1. Ana Sayfa
  2. Finans

Para Çekme Meditasyonu

Para Çekme Meditasyonu
+ - 0

Para çekme yasasını kullanmasını bilmeyenler için para çekme meditasyonu listemize mutlaka bakmalı çünkü burada parayı çekme yasasının çok da karmaşık olmadığını anlayacaksınız lafı fazla uzatmadan sabırla okumanızı öneririm buna değecek kesinlikle.

Para Çekme Meditasyonu

Neredeyse herkes kendi kişisel servetini artırmak için çekim yasasını nasıl kullanacağını öğrenmek için bir yol arayışında. Ancak para çekme stratejilerinin tahmin ettiğinizden daha karmaşık olduğunu öğrenmiş olabilirsiniz. Alternatif olarak her şeyi doğru yaptığınıza inanabilirsiniz ama yine de bulamadığınızı düşünüyorsanız bugün sizlerle parayı hangi yöntemlerle kendinize daha iyi çekersiniz diye tartışacağız işte “para çekme meditasyonu” hadi gelin başlayalım.

Bolluğa Odaklanın

çekim yasası

Para çekmek için genellikle çekim yasası listesinin başında yer alan bu uygulama para tavsiyesi çektiğiniz temel çekim yasası fikrine dayanmaktadır. Sonuç olarak neye odaklanırsanız o kadar çok zaman harcarsınız bolluğunuz üzerinde daha fazla zaman harcarsanız yolunuza daha çok şey gelebilir bu çeşitli şekillerde yapılabilir günlük tutun ve bir tanesini yazmaya alışkanlık haline getirin.

Her gün size iyi gelen 5 yöntemi yazın üç ila beş dakika boyunca gözlerinizi kapatın, hayatınızda ki her şeye şükretmekle ilgili en derin düşüncelerinize odaklanın.

Banka hesabınızı cüzdanınızı ve faturalarınızı ödeme yeteneğinizi değerlendirdiğiniz şeyin değerini artırın size bolluğu çekemeyeceğinizi söyleyenler olacaktır hatta bunun gibi olumsuz bir düşünce aklınıza geldiğinde kendinize paraya layık olmadığınızı bile söyleyebilirsiniz ancak kötü düşüncelerinizin etkisi altında kalmamalısınız kazanacak kadar başarılı olamayacağınızı düşündüğünüzde kendinize herkes gibi muazzam paralar yatıracak kadar başarılı olabileceğinizi hatırlatın.

Kelimenin tam anlamıyla kendinize yüksek sesle kötü düşüncelere karşı durmanızı söyleyin veya gerekirse kırmızı bir dur işaretini görselleştirin, değerlerinizle uyumlu şekilde harcama yapın, para çekmek için başka bir harika yaklaşım değerinize uygun bir yaşam kurmak olacaktır.

Harcamalarınız dan büyük bir finansal sevinç elde edecek ve parayla çok daha olumlu bir ilişki kuracaksınız neye değer verdiğinizden emin değilseniz size yazacaklarımı deneyebilirsiniz. Hayatınızdaki en önemli 5 olayın bir listesini yapın ve ardından her birine en iyi karakterize eden 5 sıfattan oluşan başka bir liste yapın. Şu soruyu gözden geçirin, hangi ortak temalar ortaya çıkıyor? Verdiğiniz cevaplar en önemli değerlerinizdir.

Gerçeklerle yüzleşin konu refah göstermek olduğunda sadece parayı mutluluğa bağlamakla ilgili değil aynı zamanda mali durumunuzun gerçeklerini tanıma ve bunlara göre hareket etmekle ilgilidir. Kendinize karşı dürüst olun borçlarınız da dahil olmak üzere tüm mali durumunuzu inceleyin.

Yardıma ihtiyacınız varsa bunu istemekte tereddüt etmeyin arkadaşlar ve akrabalar durumunuzu iyileştirmek için bir strateji geliştirmenize yardımcı olabilir en önemlisi duygularınızı ifade etmelisiniz kendinizi ihtiyacınız olan tüm servise sahip olarak hayal edin bunu yaparken neden para istediğinizi veya ne kadar paranızın olması gerektiği ile ilgili endişelenmeyin.

