1. Ana Sayfa
  2. Tavsiye

En İyi Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi
+ - 0

En iyi güneş kremi listeledik sizler için. Bu kez çok severek kullandığım güneş kremlerini tavsiye edeceğim sizlere işte en iyi güneş kremi bunlar çok severek kullandığım ürünler ve anlatacağım ürünlerin hepsi makyaj altına kullanabileceğiniz ürünler aynı zaman da kolayca yüzünüze uygulayabildiğiniz ürünler ve asla sivilce yapmayan ürünler şimdi uygun fiyatlı olanlar da var pahalı olan fiyatlar da var. Siz bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Şimdi benim çok severek kullandığım ve bunların hepsi hafif yapıda olan cilt tarafından kolay emilen ürünler var bunlardan ilki La Roche Posay.

En İyi Güneş Kremi

La Roche Posay Güneş Kremi

file 107

La Roche Posay hem cilt bakımı ürünlerine hem de güneş koruyucu ürünlerine çok güveniyorum çünkü sivilcelendiğim de hemen sivilce serisini alıyorum cildimi normale çeviriyorum. Lekelendiysem eğer leke karşıtı olan güneş koruyucularına da bakıyorum. İndirim zamanlarına denk gelirseniz eczaneler de satılan bir marka isterseniz online sitelerden ulaşabilirsiniz.

Çok severek kullandığım ürünlerden oldukça likit yapıda hatta süt kıvamın da cildiniz tarafından hemen emiliyor. Spf50 içeriyor, Uva, Uvb koruması var bunda da rahatça cildinize uygulayabiliyorsunuz. Gözeneklerinizi tıkamıyor hiç bir şekilde asla sivilcelenme yapmıyor.

Birde güneş koruyucu kremlerin bazıların da şöyle bir şey vardır. Terlediğiniz de eğer güneş kremi gözünüze akarsa gözünüz de batma yanma yapabiliyor. Mesela açık hava da spor yaparken güneş koruyucu uyguladıysanız biraz teriniz gözünüze geldiyse gözünüzü açamayacak hale gelebiliyorsunuz bazen en iyisini de kullansanız kremin.

Böyle etkileri olabiliyor La Roche Posay kremin de ben hiç bir şekilde öyle etki yaşamadım gözler de yanma batma gibi tepki yaratmıyor. Bu kremi kullanmadan önce çok iyi bir şekilde çalkalamanız gerekiyor. Sonrasın da avcunuzun içine üründen alın ve yüzünüze tampon tampon hareketler ile uygulama yapın tabi ki güneş koruyucu ürünlere serum kullanıyorsanız önce serumunuzu uyguluyorsunuz daha sonra nemlendiricinizi uyguluyorsunuz.

Tabi bu adımları yapıyorsanız nemlendiriciniz de cildiniz tarafından iyice emildikten sonra güneş krem koruyucunuzu nemlendiricinizin üstünden tampon tampon hareketler ile nemlendiricinizden biraz fazla olacak şekilde cildinize uyguluyorsunuz. Bu ürünün üstünden de rahatça makyaj yapabilirsiniz. Hem günlük şehir hayatında hem de plajda çok rahat kullanabilirsiniz. Kullandığınız süre boyunca da hiçbir şekilde güneş yanığı olmuyorsunuz, lekelenmiyorsunuz, sivilcelenmiyorsunuz.

La Roche Posay Sprey güneş kreminden de bahsedelim. Kullanmadan önce çok iyi bir şekilde çark alıyorsunuz. Belirli bir mesafe uzaklıktan yüzünüze sıkıyorsunuz ama bu tür spreyleri kullanırken gözünüz ve ağzınız mutlaka kapalı olsun ürünü yutmayın, ürünü solumayın ürün biraz cilt tarafından emildikten sonra gözlerinizi ağızınızı açabilirsiniz. Doğru kullanımı da bu şekilde buna da çok dikkat edin özellikle astım alerjiniz varsa ürünü asla solumayın.

Bioderma Güneş Kremi

file 108

Bioderma Photoderm Spot serisi eğer ki sizin lekeleriniz varsa lekelere meyilli cildiniz varsa lekelenmelere karşı cildinizi korumak istiyorsanız Bioderma’nın bu serisini kullanmanız gerekiyor. Bunun hem vücut hem de yüz için serileri var. 50 faktör, Uva, Uvb ışınlarında karı koruma sağlıyor yine makyajınızın altına kullanabiliyorsunuz.

