1. Ana Sayfa
  2. Tavsiye

En İyi Giyim Siteleri

En İyi Giyim Siteleri
+ - 1

En iyi giyim siteleri, ucuz giyim siteleri, güvenilir giyim siteleri arayanlar için bir liste hazırladık. Bizlerin barınma ve beslenme gibi ihtiyaçların dışında giyinme ihtiyaçlarımız için mağazalar tercih edilirken günümüz internet ve teknoloji olmasıyla beraber alışkanlıklarımızda internetten alışveriş üzerine tercih haline gelmeye başladı. Giyim siteleri de son yıllarda çok tercih edilmeye başladı iade, değim ve bir çok avantajlar sayesinde benim de tercih ettiğim en iyi giyim sitelerini sizlerle paylaşacağım.

En İyi Giyim Siteleri

Bu listede özel bir giyim listesi tavsiye etmeyeceğim. Bu listede bu sitelerin bir çok markanın bu sitelerde ürünlerini satışa çıkarmış durumda tabi bir çok site var fakat dediğim gibi zaten tavsiye ettim sitelerde diğer sitelerin mağazaları açık ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Boyner

Boyner 1981 yılından beri hizmet veren Türkiye’nin çok büyük alışveriş markası haline gelmiştir. En başlarda mağazaları sayesin de müşterilere hizmet verirken tüm politikasını kalitesini online olarak taşımış durumda. Sitesin de kadın markaları, kozmetik, ev eşyaları ve çocuk giyim ürünleri mevcut. Boyner de ciddi indirimler yapılmaktadır takip edin derim.

Morhipo

Morhipo

Boyner’e bağlı 2011 yılında kurulmuş başarılı alışveriş sitelerindendir. Yaptığı kampanyalı satışlar ile ön plana çıkmıştır. Marka giyim ürünlerinde seri soru kampanyaları mevcut özellikle. Sitenin ana sayfasında tüm indirimli ürünlere ulaşabilir takip edebilirsiniz ve kategorilerin de ise sezon kategorisine de bakmanızı öneririm. Erkek giyim olarak ta öncelikli olarak takım elbise kategorisine de bakmanızı öneririm.

Tozlu

Tozlu

Tozlu Türkiye’de internetten alıveriş dendiği zaman akla gelen isimlerdendir. 2001 yılındın sonra oldukça başarılı yerlere gelmiş durumda giyim listesinde olmasının nedeni ise benimde çok alışveriş yapmam olduğundan özellikle bayan giyim konusunda oldukça başarılıdır. Ayrıca sezon indirimleri sayesinde çok tercih ediliyor. Uygun fiyatlı bir çok ürün yelpazesine sahip tavsiye ederim.

Trendyol

trendyol

Türkiye’nin son yıllarda çok popüler olmasıyla tanınmış durumda. Bütün markaları mağaza haline getiren trendyol da yüzlerce küçük mağaza sahipleri ile de karşılaşabilirsiniz. Özellikle kullanıcı sayısı daha çok kadınlardan oluşmaktadır. Özellikle çocuk giyim kategorisini takip etmenizi isterim. Siteye üye olarak beğendiğiniz ürünleri yada ilgi duyduğunuz alanı favori listenize alabilir böylece oluşabilecek tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Sefamerve

SefaMerve

Yıllardır Tesettür konusunda emin adımlarla ilerleyen sefamerve oldukça çok memnun kitleye sahip. Kaliteli ürünlerin ve markaların satışları ile çoğu zaman stoklar hemen bitiyor. Bütçenize uygun kampanyalardan haberdar olmak için takip etmenizde yarar var. Yeni gelen ürünlere ve çok satan kategorilere de göz atmanızı öneririm.

Modanisa

İstanbul da merkezi bulunan ve 2010’dan sonra hizmet vermeye başlayan modanisa yıllar geçtikçe çok tercih edilen tesettür giyim alışveriş sitesi haline gelmiş durumda. Özellikle başörtüsü alanında ve rakiplerinden farkı büyük beden konusunda da oldukça başarılı tesettür giyim siteleri arasındadır.

Sportive

sportive

40 yıldır giyim sektöründe emin adımlarla yürüyen firma, Sportive adını 2005 yılından beri kullanıyor. Uzun yıllardır da oldukça ciddi müşteri memnuniyeti sağlamış durumda. Ünlü büyük markaların da satışını yapıyor ve kampanyalar için takip edebilirsiniz. Kadınlar için kaliteli taytlar çok tercih edilmektedir.

KoraySpor

KoraySpor

Korayspor çok eski bir kuruluşa sahip diyebilirim. Spor giyim alanında oldukça başarılı ve 2005 yılından beri internetten hizmet vermeye başladı. Dünya da en iyi markalar ile anlaşarak müşterilerine en iyi fiyat garantisi vermeye çalışmıştır. Site bay bayan çocuk spor kıyafetleri ve spor alanınız ile ilgili de arama gerçekleştirebilirsiniz. Arkadaşlar aynı zaman da bu sitenin instagram sayfasını da takip edin çünkü çekilişleri falan oluyor sık sık bence buna değer.

DenizButik

DenizButik

Denizbutik son yıllarda oldukça çok memnun müşterilere sahip İstanbul da çoğu zaman müşterilerine bizzat hediyeler eşliğinde firma kurucusu bizzat elden bir nevi kuryelik yapıyor. Denizbutik de genelde açık giyim üzerine şahane tasarımcıların ürünleri satılıyor ve oldukça başarılı uygun fiyatlı ürünlerinde olması dikkat çekiyor.

Madamızbir

Madamızbir

Türkiye’nin en hesaplı giyim sitelerinden diyebilirim aynı tozlu.com’a benzer bir alışveriş sitesi son yıllarda oldukça iyi müşteri portföyü kazanmış durumda.

Bilinçli tüketim için arkadaşlarınızla aşağıda ki sosyal medya hesaplarından bu listeyi paylaşabilirsiniz. Bu siteler ile olan tecrübelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.