Beyninizin tamamen zengin olduğunuzu hayal etmesine izin verin. Çok paraya sahip olmaktan korkmayın nedenlerinin tümünün bir listesini yapın her korkunun kaynağını düşünün bu geçmişinizde birinden aldığınız bir mesaj mı, sosyal çevrenizin bir sonucu mu?

Para Çekme Meditasyonu

İşte bunları not alın bu para ile ilgili düşüncelerinizi etrafınızda var olan bolluğu deneyimlemenizi sağlayan bir inanç sistemine dönüştürmenin en etkili yollarından biri olacaktır.

Çocukluğumuzdan beri para hakkında sınırlı görüşlere sahibiz ve bunları zamanla içselleştirdik ve bu kısıtlamaların doğru olduğunu kabul ediyoruz. Para ağaçta yetişmez bu yüzden elde etmek son derece zordur. Nasıl yetişmiş olursak olalım kendimizi değiştirmek bizim elimizde paraya bakış açını değiştirmeli ve kendinizi para hakkında geliştirmenin yollarını bulmalısınız.

Bunun için sitemizi ziyaret edip para ve zengin olma üzerine yaptığımız makalelerden faydalanabilirsiniz. Evet bir diğer yöntemde para ile ilgili sınırlayıcı fikirlerinizi tanımalı ve çözmelisin o gerçekten istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz sınırsız bir kaynaktır.

Olumlu onaylamalar para ile ilgili her türlü sınırlayıcı fikri çözmek için mükemmel bir tekniktir. Eğer parayı az ve elde edilmesi zor olarak görüyorsanız olumlu bir kaynak kullanabilirsiniz bir para mıknatısıymış gibi onaylama parayla ilgili her türlü olumsuz düşünce ve duyguyu serbest bırakıyorum ve hayallerimi hayal etmekten mutlu vr özgürüm kullanabileceğiniz başka bir olumlu onaylamadır.

Bunları alternatif olarak deneyebilirsiniz, zenginliğinizi çekim yasasına göre zaten elde edilmiş gibi görselleştirin neye inanırsanız onu hayatınıza şekersiniz ve dışarıya yansıtırsınız eğer onu çekmek istiyorsanız zaten sahip misiniz gibi tasavvur etmek çok önemlidir.

İstediğiniz tüm paraya sahip olduğunuz bir dünyayı görselleştirmek yalnızca finansal kazancı daha duyarlı bir zihniyet geliştirmenize yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda hedeflerinize ulaştığınızda hayatımızı nasıl olacağını hayal etmenize olanak tanır koşullar zorlaştığında bile sizi ileriye iten motivasyon kaynağı gibi olacaktır.

Parayı öngörmek sanki zaten sahip misiniz gibi kıtlık zihniyetiyle bolluk tutumu geliştirmenize yardımcı olabilir ve yalnızca bunu yapmak bile sizi daha zengin hissettirebilir çalışırken minnettar olmayı unutmayın.

Çekim yasasından yararlanmanızı olarak sağlayacak pozitif bir para zihniyeti geliştirme konusunda daha fazla para kazanmak için ve her fırsat için minnettar olduğumuzu dile getirin. Mutlu olmayı misyon edinin, mutlu hissedin para sevgi ve mutluluk hepsi bu denklem içinde akıyor yeni bir iş kurun dünyayı keşfedin ya da özgüveninizi artırın.

Biraz ek gelir finansal başarıya zarar vermez bu durum sizin için bir sıçrama tahtası gibi olur. Birçok başarıya imza atmayı hedefleyin kendinizi geliştirmenin yollarını arayın. Para çekme meditasyonu olan konumuzu beğendi iseniz paylaşmayı ve diğer finans konusun da tüm makalelerimize bakmayı unutmayın.

Yorum Yap