İlginizi Çekebilir
file
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

En Ucuz Telefon Modelleri

En Ucuz Telefon Modelleri
+ - 0

En ucuz telefon modellerini araştırıp test ettik ve her bütçeye uygun en uygun fiyata en güzel özelliklere sahip en ucuz telefon modelleri listeledik ve sizler için yorulmadık nereden en ucuz telefon alabilirsiniz veya nerede daha ucuz araştırdık aşağıdan ürün linklerine ulaşabilirsiniz.

Tabi dolar kurunda ki yükseliş ve ithal telefonlara yeni gelen düzenlemeler nedeni ile akıllı telefon fiyatların da 1000 TL’ye varan artışlar görüyoruz. İşte sizlere en iyi en ucuz telefon modelleri. Bu Modellerin tümün de oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz.

En Ucuz Telefon Modelleri

Honor 9 Lıte

En Ucuz Telefon Modeli Honor 9 Lıte

En ucuz en iyi telefon modellerinden Listemizin ilk sırasın da çift ön kameralı honor 9 lıte yer alıyor. Ekranına baktığımız da 5,65 inç büyüklüğün de. 1080’e 2160 bin çözünürlüğün de IPS LCD ekrana teknolojisi olduğunu görüyoruz. Ekran gövde oranı ise %76 cihaz da bildirim ışığı da mevcut.

Telefonun arka kısmın da yatay olarak yerleştirilmiş çift kamera ve led flaş bulunuyor. Orta kısma da parmak izi okuyucu yerleştirilmiş. Cihaz da micro UCB ve 3,5mm kulaklık girişi mevcut. Çerçevesin de metal kapağın da ise cam malzeme kullanışmış. Temel donanım olarak cihaz da HiSilicon Kirin 659 yonga seti bulunuyor.

AnTuTu Puanına baktığımız da ise 109,300 olduğunu görüyoruz. 32 GB depolama alanı , 3 GB rem ve 3000 Mah pil gücüne sahip telefon da maalesef hızlı şarj desteği bulunmuyor. Pil performansına baktığımız da ortalama bir kullanım da 1 günü çıkardığını söyleyebiliriz. Kamera tarafına baktığımız da ön taraf da 13 megapixel selfi kamerası ve 2 megapixel derinlik kamerası yer alırken arka taraf da 13 megapixellik ana kameraya 2 megapixel derinlik kamerasının eşlik ettiğini görüyoruz.

Ön ve arka kameralar full hd kalite de 30 fbs video kaydı yapmayı imkan sağlıyor. Android 8 ile gelen işletim sistemi 9’a yükseltilebiliyor. Cihazın sar değerine baktığımız da oldukça iyi seviye de olduğunu görüyoruz. Ayrıca Honor 9 lıte’nin nfc desteği olduğunu da belirtelim.

Casper VIA S

En Ucuzu telefon modellerinden Casper VIA S modeline yakından bakın.

Ekranına baktığımız da 6.22 inç büyüklüğün de 720 ye 1520 piksel çözünürlüğün de IPS LCD ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Ekran gövde oranı ise %81. Telefonun arka kısmın da dikey olarak yerleştirilmiş çift kamera ve led kamera bulunuyor… Orta kısma da parmak izi okuyucu yerleştirilmiş.

Cihaz da Micro-USB ve 3.5 mm kulaklık girişi mevcut. Çerçevesin de Polikarbonat kapağın da ise plastik malzeme kullanılmış. Android 9 işletim sistemi ile gelen Casper VIA S temel donanım olarak MediaTek MT6762 (Helio P22) yonga seti bulunuyor. AnTuTu Puanına baktığımız da 89.900 Puan olduğunu görüyoruz.

64 Gb depolama alanı, 3 Gb ram ve 3500 Mah pil gücüne sahip telefon da hızlı şarj desteği bulunmadığını da belirtelim. Pil performansına baktığımız da ortalama bir kullanım da 24 saati rahatlık la çıkardığını söyleyebiliriz.

Kamera tarafına baktığımız da ön taraf da 13 Megapixel çözünürlüğün de selfie kamerası yer alırken arka taraf da ise 13 Mp ana kameraya 2 mp derinlik kamerasının eşlik ettiğini görüyoruz. Ön ve arka kameralar full HD kalite de 30 fbs video kaydı yapmaya imkan sağlıyor.

