İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

En İyi Arkadaşlık Siteleri ve Uygulamaları

En İyi Arkadaşlık Siteleri ve Uygulamaları
+ - 1

Bu siteler sayesin de bizzat bir çok arkadaş edindim ve sizlere en iyi arkadaşlık siteleri paylaşacağım sizler için. Sizler de biliyorsunuz ki mobil uygulamalar da çok kullanılan uygulamalar arasında da tabi ki en iyi arkadaşlık siteleri yer almaktadır.

Telefonun da bu arkadaşlık uygulamaları olanlar hem yeni arkadaşlar yeni çevreler edinirken ciddi düşünmelere de sebep oluyor. Tabi bu arkadaşlık sitelerin de bir çok seçenek bulunuyor hal böyle olunca herkes istekleri doğrultusunda istediği uygulamaları kullanmaya başlıyor.

Dünya’nın bir çok yerinde kullanılıyor olması insanlar arasında köprü görevi görüyor bir nevi diyebilirim. Sözü fazla uzatmadan sizler için benim de kullandığım ve bir çok uygulamayı araştırdık ve sizler için en iyi olanı en çok işe yarayanı araştırdım sizin gibi aynı amaç uğrunda olan işte o en iyi arkadaşlık siteleri.

En İyi Arkadaşlık Siteleri ve Uygulamaları

Tabi uygulamalar dışında da arkadaşlık siteleri de var. Tabi bu önerilerimin hem sitesi hem de uygulamaları var işte sizler için son derece kapsamlı uygulamalar. Bir çok yönden en iyi arkadaşlık siteleri listemizin detaylı özelliklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi

Lavinsta arkadaşlık sitesi Türkiye’de en yeni olan arkadaşlık sitesi çok kullanışlı ve profil doğrulama sayesin de kullanıcılarının beğenini arttırdı bu sayede çok tercih edilenler arasında olmayı başardı. Kalbinize dokunan kişileri gerçek profiller sayesin de oldukça güvenilir.

Tinder

Tinder En iyi arkadaşlık sitesi

Siteler dışında çok kullanılanlar da var demiştik uygulamalar tabi ki bu uygulamalardan bir diğeri ise kısa zaman dilimin de oldukça başarılar elde etti 50 milyon kullanıcıya ulaşmış oldu. Kısaca en çok kullanılan ve iddialı uygulamalardan biri haline geldi. Telefonlarda olan konum özelliği sayesin de adresinize en yakın mesafede bulunan adayları buluyor ve sizlere sohbet etme imkanı sunuyor.

Müjjde Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş siteleri arasında olan bir diğeri ise Müjde arkadaşlık sitesi, bir nevi Instagram gibi resim paylaşımlar yaparak bir çok kişiye gösteriliyor ve istediğiniz kişi ile canlı sohbet edebilir aynı zaman da oyun oynayabilir detaylı aramada da yapabilirsiniz.

Happn Uygulaması

Happn Uygulaması

Yakın konumda bulunan diğer arkadaşları bulmanızda kolaylıklar sağlıyor. Bu özellik sayesin de tabi beğendiğiniz biri var ise ve oda bu uygulamayı kullanıyorsa rahatça bulabilirsiniz o arkadaşınızı.

Badoo Arkadaşlık Sitesi

Badoo arkadaşlık sitesi

Badoo tanışma siteleri arasında liderler arasında diyebilirim. Tüm Dünya’da çok kullanıcıya sahip. Bir çok özellik bu uygulama da zaten var diğerlerin de vakit harcamayım diyorsanız bu uygulama tam size göre.

aşk

aşk

Çevrenizde ki kullanıcılar ile tanışmanıza olanak sunan 40 milyondan fazla kullanıcısı ile Lovoo profillere eklenen ilgi alanları ve etiketler sayesinde eşleşmeler sağlıyor. Bu sayede Lovoo en iyi arkadaşlık siteleri listesinde olmayı hak etmiş durumda.

