1. Ana Sayfa
 2. Tavsiye

En İyi Oyuncu Klavyesi

En İyi Oyuncu Klavyesi
+ - 0

En iyi oyuncu klavyesi siz Tutkulu oyuncular için, kaliteli bir klavyenin önemini anlayacaksınız. Harika bir oyun deneyimi sağlamak için En iyi oyuncu klavyesi lazım klavyenin sağlam olması, hızlı ateşleme tuşlarına sahip olması ve düşük seslerinin olması gerekir.

En İyi Oyuncu Klavyesi

En iyi oyuncu klavyesi aynı zamanda oyun alanınıza uyacak iyi bir boyuttadır ve RGB aydınlatma ve özel kısa yol tuşları gibi ekstra avantajlara sunar. Rekabetçi düzeyde performans arıyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz En iyi oyuncu klavyesi listemizi deneyin. Diz üstü oyun bilgisayarı arayışında isen bu listeme bakmalısın kesinlikle.

Redragon S101 Kablolu Oyun Klavyesi

file 362

Bu ergonomik tasarımlı oyun klavyesi harika bir combo satın alımdır. Mükemmel bağlantı sağlamak için uyumlu bir arkadan aydınlatmalı fareyle birlikte gelir. Ayrıca yedi farklı RGB aydınlatma modu ve dört arka ışık parlaklık seviyesi içerir. Bu combo, uzun oyun seansları için ihtiyacınız olan konforu sağlayan entegre bir bilek desteği ile birlikte gelir.

Klavye Özellikleri

 • RGB arka ışığı: Var
 • Arka aydınlatma parlaklık ayarı
 • 25 tuşlu rollover
 • 5 makro tuşuna sahip
 • Windows tuş kilidi: Var
 • Lazer baskılı, asla takılmayan tuş başlıkları mevcut.

Mouse Özellikleri:

 • 3200 DPI
 • 10g çalıştırma kuvveti
 • Dayanıklı pürüzsüz TEFLON besleme pedleri
 • 5 programlanabilir düğme
 • Ayarlanabilir DPI-800/1600/2400/3200 /
 • 10 milyon kez tuş basma ömrü veriyor.

Razer Ornata Chroma Oyun Klavyesi

file 363

Bu klavye, uzun oyun seansları sırasında konforu en üst düzeye çıkarmak için yumuşak bir bilek yastığı ile birlikte gelir. Ayrıca, klavyenin geri kalanıyla desteği hizalamanın tahmin çalışmasını ortadan kaldırmak için yerleşik mıknatıslara sahiptir. Mıknatıslar ayrıca bilek desteğinin artık ihtiyaç duyulmadığında kolayca çıkarılabilmesini sağlar.

Membran mekanik ile buluşur. Her iki dünyanın en iyisini alın. Yumuşak dokunuşuyla yumuşak dokunuşuyla Razer ornato, hızlı ve keskin bir mecha-membran yazma deneyimini sunuyor. Ayrıca, kullanımı inanılmaz derecede rahat. Yepyeni Razer Mecha-Membran kauçuk kubbenin yumuşak tamponlu dokunuşunu , her tuş vuruşu için hızlı harekete geçirmeyi sağlayan mekanik bir düğmenin net dokunuşla birleştirir.

Hızlı Aktarımlar için Mıd-Heıght keycaps Razer Ornata Chroma, hareketlerinizin kaydedilmesi için gereken süreyi kısaltmak ve parmaklarınınız her vuruş arasında tek bir konturu kaçırmadan serbestçe hareket etmesine izin vermek için daha kısa süren, özel olarak tasarlanmış bir tuş kilidine sahiptir.

Razer Chroma tarafından güçlendirilen Razer Ornata Chroma inanılmaz ışık efektleri yaratmanın ve sergilemenin ötesine geçiyor. Etkileşimli oyun içi efektlerle klavyenizin oyununuza tepki vermesiyle daha sürükleyici bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Razer Ornata Chroma için özel olarak tasarlanan bu bileklik desteği oyun marotanlarının ne kadar yoğun olursa olsun her zaman rahat olmanızı sağlayan ergonomiye sahiptir.

NPET K10 Oyun Klavyesi

file 364

Bu oyun klavyesi, bol miktarda kullanıma dayanacak şekilde üretilmiştir. Ağır hizmet tipi metal ve ABS yapı ve çift vuruşlu enjeksiyon kalıplı tuş kapakları gibi özelliklerle yüklüdür. Yorgunluğu önlemek için ellerinizi daha rahat bir pozisyonda tutan iki katlanır sehpa ile birlikte gelir.

 • Aydınlatma: Var
 • Bağlantı: Kablolu
 • Bilek Desteği Yok
 • Dili: Türkçe Q
 • Fonksiyon Tuşları: Yok
 • Klavye Tipi: Mekanik ve ürünün 24 ay garanti belgesi mevcut.

Havit Kablolu Oyun Klavyesi

file 365

Bu tak ve çalıştır oyun klavyesi ve fare kombinasyonu, uzun saatler süren oyun oturumları için idealdir. Yedi RGB aydınlatma modu ile yapılmıştır yada çok rahatsız edici bulursanız ışıkları kapatılabilirsiniz. Bu combo hem Windows hem de Mac ile uyumludur ve diğer giriş cihazlarıyla birlikte iyi çalışır.

SteelSeries Apex Pro

Olağan üstü özellikleri ile ön plana çıkan bu marka klavye, RGB ışıkları sayesin de profesyonel oyuncular için tercih edilmiş harika bir görünüme sahip. Hızlı bağlantı ve 200 milyonluk tuş ömrü sağlayarak müşteri sadakatini kazanmış durumda.

Kingston HyperX Alloy Origins Core

Yanlış tuş algılama ve engelleme yapma özelliği oyun modunda gerçekleşiyor. Argonomik ve dayanıklı tasarımı ile göz alıcı efekler ile RGB ışıklandırmalara sahip. Tam bir fiyat performans ürünü ile çok satılanlar listesine girmeyi başarmış durumda.

HP OMEN 1MY13AA 1100

Eşsiz hassasiyeti ve mekanik tuş takımı ile en iyi gaming  klavye listemize girmeyi başarmış durumda. Sade tasarımı ve şık aydınlatması ile oldukça dayanıklı kasası ile fark yaratmaktadır. Yine çok satılanlar listesin de oldukça fiyat performans ürünü diyebiliriz.

Platoon PL-476

Kısıtlı bir miktarda alınabilecek en iyi klavyeler arasında uygun fiyatlı modellerden biri, Renkli ışıklandırması ile kablolu bağlantısı sayesin de hızlı veri alışverişi sağlamaktadır. Fiyat performans ürünü olduğundan müşterilerine fazla özellikler sunmaktadır. unutmadan sizlere de mekanik hissi vermektedir, bir sürü para vermeye gerek yok diyenler için gerçekten performans ürünü kesinlikle.

Everest Gaming Kb-GX9

Gök kuşağı ışıklandırması ile fiyat performans klayvesi arıyorsanız kesinlikle bu modele bakmanızı öneririz. Estetik güzelliğini farklı modları içe zenginleştirilmiş bir tasarım adeta.

Philips G605

Mekanik tuş takımları ile klavyenin altın da bilek destekleri de mevcut. 50 milyon tuş ömrü ile karşımıza bilekler için desteklenmiş sizi yormayacak kaliteli bir klavye arayanların tercihleri arasındadır. Klavyelerin sesleri oldukça sessiz ve ergonomik yapıdadır.

Yorum Yap