İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Erkek

Nasıl Sevgili Bulunur? Bunları Bilmelisin!

Nasıl Sevgili Bulunur? Bunları Bilmelisin!
+ - 0

Bunları mutlaka bilmelisin. Uzun zamandır sevgilin yok nasıl sevgili bulunur? Sorusu kafanda dolanıp duruyor belki de yanlış yaptığın şeyler var belki de ruhen hazır değilsin peki tam olarak sorun ne belki de bu sorunlar aşağıda verdiğim listelerden ibaret lafı fazla uzatmadan nasıl sevgili bulunur sorusunun yanıtını veriyim.

Nasıl Sevgili Bulunur?

Düşünsene sevebileceğin bir kızla tanışıyorsun ve günlerini onunla geçiriyorsun. Hayatını ve mutluluğunu onunla paylaşabiliyorsun. Bugün sana nasıl sevgili bulunur? Soruna sevgili bulmanı çok kolaylaştıracak 9 tüyo vereceğim eğer bunları uygularsan kendine yakın zaman da bir sevgili bulmak için hiç bir neden yok.

Bahane Bulma

Kendini sevgili istemediğine inandırdın mı? Ve ona ihtiyacının olmadığına? yada bütün kadınların çekilmez olduğuna? O zaman bundan vazgeçmenin zamanı geldi. Bu bahaneleri gerçeklerle yüzleşmek istemediğin için buluyorsun. Bunlar senin bir sevgili bulma şansını oldukça azaltır bir şeyi değiştirmek istiyorsan bunu ondan yaparak yapamazsın.

Eğer kız arkadaşının olmasını istiyorsan ilk önce bunu kafanda kabullenmelisin bu senin olaya bakış açını aşırı derecede pozitif geliştirecek ona konsantre olmanı sağlayacak ve bir kız arkadaşı bulmanı kolaylaştıracaktır. Her şey kafanda başlar ve kafanda biter bir şeyi istemek ve ona başlamak başarının yarısıdır.

Tanıdıklarına Söyle

Tanıdıklarına Söyle

Bir sevgilin olmasını istiyorsan bunu mutlaka arkadaşlarına, ailene ve hatta yeri gelirse tanıştığın insanlara açıkça söyle bir çok erkek bunu itiraf etmekten utanır ve çekinir oysa bunda utanılacak hiçbir şey yok. Anlaşabileceğin bir kız aradığını ve her önüne gelen kızı istemediğini de belirtmelisin. Bunu açıkça tanıdıklarına söylemen bu hem senin şansını çok daha fazla arttır.

Belki arkadaşların seni birisi ile tanıştırabilir, belki akrabalarından birisi spor klübünden bir kız tanıyordur. Bütün bunlar senin kız arkadaşı bulman için tabi ki garanti değildir. fakat şansını her halükar da yükseltmiş olursun.

Diskotek ve Klüplerden Uzak Dur

Sevgili bulmak isteyenler nasıl sevgili bulunur? Sorusunda uzak durması gereken yerler, Diskotekler, gece klüpleri ve barlar kadınlar ile tanışmanın en iyi mekanlar olarak bilinir ve buralar da flört etmek diğer mekanlara göre daha basit gibi görünür. Fakat eğer bir kız arkadaş bulmak istiyorsan başka yerlere gitmelisin neden mi?

Genelde bu tür yerler bir kız ile sohbet etmek için çok gürültülüdür bu yüzden onunla sohbet etmek ve onu tanıma olasılığın çok düşüktür. Ayrıca buralarda bol miktarda alkol tüketilir. Bu tabi ilk bakışta olayı daha kolay gösterebilir.

Fakat ertesi gün ayıldıktan sonra kızların büyük bir kısmı ya hatırlamazlar yada hatırlamak istemezler. Bir de oraya rahat durmayan içkili arkadaşların ile gitti isen bu senin bir kız arkadaşı bulma şansını pek de yükseltmez. Tabi ki bunun imkansız olduğunu söylemiyorum. Fakat erkeklerin çoğu için bu tür yerler bir sevgili bulmak için uygun yerler değildir.

Onunla Konuş

Nasıl sevgili bulunur? Onunla konuşarak tabi ki. Bir kızla iyi bir sohbet başlatma ve sürdürme kabiliyetine sahip olmak her zaman bir ayrıcalıktır. Bu çoğunlukla bir ilişkinin başlamasına ve başlamadan bitmesine neden olan bir faktördür. Ona karşı çekingen davrandı isen veya seninle konuşmaktan zevk almadı ise ikinci bir buluşmayı unutabilirsin. Bu becerinin üstünde düşünülmesi ve alıştırma yapılması gerekir.

