İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

En Ucuz En İyi 10 Powerbank Modeli

En Ucuz En İyi 10 Powerbank Modeli
+ - 0

En ucuz en iyi 10 powerbank model tavsiyemiz olacak sizlere. Bu powerbankları uygun fiyatlı yani 100 TL altı, fiyat performans ürünleri, performans canavarları ve özel tavsiyeler olarak sınıflandırdım. En ucuz en iyi Powerbankların fiyatlarını yazmayacağız çünkü fiyatlar sürekli değişebiliyor ve sizi yanıltmak istemiyorum.

Sizler için test ettik araştırdık en ucuz en iyi powerbank taşınabilir şarj cihazlarını.

Aşağıda güncel linklere tıklayıp fiyatları kontrol edebilirsiniz bu linkler sayesinde özel indirimli şekilde satın alabilirsiniz. Eğer olurda linkler çalışmaz ise isimlerini google’den aratıp bakabilirsiniz. Öncelikle uygun fiyatlı yani 100 TL altı powerbanklardan başlayalım işte en ucuz en iyi powerbank modelleri.

Xiaomi Redmi 10000 mAh taşınabilir hızlı şarj aleti

file 229

12 volt güç çıkışı sağlayan bu powerbank hem micro usb hem Type-C üzerinden şarj edilebiliyor. Aynı zamanda da 2 adet usb çıkışı sağlıyor. Beyaz plastik bir malzemesi var ve boyut olarak da küçük olduğu söylenemez. Bu modelin bir de 20000 mAh kapasiteli ise 18 volta kadar da güç sunuyor. tabi boyut ve fiyata göre 10000 mAh modeline göre bir miktar fazla.

Kendisiniz şarj olması uzun sürüyor. Bazı telefonları hızlı şarj ediyor tabi 10000 mAh modelinden bahsediyorum. Aynı zaman da voltaj koruması, akım koruması, sıcaklık koruması bulunuyor. Ucuz kalitesiz bilinmeyen markaları almak mantıksız bence patlayabilir malzeme kalitesi iyi değil onların parasına bu cihazları alabilirsiniz.

Philips 10000 mAh DLP Seri Powerbank

Philips 10000 mAh DLP Seri Powerbank

Bu model de yine 12 volt güç çıkışı sağlıyor ve hem micro usb üzerinden şarj edilebiliyor. Üzerinde bulunan 2 adet usb çıkışı sayesinde 2 cihazı şarj etmesine olanak sağlıyor.

Şimdi geldik fiyat performans ürünlerine.

Xiaomi 10000 mAh 18W Taşınabilir Hızlı Şarj cihazı 3

 Xiaomi 10000 mAh 18W Taşınabilir Hızlı Şarj cihazı 3

Daha önce test ettiğimiz powerbank aynı zaman da bende aktif olarak kullanıyorum.

Xiaomi 20000 mAh 18W Taşınabilir Hızlı Şarj cihazı 3

 Xiaomi 20000 mAh 18W Taşınabilir Hızlı Şarj cihazı 3

Bir önce ki bahsettiğim modelin abisi olan 20000 mAh kapasiteye sahip powerbank yine 18 volta kadar güç çıkışı sunuyor. Küçük modeline göre kapasitesinin dışında ki bir diğer avantajı ise önceki model de sadece powerbakımızı şarj etmeye olanak sağlayan type c girişi bu model de telefonumuzu şarj edebilmemiz için de çıkış sağlıyor.

Anker PowerCore Select 10000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı

Anker PowerCore Select 10000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı

Fiyatı olarak tüketiciyi üzmeyen bu model ise kalınlık olarak biraz fazla olsa da boyutları çok da büyük sayılmaz. cepte değil de çanta da taşınmaya elverişli olan bu modelimiz de 10 ve 12 voltluk güç çıkışı sunan 2 adet Usb çıkışı bulunuyor. Bu modelin dezavantajı ise sadece micro usb ile şarj edebiliyor olmamız.

