1. Ana Sayfa
  2. Tavsiye

En İyi Pudra Markası ve Yorumları

En İyi Pudra Markası ve Yorumları
+ - 0

En iyi pudra markası ve yorumları için uygun fiyatlı pudralardan bahsedeceğiz çok satan ve çok olumlu yorumlar alan en iyi pudra markası hangisi? Benim de çok kullandığım pudralar listemi umarım çok seveceksiniz.

En iyi Pudra Markası

RIMMEL LONDON Stay Matte Pudra

RIMMEL LONDON Stay Matte Pudra

Herkesin çok hakim olduğu kendisini öve öve bitirilemeyen bir ürün. Bu pudra çok övülüyor ama kuru cildiniz varsa hatta karmal ise cildiniz, sivilce kusturabilecek bir pudra olduğunu belirtmek istiyorum. Toz pudralar vardır ya işte o budralar kadar cildinizi kurutuyor hatta böyle gerginlik veriyor eğer yüzünüz de çok fazla mimik çizginiz varsa bu pudra sizi gerçekten yorar yani çok övülüyor ama koşup gidip almayın. Cildi kurutan ürünler de sivilce yapar bunu hiç unutmayın cilt kuruduk.a daha fazla yağ depoluyor.

GOLDEN ROSE Mineral Terracotta Pudra

GOLDEN ROSE Mineral Terracotta Pudra

Bu pudra çok yoğun bir pudra kuru cilde sahip olanlar için uygun. Karma bir cildiniz varsa kuru yada yağlı ise yağlıya dönük ise çok memnun kalmayacaksınız. Aşırı mat olmayan hafif bir aydınlık da veren pudra olduğu için çok kullanıyorum. Kesinlikle fırçanıza çok az alın yoksa yüzünüze sanki un çuvalına batırmış gibi olursunuz.

NYX NoFilter Finishing Powder

NYX NoFilter Finishing Powder

Golden’in pudrasına çok benzetiyorum bence yapısal olarak da çok benziyorlar, cilt de duruş olarak da çok benziyorlar ikisi de kuru ciltliler için uygun.

Yağlı bir cildiniz var ise ikisinden de memnun kalacağınızı düşünmüyorum. İkisi de cilde çok fazla ürün alırsanız pudra pudra dediğim gibi yüzünüze bir çuval un boşaltmışsınız gibi duruyor. Filtre efekti veriyor yani instagram da kusurları kapatmak için efekt yaparız ya o efekti bizzat bu bu pudra yapıyor. Golden’in de pudrası bu konuda fena değil. kesinlikle fırçanıza çok az alın derim.

WET’N WILD Photofocus Pudra

WET'N WILD Photofocus Pudra

Photofocus güzel bir seri çok beğendim özellikle fondöteni her cilde uymayan bir fondöteni. Pudrası ise her cilde hitap eden bir pudra her rengi gelmedi ülkemize o bakımdan kendi cildinize göre rengini bulamayabilirsiniz. Cildinizde ki tüm kusurları bir şekilde örtüyor bu pudra ama elinizi dokunduğunuz da hiç bir şey gelmiyor onu da söyleyeyim dedim fırçaya geliyor sadece çok güzel bir pudra cildinizi kurutmuyor cildiniz ister yağlı ister kuru olsun çok memnun kalacaksınız bu pudraya bir şans verin derim bittikçe bende alacağım hatta elim başka pudraya gitmiyor normal de hep bunu kullanıyorum.

ESSENCE Matlaştırıcı Kompakt Pudra

ESSENCE Matlaştırıcı Kompakt Pudra

Yağlı ciltler için ise essence’nin pudrasından bahsedeceğim yoğun gibi duruyor fakat yoğun değil. Eğer cildiniz kuru ise çok fazla kullanmanızı tavsiye etmiyorum. yazın çok severek kullanabileceğinizden eminim. Ama çok matlaşan fondotenler kullanıyorsanız ve tekrar üzerine pudra uygulayacaksanız çok çok az uygulayın cildiniz çok yorulmasın.

PRETTY BY FLORMAR Pressed powder

PRETTY BY FLORMAR Pressed powder

Bu pudra ise uygun fiyatlı güzel bir pudra elinizi dokandığınız da aşırı şekilde geliyor. RIMMEL LONDON pudrası çok kurutuyor ise kesinlikle buna bir şans verebilirsiniz yani bir pudra ne yapması gerekiyor ise onu yapıyor güzel bir pudra ne fazlası var ne eksiği var.

Yorum Yap