İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. ALIŞVERİŞ

En İyi Bilgisayar Kulaklığı

En İyi Bilgisayar Kulaklığı
+ - 1

En iyi bilgisayar kulaklığı modelini bulmak için 50 saatten fazla araştırma yaptıktan ve 17 farklı kulaklığı test ettikten sonra, Jabra Evolve 40’ın ofis için en iyi USB kulaklık seçimimiz olduğunu belirledik. Test ettiğimiz tüm modeller arasında mükemmel bir mikrofon ve en iyi kulaklıklar sayesinde en iyi ses kalitesine sahiptir ve yumuşak, iyi dolgulu kulaklıklar sayesinde uzun konferans görüşmeleriyle dolu dolu bir iş günü boyunca takmak için yeterince rahattır. kulaklarınıza baskı uygulayın.

En İyi Bilgisayar Kulaklığı

En iyi usb kulaklık modelini bulmak için 50 saatten fazla araştırma yaptık ve sizler için en uygun kaliteli en iyi bilgisayar kulaklığı tavsiyelerimiz var.

Jabra Evolve 40

Jabra Evolve 40 mükemmel bir mikrofona ve düzgün bir kulaklığa sahiptir ve bir iş günü boyunca uzun görüşmeler sırasında takması rahattır.

Testlerimizde, yaptığımız aramalar diğer taraftaki insanlara net ve anlaşılması kolay geldi ve diğer insanları net bir şekilde duyabiliyorduk. Boom mikrofonu yerleştirmek biraz zor olsa da, doğru yerleştirildiğinde çok az nefes alır ve seslerin net çıkmasını sağlar. Evolve 40 ‘in pasif gürültü önleyici özellikler en arka plan gürültüsü dışarı yerine çevrenizdeki sesleri ve mikrofon filtrelerin çağrı üzerine yoğunlaşalım. Sesini duyurmak istemediğinizde, kullanımı kolay sessiz kontroller tam olması gerektiği gibi çalışır.

Bütçe seçimi

yi ses kalitesi, ancak bizim seçimimizden çok daha az rahat, bu nedenle tüm gün kullanım veya daha uzun aramalar için uygun değil.

Microsoft LifeChat LX-6000

Sadece ara sıra arama yaparsan

İyi ses kalitesi, ancak bizim seçimimizden çok daha az rahat, bu nedenle tüm gün kullanım veya daha uzun aramalar için uygun değil.

Microsoft’un LifeChat LX-6000 önceki en iyi seçim ve ikincisiydi ve hala iyi bir kulaklık. Kulaklıkları, özellikle müzik dinlerken parıldayan tam ses üretir ve mikrofonunun kalitesi bizim ana seçimimizden yalnızca biraz daha kötüdür. Ancak kafa bandı tasarımı ve küçük kulak pedleri nedeniyle, LX-6000 uzun süreli kullanım için pek rahat değildir. Tüm gün kulaklık takmanız gerekmiyorsa ve yalnızca ara sıra arama yapmanız gerekiyorsa LifeChat, Jabra’ya kıyasla biraz tasarruf etmenin iyi bir yoludur.

Bunu kim almalı

İster telefonunuzla birlikte gelen kulaklıklar ister yükseltme olarak satın aldığınız kablosuz kulaklıklar olsun, hemen hemen herkesin zaten bir kulaklığı var. Kulaklığınızın mikrofonu olduğu sürece, bilgisayarınızda arama yaparken çalışacaklardır. Öyleyse neden bu tür aramalar için özel olarak tasarlanmış bir USB kulaklığa ekstra para harcayasınız?

Ana nedenler, hem gelen hem giden – iyileştirilmiş ses kalitesi ve konfordur. Bir kulaklıklı mikrofon setini ara sıra aramadan daha uzun süre veya bir seferde 20 dakikadan daha uzun süre kullanıyorsanız, rahat takabileceğiniz bir kulaklığa sahip olmak, sürekli olarak kulaklığınızdan rahatsız olmak yerine görüşmenize odaklanabileceğiniz anlamına gelir. Gerçek acının noktası.