Meizu M10

En ucuz telefon modeli Meizu M10

Ekranına baktığımız da 6.5 inç büyüklüğün de 720×1600 (HD+) Piksel ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Ekran gövde oranı ise %81 cihaz da bildirim ışığı da mevcut. Telefonun arka kısmın da dikey olarak yerleştirilmiş. 3 kamera ve led flaş bulunuyor. Orta kısma da parmak izi okuyucu da yerleştirilmiş.

Cihaz da Micro-USB ve 3.5 mm kulaklık girişi mevcut. Çerçevesin de Polikarbonat kapağın da ise plastik malzeme kullanılmış. Android 9 işletim sistemi ile gelen Meizu M10 da temel donanım olarak MediaTek MT6757CD (Helio P25) işletim sistemi bulunuyor. AnTuTu Puanına baktığımız da 98.500 Puan olduğunu görüyoruz.

32 Gb depolama alanı 3Gb ram ve 4000 MAH pil gücüne sahip telefon da maalesef hızlı şarj desteği bulunmuyor. Pil gücüne baktığımız da ortalama bir kullanım için 48 saati geçebiliyor.

Kamera tarafına baktığımız da ön taraf da 8 MP çözünürlüğün de selfie kamerası yer alırken arka taraf da 13 MP arka kameraya 2 MP özleş derinlik kameralarının eşlik ettiğini görüyoruz. Ön ve arka kameralar full HD kalite de 30 fps video kaydı yapmayı sağlıyor.

Vestel Venus Z20

En Ucuz telefon Modeli Vestel Venus Z20

En ucuz telefon Modellerinden biri de Vestel Venus Z20 4Kvideo kaydı yapabilen vestel venus Z20 listemizin 4’üncü sırasında yer alıyor. Ekrana baktığımız da 5.65 İnç büyüklüğün de 1080×2160 (FHD+) Piksel çözünürlüğün de Corning Gorilla Glass 3 ile dayanıklılığı arttırılmış IPS LCD ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Ekran Gövde oranı ise %77’dir.

Telefonun arka kısmın da yatay olarak yerleştirilmiş çift kamera ve led flaş bulunuyor. Orta kısıma da parmak okuyucu yerleştirilmiş. Cihaz da USB Type-C girişi mevcut. Çerçevesin de metal kapağın da ise cam malzeme kullanılmış.

Temel donanım olarak cihaz da Qualcomm Snapdragon 630 (SDM630) yonga seti mevcut. Antutu puanına baktığımız da 113.300 Puan aldığını görüyoruz. 64 GB depolama alanı 3 GB ram ve 3400 mAh pil gücüne sahip telefon da 18 wolt hızlı şarj desteği de bulunuyor. Pil performansına baktığımız da ortalama bir kullanım da 1 gün kullanılabiliyor.

Kamera tarafına baktığımız da ise ön taraf da 8 Mp selfie kamerası yer alırken arka taraf da 16 Mp ana kameraya 5 Mp derinlik kamerasının eşlik ettiğini görüyoruz. Ön kamera 30 Fbs arka kamera ise ful HD ve ultra HD ve 30 fbs video kaydı yapılmasına olanak sağlıyor.

Android 8 ile gelen işletim sistemi maalesef 9’a yükseltilmiyor. Sar değerinin biraz yüksek olduğunu da belirtelim.

Tecno Camon 12 Air

En Ucuz Telefon Modeli Tecno Camon 12 Air

En ucuz telefon Tecno Camon 12 Air Ülkemiz de 5oldukça yeni olan Tecno’nun Afrika’da en çok satan 3 telefondan biri olduğunu bilmeniz de fayda var. Ekranına baktığınız da 6.55 İnç büyüklüğün de 720×1600 (HD+) Piksel çözünürlüğün de IPS LCD ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Ekran gövde oranı ise %83.

Telefonun arka kısmın da dikey olarak yerleştirilmiş 3 kamera ve led flaş bulunuyor. Orta kısımda da parmak okuyucu yerleştirilmiş. Cihazda Micro-USB ve 3.5 mm kulaklık girişi mevcut. Çerçeve ve kapağın da plastik malzeme kullanılmış.

Android 9 işletim sistemine gelen Tecno Camon 12 Air da temel donanım olarak MediaTek MT6762 (Helio P22) yonga seti bulunuyor. Antutu puanı ise 92.900 Puan. 64 GB depolama alanı 4 GB Ram ve 4000 mAh pil gücüne sahip bu cihaz da hızlı şarj desteği maalesef bulunmuyor. Pil kullanımı ortalama bir kullanım da ise 48 Saat sürebiliyor.

Kamera tarafına baktığımız da ön taraf da 8 MP selfie kamerası yer alırken arka taraf da, 16 Mp ana kameraya 5 Mp ekstra geniş açı ve 2 Mp derinlik kameralarının eşlik ettiğini görüyoruz. Ön kamera 30 fps, arka kamera ise full HD kalite de 30 fps video kaydı yapabiliyorsunuz.

Honor 7C

En Ucuz Telefon Honor 7C

6’ıncı listemiz de en ucuz telefon modellerinden biri de Honor 7C… Ekranına baktığımız da 5.99 İnç büyüklüğün de 720×1440 (HD+) Piksel çözünürlüğe sahip olduğunu görüyoruz. Ekran gövde oranı ise %76 cihaz da bildirim ışığı da mevcut. Telefonun arka kısmın da yatay olarak yerleştirilmiş çift kamera ve led flaş görünüyor.

Orta kısma da parmak okuyucu yerleştirilmiş. Cihaz da Micro-USB ve 3.5 mm kulaklık girişi mevcut. Çerçevesin de ve kapağın da metal malzeme kullanılmış. Temel donanım olarak cihaz da Qualcomm Snapdragon 450 (SDM450) yonga seti bulunuyor.

Antutu puanına baktığımız da 70.900 Puan aldığını görüyoruz. 32 Gb depolama alanı, 3 Gb Ram ve 3000 mAh bil gücüne sahip bu telefon da hızlı şarj desteği olmadığını da belirtelim. Şarj ortalama 1 günü çıkardığını söyleyebiliriz. Kamera özelliklerin de ise ön taraf da 8 mp selfie kamerası yer alırken, arka kameraya ise 13 mp ana kameraya , 2 mp derinlik kamerasın elik ettiğini görüyoruz.

Ön kamera HD kalite de 30 fbs arka kamera da ise 30 fbs full hd video kaydı yapmaya imkan veriyor. ANdroid 8 ile gelen işletim sistemi maalesef 9’a yükseltilmiyor. Sar değeri makul bir seviye de olduğunu söyleyebiliriz.

Vestel Venus V7

En Ucuz Telefon Vestel Venus V7 Modeli.

Ekranı 6.21 İnç, 720×1520 (HD+) Piksel çözünürlüğün de IPS LCD ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Ekran gövde oranı ise %85. Telefonun arkasın da dikey olarak yerleştirilmiş çift kamera ve led flaş görünüyor hemen altında ise parmak okuyucu bulunuyor.

Cihaz da USB Type-C ve 3.5 mm ses çıkışı mevcut. Malzeme olarak cihaz da plastik kullanılmış. Android 9 işletim sistemi ile gelen Vestel Venus V7 de temel donanım olarak MediaTek MT6762 (Helio P22) yonga seti bulunuyor. Antutu puanı baktığımız da 68.500 Puan aldığını görüyoruz.

64 Gb depolama alanı, 3Gb Ram 4000 Mah pil gücü olan telefon da hızlı şarj desteği bulunmuyor. Pil performansın da ortalama bir kullanım da 2 günü çıkardığını söyleyebiliriz.

Kamera özelliklerine baktığımız da ön taraf da 8 mp selfie kamerası yer alırken arka kamera da ise 13 Mp ana kamera ya 2 mp derinlik kamerasının eşlik ettiğini görüyoruz. Ön ve arka kameralar ful hd kalite de 30 fbs video kaydı yapmayı imkan sağlıyor. Sar değeri ise makul seviye de.

Casper VIA G4

En Ucuz Telefon Modeli Casper VIA G4 modeli.

Ekranına baktığımız da 6.22 İnç büyüklüğün de, 720×1520 (HD+) Piksel çözünürlüğün de IPS LCD ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Ekran gövde oranı ise %81 cihaz da bildirim ışığı da mevcut. Telefonun arka tarafın da yerleştirilmiş çift kamera ve led flaş var orta kısım da da parmak okuyucu yerleştirilmiş.

Cihaz da Micro-USB ve 3.5 mm kulaklık girişi de mevcut. Çerçevesin de polikarbonat kapak kısmın da ise Plastik (Cam Görünümlü) malzeme kullanılmış. Android 9 işletim sistemi ile gelen Casper VIA G4 de temel donanım olarak MediaTek MT6762 (Helio P22) yonga seti bulunuyor.

