İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Tavsiye

İstanbul En İyi Dövmeciler

İstanbul En İyi Dövmeciler
+ - 0

İstanbul en iyi dövmeciler listemize hoş geldiniz arkadaşlar. Dövme yaptırmak çocukluktan gelen bir şey bir çok kişi için. Bir çok kişi bu hayalin peşinden gidiyor. Çevrenizin yada çalıştığınız yerin dövme yaptırılmasına engel olmaktadır. Ama artık siz bu durumu atlatmış olmalısınız. Yer seçimi ve motif sizin için zor bir süreç olabilir. Sizde dövmeci bulamadıysanız İstanbul en iyi dövmeciler listemizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul En İyi Dövmeciler

Dövme yaptırmadan karar vermeniz gereken şey motif seçimi için emin olmalısınız. Çok düşündüğünüz bir motif, sizi yıllarca anlam ifade edecek sonuçta. Bununla beraber yaptıracağınız bölgede tabi çok önemli bir anlam içerir. Genel olarak bacak, sırt, ense ve kol tercih ediliyor. Ben ise bileğime yaptırdığım için çok memnunum. Son olarak ise ekipmanların sürekli steril yapıldığından emin olmalısınız döve yaptıracağınız yerde. İşte sizler için İstanbul en iyi dövmeciler tavsiyelerim.

Anatolia Tattoo / Erdoğan Çavdar

Anatolia Tattoo Erdoğan Çavdar

Anatolia Tattoo 1997 yılında Erdoğan Çavdar tarafından kurulmuştur aynı zaman da bir ressamdır ve günümüz de hayla popüler olduğundan bir çok seveni var. Ekibinde ki insanlar güzel sanatlar mezunu ve çok başarılılar. Beyaz, siyah, renkli vb. motifleri yaptırabilirsiniz. Her bir dövme sanat eserinden farksız adeta. İlgili ve güler yüzlü olmalarından sıkı bir dostluk kurabilirsiniz. Arkadaşım burada yaptırdığı dövme yıllar geçmesine rağmen ufak bir deforme yaşatmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Fahrettin Demir Pin Tattoo Gallery

Fahrettin Demir Pin Tattoo Gallery

İstanbul en iyi dövmeciler listemize girmeyi başaran Fahrettin Demir Türkiye’de ödüllü ve en başarılı sanatçılarından biridir. Pin Tattoo Gallery’de kurucusu olduğu Fahrettin kadıköy’de bulunuyor. Oldukça samimi ve dürüst. İstediğim motif hakkında beni uzun süre bilgilendirdi ve harika bir iş çıkardı. Realistik çalışmaları ile tanınıyor ve güzel sanatlar mezunudur.

Comics Tattoo Art / Tolga Cemal Sümer

Comics Tattoo Art

Comics Tattoo Art Stüdyos’nda Tolga Cemal Sümer ve ekibi ile hizmet sağlıyor. Realistik dövme, Sümer ve portre dövme konusun da ödülleri olan sayılı Türk isimlerinden biri sadece. Karikatürist ve reklamcı olduğunu da söyleyebilirim ayrıca. Web sitelerini ziyaret ederek çalışmalarına göz atabilirisiniz. Dövme bitiminde ise ilgiyle davranmaktadır.

İstanbul En İyi Dövmeciler Vaso Vasiko

Vaso Vasiko

İlginç sıra dışı dövmeler konusunda çok başarılı isimlerden olan Vaso Vasiko, Japon tarzı dövlemelerden damak içi dövmelere kadar bir çok tasarımlara sahip. Özel stüdyosu ise Asmalı Mescit Mahallesi’de bulunmaktadır. Aklınızda bulunan ne tür dövme olursa olsun Vaso Vasiko ile görüşmelisiniz mutlaka. Bir çok sanatçının yapmadığı tasarımları ile sizi memnun edecektir.

Lithium Tattoo

Lithium Tattoo

Lithium Tattoo, Budakan Tamer ile kurulmuştur. Sayısız seçenekler sunmaktadır dövme hakkında. Chicano ve Realistik tarz da dövmeler ile adeta harika çalışmalar çıkartıyorlar. Kabile tarzı dövmeler için iletişime geçebilirsiniz ayrıca. Stüdyoları diğerlerine oranla çok temiz ve hijyeniktir bu konuda tereddüt yaşayanlar için doğru tercih olacaktır.