İyi bir kulaklıktaki mikrofon, yerleşik bir mikrofondan çok daha iyi olacaktır, böylece arayanlar sizi daha net duyabilecektir. Gürültülü bir ofiste çalışıyorsanız ve mevcut kulaklığınız gürültü engelleme özelliği sunmuyorsa, ortam gürültüsünü daha iyi duyabilmeniz için yükseltmeyi de düşünmelisiniz; benzer şekilde, arka plan gürültüsünü filtreleyen mikrofonu olan bir kulaklık, aramalarınızı diğer uçtaki insanlara daha net ve daha profesyonel bir ses çıkaracaktır.

Bir kulaklıklı mikrofon setini ara sıra aramadan daha uzun süre veya bir seferde 20 dakikadan daha uzun süre kullanıyorsanız, rahat takabileceğiniz bir kulaklığa sahip olmak, kulaklığınızın sürekli dikkatini dağıtmak yerine görüşmenize odaklanabileceğiniz anlamına gelir. Hat içi ses seviyesi ve sessize alma denetimleri gibi kolaylıklar, anında çağrı ses düzeyini ayarlamayı kolaylaştırır ve görüşmenizde olmayan biriyle konuşmanız gerektiğinde mikrofonunuzun sesini hızlıca kapatmanıza izin verir, ancak konuşmayacağınızı düşünmüyorsanız bu kontrollerden çok faydalanıp kablolarla uğraşmak istemiyorsanız, kablosuz ofis kulaklığı önerilerimizi tercih edebilirsiniz .

Önemli ölçüde daha yüksek bir fiyat karşılığında, kablolu önerilerimizin konforunu ve ses kalitesini ofisinizde veya evinizde dolaşırken takabileceğiniz bir kulaklıkta alacaksınız.
(USB ses hakkında, geleneksel kulaklık / mikrofon jaklarını kullanan bir analog kulaklıktan elde edeceğinizden doğal olarak daha iyi hale getiren hiçbir şey yoktur. USB kulaklıklar başlangıçta tanıtıldı çünkü birkaç bilgisayar tek bir 3,5 mm bağlantı noktasından ses giriş ve çıkışını destekledi. Ayrı kulaklık ve mikrofon jaklarına ihtiyaç duyuluyordu.

Bu sorun, kablosuz ve Bluetooth seçenekleriyle dolu bir dünyada neredeyse yabancı gibi görünse de, harika bir kablolu USB kulaklık yine de zarif, tek konektörlü bir çözüm sağlar ve potansiyel yeni sorunları ortaya çıkarmaz .)

Nasıl seçtik

USB kulaklıklarla ilgili birkaç editoryal inceleme bulunduğundan, tüm iyi USB kulaklıkların sahip olması gereken özellikler listemizi geliştirmek için uzman görüşmelerimize ve kullanıcı incelemelerine güvendik:

