İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

En İyi Elektrikli Motosiklet Tavsiyesi

En İyi Elektrikli Motosiklet Tavsiyesi
+ - 0

Gelişen teknoloji ile birlikte trafikte elektrikli araç sayısının arttığını görüyoruz biz de sizler için en iyi elektrikli motosikletleri araştırdık sizler için. Benzin fiyatlarının artması, ekonomik açıdan elektrikli motosikletleri daha fazla tercih edilebilir hale getirdi.

En İyi Elektrikli Motosiklet

Günümüzde pek çok kişi elektrikli araç kullanmayı tercih etmeye başladı. Bugün sizlere belirlediğimiz en iyi elektrikli motosiklet tavsiyesinde bulunacağız işte hayatınızı kolaylaştıracak en iyi elektrikli motor tavsiyeleri listemiz:

Falkon Leo 6800

Falkon Leo 6800

Listemizin ilk sırasında Falkon Leo 6800 modeli bulunuyor. 1200 watt’lık bir motora sahip olan Falkon leo tek şarjla ortalama 50 kilometre yapabiliyor. Maksimum 150 kilogramlık bir taşıma kapasitesi olan bu motorun şarj süresi ise 6-8 saat aralığında, elektrikli motosiklet sahibi olmak isteyenlerin tercih edebileceği en iyi cihazlardan biri olan Falkon leo, güçlü motoru ve kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Volta VS 4 Elektrikli Motosiklet

Volta VS 4 Elektrikli Motosiklet

Listemizin ikinci sırasında tamamen yenilenmiş retro tasarımı ile oldukça beğenilen bir elektrikli motosiklet modeli olan volta Vs4 bulunuyor. Güçlü motoru ve şık tasarımıyla dikkat çeken volta Vs 4’ün maksimum motor gücü 5000 watt’dır.

Uygun satış koşulları ve servis imkanı ile öne çıkan volta Vs 4 hem tarzı hem de gücüyle yollarda özgür olmak isteyen herkesin beklentisini fazlasıyla karşılıyor. Ortalama 6-8 saat aralığında tamamen şarj olabilme özelliğine sahip olan bu motosiklet aynı zamanda 75 kilometre hızla ulaşabilme potansiyeline sahip.

Stmax Elit 940

Stmax Elit 940

Stmax Elit 940, Çocuklu ve kalabalık aileler için biçilmiş kaftan olan bu model sizi bir çok dertten kurtarır. Tüm mevsimler için kullanışlı olması kaliteli lastiklere sahip olması kullanıcılarından tam paun almayı başarıyor.

Maksimum 25 kilometre hıza ulaşır iken 6 ve 8 saat şarj süresi ile sizi maksimum 65 kilometre mesafeye kadar götürebilir iken konforuda elden bırakmıyor. Yük kapasitesi maksimum 200 kg iken motor gücü ise 1000 watt olması gözlerden kaçmıyor.

Kral Tango Elektrikli Motosiklet

Kral Tango Elektrikli Motosiklet

Listemizin 3’üncü sırasında Kral Tango modelimiz yer almakta adı gibi piyasanın krallarından olan motosikletiniz ehliyetsiz kullanabileceğiniz en iyi elektrikli motorlardan bir tanesidir. Ortalama 6-8 saat içerisinde şarj olabilen bu motosikletin azami hızı 45 kilometredir, aynı zamanda yol tutuşu yüksek lastikleri sayesinde güven veren bir yapısı da vardır.

Yuki Wındy Pro Elektrikli Motosiklet

Yuki Wındy Pro Elektrikli Motosiklet

Listenin dördüncü sırasında Yuki Windy Pro elektrikli modeli bulunmakta, tasarruflu ve ergonomik tasarıma sahip olan elektrikli motorumuz 6-8 saat aralığında tamamen şarj olabilmesidir. Güvenli fren sistemiyle de kolaylıkla durabilirsiniz.

Maximum yüksüz taşıma kapasitesi 78 kilogramdır şehir içerisinde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir modeldir tamamen dolu bataryasıyla 50 kilometre mesafe gidebilirsiniz. Günlük yaşantınızda konfor katabilecek bir elektrikli scooter modelidir.

