1. Ana Sayfa
  2. Tavsiye

En İyi Kampanya Siteleri

En İyi Kampanya Siteleri
+ - 0

En iyi kampanya siteleri benim için çok önemli fırsat siteleri, indirim siteleri benim için çok önemli bilinçli tüketici olmaya çalışıyorum. Bunu yapıyorum çünkü birikim yapmak için hem neden doğru zaman da doğru fiyattan almayım ki yada en pahalısı her zaman en iyisidir anlamına gelmez öyle değil mi? En iyi kampanya sitelerini bir ben takip etmiyorumdur umarım takip edenler yada araştıranlar varsa onlar için fırsat siteleri listeledim uzun yıllardır bu kampanya siteleri hakkında çok karlar ve tecrübeler edindim ve sizler için listeledim umarım beğenir severek takip edersiniz.

En İyi Kampanya Siteleri

En İyi Kampanya Siteleri

Evet listemize başlıyorum, bu liste de tatil yapacağım zaman istediğim illerde ki hangi otellerin kampanyalı yada indirimli olduklarına bakıyorum yada alacağım ürünler hakkında fırsatlar, indirimler var mı bakıyorum ve emin olun sizi de bu sayfalar çok ama çok karlı bilinçli tüketim haline getirecek hemen başlıyorum lafı fazla uzatmadan. Aynı zaman da en iyi alışveriş siteleri listeme de belki bakmak istersiniz.

Grupanya

Grupanya

Türkiye’de kampanya sitelerinden biri olan en büyük site. 2010 yılında hizmete girmiştir. Sürekli kendini güncel tutan bir site bu site sayesin de fırsatları takip edebilirsiniz. Bu site de olan kampanyalar ve fırsatlar daha çok hizmet sektörleri için geçerli, yemek fırsatları, spa güzellik salonları, tatil kampanyaları, otel kampanyaları, bilet, spor gibi alanlar da hizmet kampanyaları ile karşılaşabileceksiniz.

Yakala.Co

YakalaCo

Bu alan da çok tercih edilen marka yüzü olmuştur. Site öncelikli olarak İstanbul’a özel kampanyalar oluştursa da bir çok illerde de kampanyalar mevcut. Sitede tatil kategorisin de indirimli bir çok tatil kampanyaları bulabilirsiniz. Tabi tatil dışın da market kategorisinde de bir çok temel ihtiyaçlara kadar kampanyalar bulabilirsiniz. Site sürekli güncel olmasından dolayı rahat olabilirsiniz bu konu da ve gönül rahatlığı ile takip edebilirsiniz.

Fırsat Bu Fırsat

Yıllardır insanlar için fırsatları sürekli güncelleyen ekibi sayesin de tüm kampanyalar güncel olduğundan uygun fiyatlı indirimlerden haberdar etmeye devam ediyor. Bu siteyi çok kullanırım çünkü insanlar için yıllardır istikrarını devam ettirmeye devam etti ve bir çok alana girmeyi başardı. Site de kitaplar için, tatil için, giyim ve eğitim gibi daha saymadığım bir çok güncel fırsatlar paylaşıyor bizimle. Siteye üye olup takipte kalın derim.

Bu Fırsat Kaçmaz

Bu Fırsat Kaçmaz

Bu site ise çok eski değil fakat kısa zaman da bu alan da oldukça başarılar edinmiştir. Bu site de güzellik konusun da özellikle parfüm dalın da çok ciddi indirimler ile karşılaşa bilirsiniz. Ayrıca tüm etkinlikler özellikle tiyatro ve konser fırsatları için bu siteyi takip etmenizi öneririm. Bir çok kategorisi mevcut onlardan bazıları ise eğitim, yemek, tur, kayak, masaj ve otel gibi alanlarda da fırsatlar için takipte kalmanız da büyük fayda sağlar şahsen bende sık takip ettiğim siteler arasında.

İstanbul Fırsatlar

İstanbul Fırsatları

İstanbul fırsatları sadece İstanbul’a özel fırsatlar listeleniyor. Bu site de çok fazla fırsatlar ile karşılaşacaksınız bunlardan bazıları ise; Kahvaltı, Spa, masaj, akşam yemeği ve arabalar alanında bir çok kampanya mevcut.

Fırsat 35

Fırsat 35

İzmir de bulunan tüm fırsatları kendi alanın da toplamış öncelikle güzellik ve kişisel ürünler hakkında ciddi içerik zengini bir site. Diyet ve zayıflama için bu siteyi takip edebilirsiniz. Etkinlik, hizmet, otel ve tur kategorilerini de takip etmenizi öneririm.

Fırsat.me

file 806

Bu sitemiz ise yıllardır bildiğim bir site ve severek takip ediyorum arkadaşlar. Konser, etkinlik ve tiyatro gibi alanlarda oldukça başarılı. Hemen hemen tüm alanlar da fırsatlar için takip edeceğiniz belki de tek site olabilir. Tabi çocuklar için de bir çok etkinlik fırsatı da var bu bakımdan aile bireyleri için sık takip edilen sitelerden biri. Sitede ki güzellik alanı ise rakiplerine oranla çok daha iyi diyebilirim.

Bu Kupon

Bu Kupon

Yüzlerce ilana sahip olan bu site ise yeni sitelerden biri. Site yoğunlaştığı alanlar ise yemek, güzellik, tatil alanın da diyebilirim. Bu alanlar da firmalar ile anlaşmalar sağlanmış ve oldukça güzel kampanyalar ile karşılaşabilirsiniz. Sosyal aileler için yemek kategorisi sizleri ciddi oran da karlı hale getirecektir.

Batan Gemi

Eski sitelerden biri olan batangemi hemen tekli ürenler üzerine odaklanmış bir site. Genel olarak fazla bir ürün yok zaten. Satılan bazı ürünleri sadece bu sitede bulabilirsiniz. Bu ürünler gerçekten işinize yarayan modeller üzerine oluyor. Yeni gelen ürünleri ise takip etmeyi unutmayın kategoriler sekmesinden.

Gruppal

grup arkadaşı

Site ilk zamanlar da fırsat sitesi idi genel olarak fakat zamanla, turizm ve seyahat kategorisin de ilerlemeye başladılar. Tatil için çok ciddi indirimler sunuyorlar çoğu zaman bakmanızı tavsiye ederim. yıllardır devam eden bu site, hizmetleri kendi sağlıyor. Bunların beraberin de ise vize danışmanlık için ve başka destekler de sağlıyorlar. Bence tatile gitmeden karar aşamasın da iken bu siteyi unutmayın derim.

En iyi kampanya siteleri ve fırsat siteleri hakkında listemi umarım beğenmişsinizdir. Tatil konusun da ve durumu iyi olmayıp tatil yapmak isteyen arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz bu konuda bence bu listeyi onlarla paylaşın derim ben.

Yorum Yap