  • Rahatlık: Bir USB kulaklığın uzun süre takılması rahat olmalıdır. Bu, ayarlanabilir bir kafa bandına (böylece başınızı çok fazla sıkıştırmaması için) ve çok kaşınmayan kulak pedlerine sahip olması gerektiği anlamına gelir. İdeal olarak, kulaklıklı mikrofon seti tüm iş günü boyunca rahatça takabileceğiniz kadar hafif olmalıdır.
  • Mikrofon kalitesi: USB kulaklığın birincil amacı, bilgisayarınızın yerleşik mikrofonuna kıyasla aramalar sırasında sesinizin netliğini artırmaktır. Çok uzak veya batık veya çok yüksek ve parlak ses çıkarmak istemezsiniz; ya anlamanı zorlaştırabilir. En iyi kulaklıklar, normal solunum seslerini iletmeden sesinizi net bir şekilde alır ve iletir (genellikle mikrofonu kolayca ayarlanabilen bir bomun ucuna yerleştirerek).
  • Hoparlör kalitesi: Mikrofon kalitesi kadar neredeyse önemli olan, kulaklığın bir çağrı sırasında başkaları tarafından ne söylendiğini veya çağrı kapalıyken ne dinlemeyi seçtiğinizi anlama yeteneğinizi geliştirmesidir. USB kulaklıkların bağımsız kulaklıkların ses kalitesiyle fiyatlarının üç katı rekabet etmesini beklemiyorduk, ancak Wi-Fi veya hücresel sinyaller üzerinden yapılan aramalarda fiziksel hatlar üzerinden yapılan aramalardan daha fazla gürültü ve ses sorunu yaşama eğiliminde olduğundan, kulaklıkların kullanılması zorunludur. USB kulaklığınızdaki sesi daha da kötü hale getirmeyin.
  • Sıralı kontroller: Yalnızca, en azından bir sessiz düğmesi ve ses kontrolleri olan kablo üzerinde bir sıralı denetleyiciye sahip modelleri dikkate aldık. Bu kontroller, kolayca kullanılabilecek kadar büyük olmalı ve mantıksal olarak düzenlenmelidir ve sessiz düğmesi gibi bir ayarı değiştiren herhangi bir düğme, devreye girdiğinde bir çeşit görsel ipucu sağlamalıdır. Aramaları veya meşgul olma göstergesini etkinleştirmek için ek kontroller, bu tür düğmelerin tipik olarak belirli üçüncü taraf arama yazılımları gerektirdiği düşünüldüğünde, bir bonus oldu.
  • Geri bildirimi sessize alma: Müşterileriniz veya iş arkadaşlarınızla görüşme yaparken sesinizin ne zaman ve sessize alınacağını bilmek çok önemlidir. Bazı kulaklıklar, sesi artan veya azalan zil seslerini çalarak veya “sesi kapat” veya “sesi kapat” diyen bir ses kaydını çalarak sessize alma düğmesine her bastığınızda kulaklığınızda sesli geri bildirim sağlar. Bu, ihtiyacımız olan görsel geri bildirime bir ek olduğu için, sesli geri bildirimi en üstte bir kiraz olarak değerlendirdik.

Bu kriterlere dayanarak, bu kılavuzun ilk sürümü için 11 kulaklık test ettik. 2018 güncellememiz için altı yeni model bulduk – Jabra Evolve 20 , Jabra Evolve 40 , Jabra Biz 1500 , Sennheiser SC 75 ve Plantronics Blackwire 5200 – önceki ikinci seçimimiz olan Microsoft’un LifeChat LX-6000.

Nasıl test ettik

Gerçek dünya testleri yapmadan önce, her mikrofonun nasıl performans göstereceğine dair temel beklentiler oluşturmak için sessiz bir odada her kulaklıkla konuştuğumuzu kaydetmek için toplantı yazılımı Zoom’u kullandık. Kulaklıkların her biri en azından bu kontrollü ortamda anlaşılabilecek kadar net ses kaydettiği için, birkaç konferans görüşmesi içeren tipik bir 8 saatlik iş gününe ne kadar iyi uyacağını görmek için her birini en az bir gün boyunca takmaya başladık. .

İş günlerinde her bir kulaklığı taktığımız için büyük ölçüde rahatlığa odaklandık. Gözlük takan Daniel, özellikle kulaklığın kafasını çok sıkı kıstırıp sıkıştırmadığına dikkat etti, ancak genel kafa bandı rahatlığını ve kulak pedlerindeki kumaşın çok cızırtılı olup olmadığını da değerlendirdik. Bu, Jabra Biz 1500 gibi çok rahatsız edici kulaklıkları hızla ortadan kaldırmamızı sağladı.

