İlginizi Çekebilir
En iyi balık yemi
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

1000 TL Altı En İyi Kablosuz Kulaklık 5 Marka

1000 TL Altı En İyi Kablosuz Kulaklık 5 Marka
+ - 0

Konumuz bin liranın altında alabileceğiniz bana göre en iyi kablosuz kulaklık şuanda piyasada bin liranın altında kimi 500 liranın altında olan kulaklıkları sizlere beş tanesini artı bonusla birlikte sunacağım.

En İyi Kablosuz Kulaklık

Bu kulaklıklar şu anda gerçekten piyasanın fiyat performans odaklı en makul en mantıklı kulaklıkları yani bana göre bu şekilde bu kulaklıkları seçerken özellikle her bütçeye uygun olmasını göz önünde bulundurdum. Bu konuda şüpheniz olmasın şimdi lafı daha fazla uzatmadan en iyi kablosuz kulaklık listemize geçelim.

En İyi Kablosuz Kulaklık QCY T13

QCY T13

Hemen ilk önerim ile başlayalım en iyi kablosuz kulaklık; QCY T13 modeli, gerçekten bu fiyat da alınabilecek en mantıklı kulaklık olarak göze çarpıyor şimdi özellikleriyle birlikte daha detaylı bunu anlayabiliriz.

QCY T13 modelimiz Bluetooth 5.1 teknolojisiyle geliyorken suya dayanıklı kısmında ise IPX5 sertifikasına sahip bununla sıçramalara karşı dayanıklı olduğunun altını çizelim.

Kulaklığımız da tuşlu değil dokunmatik kontrol mevcutken pasif gürültü engelleme de yine bu kulaklıkta yer alıyor aktif gürültü engelleme ne yazık ki bu fiyatta bulmamız zor.

Bu kulaklığın sürücüleri 7.2 milimetre iken yine Mikrofon tarafında da kalitenin bu fiyata göre gayet iyi olduğunu söyleyebilirim. Tabii özellikleri sunduk bu fiyata göre diyoruz ama kulaklığın fiyatı şu anda ne kadar?

En uygun 290 lira olarak gözümüze çarpıyor iken, 300 liraya kadar da yer yer çıkıyor. QCY T13 modelinin kullanım süresi 8 saat olarak vadediliyor iken yine kutusuyla birlikte bunu düşündüğümüzde 40 saate kadar çıkıyor.

Kullanım esnasında bu sürelerin bir iki saat aşağısında düşünebilirsiniz ama yine de kırk saat olması bu fiyata göre beni gerçekten şaşırttı baktığımızda bu fiyat bandın da gerçekten bu özelliklere sahip çok fazla kulaklık yok.

QCY T13 modeli benim fazlasıyla gözüme çarpan ve uzun süredir de Takip ettiğim bir model. Fiyatını koruması özellikleriyle birlikte en alınabilir kulaklıklardan birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Realme Buds Air2

Realme Buds Air2

Şimdi gelelim ikinci önerimiz olan en iyi kablosuz kulaklık Realme Buds Air2 modeline teknik özelliklerine şöyle bakacak olursak, yine 8 saate kadar kullanım vadediliyor iken şarj kutusuyla birlikte bu sürenin 25 saate kadar çıktığını belirtelim.

Hemen yine unutmadan fiyatı yazmak istiyorum bu arada şu anda, 490 500 lira fiyat seviyelerinde geziniyor. Evet en önemli özelliği dedim bu kulaklıkta aktif gürültü engelleme bulunuyor. Gerçekten 500 lira seviyelerine baktığımızda aktif gürültü engelleme sahiptir kulaklık göremedim.

Realme Buds Air2 bu tarafta ön plana çıkıyor tabii ki üst düzey amiral gemisi kulaklıklar diyebileceğim modellerin aktif gürültü engellemesi kadar güçlü olmasa da en azından dışarıdaki motor araba seslerini büyük ölçüde kesebiliyor 25 desibele kadar bu görüntüleri engelleye bildiğinde belirtelim.

Yine kulaklığın ön plana çıkan teknik detaylardan birisi 10 dakika şarj ile iki saat kullanım süresi vaat etmesi bence bu çok güzel bir özellik dışarı çıkacaksınız aceleniz var ve iki saat kullanım sizin için gayet yeterli olacaktır.

Realme Buds Air2 bu kulaklığı ile birlikte gerçekten başarılı bir işe imza atmış desek yanlış olmaz çok fazla ön plana çıkarılmıyor ama aktif gürültü engelleyici olması bile gerçekten değerli.