Ruhsel Blacksea Tattoo

Ruhsel Blacksea Tattoo

Blacksea Tattoo, Ruhsel Donbalak tarafından istiklal caddesinde hizmet vermektedir. Ruhsel bey, yıllarca çalışmaları ile oldukça ün kazanmıştır. Ayrıca ünlülerin de tercih ettiği isimler arasındadır kendisi. Hayal ettiklerinizi ince işçiliği sayesinde mükemmel işler çıkartıyor. Büyük bir sorun ise diğer dövmecilere oranla fiyatının fazla olması, uzun yıllar sizinle olacak bir motif için buna değer bence.

Red Cat Tattoo Factory

Red Cat Tattoo Factory

Emrah Çakın tarafınca kurulan Red Cat, dövme konusunda başarılarını 1997 yılından beri sürdürmektedirler. Başarılarını Bebek’te sürdürmeye devam ediyorlar, ünlülerin tercihleri arasında olan dövme stüdyosunu mutlaka görmelisiniz. Renkli ve büyük dövmeler yerine daha anlam içeren minimalist dövme düşünceniz var ise kesinlikle randevu alın derim. Ayrıca Emrah Çakın’ın hoş sohbeti ile tanışanlar sürekli Emrah ile görüşüyorlar. Emrah bey ile dövme öncesi ve sonrası tüm bilgileri bizzat sizlere sağlıyor.

Yeliz Özcan

Yeliz Özcan

Sulu boya dövme konusunda yurtdışında popüler olan yeliz Özcan ülkemizde başarılarını devam ettiriyor. Minimalist, renkli veya büyük dövmelerini gördüğünüz zaman doğru noktada olduğunuzu fark ediyorsunuz. Türkiye’de en başarılı dövmeci olduğunu da belirtebiliriz. Yeliz Özcan ile kafanızda olanı yada kararsızlıklarınızı konuşabilirsiniz. Alanında Türkiye’de daha iyisi ile karşılaşmanız biraz zor. Son olarak ise sterilizasyon ve hijyene çok dikkat ettiğini de belirtelim.

Ink İstanbul Artcore

Ink İstanbul Artcore

Ink İstanbul Artcore İspanyol asıllı Danny Garcia ile kurulmuştur. Dövme ile adeta bir sanat yaratıyor. Moda’da bulunan stüdyosu uzun yıllardır canlı ve kalabalık. Randevu alabilmek ise zor ancak oldschool tarz dövme isteyenler için daha iyisini bulamayacağını da belirtelim.

Çağatay Ateş / Negatif Tattoo

Çağatay Ateş / Negatif Tattoo

Çağatay Ateş’in çalışmalarına dövme yaptırmadan önce göz atmalısınız. Sade, renkli, siyah beyaz, water color vb. tarzlar ile harika motifler ile karşılaşacaksınız. İyi bir Bas – gitaristtir kendisi. Bir çok dövme sanatçısına göre yaptığı işlerin arkasında duruyor her zaman. Sizi dövme yaparken rahatlattığını da söyleyelim.

Diagon Tattoo

Diagon Tattoo

Diagon Tattoo, bağdat caddesinde usta sanatçılar; Tuğrul Erkuş ve Sanat Gökdel tarafından kurulmuş hizmet veriyor. Sanatçılar genelde newchool ve geleneksel dövmeler yapmaktadır. Ayrıca diğer tarz dövmelerini Instagram hesaplarından görüntüleyebilirsiniz. fazlasıyla motifler ve geniş renk kartelası ile karşılaşabilirsiniz.

Resul Odabaş

Resul Odabaş

Türkiye’de başarılı dövme sanatçıların en genç isimlerinden biri Resul Odabaş. Watercool tarzı ile ön planda yer almaktadır. Özel stüdyosu ile hizmet vermektedir. İllüstratif dövmeler ile ince çizgiler birleşerek harika işler çıkartıyor. Samimi güler yüzlü olmasından bir çok seveni olduğunu ve Instagram hesaplarından çalışmalarını görüntüleyebilirsiniz.

Yorum Yap