Kuba K4-C Elektrikli Motosiklet

Kuba K4-C Elektrikli Motosiklet

Listemizin 5’inci sırasında yer alan Kuba K4-c ergonomik tasarımıyla dikkatleri üzerine topluyor. Güçlü yapısı sayesinde maksimum 45 kilometre hıza kadar ulaşabiliyor.

Kullanışlı farları ve dikiz aynaları ile kolay sürüş imkanı sunuyor, çift kişinin binebileceği geniş selesi bulunan bu model için en kullanışlı elektrikli scooterlar arasında yer alır diyebiliriz. 250 kiloya kadar ağırlık taşıyabilen bu model şehir içi kullanım için de son derece uygundur.

Niu N1S Sport

Niu N1S Sport

Listemizin 6’ncı sırasında Niu N1S sport modeli yer almakta sadece 10 kilogram ağırlığındaki bir bataryaya sahip olan bu modelimiz 80 kilometreye kadar mesafe kat edebiliyor.

Şık tasarımı ve kullanışlı yapısıyla öne çıkan Niu N1S, şehir içi içerisinde kolaylıkla kullanılabilme imkanı sunuyor. Alçak tepeleri kolaylıkla aşabilen bu socoterin maksimum yük kapasitesi 155 kilogramdır. Piyasanın en kaliteli elektrikli motorlarından biridir.

En İyi Elektrikli Motosiklet Arora Kaplan

En İyi Elektrikli Motosiklet Arora Kaplan

Listemizin 7’inci sırasında yer alan Arora Kaplan modeli her türlü koşula uyum sağlayabilen modern tasarımı sayesinde tüm yolculuklarınızda sizi ilgi odağı haline getiriyor ortalama 8-10 saat arasında bataryası tamamen dolabilen modelimiz tek şarjla 50 kilometreye kadar yol kat edebiliyor. Ergonomik tasarımının yanı sıra geniş diz mesafesi modeli artı 1 litrelik kazandırıyor. Ayrıca şehir içerisinde de kullanıma müsait olan bu ürün Maximum 260 kilogram ağırlık kapasitesine sahip.

RKS Eco Rıder MX Plus

RKS Eco Rıder MX Plus

Listemizin son sırasında RKS Eco Rıder MX Plus modeli yapılmakta yüksek kalite ve üstün özelliklere sahip olan elektrikli motorumuz çift kişilik selesiyle ve geniş bagajı ile konforlu yolculuk yapmanızı sağlıyor. Elektrikli motorumuz led gösterge panelleri ile de ergonomik bir tasarıma sahip olduğunu kanıtlıyor.

Mondial G5

Mondial G5

En iyi elektrikli motosiklet olan Mondial G5, modern tasarımı sayesinde göz alıcı tasarıma sahip. Kaliteli malzemeler ile ve şık tasarımı sayesinde de kullanıcılarına oldukça konforlu bir deneyim sunmaktadır. İdeal motosiklet olduğundan dolayı da şehir içi kullanımlar için oldukça idealdir. 45 km hıza ulaşan 1800W’lık güçlü motoruna sahip. Taşıma kapasitesi ise maksimum 150 kg ağırlığa sahip iken 6 ile 8 saat arasında şarj olma özelliğine sahip.

Falcon Frida 7000

Falcon Frida 7000

En iyi 3 tekerli elektrikli motosiklet olan Falcon frida 7000, oldukça kolay kullanım kolaylığı sağlamasının nedeni 3 tekerinin olmasıdır. Denge konusunda sorun yaşatmayacak olan bu model sırt desteği ile konforlu bir deneyim kazanmanıza neden olur.

Ortalama 6 ile 8 saat arasında tam doldurmanıza yardımcı oluyor. Motor gücü 1000 watt ile sizi 50 km mesafeye kadar taşıyabilmektedir. En fazla 150 kiloya kadar taşıma kapasitesi olan bu model yolculuğun en konforlusuna sahip olmanıza olanak sunuyor.

Listemizin içerisinde olmasını düşündüğünüz elektrikli motosiklet modellerini yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz. Sizler için de daha önceden en iyi elektrikli scooter modellerini listelemiştik dilerseniz listemize göz atabilirsiniz.

Yorum Yap