İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

En İyi Propolis Markası – Bağışıklık İçin 10 Marka

En İyi Propolis Markası – Bağışıklık İçin 10 Marka
+ - 0

Bağışıklık sistemini güçlendiren ve koruyan, antioksidan formdaki piyasada olan en iyi propolis markasını sizler için araştırdık. Arıların muhteşem ve gizemli dünyası herkesin ilgisini çekmiştir her zaman.

Üstün bir zeka ile yaşam alanlarını kusursuz hale getiren bu canlılar, herkesin tükettiği ballar ile kendilerine hayran bırakmışlardır. Arıların bilinmeyen aslında çok daha fazla özelliklere de sahip olduğunu da belirtelim. Arıların kovan sterilizasyonunu yapma amacıyla ürettikleri propolisi inceleyeceğiz.

10 En İyi Propolis Markası

Propolis, arı kovanlarının dışında oluşabilecek her hangi bir bakteri ve zararlı maddeleri engellemek için üretimini yaptığı maddedir. Bizler için ise aynı kovan korumak gibi bağışıklığımızı güvenli ve güçlü kalması için destek oluyor. Propolislerin özelliklerini bu listemiz de farklı formlarıyla tanıyacağız. İşte en iyi propolis markası:

1. Organik Bitkim Propolis

Organik Bitkim Propolis

Organik Bitkim Propolis, 250 gramlık paketi ile saf toz ile sağlıklı bir özelliğe sahiptir. Bal ile karıştırıldıktan sonra tüketebileceğiniz ürün, toz yapıda olduğundan dolayı oldukça pratik bir yapıdadır. Uzun ömürlü bir kullanım için buz dolabında saklanabilmektedir. Bağışıklık güçlenmesine yardım eden antioksidan yapısı ile sağlıklı kalmanıza ciddi oranda katkı sağlamaktadır. Kış aylarında mutlaka tercih etmeniz sizi soğuk algınlıklarından koruyacaktır.

2. Forever Living Propolis

Forever Living Propolis

Listemizin ikinci sırasında en iyi propolis markası Forever Living, sağlığınızı uzun süreler 60 adet tableti ile destekler. Propolisin içeriği ile sağlıklı tasarlanan tabletler, bağışıklık sisteminizin güçlenmesi için adeta çabalar. Bağışıklığınızı ve hücrelerinizin güçlü antioksidanlı yapısı ile korumanıza yardım eder. Ayrıca öksürüğe bire birdir 3 günde hiç bir şey kalmadığını gerçekten sözle göreceksiniz. Antibiyotik alana kadar mutlaka bu listede bulunan bu mucize ürünleri kullanmanızı her zaman tavsiye ederim.

3. Balparmak Apitera Plus

Balparmak Apitera Plus

Balparmak Apitera Plus, Balparmak Ar-Ge ve Tubitak MAM merkezlerinin titiz ve incelikli çalışmalar sonucunda onaylanmış ve ortaya çıkmıştır. C vitamini ile de desteklendirilen yoğun propolisli içeriği ile bağışıklık kazanmanıza yardımcı olur. Saf propolis içeriği ile ihtiyacınız olan besinleri vücudunuza sunarak sağlıklı olmanıza neden olmaktadır.

4. En İyi Propolis Bee’o

En İyi Propolis Bee'o

Suda çözülerek rahatça tüketilebilir Bee’o, 20 ml’lik şişe ile üretilmiştir. Antioksidan yapılı olmasından bağışıklığınıza destek vererek sağlıklı kalmanıza neden olur. Hem yetişkinlerin hem de çocukların rahatca kullanacağı Bee’o Damla, geniş yaş aralığına uyum sağlamayı başarır.

5. Beeo Sprey

Beeo Sprey

En iyi Propolis markası listemiz de Beeo Sprey’den bahsetmesek olmazdı, 20 ml’lik Sprey yapısı ile son derece pratik kullanımı ile ön plandadır. Ferahlatıcı olmasının nedeni sprey formunda yapısı vardır. Bağışıklığınızı korumanız için günde 3 defa, 2 kez püskürterek kullanabilirsiniz. İnovasyon ödüle sahip tasarımı ile çok satılan ürünler arasında olmayı başarmıştır.

6. En İyi Propolis Naturlife

En İyi Propolis Naturlife

30 ml olarak karşımıza çıkan bu takviye edici gıda, antioksidan formu ile bağışıklık kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Damla yapılı olan tasarımı ile oldukça pratik bir kullanım sunmaktadır. Hem çocukların hem de yetişkinlerin sağlığına destek vererek bağışıklık kazanmasına neden oluyor.

7. Balen Plus Propolis

Balen Plus Propolis

Balen Plus, en iyi Propolis markası olarak karşımıza çıkıyor. Damla yapısı ile oldukça rahat bir kullanım sunuyor. 30 ml miktarı ile sizlere uzun süre sağlıklı kalmanız için destek veriyor. Tüm hastalıklardan korunmanıza yardımcı olmaktadır bağışıklığınızı güçlendirdiği için. Adeta Antioksidan formda olduğundan dolayı sağlıklı ve pozitif kalmanıza neden olur.

8. Arı Mucizesi Apidemica

Arı Mucizesi Apidemica

Propolisin yanında antioksidan görevi gören D3 vitamini ve çinkonun birleşmesi ile üretilmiştir. Damla yapısı ile suda çözülen arı mucizesi Apidemica, içeriği oldukça zengin olduğundan sizlerin de bağışıklık kazanmasına büyük katkıda bulunur. Yüksek teknolojiler ile Düzce üniversiteden akademik üretimden çıkmıştır.

9. Eğriçayır Organik

Eğriçayır Organik

Eğriçayır Organik, 20 ml kadar şişesi ile karşımıza çıkmaktadır. Bağışıklığınızı korumaya hem de güçlendirmenize antioksidan formuyla yardımcı olur. Damla yapısında olmasından dolayı pratik kullanma kolaylığı sağlamaktadır. İçerisinde alkol de bulundurmayan ek takviye ürün, sağlığınızı destekler nitelikte tasarlanmıştır.

10. Dr. Royal Direnç

Dr. Royal Direnç

Propolisin ve arı sütü desteği ile bağışıklık sistemine direnç katmaktadır. 350 gr miktarı ile macun yapıda olmasından dolayı yine rahatlıkla kullanma kolaylığı sağlamaktadır. Antioksidan içerikli olmasından dolayı sizleri sağlıklı kalmanıza yardımcı olur.

Evet listemizin sonuna geldik arkadaşlar umarım listemizi beğenmişsinizdir sizlerin de araştırma yaparak ürün satın aldığınızı biliyorum bu bakımdan diğer tavsiye ürünlerimize de mutlaka bakmanızı öneririm.

 

Yorum Yap