TamamCupid

TamamCupid

En çok da ABD’de kullanılan uygulama ise, Tinder ve Happn uygulamalarında bulunan özelliklere sahip. Türkiye’de ise çok az kullanıcısı var fakat eşleşmeden de mesaj atabiliyorsunuz karşı tarafa. Belki bu sitelerde sevmediğiniz şey eşleşme beklemeden mesaj atamıyor olmanız olabilir. Artık beklemeye son bu site diğerlerinden farklı olarak eşleşmeden bile size mesaj atma seçeneği sunuyor. Tabi empati kurmalısınız bu özgürlük kısıtlı olmalı, engelleme filtrelemesi de olması gerekir öyle olması gerektiğini düşünüyorum. Uygulama bunun önüne geçebilmek için bir sınırlama yapmış güvenli kullanım çok önemli hepimiz için.

LinkedUp

LinkedIn kullananlar varsa bu platform için geliştirilmiş arkadaşlık sitesi öneriyim sizler için. Bu sitede çok iyi çalışan referans sistemi mevcut. Sizin önerileriniz sayesinde 5 kişiye ulaşıldığı anda sistem bunun karşılığında yeni kriterler sağlıyor sizlere. Tüm bunlar size kişisel deneyim kullanma şansı veriyor.

Tango

Tango

Bu site ise kuşkusuz çok fazla kullanıcısının olması, Bu uygulamanın kullanıcısını gördüğünüz de inanamazsınız hadi söyleyeyim de merak etmeyin, 300 milyondan fazla kullanıcıya sahip buda yerli ve yabancı kitleye hitap ediyor anlamına geliyor. Tango Tınder ile karşılaştırırsak Tango görüntülü arama avantajı sağlıyor olması.

karıştırıcı

karıştırıcı

Bu site oldukça Dünya’da çok kullanılıyor! Gps üzerinden hizmet sağlıyor diğer sitelerde olduğu gibi ve aynı zaman da 180 milyonluk kitleyi barındırıyor arkadaşlar.

izci

izci

İstediğiniz insanla dilediğiniz zaman konuşabiliyorsunuz. Hızlı olması ile beraber modern bir tasarıma sahip. mesajlaşırken fotoğraf atabilir ve hediyeler de gönderebiliyorsunuz. Çok özel bir eşleştirme sistemleri var arkadaşlar diğer siteler ile karıştırmayın lütfen.

Banjo.com

haritalar üzerinden bölge seçerek istediğiniz kişilere ulaşabilir iletişimde kalabilirsiniz. Bu site farklı algoritma ile çalışır diğerlerine göre avantajı sosyal medya sitelerinizde olan arkadaşlarınızın arkadaşlarına kadar ulaşabilirsiniz. Bunları yapabilmek için tabi ki kesinlikle Gps erişimi vermeniz gerekmektedir. İzin vermezseniz uygulamayı etkili kullanamazsınız avantajlarını kullanamazsınız yani.

Volye

En iyi ücretsiz arkadaşlık sitelerinden biri diyebilirim sizden mesajlaşmak için yada diğer eylemler için ücret talep etmiyor arkadaşlar. Site gayet kullanışlı karşı tarafın nerede yaşadığını bile görebilirsiniz tercih yaparken.

Instagram

Kullandığınız Instagrama bağlı tamamen arkadaşlar. Konumunuza yakın olanları tercih edebiliyorsunuz ve Instagram da foto beğenmek ve yorum yapmak değil de direk iletişime geçebilirsiniz. Tamamen kullanıcı destekli ve dostu ve ücretsiz tercihlerinizin arasında mutlaka olsun diyorum ben.

Bu Listeyi arkadaşlarınız ile paylaşın ki onunda mutluluğuna şahit olabilirsiniz belki sosyal yaşamlar diliyorum sizlere ve tavsiyeleriniz var ise bize yorumlar kısmından yazabilirsiniz arkadaşlar.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir