1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

En İyi Yüz Temizleme Jeli

En İyi Yüz Temizleme Jeli
+ - 0

En iyi yüz temizleme jeli arayanlar için muhteşem bir liste hazırladık Çok satanlar ve çok olumlu puan, yorum toplayan ürünler olacak bu listemiz de işte en iyi yüz temizleme jeli. Her cilt tipine göre her bütçeye uygun.

En iyi yüz temizleme Jeli

Pyunkang Yul Cleansing Foam

Pyunkang Yul Cleansing Foam

Eğer cildiniz normal ve kuruysa yani çok fazla böyle yağdan arındırma ihtiyacı hissetmiyorsanız o zaman bu yüz temizleme jelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek başına makyajı temizliyor yani içeriği çok temiz arkadaşlar gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir ürünlerden biri.

Derinlemesine temizlik sağlıyor ama cildi böyle hani eğer yıkadıktan sonra çok gerilmesini istemiyorsanız ve kurumasını istemiyorsanız nemli kalmasını istiyorsanız cildinizin gözünüz kapalı alabileceğiniz ürünlerden biri yalnız yüzünüzü yıkarken gözünüzü kapatın azcık bile açarsanız çok kötü yakıyor gözünüzü.

COSRX – Low Ph Good Morning Gel Cleanser

COSRX - Low Ph Good Morning Gel Cleanser

Buda yine kuru kuruya dönük karma ciltler için daha uygun olduğunu düşünüyorum. Yağlı ciltler çok fazla memnun kalmayacaklardır, çünkü yağlı ciltler kullanırsa yine çok fazla arındırıyor hissi yaratmayacak ama diğer karma ciltler çok memnun kalacak. İçinde çay özü yağ var o yüzden biraz böyle kokusu keskin ama yıkadıktan sonra o koku uçuyor. Yüzünüzü kurutmuyor o gerginlik hissi olmuyor ama cildiniz yağlı ise derinlemesine temizlediğini hissetmezsiniz. Tek başına oldukça başarılı bir ürün.

COSRX – Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser

COSRX - Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser

Özellikle yağlı ciltlerin tamamı ile yağlı ciltlerin ve yağlı karma ciltlerin seveceği ürünlerden biri Ufacık bezelye kadar miktar kullanılması yeterli. Yüzünüzü tamamı ile temizleyen ve eğer cilt de bir sivilceleri olan arkadaşlar var ise çok memnun kalacak bu üründen emin olabilirsiniz.

Siyah nokta problemi yaşayan, gözenek problemi yaşayanlarınız da var ise çok memnun kalacaksınız ama cildiniz yağlı ise yağlı ve karma cilde sahipseniz çok memnun kalacağınız ürünlerden biri şimdi gelelim çok uygun fiyatlı ürünlere.

Bee Beauty Organik Sertifikalı Yüz Temizleme Köpüğü

Bee Beauty Organik Sertifikalı Yüz Temizleme Köpüğü

Bee Beauty’in organik sertifikalı olan temizleme köpüğü şimdi bu ürün çok güzel bir ürün yine cildinizin çok kurumasını istemiyorsanız yada kuruya dönük karma ciltler için önerebileceğim ürünlerden biri ama tek başına temizlemek için cildinizi yeterli değil eğer makyajınız varsa mutlaka temizleyin. Cildinize gerçek anlamda iyi gelen bir ürün.

Bu ürünü kullanırken gözeneklerinizi sıkılaştırıyor ama cildinizi germediği için güzel bir ürün. Cildinizi nemlendiriyor ve parlak parlak bırakıyor ama öncesinde temizlemeniz gerekiyor en son bu ürünü kullanmanız dada uygun olacaktır. Tek pompa yetmiyor 3 pompa kullanmanız gerekiyor. İçeriği temiz bir ürün gözünüz kapalı alabilirsiniz rahatlıkla.