Şimdi geldik performans canavarlarına.

Xiaomi 20000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj cihazı 3 Pro

 Xiaomi 20000 mAh

Bu poerbank için tam bir canavar diyebiliriz çünkü 45 volta kadar güç çıkışı sağlayabiliyor. 20000 mAh çıkışı sayesinde telefonlarınızı yada tabletlerinizi defalarca şarj edebilir Yada üzerinde Type c çıkışı sayesinde uyumlu bilgisayarlarınızı şarj edebilirsiniz. Üzerinde 2 adet usb çıkışı ve hem giriş hem de çıkış sağlayan 1 adet Type c portu bulunmakta bu cihazla aynı anda 3 cihazı şarj etmek mümkün.

Duracell 10050 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Duracell 10050 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Duracell pil ve batarya konularında ne kadar güçlü olduğunu tüm Dünya’ya ispatlamış bir marka gelişmiş koruma sistemleri ile sizin ve powerbankın güvenliğini maksimum seviyeye çıkardığını iddia eden markanın 2 adet usb çıkışı olan modeli 10050 mAh kapasiteye sahip. Duracell 2,4 akımla telefonları 2 kata kadar daha hızlı şarj edebildiğini iddia ediyor.

Özel Powerbank Tabsiyeleri

RAVPower RP-PB044 10050mAh Su geçirmez Poerbank Şarj Cihazı

RAVPower RP-PB044 10050mAh Su geçirmez Poerbank Şarj Cihazı

Bu powerbank darbelere toza ve suya karşı dayanıklı Ip 66 su geçirmezlik sertifikasına sahip bu model su sporları ile ilgilenen insanlar için biçilmiş kaptan dayanıklı yapısı sayesinde bir çok doğa spor sevenlerin tercihi olabilir. 10050mAh kapasiteye sahip bu cihaz 2 adet usb çıkışı sunuyor.

RAVPower RP-PB003 15000mAh Güneş Enerjili Poerbank Şarj Cihazı

En Ucuz EN İyi Powerbank modelleri

Hazır doğa sporları demişken kampta bize sürekli olarak enerji sağlayabilecek bir powerbankı bu listeye dahil etmek gerek. Üzerinde güneş paneli bulunduran bu panel IPX4 sertifikasına sahip toza ve darbelere karşı dayanıklı. Arkasında bulunan led sayesin de gerekli durumlarda ışık olarak da kullanabilirsiniz. 2 Adet usb çıkışı sunan cihaz 15000mAh bir kapasiteye sahip.

Bir iPhone 7’yi 4,2 kez, iPhone 7 Plus’ı 3 kez ve Galaxy S8’i 2,8 kez şarj eder. Arabanızda bırakmanızı da tavsiye etmiyorum nedeni ısı akünün ömrünü kısaltır ve pencere arkalarından şarj etmeyin bulutlu ve iç mekanlarda ışık alabilir ama ünitenin şarj olması zordur yetersizdir.

Ttec PowerStones Trio

En Ucuz EN İyi Powerbank modelleri

Bu fiyat bu performansa tartışılır ancak tasarıma diyecek söz yok. Bu model 2 adet 5000mAh powerbank ve 1 tane de şarj istasyonundan oluşmakta 5000mAh günlük bir kullanım için bence oldukça yeterli. Powerbanklardan birini yanınızda taşırken diğerini evde şarja bırakabilirsiniz. şarj istasyonu üzerinde dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz.

Tasarımı adından da geçtiği gibi taştan bir dekor ürününe benzeyen powerbanklar da 1 adet usb çıkışı, 1 adet micro usb girişi ve 1 adet de istasyon üzerinden şarj olmasını sağlayan port bulunuyor.

Aynı zamanda hızlı şarj sunar. 2 cihazı aynı anda şarj edebilirsiniz kablosuz olması da ayrı bir avantaj. Ayrıca ortalama 7 saat de şarj edebilirsiniz.

Yorum Yap