Yüzünüz de beyaz beyaz iz bırakmıyor yani yağlı bir his yaratmıyor güneş kremlerin de en sevmediğimiz özellik parıl parıl parlatan yağlı his bırakması bu kremde yapmıyor La Roche Posay kremi de yapmıyor ilk tavsiyem de bahsettiğim ürün. Hem plaj da hem de şehir hayatında rahatça kullanabiliyorsunuz eğer ki güneş lekeleriniz varsa bol miktar da çilleriniz varsa benleriniz varsa lekelenmeye de meyilli iseniz buna bakabilirsiniz buda dermakozmetik bir ürün bunların da kampanya dönemleri oluyor eczanelerden bulabilirsiniz.

Bioderma güne kremi kokusuz çok hafif yapıda aniden cildiniz tarafından emiliyor üzerine makyaj da yapabiliyorsunuz. Şimdi gelelim araların da açık olan en iyi güneş kremine.

The Body Shop Skin Defence Güneş Kremi

file 109

Buda 50 faktör, şehirde de plajda da ama daha iyi şehir de güneşe karşı çok iyi koruyor lekelenmeleri önlüyor. Bu kategoride bu güne kadar kullandığım en iyi koruyucu kremlerden diyebilirim çünkü anında emiliyor hiçbir şekilde zarar vermiyor sivilcelenme yapmıyor, gözeneklerinizi tıkamıyor ve üzerine çok rahat bir şekil de makyajınızı yapabiliyorsunuz.

Makyaj yapmasanız da uygulayabiliyorsunuz. Diğerlerine uygulayabildiğiniz gibi ama bu The Body Shop Skin Defence Güneş Kremi yüzünüze parlaklık güzel bir görünüm sağlıyor. Yağlı ciltler de çok rahat kullanabiliyor.

Murad City Skin Güneş Kremi

file 110

Şimdi benim emektar en çok kullandığım iki ürünümden bahsedeceğim bunlarda zaten bu listenin en pahalı ürünleri bütçeniz var ise bunlara bakabilirsiniz. Murad City Skin bu kremi benim yine bu güne kadar kullandığım en iyi güneş kremlerinden birisi hem plaj da hem şehir de çok yüksek koruma sağlıyor son günler de yani lekelenmeden sonra ki zamanlardan bahsediyorum.

Eğer lekelerim artmadı ise lekelerimin açılmasına bir ürün katkı sağladıysa onlardan biriside bu ürün. Tamamen kendi cilt ihtiyaçlarıma iyi geldiği için çok sevdiğim bir ürün hiçbir olumsuz yanı yok mineral bir koruyucu bu mineral olmasına rağmen yüzünüz de asla beyaz beyaz iz bırakmıyor anında emiliyor. Zaten bunun rengi beyaz da değil için de renklendirici var renkli nemlendirici gibi değil biraz şeftali tonlarında eğer makyaj yapmıyorsanız tek başına uygularsanız bir kapatıcılığı yok ama cildiniz de biraz renk eşitliği sağlıyor.

Üstüne çok rahat bir şekilde makyaj da yapabiliyorsunuz. Çok güzel bir ürün çok başarılı sizi rahatsız eden bir kokusu yok sivilcelenme yapmıyor, yağlanma yapmıyor gözeneklerinizi tıkamıyor hiçbir yan etkisi de yok ürünün. Bu ürünün olumsuz yanı çok yüksek olması fiyatının gerçekten ulaşılamayacak derecede yüksek bir fiyata sahip oysa ki çok muhteşem bir ürün inanın aylardır denemediğim güneş koruyucu kalmadı.

Her cilt tipi ile uyumlu özellikle hassas sivilceli ciltlere iyi gelen güneş koruyucu kremler arasında en iyisi bence piyasada en iyi ürün diyebilirim.

Darphin Intral Güneş Kremi

file 111

Murad Markasına göre biraz daha insaflı bir fiyatı var. Intral de çok güzel bir güneş koruyucu özellikle şehir hayatın da makyajın altına rahatça kullanabileceğimiz yine sivilcelenme yapmayan cildiniz de yine beyaz beyaz izler bırakmayan çok güzel bir ürün çok hafif bir yapıda hissetmiyorsunuz bile bunu tek başına kullanabiliyorsunuz kullanmadan önce yine çok iyi bir şekilde çalkalıyorsunuz çok akışkan sıvı yapıda bu krem de birazcık pembemsi şeftali tonlarında.

Cildinize yine renk vermiyor anında emiliyor çok başarılı ürünler arasında bu tavsiyemi de eklemek istedim.

Dipnot: Ürünlerin hepsini uzun zamandır kullandım denedim etkilerini çok beğendim. İyi bir güneş koruyucu arayışındaysanız belki benimle de aynı cilt özelliklerine sahipseniz bunlardan birisi size iyi gelir diye kullandığım ürünler bunlar başka ürünler de var tabi ki ama sizin kullandıklarınızı da öğrenmek isteriz yorum olarak yazabilirsiniz ürünlerin fiyatlarını da görebilirsiniz bu arada.

Yorum Yap