Kendine Dikkat Et

Kendine Dikkat Et

Çoğu erkek ilk izlenimin ne kadar önemli olduğunu unutur. Bu yüzden her zaman kendine dikkat etmelisin. Her gün duş almalısın, dişlerini fırçalamalısın, güzel kokmalısın ve spor yapmalısın. Kızlar güzel giyinen, güzel kokan sportif erkeklerden çok hoşlanır.

Ayrıca şunu da unutma güzel bir kızla ne zaman karşılaşacağını bilemezsin. Yani her zaman kendinin en iyi versiyonu olmaya özen göstermelisin. Bunu ilk önce kendin ve güzel kızlar için yapmalısın.

Rahat Ol

Bir erkeği çok itici yapan davranış şekillerinden biri karşısındakine ona muhtaç olduğu hissini vermesidir. Eğer bir sevgilinin olmasını ne pahasına olursa olsun istersen ve hatta onun için her hareketin ile direnirsen sana garanti veriyorum her kızı bunaltırsın ve kızlar bunu asla çekici bulmaz.

Rahat ol kendinde ve karşındaki ne sıkıntı yapma bu nasıl sevgili bulunur sorusu için çok çok önemli bir madde. Eğer gerçekten hoşuna giden bir kızla tanışırsan günde 50 kere ne zaman buluşuyoruz diye mesaj gönderme olayı yavaştan almaya bak.

Arada görüşüp bir birinizi zamanla tanımanız çabuk ve acele buluşmalardan çok daha önemlidir. Ve şunu da unutma bir kızla ondan hoşlandığın için beraber ol ona ihtiyacın olduğundan değil.

İlk Adımı Sen At

Eğer bir sevgilin olmasını istiyorsan bunun için girişimde bulunman gerektiğini bilirsin fakat bir çok erkek beni o kız bir gün bulur mantelitesi ile hiç bir şey yapmaz. Bu işler bu kadar kolay değil. Bu başarmak için başka işler için de böyledir. Daha fazla para kazanmak istiyorsan ya üniversiteye gitmelisin yada ticaret yapmalısın yani ilk adımı sen atmalısın.

İçinde yaşadığımız toplum da bunu böyle ister ve hepimiz lafı geldiğinde ben erkeğim, ben şuyum, ben buyum deriz o zaman erkek gibi davran ilk adımı sen at daha fazla bekleme. Ayrıca kendine güvenip ilk adımı sen atarsan bu kadınlara çekici gelecektir.

Özgüven

Özgüven

Eğer kir kıza yaklaşıyorsan veya onunla bir sohbete başlıyorsan sahip olduğun özgüveni göstermen çok çok önemli. Çünkü kızlar özgüveni olan erkekleri çok çekici bulurlar. Onlara göre kendine güvenen erkek ne istediğini iyi bilen erkektir. Özgüven derken kendini beğenmişlik ve kibirli olmaktan bahsetmiyorum.

Özgüvenli erkek kendisine, kabiliyetlerine ve hedeflerine inanan kişidir. Bu yüzden özgüvenini ve özsaygını geliştirmelisin. Eğer sen kendine değer vermez isen ve kendini sevmez isen başka birine başka birine kendini sevdirmen çok dada zor olacaktır.

Özgüven bir yolculuktur varılan bir nokta değildir. Yani sabah kalktığında kendini aniden özgüvenli hissedemezsin. Özgüven geliştirmek için üzerinde çalışılması gereken bir şeydir. Özgüven Arttıran Yöntemler ile ilgili 9 madde listelemiştim ona da bakmanı öneririm.

Gülmek Ve Güldürmek

Kızları Etkilemek söz konusu olduğunda gülmek ve güldürmek çok önemli bir silah olabilir. Bir kızı etkilemenin en iyi yollarından biri iyi espri anlayışına sahip olmaktır. Tabi ki bazı erkekler doğuştan kabiliyetlidirler bazıları ise biraz geriden gelirler. Fakat zaten onlarca fıkra ezberlemene ve komik olmana gerek yok bu zaten uygunsuz düşer.

Sadece eğlenceli ve pozitif bir bakış açısına sahip olmalısın. Bilinçli olarak birinin gülmesini ve mutlu olmasını sağlamak bir insanın karakteri hakkında çok şey söyler.

Yorum Yap