1. Ana Sayfa
  2. Tavsiye

En İyi Diş Beyazlatıcı Ürünler 20 Ürün

En İyi Diş Beyazlatıcı Ürünler 20 Ürün
+ - 0

En iyi diş beyazlatıcı ürünler listesi hazırladık biliyoruz piyasa da iyi olmayan ürünler var bizzat bende bir çok ürün kullandım ve sizler için son zamanların en iyi diş beyazlatıcı ürünleri olarak hem kendim kullandığım hem de çok satılan olumlu yorumlar toplayan ürünleri sizler için araştırdım ve lafı fazla uzatmadan listeme başlıyorum işte en iyi diş beyazlatıcı ürünler. Unutmadan Diş çürüğü nasıl geçer? Diş Hekimleri Bunu Bilmenizi İstemez Yazıma da bakmak istersiniz belki.

En İyi Diş Beyazlatıcı Ürünler 20 Ürün

En İyi Diş Beyazlatıcı Ürünler

1. Luis Bien Diş Macunu

Luis Bien Diş Macunu

En iyi diş beyazlatıcı ürünler listemin en başın da, sigara ve kahve ile sararmış dişleri tamamen etkili biçimde temizlik sağlar ve daha beyaz gülüşlere sahip olmanızı sağlar şahsen ben 4 yıldır çok severek kullanıyorum arkadaşlar. İndirimleri kaçırmıyorum ilk kullanım da gözünüze inanamayacaksınız. Unutmadan söyleyeyim lekeleri ve ağız kokusunu da engelliyor. Son zamanlar da aşırı ilgili takipçileri ve memnuniyet puanı oldukça fazla ilk kullanımlar da istediğiniz sonucu alabilmek için günde 2 defa kullanabilirsiniz diğer günler size kalmış.

2. Luis Bien Diş Temizleme Tozu

Luis Bien Diş Temizleme Tozu

En iyi diş beyazlatıcı ürünler de benim de severek kullandığım bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir üründür. Aktif karbon özelliği sayesin de 1 kez kullanım da bile dişlerde ki sara tabakayı silerek gözle görünür bir beyazlığa kavuşursunuz. Işıltılı bir gülümseme için doğru ürünü bulduğunuzdan emin olabilirsiniz. Dermotolojik açıdan test edilmiş diş minesine her hangi bir zararı olmadan temizler.

3. Curaprox Black Is White Diş Macunu

Curaprox Black Is White Diş Macunu

Dişleri tahriş etmeden çizilmesini önler ve temizleme konusunda başarılıdır. Öncelikli olarak sigara kahve tüketenler için tercih ediliyor arkadaşlar. White diş macunu sararmaları engeller daha sonra oluşmasına engel olur. Son olarak Curaprox Black is White kimyalsallar içermez.

4. CREST 3D White Diş Macunu

CREST 3D White Diş Macunu

3 gün için de lekelerin %90’ını temizleyeceği konusunda vadeler sunuyor. İçeriği oldukça doğal ve özgünlüğü ile temizleyen ve parlatan CREST 3D White Brilliance Beyazlatıcı diş macunu, daha sonra oluşabilecek lekelere karşı korumalı.

5. White Glo Diş Macunu

White Glo Diş Macunu

Kahve ve çay lekeleri hedef alan bu beyazlatıcı diş macunu, koruma kalkanı Mikro-Wax sayesin de lekelerin oluşumunu engelliyor. Hal böyle olunca uzun süre dişlerin parlak ve beyaz görünmesi ile karşılaşıyoruz. Unutmadan ürünün yanın da diş macunu ve diş temizlemek için kürdan gönderiyorlar.

Marka ingiliz ürünü ben yıllardır kullanıyorum hiç bir yan etkisi ile karşılaşmadım.. Diğer markalar uzak dursun diyebilirim rahatlıkla diş yapısına göre de değişebilir fakat uzun süre düzenli kullanım da lazer ile tedavi olmuş gibi bir beyazlıkla karşılaşacağınızdan şüphem yok fiyat performans ürünü bence.

