İlginizi Çekebilir
file
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

Uygun Fiyatlı Kadın Parfüm Önerileri

Uygun Fiyatlı Kadın Parfüm Önerileri
+ - 0

Uygun fiyatlı kadın parfüm önerileri vereceğim arkadaşlar tabi bu fiyatlar gün geçtikçe değişecektir her ürünlerde olduğu gibi. Her biri birbirinden kokan uygun fiyatlı kadın parfüm önerileri. Ucuz kadın parfüm önerilerimi herkes merak ediyordur mutlaka.

Özellikle size bu seri de önereceklerimi herkesin çok seveceğinden eminim çünkü çok daha taze ve afif kokan kokular yaza da çok uygun olacak her mevsim de kullanabilirsiniz ama yazın da başınız yada mideniz bulanmadan rahatlıkla kullanabileceksiniz. Erkekler için de bir düşünceniz olursa buradan listemize göz atabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kadın Parfüm Önerileri

Uygun Fiyatlı Kadın Parfüm Önerileri

1. Avon Eve Alluring Parfüm

file 186

İlk sıramız da uygun fiyatlı kadın parfüm önerileri olarak bu parfümü daha önce bir kez kullanmıştım ben, severek kullanmıştım son derece kalıcı bir parfüm. İlk notasın da sıktığınız da mürdüm eriği ve freze kokusu alıyorsunuz ben ağırlıklı olarak mürdüm eriği kokusu alıyorum. Normal de biliyorsunuz ilk nota çok çabuk uçan ve hemen orta notaya geçer parfümler ortadan sonra da dip notada kalır her zaman parfümlerin kokusu.

Ama niye ise bunu ilk sıktığımda ki, o ilk notada ki mürdüm eriği kokusunu kendi tenim de günün ilerleyen saatlerinde de alıyorum. Ama asıl dip notasında da sandal ağacı kokusu var eğer sandal ağacı kokusunu seviyorsanız kesinlikle çok seversiniz.

Genel olarak kokuyu değerlendirmem gerekirse aslında hem meyvemsi hem çiçeksi ikisinin de harmanlanmış hali diyebilirim; geceye de çok uyacak bir parfüm yani sadece gündüz için düşünmeyin gece de bir organizasyona, bir düğüne giderken de bunu sıktığınız da kesinlikle hani siz ilerledikçe koku arkanızdan gelecektir mutlaka parfümün ne diye sorarlar.

Yani tek başına karakteristik güçlü bir koku kesinlikle hem gece de hem gündüz de rahatlıkla kullanabilirsiniz eminim.

2. Stradıvarıus Our Essence Parfüm

file 187

Uygun fiyatlı kadın parfüm önerileri listemin ikinci sırasın da ise Unisex olarak kullanabileceğini düşünüyorum yeni keşfettim bu parfümü. Lavanta, bergamot, sandal ağacı erkek parfümler de çok sık kullanılan içerikler aslında o yüzden unisex olarak da kullanabilirsiniz.

Çünkü kokladığınız da böyle çok feminen kokan bir parfüm değil o yüzden böyle bazı çiftler vardır ya böyle aynı parfümü kullanmayı seven eğer böyle bir çiftseniz kullanmayı çok seveceksiniz.

Çok trend kokan bir parfüm yani kokladığınız da bir dizaynırın parfümü gibi kokuyor.

3. Golden Rose Blue Azure Parfüm

file 188

Çok kalıcı bir parfüm öncelikle ve çok şirin küçük 30 ml olan bir model yeterli gelecektir size diğerleri çok büyük çantaya atmak istemiyorsunuz biliyorum.

Genel olarak baktığımız da hem meyve pudramsı bir koku yani meyve var çiçek var ama aynı zamanda da diğer parfümlerden ayıran şey ise pudramsı bir kokusu olması.

ÜST NOTA: Greyfurt, armut, passion fruit, frenk üzümü.

ORTA NOTA: Yeşil notalar, pembe biber, yasemin.

DİP NOTA: Manolya, misk, amber ağacı, orkide, şakayık.

Bu parfümü ben nasıl ifade ediyorum kokladığımda okyanus kokusu gibi geliyor denizi hatırlatıyor bana. Sahil parfüm dediğim güneş kremi gibi kokan parfümlerden değil buda böyle hafif maskülen bir parfüm çok kadın gibi kokmuyor çok harmanlanmış bir parfüm.