Celenes sea buckthorn temizleme jeli

Celenes sea buckthorn temizleme jeli

Eğer gözenek ve siyah nokta, sivilce problemi yaşıyorsanız çok böyle cildiniz yağlanıyor ise ve cildinizin yağını almak istiyorsanız kullanabileceğiniz güzel ürünlerden biri içerik olarak zararlı bir şey yok.

Makyajınızı temizlemek için tek başına yeterli bir ürün değil Diğer temizleme kremleri vs. kullanmanızı öneririm eğer makyaj yapıyorsanız. Cildinizi sadece temizlemek için kullanacaksanız hayır makyajımı çıkarmayacağım son bitiş ürünü olarak kullanacağım gerçekten alın çok memnun kalacaksınız. Marketler de temiz içerikli alabileceğiniz ve randıman alabileceğiniz yegane ürünlerden biri bu yağlı ve karma ciltler için özellikle.

Celenes cloudberry temizleme jeli

Celenes cloudberry temizleme jeli

Celenes’in diğer ürünü de kuru ciltler için. Diğer ürünler de bahsettiğim gibi yıkandıktan sonra çok fazla gerilme olduğundan yaşlanmaya daha erken meyilli oluyor o bakımdan içinde ki cloudberry sayesin de yaşlanmayı önlüyor. Yine tertemiz bir içeriğe mevcut gönül rahatlığı ile alınabilir.

Şeffaf bir rengi var ve makyaj yapıyorsanız yine tek başına yeterli bir ürün değil Micellar su ile temizlemenizi tavsiye ederim. Yine yüzünüzü germeyen hatta böyle yıkadıktan sonra nemlendiren ve parlak bırakan bir ürün.

Ben Celenes’in ürünlerini çok severek kullanıyorum Marketler de içerikleri alkollü ve zararlı maddelere yönelmekten ise Celenes’in ürünlerine yönelmenizi tavsiye ederim.

Ziaja manuka yüz temizleme jeli

Ziaja manuka yüz temizleme jeli

Manuka ağacı yaprak özlü temizleme jelinden bahsedeceğim. Eğer cildiniz aşırı derecede yağlı ise artık ne yapacağınızı bilemiyorsanız bir türlü yağlanmayı durduramıyorsanız ite bu aşamada alıp kullanabileceğiniz ürünlerden biri ama cildiniz karma ise yağlıya dönük karma ise yada kuruya dönük karma bir cildiniz var ise kullanmamanızı öneririm.

Eğer cildiniz çok yağlı ise bu ürünü kullanın çünkü özellikle kış aylarında cildinizi çok fazla kurutacak bir ürün içindeki manuka ağacı özü gerçekten yağlanmayı sürekli engelleyen bir şey çok memnun kalacağınızdan eminim. Sivilceleri geçiriyor büyük ihtimalle içinde ki manuka sayesinde geçiriyor o yüzden biraz da kurutmaya meyilli olan sivilcelerinizi de kurutuyor.

Tek başına arındırıcı bir ürün bu arada gerçekten temizlendiğini hissediyorsunuz artı micellar su yada temizlemek için başka bir şey kullanmanıza gerek kalmıyor. Sırf sivilce için almayın bu ürünü dipnot olarak ekleyim.

Lierac Double Cleansing Foaming Cream 150ml

Lierac Double Cleansing Foaming Cream 150ml

Bir çok ürün yerine kullanabileceğiniz 3 ürün yada 4 ürün yerine kullanabileceğiniz tek ürün. Bütün makyajınızı söken temizleyen ve derinlemesine temizlik hissi veren bir ürün aynı zaman da cildinizi kurutmuyor en güzel kısmı da cildinizi kurutmuyor. Cildiniz çok yağlı değil ise genel olarak çok memnun kalacağınız ürünlerden diyebilirim. Cildinizi tamamen pürüzsüzleştiriyor.

Lierac ürünleri genel olarak çok güzel saten fiyat performans konusunda memnun kalacağınız ve gerçekten size fayda sağlayan ürünlerden. Ciddi anlamda arındırdığını hissedersiniz.

Yorum Yap