6. CREST 3D White Radiant Mint Diş Macunu

CREST 3D White Radiant Mint Diş Macunu

1 hafta düzenli olarak kullanırsanız dişlerin yüzey kısmında %90 oranın da temizliği fark edeceksiniz. Mine yapıları zayıflamış ise yeniden onarıyor bu sayede dişlerin güçlü kalmasına neden oluyor. Bu macun tartarlara karşı mücadele ediyor. Gözle görünür tamamen fiyat performans ürünü arkadaşlar bunu bizzat ben yaşadım kullanıyorum bende sıklıkla kullanıyorum.

7. Opalescence Beyazlatıcı Diş Macunu

Opalescence Beyazlatıcı Diş Macunu

Karbamid oranı %20 peroksit içerikli bu diş macunu, dişleri hassas olanlar için çok ideal ürünlerden biri arkadaşlar. Hassas dişlere sahip kişilerin dişleri etkili temizlemesini aynı zaman da sararmaların giderilmesi konusunda oldukça başarılı bu diş macunu, düzenli kullanıldığında mükemmeli göreceksiniz diyebilirim. 6 aylık süre zarfında kullandım dişleri beyazlatmaktan ise biraz fazla para ile bu ürünü kullanırım daha iyi tavsiye ederim.

8. R.O.C.S. Black Edition Beyazlatıcı Diş Macunu

R.O.C.S. Black Edition Beyazlatıcı Diş Macunu

Diş beyazlatan markalar tabi macunlar olunca akla gelen markalardan biri R.O.C.S. markası listemizin gözde diş macunlarından biri. Patentli teknolojiye sahip aynı zaman da dişlere beyazlık vererek parlaklığı sağlar bunları tabi kömür özleri ile zengin kılmış. Diş minesini parlatarak cilalar ve renklenmeye neden olan pigmentasyonu gidermektedir.

9. Arm&Hammer Diş Macunu

Arm&Hammer Diş Macunu

3 tona kadar diş minesini klinik çalışmalar ile güvenle beyazlattığı kanıtlanmış. Özel formülü micro parlatıcı kristallar ve karbonat formüle sahip olmasıyla dişleri temizliyor aynı zaman da lekeleri de yok etmektedir. Diş beyazlatma ürünü olarak öncelikle şikayeti sigara lekesi olanlar, kahve çay gibi lekelere karşı şikayeti olanlar mutlaka bu ürüne bir şans versin derim.

10. White Glo Beyazlatıcı Diş Macunu

White Glo Beyazlatıcı Diş Macunu

Renk değişimleri tütün lekelerini gidermek için kullanılmakta olan Diatomaceous Earth sayesin de formüle edilmiş diş macunu, dişlerin minesine zarar vermeden aşındırmadan temizler. Bunun dışında pis sigara kokularını da unutmadan yok ediyor. Ürünü sipariş ettiğiniz de yanın da diş fırçası ve diş kürdanı da veriyorlar.

11. Fe Beyazlatıcı Diş Pastası

Fe Beyazlatıcı Diş Pastası

Diş pasta modelleri ile devam edelim! Etkili temizlik ve beyazlık için Fe Beyazlatıcı Diş Pastası, plak ve tartar olmasını engelleyerek dişlerin temiz olmasına yardımcı olur. Ürün aynı zaman da sigara, kahve, çay gibi lekelere bire bir etkili son derece. Fe Beyazlatıcı Diş Pastası içeriğin de var olan florür etkisi sağlayarak dişlerin minesini de güçlendirmektedir.

12. Dr Darcey Beyazlatıcı Diş Pastası

Dr Darcey Beyazlatıcı Diş Pastası

Sigara, kahve, çay lekelerini düzenli kullanımlar sonucunda son derece etkili temizleye 12. Dr Darcey Beyazlatıcı Diş Pastası, en çok tercih edilen diş pasatalarından diyebiliriz arkadaşlar.