Antutu puanına baktığımız da 78.900 Puan olduğunu görüyoruz. 32 Gb depolama alanı 3 Gb ram ve 3500 mAh pil gücüne sahip telefon da hızlı şarj desteği bulunmadığını da belirtelim. Pil performansına baktığımız da ortalama bir kullanım da rahatlıkla 1 günü çıkardığını söyleyebiliriz.

Kamera özelliklerine baktığımız da ön taraf da 8 Mp selfie kamerası yer alırken arka kamera da ise 13 Mp ana kamera ya 2 Mp derinlik kamerasının eşlik ettiğini görüyoruz. Ön ve arka kameralar ful hd kalite de 30 fbs video kaydı yapmaya imkan veriyor. Cihazda ki sar değer ise makul seviye de.

Vestel Venus E5

En Ucuz Telefon Modellerinden Vestel Venus E5 ile tanışın.

Ekranına baktığımız da 6.1 inç büyüklüğün de 720×1560 (HD+) Piksel çözünürlüğün de IPS LCD ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Ekran gövde oranı ise %79. Telefonun arka kısmın da dikey olarak yerleştirilmiş çift kamera ve led flaş bulunuyor. Orta kısım da ise parmak okuyucu yerleştirilmiş.

Cihaz da USB Type-C girişi ve 3.5 mm kulaklık girişi mevcut. Çerçevesin de ve kapağın da plastik malzeme kullanılmış. Android 9 işletim sistemi ile gelen Vestel Venus E5’de temel donanım olarak MediaTek MT6763 (Helio P23) yonga seti bulunuyor. Antutu puanına baktığımız da ise 100.100 Puan olduğunu görüyoruz.

32 Gb depolama alanı, 3 Gb ram ve 3400 pil gücüne sahip bu telefon da hızlı şarj desteği bulunmadığını da belirtelim. Pil kullanımı ortalama 1 günü çıkardığını rahatlıkla çıkardığını söyleyebilirim.

Kamera özellikleri ise ön taraf da 8 Mp çözünürlükte Selfie kamerası yer alırken arka taraf ta ise 13 Mp ana kameraya 2 Mp derinlik kamerasının eşlik ettiğini görüyoruz. Ön ve arka kameralar ful HD kalite de 30 fbs video kaydı yapmaya imkan sağlıyor. Sar değeri ise oldukça iyi seviyede olduğunu görüyoruz.

Casper VIA P3

EN ucuz telefon modeli Casper VIA P3.

En ucuz ve en güçlü işlemciye sahip Casper VIA P3 yer alıyor. Ekranına baktığımız da 5.86 İnç büyüklüğün de 720×1520 (HD+) Piksel çözünürlüğün de IPS LCD ekrana sahip oduğunu görüyoruz.

Casper VIA P3’ün ekran gövde oranı ise %79. Telefonun arka kısmında dikey olarak yerleştirilmiş çift kamera ve led flaş bulunuyor. Hemen altında da parmak okuyucu yerleştirilmiş. Cihaz da USB Type-C ve 3.5 mm kulaklık girişi mevcut. Çerçevesin de polikarbonat kapağın da ise plastik malzeme kullanılmış sadece siyah renk seçenek mevcut.

Android 9 işletim sistemi ile gelen Casper VIA P3 de temel donanım olarak MediaTek Helio P60 yonga seti bulunuyor. Antutu puanına baktığımız da ise 164.900 Puan aldığını görüyoruz.

32 Gb depolama alanı 3 Gb ram ve 3000 MAH pil gücüne sahip bu telefon da hızlı şarj desteği maalesef bulunmuyor. Pil performansına baktığımız da ortalama bir kullanım da 1 günü rahatlıkla çıkardığını söyleyebiliriz.

Kamera tarafına baktığımız da ise ön taraf da 8 MP kamera yer alırken arka taraf da 13 MP ana kameraya 5 MP derinlik Kamerasının eşlik ettiğini görüyoruz. Ön kamera HD kalite de 30 Fbs Arka kamera ise ful HD kalite de 30 fbs video kaydı yapmaya imkan sağlıyor. Sar değerinin vücut için biraz yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Günümüz de maalesef ederinin çok üzerin de fiyatlara sahip telefonlar görüyoruz. Telefondan eklentiniz çok yüksek değil ise Bu modellerden birini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ama almışken kayda değer bir şey olsun derseniz bütçenizi 500 TL daha arttırarak başka modellere bakmanızı tavsiye ederiz şahsen normal bir kullanım için çok lüks telefonlar olduğunu belirtebilirim tercih sizin.

Yorum Yap