Yine bu kulaklığımızda on milimetrelik Hi-hi bass güçlendirme sürücüsü bulunurken Realme sitesine baktığımızda oyuncular için 88ms düşük gecikme vaat ediliyor bunu da özellikle telefonla oyun oynuyorsanız sizi ön plana çıkaracağını da söyleyebilirim.

Bluetooth versiyonuna geldiğimizde ise Bluetooth 5.2 karşımıza çıkıyor iken yine suya dayanıklılık tarafında ise IPx5 sertifikası bizleri karşılıyor şöyle bir baktığımızda ayrıca bir bluetooth kulaklık arayanlara ve bu fiyat bandında bütçesi olanlara bu kulaklı iyi bir alternatif olduğunu belirterek geçelim üçüncü önerimize.

Huawei Freebuds SE modeli

Huawei Freebuds SE modeli

Şimdi geldik benim aslında ilk çıktığı zamanlar biraz önyargılı olduğum ama sonrasında gerçekten özellikleri ve fiyatıyla ön plana çıkan Huawei Freebuds SE modeli. Bu modele baktığımızda şu anda en uygun olarak 650 liralık fiyatıyla ön plana çıkıyor.

Bu fiyatlarda değişmeler olabililir her zaman altını çizelim sonra yorumlarda belirtiyorsunuz 700 lira olmuş 800 lira olmuş şeklinde. Huawei Freebuds SE modeli bana göre ön plana çıkan özelliği müzik ve telefonla görüşme tarafında birbirine yakın performanslar sunması ben hem müzik dinlemek istiyorum hem de telefonla görüşmek istiyorum diyenler için fiyatıyla birlikte ideal kulaklıklardan birisi olarak göze çarpıyor.

Freebuds SE eserinin tasarımına baktığımızda uzun süre kulağınızda kalmasına rağmen bir ağrı bir baskı durumu oluşturmuyor. Çünkü Bluetooth kulaklıklarda kulağımıza taktığımızda ve uzun süre özellikle spor yapıyorken bir baskı hissediyoruz bu kulaklıkta buna hissetmediğiniz rahatlıkla söyleyebilirim yine suya dayanıklı tarafında IPx5 sertifikasına sahip iken ilk iki önerimize göre burada bir düşük kaldığını da söyleyebilir.

Ayrıca kulaklığımızı yine dokunmatik olarak kontrol edebiliyor iken Freebuds SE’nin kullanım süresi tarafında beş saatlik bir süre vadettiğini söyleyelim şarj kutusuyla birlikte ise bu süre 24 saatte yani bir güne kadar çıkıyor.

Freebuds SE on milimetrelik sürücüler kullanılırken 650-700 lira fiyat bantlarında bir kulaklık arayanlar için mantıklı bir alternatif olarak gözümüze çarpıyor. Huawei ekosisteme sahip olanlar için bu kulaklık tercih edilebilir mantıklı kulaklıklar arasında yer alıyor.

Sounpeats H2 Kablosuz Kulaklık

Sounpeats H2 Kablosuz Kulaklık

Dördüncü en iyi kablosuz kulaklık önerim ise Sounpeats H2 modeli şuanda fiyatı 800 lira seviyelerinde özelliklerine bakmadan önce Sounpeats H2’nin bu listede yer almasındaki en önemli unsur gerçekten tasarımıyla birlikte ön plana çıkması.

Şık bir tasarım bizleri karşılıyor iken rengi de benim gerçekten hoşuma gitti telefon görüşmelerinde Çok üst düzey bir performans beklemiyorum ama müzik konusunda gerçekten beni tatmin etsin diyorsanız Sounpeats H2 bu noktada ön plana çıkıyor.

Bu kulaklık modelleri suya dayanıklılık tarafında IPx5 sertifikasına sahip iken kullanım süresi olarak beş saat vaat ediyor ama kutuyla birlikte bu süre 20 saate kadar çıkıyor kullanım süresi bu noktada en azındanşarj kutusuyla birlikte bir tık düşük kalmış desek yanlış olmaz.

Kulaklığın sürücü çapına geldiğimizde 8.6 milimetrelik bir sürücü çapı bizleri karşılıyor müzik kalitesi ses kalitesi olarak Sounpeats H2 gerçekten farklı bir noktada farklı bir seviye olduğunda belirtelim.

Sounpeats H2 pasif gürültü engelleme yine bu kulaklığımız da mevcut aktif gürültü engellemenin olmadığını da belirtmeden geçmeyelim. Yani kısaca müzik performansı benim için telefon görüşmesine göre bir tık daha ön planda diyorsanız bu kulaklık modelini de tercih edebilirsiniz.

