece boya, yemek, kahve yada terler zamanla lekeye neden olmaktadır. En iyi 12 leke çıkarıcı listemiz de, Domestos sıvı leke çıkarıcı, siyah, beyaz ve renkli çamaşırlara özel olarak formüle edilmiştir. Eski lekeler yada kurumuş lekeler olsa da kumaşların derinliğine inerek bakterileri öldürerek lekeleri derinlemesine temizlemektedir.

9. HighGenic Fırçalı Leke Çıkarıcı

HighGenic Fırçalı Leke Çıkarıcı

HighGenic en iyi leke çıkarıcıyı eviniz de olan tüm eşyalarda da kullanabilirsiniz. Koltuklarda, halılarda, giysilerde veya bluzlarda oluşan çikolata, kir, yağ, kahve ve her türlü makyaj malzemesini sökör atar. Yapmanız gereken sadece leke çıkartmak istediğiniz yere fırça yardımı ile sürerek bir kaç dakika bekledikten sonra leke çıkarıcı kurumadan silerek yada yıkadıktan sonra lekelere elveda diyebilirsiniz.

10. BLUE BIRD Çay Kahve Leke Çıkarıcı

BLUE BIRD Çay Kahve Leke Çıkarıcı

Çok sevdiğiniz kahve çay tüketenler için sakarlıkta varsa kahve ve çay lekelerini temizleyecek sanki hiç dökülmemiş gibi tertemiz olmasını sağlayacak.

11. Vanish Base Sıvı Leke Çıkarıcı

Vanish Base Sıvı Leke Çıkarıcı

Vanish Base sıvı leke çıkarıcı, inatçı çıkmayan lekeleri bile çıkartmaktadır. Kıyafetlere zarar vermeden yeni gibi temiz görünmesine ve yağlı yemek lekeleri olsun, tükenmez kalemler gibi bir çok lekeleri rahatlıkla çıkartıp atmaktadır. 3 litre olmasından da uzun süre gideceğini de belirtelim.

12. TurkishCare Leke Çıkarıcı Sprey

TurkishCare Leke Çıkarıcı Sprey

En iyi leke çıkarıcı kesinlikle TurkishCare leke çıkarıcı özel spreyi, kumaşları ve ayakkabıları temizlemek için kullanabilirsiniz. İçeriği bitkisel olan leke çıkarıcı, fosfat ve portakal kokular içermez. Solunum yollarına zarar vermez ve sağlığı tehdit etmez.

Yorum Yap