İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

En İyi Balık Yağı – 10 Balık Yağı Markası

En İyi Balık Yağı – 10 Balık Yağı Markası
+ - 0

En iyi balık yağını gıda takviyeleri olarak kullanıyoruz balıkların dokularından elde edilerek. İçinde bulunan DHA, D vitamini ve omega-3 yağ asidi bulunan balık yağlarını tercih ederken dikkatli olmalısınız. Bir çok marka balık yağı üretmekte ve bu markalar herkes için uygun olmayabilir. Fakat tüm bu markaları liste haline getirerek en iyi blık yağını bulmanız için endişe etmenize artık gerek kalmayacak.

En İyi Balık Yağı Markası

Takviye gıdaların en başında gelen Omega-3 gılar için en iyi balık yağı markalarını listeledik. İçeriğinde bir çok faydalı bileşenlere sahip en iyi balık yağ markalarını bu listemizde bulabilirsiniz. İşte en iyi balık yağı markaları:

1. Krilom Balık Yağı

Krilom Balık Yağı

Listemize başlarken en iyi balık yağı olan Krilom balık yağı ile başlayalım. Bir çok kişinin uygun fiyatlı olmasından dolayı ilk kullandığı omega 3 balık yağlarından biridir Krilom, DHA ve EPA ile kalp fonksiyonlarının gerçekleşmenin de büyük etkiler yaratıyor. Diğer avantajlarından birisi de gözün ve beynin gelişimin de daha verimli çalışmasına yardımcı oluyor.

2. Solgar Balık Yağı

Solgar Balık Yağı

Solgar tüketicilerin 1974’den beri sağlıklı hayat yaşamalarını devam ettirmesi için çalışmaya devam ediyor. Multivitamin, vitamin ve 500’den fazla mineraller içerikleri ile gayesini başarılı şekilde ispatlıyor. Solgar ürünlerin üretimini en üst teknolojiler ile kendi tesislerinde üretimini yapıyor. Ürünlerinde kesinlikle nişasta, tuz, şeker gibi maddeleri bulundurmaz. Kalp rahatsızlığı olanlar var ise siz okuyucularımıza önerimizdir.

3. Gold Natural Balık Yağı

Gold Natural Balık Yağı

Destekleyen besin markaları içerisinde belli bir yere sahip olmayı başaran Gold Natural, hap formunda ürettiği Omega-3 desteği ile balık yağı ile çok sevilmektedir. Alaska’nın soğuk derin denizlerinden çıkarılan balık dostlrımızdan oluşturulan Gold Narural balık yağı, Omega-3, 6, ve 9 yağ asitleri ile üretilmiştir. Bu bakımdan avantajı ise tek bir ürün ile vücudumuzun ihtiyacı olan bir çok besine kavuşturmaktadır bizleri.

4. Farmasi Balık Yağı

Farmasi Balık Yağı

Farmasi kişisel bakım ürünleri ile tanıdığımız bir marka hepimiz biliyoruz. Nutriplus ürünü ile omega-3 sektöründe de varlığını gösteriyor. Yetişkinler ve çocuklara yönelik üretim yapmasıyla çok sevilen Farmasi’nin balık yağı, DHA ve EPA sayesinde kalbin çalışma fonksiyonlarına destek vermektedir. Ayrıca anne tarafından bu balık yağının tüketilmesi fetüsün ya da emziren annenin bebekleri üst düzey bir gelişim dönemi geçirdiği kanıtlanmıştır.

5. Easy Fishoil Balık Yağı

Easy Fishoil Balık Yağı

Takviye gıdalar konusunda üretim yapan Easy Fishoil, ülkemizin çok severek kullandığı ve memnun kaldığı bir isimdir. Çocuklar için özellikle ürettiği balık yağı ile ismini duyurmayı başaran Easy Fishoil, tadının ve çiğnenebilir formuyla tüketicilerinin çok severek aldığı ve çocukların da çok tükettiğinden dolayı yerini bir başkasına bırakmayı hiç düşünmüyor gibi. Tüm ürünlerinde asla domuz yağı gibi katkılar, ilave şeker, koruyucu gibi maddeler içermeyen Easy Fishoil, üretimini ise Norveç’de yapmaktadır.

6. Möllers Balık Yağı

Möllers Balık Yağı

En iyi balık yağı listemiz de mutlaka Möllers de olmalıydı. Avrupa da çok bilinen bir marka olan Möllers, Norveç’te balıkların ülkesinde üretim sağlamaktadır. En iyi balık yağı arayanların zengin ve güçlü içerikleri ile herkesin bir numaralı tercihi Möller’s markası, koruyucu ve kimyasal aroma içermez. Bu markanın son olarak tüm ürünleri klinik denetimlerle desteklendiğini de belirtmek isterim.

7. Ocean Balık Yağı

Ocean Balık Yağı

Ocean markası ile listemize devam edelim. Ocean yerli bir marka olan, üretimini yaptığı ürünler ile adını duyurmayı başarmıştır. Omega-3 asitleri sayesinde bu içerikli balık yağı sizi gün boyu zinde tutan Ocean, kolestrol, kalp-damar, yüksek tansiyon gibi hastalıklara karşı bir kalkan ile adeta koruma sağlar. Ayrıca vücut ihtiyacı olan ve dışardan ek olarak alınması gereken gıdaların takviyesini sağlayan balık yağı, hiç bir kimyasal içerik bulundurmaz.

8. Carlson Balık Yağı

Carlson Balık Yağı

Norveç balık yağından bahsetmiştik bir diğeri de Carlson, balık yağ ürünlerini okyanusun soğuk ve derin sularda yaşayan canlılardan üretim yapmaktadırlar. Tüm ürünleri FDA bünyesinde testten geçen Carlson, ülkemizde sevilen bir marka olmayı başarmıştır. Tüm ürünlerinde asla domuz yağı barındırmaz ve tüm ürünleri balık jelatinlidir. Uygun fiyatlı ürünler de yağ asid oranları düşük olmaktadır o bakımdan fiyat performans ürünü balık yağlarında fazla aranmamalıdır sadece indirimli zamanları değerlendirmenizi öneririm.

9. Nutrigen Balık Yağı

Nutrigen Balık Yağı

Bir diğer balık yağı üreten marka Nutrigen, özellikle çocuklara yönelik ürünleri ile tanınan bir marka. Nutrigen, üretimini yaptığı balık yağ şurubu ile çocukların kemiklerinin daha sağlam ve boylarının daha uzun olmasına destek oluyor. Artı bir avantajı da içeriğinde bulunan D vitamini sayesinde de çocukların beyinsel aktivitelerine de destek oluyor.

10. New Life Efa Balık Yağı

New Life Efa Balık Yağı

Balık yağı Omega-3’ünhücre büyümesinden kas aktivitesine kadar bir çok fonksiyonların ihtiyacı olan bir besin olduğunu bir çok insan bilir. Omega-3 asidi bakımından çok zengin içerikli olan bu markanın tüm ürünleri balık jelatininden üretilmektedir. Bu markanın temek mottosu herkesin sağlıklı olmasını için yüksek kolestrol, New lide efa’yı kalp rahatsızlıkları olanlara şiddetle tavsiye ederim.

Listemizin sonuna geldik umarım omega-3 tavsiyelerimizi beğenmişsinizdir. Siz bilinçli tüketiciler için en iyi ürünleri araştırmaya devam ediyoruz. Sizler de bir ürün almadan önce araştırmak isterseniz tavsiye kategorimize bakmanızı öneririm.

Yorum Yap