13. Fresh White

Fresh White

İçerisin de bulunan kalsiyum karbonat partikülleri bulunmasından dişleri temizleyen aynı zamanda dişleri güçlendiren Fresh White, aroması karanfil olmasından ilgi odağı haline geldi. B5 vitaminleri bulunduran bu marka diş etlerini güçlendirirken diş yüzeylerinde oluşan sigara, kahve, çay gibi lekelere karşı mücadele etmektedir.

14. Jewval Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon

Jewval Lanbena Diş Parlatıcı Beyazlatıcı Solüsyon

Diş beyazlatıcı parlatıcı solüsyon Jewval Lanbena, diş taşlarını temizlemek için görevini oldukça yerine getiren ürünlerden biridir aslında, Solüsyonu dişlerinize ucu pamuklu olan kulak çubuğu ile dişlerinize uyguladığınız zaman diş taşlarına elveda diyebilirsiniz.

15. BIOAQUA Lazerli Diş Beyazlatıcı

BIOAQUA Lazerli Diş Beyazlatıcı

Mavi ışık saçarak dişlerin rengini kısa zaman içerisin de beyazlatan bu ürün, jel ile kullanılmaktadır. Dişleri kısa zaman aralığın da beyazlatan BIOAQUA Lazerli Diş Beyazlatıcı, küçük olmasından dolayı her yerde rahatlıkla kullanma imkanı sunuyor sizler de sosyal medya videoların da görmüşsünüzdür saten.

16. Snow Smile Kit

Snow Smile Kit

1 tane led beyazlatıcı, 1 tane bakım serumu, özel taşıma kabı, 3 adet beyazlatma serumu içeriklerine sahip bu ürün bir diş beyazlatma kitinde olması gerekenlerin hepsini sağlıyor. Listemiz de en çok dikkat çeken ürünler arasında günlük 10 dakika kullanımlar sonucunda gözle görünür mutluluk sağlıyor arkadaşlar.

17. Magic Kit

Magic Kit

60 Saniye de sizleri beyazla kavuşturan Magic Kit, içerisin de 5 tane yedek başlığı ve 1 tane kitle gelmektedir. Hiç bir kimyalsal madde içermeyen ekolojik tasarımı olan magic kit, dişlerin minesine zarar vermeden lekeleri ve plakları temizlemektedir.

18. Staino Tooth Stain Eraser

Staino Tooth Stain Eraser

Adı diş silgisi olarak da geçen diş beyazlatma ürünleri arasında bulunan Staino Tooth Stain Eraser Diş Beyazlatıcı, Dişler de oluşan lekelere karşı mücadelesini görmelisiniz. Çay, kahve, şarap, sigara lekelerine karşı tercih tercih etmeniz gereken bu ürün, özel formülü bulunduğundan kısa zaman da lekelerden kurtulmanız kolay.

19. Procsin Seti

Procsin Seti

Procsin Aktif Karbon seti detaylı diş bakımı için yeterli. Setin içinde ki oil pulling ile sabahları gargara yapmalısınız. Sabahları oil pulling gargarası son zamanların trendi olmuş durumda. Gece oluşan bakterileri silerek sağlık sorunlarına karşı kanıtları bulunuyor.

Aktif karbonlu diş macunu ile yemek artıklarını temizleyebilirsiniz. En son ise set için de bulunan aktif karbon tozu ile de dişlerinizi fırçalamalısınız. Procsin 10 gün gibi bir süre zarfında düzenli kullanımlar da gözle görülür kanıtları sizlere vermekten mutluluk duyuyor.

20. Plus White Beyazlatıcı Diş Macunu

Plus White Beyazlatıcı Diş Macunu

Yüksek teknoloji formülü sayesinde peroksit sağlıyor. Lekelere karşı oldukça etkili beklentileriniz sigara kahve lekelerini yok etmek ise tamamen memnun kalacaksınız. Gerçek anlam da beyazlatan diş macunu fiyat performans ürünü tam olarak çok satılanlar listesinde olması gayet ürünün kalitesini belirtiyor saten.

Yorum Yap