İş arkadaşlarımızla video görüşmeleri sırasında mikrofon kalitesi hakkında geri bildirim aldık ve herhangi birinin kendimizi tekrar etmemizi isteyip istemediğini belirttik; ayrıca satır içi ses kapatma ve ses kontrollerini de test ettik. Bunu yapmak, Plantronics Blackwire 5200 gibi kulaklıkları zayıf mikrofon performansı nedeniyle iptal etmemize izin verdi. Bir çağrı veya toplantıda olmadığımız zamanlarda, kulaklık bileşenlerinin genel kalitesini değerlendirmek için çeşitli türlerden bir müzik rotasyonu ve stand-up komedisi dinledik.

Seçimimiz: Jabra Evolve 40

En İyi USB Kulaklık Bilgisayar Kulaklığı Jabra Evolve 40

Jabra Evolve 40

Aramalar ve konferanslar için en iyi USB kulaklık

Jabra Evolve 40 mükemmel bir mikrofona ve düzgün bir kulaklığa sahiptir ve bir iş günü boyunca uzun görüşmeler sırasında takması rahattır.

Jabra Evolve 40 bilgisayar başında aramaların bir sürü almak insanlar için en iyi USB kulaklık setidir. Hafifliği ve iyi tasarlanmış kafa bandı ve kulak pedleri sayesinde, test ettiğimiz, bütün bir iş günü boyunca takmak için yeterince rahat olan tek kulaklıktı. Bom mikrofonu, test ettiğimiz tüm mikrofonların yanı sıra sesi de toplar ve kulaklıkları hem ses hem de müzik için iyi ses çıkarır.

Evolve 40, yapısı ve tasarımı sayesinde aramalar ve diğer görevler arasında geçiş yaparken sürekli olarak giyilecek kadar rahattır. Kulaklığın tamamı hafiftir ve geniş kafa bandı kolayca ayarlanabilir. Kulak pedleri yumuşak ve yumuşaktır ve test ettiğimiz diğer kulaklıkların çoğunda olduğu gibi cızırtılı bir kumaşla kaplı değildir.

Evolve 40, aynı zamanda ses kalitesi değerlendirmelerimizde de net bir öneme sahipti.

Mikrofonun nasıl konumlandırılacağını bulduğumuzda (270 derece döner, böylece onu sol tarafa veya sağ tarafa yerleştirebilirsiniz), düzenli solunum sesleri veya ortam gürültüsü yayınlamadan kristal netliğinde ses aldı.

Müzik, stand-up komedi kayıtları ve konferans görüşmelerinden oluşan test karışımımız, bazı modellerde olduğu gibi teneke veya bozuk değil, Evolve aracılığıyla kulağa hoş geliyordu. Diğer alanlarda ödün vermeden başka hiçbir kulaklık bu kadar iyi gelmedi.

Evolve 40, düşündüğümüz kulaklıklarda daha iyi sıralı denetleyicilerden birine sahiptir. Düğmeler basit bir şekilde düzenlenmiştir ve bir tür pusula gülü oluşturmak için kenarların çevresinde eşit uzaklıkta dört noktaya yerleştirilmiştir. Diğer denetleyicilerin birbirine daha yakın yerleştirilmiş düğmeleri vardır, bu da gözlerinizi ekrandan ayırmadan tam olarak istediğiniz düğmeyi bulmanızı zorlaştırır.

Sessiz düğmesine (“kuzeyde”) bastığınızda, kırmızıya döner ve mikrofonun sesinin kapalı olduğunu belirtmek için kulaklıktan artan bir bip sesi duyulur; tekrar basın ve ışık kapanır ve alçalan bir ses çalar. Ses kontrolleri doğu ve batı noktalarında; güney düğmesi bir aramayı etkinleştirmek için kullanılabilir, ancak yalnızca bazı üçüncü taraf yazılımlarla ( Jabra’nın uyumluluk kılavuzunu kullanabilirsiniz)yazılımınızın desteklenip desteklenmediğini görmek için). Ortadaki düğme, yalnızca bazı yazılımlarla da çalışan meşgul bir göstergedir.