4. Bershka Cıtrus Parfüm

file 189

Narenciye özlü parfümleri seviyorsanız bershka cıtrus parfümlerine bayılırsınız yine. İlk sıktığınız da tamamen narenciye kokusu alıyorsunuz. Daha sonra parfüm oturmaya başladıktan sonra elma kokusu alıyorsunuz. Ama bazı tenlerde sandal ağacı kokabilir bende kokmuyor. Tam bir yaz kokusu benden söylemesi tabi kadınsal olmadığı gibi erkekler de çok severek kullanırlar.

5. Koton Delıcate Bloom Parfüm

file 190

Belki parfüm anlamın da en sevdiğim marka kesinlikle koton hem uygun fiyatlı alternatifler var hem de üst segment de ambalajlı güzel parfümler de var. İlk sıktığınız da tamamen çiçek kokuyor ama dip notasın da sandal ve sedir ağacı olduğu için de kalıcı bir parfüm.

6. Zara Orchıd Parfüm

file 191

Gül, siyah frenk üzümü,, şeftali ve misk var ben şeftaliyi net olarak alıyorum bu parfüm de ve benim tenim de çok güzel kokuyor kokusu gerçekten çok güzel yine hem gündüz hem gece rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zara’nın parfümleri de kalıcı ve kaliteli diyebilirim.

7. Miniso – Capricorn Parfüm

file 192

Minicik bir boyu var çantanız için ideal bir seçim öncelikle. Özel günlerde çok güvenilmeyecek bir parfüm ama yazın özellikle çok uçucu parfüm değil çok kalıcı parfüm de değil aslında. Çok fresh bir koku bu parfüm bana denizi ve yaz günlerini hatırlatıyor.

Bence unisex bir koku erkekler de kullanabilir. Gün içerisin de tazeleyebileceğiniz fresh bir koku diyebilirim.

8. Miniso – Charming Jasmine

file 193

Miniso uygun fiyatlı olarak gönülleri fethediyor resmen. Yasemin kokusu ile birebir kokan harika bir parfüm çok fresh bir parfüm. Gerçekten Çok güzel en sevdiklerim arasında annem ile beraber kullanıyoruz gün içerisin de 2 kere tazelemeniz yeterli.

9. Cecile – Iris Parfüm

file 194

Tam çiçek kokusu, hafif bir kokusu var ama kokladığınız da unisex bir parfüm diyebilirim. Fakat oturdukça daha pudralı daha çiçeksi kokuya dönüşmeye başlıyor. Aynı zaman da beklenmeyecek kadar kalıcı yani bu parfümden bu kadar kalıcı olmasını beklemezsiniz.

10. Koton – White Musk Parfüm

file 195

Fresh Koku seviyorsanız bu modeli ama diğer çok yoğun olsun diyorsanız diğer modellerine bakabilirsiniz Koton’un. Bu arada tüm gün sizi götürebilir oldukça kalıcı.

11. Avon Wish of Love

Gerçekten bunu kullanmayan çok az insan gördüm. İnstagram da bu parfümü paylaştığım da anılarım depreşti ilk okulda orta okulda bu parfümleri kullanıyorduk diye yorumlar geliyordu. Benim de orta okulda kullandığım bir parfümdü. Çünkü bu parfüm çok meyvemsi ve çiçeksi kokusu var. Özellikle genç yaştaki insanlar için uygun diye düşünüyorum. Bu parfüm HDP bu arada. Avon’un bu parfümün de yaban mevsimi ve kiraz tomurcukları varmış.

12. Avon Celebre

Bu parfüm de aslında insanın gençlik zamanlarında kullandığı parfümlerden biri. Celebre EDT o yüzden çok fazla fazla kalıcılığı yok. Notalarında yasemin, beyaz şeftali ve odunsu olarak geçiyor. Çok kadınsı parfüm değil ama gerçekten güzel tavsiye ederim.

13. Avon Attraction

Avon’un bu parfümü Böğürtlen, misk ve vanilya içerdiği söyleniyor. Günlük tercih edilebilir karar size kalmı ama daha çok gece parfümü diyebilirim yine kalıcılığı orta seviyede gerçekçi olmak gerekirse. Çok harika bir kokusu var çok şekerli kokusu yok.

14. Avon Maxima

Bu parfüm de ise altın otu varmış içinde. Bu altın otu çiçeğinin yağının sonsuz gençlik verdiği söyleniyormuş yani öyle bir anlamı varmış. Açıkçası çekici bir kokusu var yine gece kullanılacak parfüm yaş olarak 30 üstü uygun diyebilirim.

Evet listemiz bu kadar. Parfümler çok pahalılaştı uygun fiyatlı parfümler tavsiye etmeye çalıştım umarım parfümleri çok beğenirsiniz ben çok seviyorum hoşça kalın.

Yorum Yap