İlginizi Çekebilir
En iyi mouse tavsiyesi
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

En İyi Kapatıcı

En İyi Kapatıcı
+ - 0

En iyi kapatıcı önerisi olarak uygun fiyatlı en iyi kapatıcılar hakkında liste oluşturduk. Çok satılan ve çok olumlu yorumlar alan ve çoğunu benim de kullandığım çok ünlü ürünlerden bahsedeceğim sizlere işte en iyi kapatıcılar listesi.

En İyi Kapatıcı

ESSENCE Camouflage 2 in 1 Light

ESSENCE Camouflage 2 in 1 Light

Fondöten olarak kullanıyordum ve kapatıcı olarak kullanıldığını öğrendim ve harika bir ürün. Her bakımdan çok avantajlı bir ürün. Göz çevreniz o kadar problemli değil ise kesinlikle göz altı kapatıcısı kullanmayın çünkü bu tarz ürünleri alıştırdıkça göz çevreniz daha mor olacak, daha çok kırışacak ve daha çok kuruyacak sonrasın da daha da problemli hale gelecek göz çevreniz. O bakımdan bu ürünü kesinlikle öneriyorum hatta diğer ürünleri unutun bunu alın eğer göz çevreniz mor değil ise daha fazla bir çok ürüne bedel tek başına.

NOTE BB Concealer 01

NOTE BB Concealer 01

Concealer çok yoğun bir concealer ucu metal aplikatörle yapılmış. Kalın bir yapısı var. Mineral concealer ile BB concealer aynı paketleri alırken dikkat edin karıştırmayın derim mineral concealerı bilmiyorum çünkü; Bu kapatıcının seveni çok sevmeyeni de çok nedeni şöyle; eğer çok açık tenli iseniz ve gözünüzün altı aşırı mor ise en açık rengini kullanırsanız gözlerinizin altı bildiğiniz griye döner.

En açık rengini kullanmak için turuncu bir renk düzenleyicisi ile göz altlarınızı geçmeniz gerekiyor. Yani çok mor olduğu günlerde kesinlikle kullanabileceğiniz bir kapatıcı değil. Çok hızlı sabitleniyor gözünüz mor olmadığı günler sizi mutlu edecektir. transparan pudra ile geçmeniz gerekiyor. pudralı bir yapısı olduğunu da söyleyebilirim ama kesinlikle ince bir ürün değil. Göz çevreniz kuru ise mutlaka nemlendirin çünkü pudralı yapısından dolayı gün içerisin de pul pul dökülebilir. İçinde paraben de yok yani içeriği temiz.

RIMMEL LONDON Match Perfection Concealer 010 Ivory

RIMMEL LONDON Match Perfection Concealer 010 Ivory

Bu kapatıcı günlük bir kapatıcı azdan ortaya kapatıcılık veriyor diyebilirim. Çok aydınlatıyor bence yeterli yine nemli sünger ile uygulayabilirsiniz. Göz çevresini hiç bir şekilde kurutmuyor. Pembe alt tonlu bir kapatıcı ama günlük olarak fiyat ve performans olarak mükemmel gerçekten.

L’OREAL True Match 01 ivory

L'OREAL True Match 01 ivory

Bunu duymayan yoktur her halde sarı alt tonlu nadir kapatıcılardan biri. Göz çevrenizi kurutmaya da müsait o bakımdan çok iyi nemlendirin gözlerinizi bunu kullanırken. Kırışıklıklara doluyor yine transparan pudra ile sabitlemeniz gerekiyor bu zaten çok ünlü bir ürün hakkında daha fazla detay vermeme bile gerek yok. Sürekli kullanırsanız göz çevreniz kuruyor ve pul pul dökülüyor yoğun ve güzel bir ürün.

MAYBELLINE Instant Anti-Age The Eraser Eye Light

MAYBELLINE Instant Anti-Age The Eraser Eye Light

Çok böyle ince bir yapısı var yokmuş gibi hissettiriyor. Bu ürün Anti-Age özelliği olan bir ürün 20 yaş altı iseniz mutlaka kullanmayın. İnce olmasına rağmen kapatıcılığı çok iyi ben fondöten olarak kullanıyorum sivilcelerim için acil durumlar için. Hızlı sabitleniyor bu arada ama benim göz çevremde de oynama yapıyor.

MAYBELLINE Master Conceal Camouflaging Concealer 10 Fair

MAYBELLINE Master Conceal Camouflaging Concealer 10 Fair

Eğer çok yoğun problemli göz çevreniz var ise mükemmel kapatıcı olduğunu söyleyebilirim ama sadece parmaklarınız ile tampon yaparak uygulamanız gerekiyor. Göz çevreniz çok sorunlu ise kullanın çünkü çok kalın bir kapatıcı ve hızlı sabitleniyor.

WET’N WILD Photofocus Kapatıcı Light Ivory

WET'N WILD Photofocus Kapatıcı Light Ivory

Çok yoğun yoğun bir ürün değil. Göz çevrenizi kurutmuyor bu açıdan da güzel ama aydınlık vermiyor. Nemli süngeriniz ile uygulayabilirsiniz ama kapatıcılar parmakla uygulandığın da çok daha tatlı oluyor. Kırışıklıklara ve dolmaya çok müsait o bakımdan transparan pudranız ile üzerinden geçi baya müsait yani donma yapmaya.

GARNIER BB Göz Roll-On

GARNIER BB Göz Roll-On

Çok hafif bir kapatıcı ve günlük olarak kullanabileceğiniz ve 10 lira gibi fiyatlara alabileceğiniz indirimli olarak alabilirsiniz çok yeterli bir kapatıcı. Göz çevrenizi kurutmuyor kırışıklıklara donmuyor ve nemlendiriyor.

CATRICE Re-Touch Light Reflecting Concealer

CATRICE Re-Touch Light Reflecting Concealer

Bende ki 5 numarası ben bunu sevmem diye düşünmüştüm. Açık bir renk aslında bu ürün sivilce kapatmada biraz zayıf kalıyor. Günlük kullanıma çok uygun kurutmuyor hiç bir şekilde transparan pudra ile ince bir şekilde geçtiğiniz de kırışıklarınıza da donma yapmıyor. Hem nemlendirici hem aydınlatma özelliği olan bu kapatıcıyı deneyebilirsiniz. Fiyat performans olarak çok güzel bir ürün.

Dipnot: Göz çevrenizi mutlaka ama mutlaka nemlendirin en önemli şey bu kapatıcılarda. Size kapatıcılar göz çevrenize donmuyor diyoruz ya o nemlendirdiğiniz sürece donmayacak yoksa en iyi kapatıcı bile kuru bir göz çevresi olduğu sürece donma yapacaktır.

Göz çevreniz kuruyor ve vücut şöyle bir tepki veriyor orada ki yağ azaldıkça yağ depolamaya başlıyor ve bezeler oluşturuyor görebilirsiniz hemen nemlendirmeniz gerekiyor ve temiz tutmanız gerekiyor bol bol yıkamalısınız.

Yorum Yap