Uzaktan kumandanın alt kısmında, masanıza koyduğunuzda çok fazla hareket etmesini önlemek için hafif bir tutma yeri vardır. Ve Evolve 40’ı bilgisayarınızın USB-A bağlantı noktası yerine akıllı telefonunuzla kullanmak istiyorsanız, kulaklığın 3,5 mm fişini uzaktan kumandadan çıkarabilir ve doğrudan kulaklık jakına takabilirsiniz ( telefonunuzda hala bir tane olduğunu varsayarak ).

Bütçe seçimi: Microsoft LifeChat LX-6000

En İyi USB Kulaklık Bilgisayar Kulaklığı Microsoft LifeChat

Microsoft LifeChat LX-6000

Sadece ara sıra arama yaparsan

İyi ses kalitesi, ancak bizim seçimimizden çok daha az rahat, bu nedenle tüm gün kullanım veya daha uzun aramalar için uygun değil.

Microsoft LifeChat LX-6000 yıldır çeşit bizim veya başka bir seçim olmuştur ve iyi nedeni-bu gerçekten sağlam kulaklık bulunuyor. Mikrofonu ve kulaklıkları Jabra Evolve 40’dakiler kadar iyi olmasa da, iki kat daha pahalı olan test ettiğimiz bazı kulaklıklarla rekabet ediyorlar. Ancak en iyi seçimimizin aksine, LX-6000 rahat değil: Kulak pedlerinin tasarımı, LifeChat’i 30 dakikalık bir toplantıdan daha uzun süre takmak için acı verici hale getiriyor. Tüm gün rahatlıkla takabileceğiniz bir kulaklık istiyorsanız, en iyi seçimimiz fiyat primine değer. Ara sıra aramalar için giyecek bir şeye ihtiyacınız varsa, LifeChat işinizi görecektir.

LifeChat’in ses kalitesi iyidir, ancak mükemmel değildir. Kulaklıklarından çalınan ve mikrofonundan aktarılan vokaller, testlerimizde net ve dolu çıktı, ancak en çok seçtiklerimiz kadar net değildi. Esnek olmayan bomuna rağmen, LifeChat’in mikrofonunu normal solunum seslerini iletmediği bir yere yerleştirmek kolaydır. Ancak küçük kulak pedleri ve nispeten kısa kafa bandı nedeniyle, kulaklığı bir seferde yarım saatten fazla rahat bir şekilde takamadık – başımıza yapılan sıkıştırma çok acı vericiydi.

Ayrıca, yazı yazarken daha kolay erişilebilen bir masa üzerinde bırakılmak yerine giysilerinize klipslenecek şekilde tasarlanmasına ek olarak, küçük bir sessiz düğmesi, daha da küçük bir rocker ses anahtarı bulunan kulaklığın dahili kumandasını da beğenmedik. ve farklı taraflara yerleştirilmiş düğmeler. Evolve 40’ın uzaktan kumandasının düzeni kullanımı çok daha kolaydır.

Rekabet

Andrea NC-185 VM USB 4.3 bir toplam Amazon değerlendirmesi, gelecek vaat eden baktı ama bu kulaklık bizim alır kıyasla teneke gibi geliyordu ve hafif bir uğultu bizim test sırasında arka planda hazır bulundu.

İMicro IM320 ‘ın korkunç ses kalitesi ve rahatsız edici arka plan vızıltı bize hızla tüm önemli ölçüde daha iyi seçeneklerdir diğerleri herhangi biri için bir kenara bu kulaklığı savurma vardı.