Jabra Elite 3

Jabra Elite 3

Şimdi gelelim bu listenin bana göre göz bebeği olan en iyi kablosuz kulaklıklarından biri olan Jabra Elite 3 modeline tabi gözbebeği dedim ama bununla birlikte fiyatımız artık bin lira seviyesine dayandı şu anda en uygun olarak 999 lira fiyatıyla karşımıza çıkıyor Jabra Elite 3, bu kulaklığın diğer modellerden ayrılan bir özelliği var ki artık dokunmatik yerine tuşlu bir kontrol sistemi yer alıyor yine tasarım noktasında bu listedeki diğer modellerden bir farklılığı ise aşağı doğru uzanan saplı değil oval bir tasarıma sahip olması.

Baktığımızda bu kulaklığı bu listedeki en iyi ses kalitesine ve en iyi mikrofon kardeşine sahip olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim fiyat balığımız Tabii ki bin liralara çıktı ama ben iyi bir bluetooth kulaklık istiyorum diyorsanız jabra Elite 3 modeli gerçekten sizin için biçilmiş kaftan.

Tabii ki diğer modellerde bana göre fiyatlarının en iyisi zaten burada bin liraya çıktığımız için bu kadar kaliteyi alabiliyoruz şimdi teknik özelliklerine bakacak olursak IPx5 suya ve toza dayanıklı sertifikasına sahip artık bu kulaklıkla birlikte toza dayanıklılık noktasında üst düzeye çıkmış oluyor.

Aktif gürültü engelleme tarafına geldiğimizde ise ne yazık ki bu kulaklığımızda bulunmuyor pasit gürültü engelleme karşımıza çıkıyor. Ben gerçekten bu noktada Jabra Elite 3’ün tek bir eksi olarak bunu söyleyebilirim. Bu fiyat bandına çıkmışken aktif gürültü engelleyici de olabilir diye düşünüyorum.

Tabi aktif gürültü engelleyici yok dedik ama pasif gürültü engelleyici tarafına baktığımızda diğer modellere göre bu performansını üst düzeyde olduğunu söylemeden geçmeyelim. Jabra Elite 3’ün bana göre ön plana çıkan en önemli noktalardan birisi ise bass kalitesinin üst düzey olması burada Jabra farkını kesinlikle gördüğümüzü söyleyelim.

jabra’nın ses kalitesini taşınmasıyla birlikte enstrümanları ve tiz seslerinde net bir şekilde duyabiliyorsunuz bence kulaklıklar arasında bunun da önemli bir nokta olduğunu söyleyebilirim. Bu teknik özelliklerine bakmaya devam edecek olursak yedi saatlik kullanım süresi vadediyor iken şarj kutusuyla birlikte bu süreyi yine 28 saate kadar çıkıyor.

Yine kulaklıkta 10 dakikalık şarjla birlikte bir saatlik kullanım süresi vadediliyor. Yanılmıyorsam hızlı şarj tarafında böyle bir özellik Realme’nin modelin de bulunuyordu. Hatta onu 10 dakikalık şarjla iki saatlik kullanım süresi vadediliyordu tabi burada kullanım esnasında ki performanslar kağıt üzerinde yazılan da daha önemli.

Bluetooth teknolojisi olarak ise 5.2 teknolojisini yer verilmiş ayrıca Jabra elite3 de 6 milimetrelik dinamik sürücülerde yer alıyor. Şimdi burada sizlere beş öneride bulunacağım dedim ama bonus olarak hatta bu listede kararsız kaldım sonunda acaba jabra’nın modelinimi koysam yoksa bu modeli mi dediğim Anker’in Soundercore life Note 3i modeline bakacak olursak.

Anker Soundcore Life Note 3i

Anker Soundcore Life Note 3i

Fiyat olarak 1000 liranın bir tık üzerine çıktığı için de kararsız kaldım aslında 1100 liralık fiyatı ile karşımıza çıkıyor burada bin lira seviyelerine çıkmış iken jabra’nın tasarımını beğenmeyip buna yakın bir model arayanlar için Note 3i modelini söyleyebilirim.

Özellikle tasarımıyla birlikte bana gerçekten Premium bir hissiyat veren ender kulaklıklardan birisidir kendisi ayrıca bu kulaklığın mobil uygulaması da bulunuyor teknik detaylarına çok fazla bakmayacağım Bonus olduğu için bunu öne çıkan özelliklerini sizlerle paylaşmak istedim.

Yorum Yap