Jabra Biz 1500 şaşırtıcı derecede büyük bir mikrofona sahip. Ne yazık ki, hoparlör kalitesi berbat, kulaklığın takılması çok rahatsız ve sıralı sessiz düğmesi zayıf ve tepkisiz geliyor.
Jabra Evolve 20 bizim ilk tercihimiz daha düşük uç versiyonu. İyi sesli kulaklıklara ve iyi bir sıralı uzaktan kumandaya sahip ve oldukça rahat. Ancak benzer fiyatlı Microsoft LifeChat LX-6000‘den daha kötü sese sahip bir mikrofonu var. Zaman zaman kullanmak için bir şeyler arayan çoğu insanın LifeChat’in daha iyi mikrofonunu isteyeceğini düşünüyoruz.

Jabra UC Voice 150 Duo önceki ana pick daha az pahalı kardeş olduğunu. Seste hafif ama fark edilebilir bir arka plan tıslaması vardır ve gelen sesler hafifçe boğuktur.
Jabra UC Voice 550 Duo’nun ses kalitesini, rahat tasarımını ve hiper-ayarlanabilir mikrofon patlamasını daha önceki bir seçim haline getirecek kadar beğendik , ancak o zamandan beri kullanımdan kaldırıldı. Bulabilirseniz hala iyi bir kulaklıktır.
Logitech H390 vasat ses kalitesi ve zaman zaman önemli arka uğultu vardır.

Logitech H540 yüzden uzun oturumları için daha az rahat, hantal tarafındadır. Testimizde, aynı zamanda dikkat dağıtıcı olan aralıklı bir arka plan gürültüsüne sahipti ve mikrofonun sesini kapatmak ve açmak, arayanlar için duyulabilir işaretler üretir.

Microsoft LifeChat LX-2000 LX-3000 benzer bir fiyata birkaç profesyonel değerlendirmeleri ve vasat kullanıcı değerlendirmeleri vardı.

Microsoft LifeChat LX-3000 ‘in, esnek boom mikrofon yerini kesin olarak belirlemek için sağlar, ancak seslerin genel örtülü ses ile birleştiğinde kulaklık, hacimliliğinin, koşu dışarı tutulur.

Plantronics Audio 648 teklifler iyi ses kalitesi ve gürültü azaltma, ama kulaklarının üzerindeki arkası kafa tasarım koyar basınç ve kullanım ılımlı menziller sonra rahatsız olur.

Önceki bir yükseltme seçimi olan Plantronics Blackwire 725 , o zamandan beri çoğu insanın çok yüksek bir fiyata ihtiyaç duymayacağını belirlediğimiz birkaç Windows’a özgü özellik sunuyor.

Plantronics Blackwire 5200 neredeyse bizim en mükemmel hoparlör kalitesi, peluş kulak yastıkları dayalı kıracağı oldu ve iyi inline uzaktan tasarlanmış. Ne yazık ki, mikrofonu kötü performans gösterdi; Bir aramanın diğer ucundaki bir kişi, sanki rüzgar tünelindeymişiz gibi ses çıkardığını söyledi.

Sennheiser PC 36 rahat ve iyi ses kalitesine sahip. Düşüşü, sıralı kontrolün üzerindeki mekanik sessiz anahtarıdır ve her açıldığında veya kapatıldığında yüksek bir “vuruş” a neden olur.

Sennheiser SC 60 USB ML hafif ve aşınmaya karşı rahat, ama onun ses dikkat dağıtıcı oluyor hafif arka plan tıslama vardır ve gelen arayanlar hafifçe boğuk ses.

Sennheiser SC 75 mükemmel mikrofon ve satır içi kapatma düğmesi vardır, ama onun hoparlör kalitesi halli edilir ve cızırtılı kulak pedleri giymek rahatsız olabilirsiniz.

Evet sizler için 2 gün boyunca test edip araştırdık ve seçimlerimiz en iyi bilgisayar kulaklık modellerine buradan linklere tıklayarak satın alabilirsiniz. Ürünleri bu linkler sayesinde indirimli alabileceksiniz çünkü referans oluyoruz biz… Hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileği ile hoşcakalın.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir