1. Ana Sayfa
  2. Tavsiye

En İyi NETFLİX Film Tavsiyesi


+ - 0

En iyi netflix film tavsiyesi bu tavsiyeler sizi oldukça memnun edecek filimler olacak hepsini bende izledim işte en iyi netfilix film tavsiyesi.

En İyi NETFLİX Film Tavsiyesi

Trıple FRONTIER

5 eski özel kuvvetler operasyon askeri Güney Amerika’nın seyrek nüfuslu sınır bölgesin de bir soygun planlamak için bir araya gelir. 5 kişilik bu ekibin hedefi şirketi ile tanınan zengin bir karakterin servetidir. Bu isimsiz kahramanlar prestijli kariyerlerin de ilk defa bu tehlikesi misyonu ülkeleri için değil kendileri için üstleniyorlardır. Ancak olaylar beklenmedik bir dönüşür kontrolden çıkmaya başlar. İncelikli planları devasa bir kaosun içinde kaybolup gitmeye başladığı zaman bu 5 üstün nitelikli adamın yetenekleri sadakatleri ve ahlakları hayatta kalmak için verdikleri zorlu mücadelesi sırasında kırılma noktasına iteceklerdir.

IO

IO hayatta kalmış en son insanlardan olan genç bir kızın gezegeni kendi kurtarmak için vermiş olduğu bir zorlu mücadelesi söz konusu. Sam Dünya’yı yok eden felaketin ardından hayatta kalan son insanlardan biridir. Gezegeni terk etmek için son bir araç hazırlanır genç kızın zor bir karar ile karı karşıyadır. Ya insanlığın geri kalanına katılıp uzay aracına binecek yada zehirlenmiş gezegeni iyileştirmek için yer yüzünde kalacaktır.

The Dig (2021) IMDB: 7.2

İkinci Dünya savaşından önceki dönemi ele almaktadır film, Bir kadın zengin ve duldur ve bu kadının arazisi vardır ve arazisinde mezar höyükleri kazılsın ister. Bayan Pretty, bu iş için Basil Brown adlı karakter ile tanışır. Kazıların başlamasından sonra ortaya insanlığı etkileyen büyük keşifler çıkıyor ortaya.

Tür: Dram, Tarihi

Yönetmen: Simon Stone

Oyuncular: Ralph Fiennes, Carey Mulligan, Lily James

Extraction (2020)

Hintli bir zengin adamın oğlu, uyuşturucu silah kaçakçıların birbirleriyle olan dalaşın arasında kalmaktadır. Zengin adamın oğlu kaçırılarak gizemli bir yere hapsedilir. Babası ise oğlunu kurtarabilecek biri arar ve Tyler Rake adlı başrol oyuncusu ile anlaşır bu karakter ise pes etmeyen üstün yetenekleri sayesinde kaybedecek hiç bir şeyi olmayan adamdır.

Roma

Roma 2018 yapıtlı bir filimdir. Dram türü olarak netflix eserleri arasına girmeyi başarmış. Bu Eser sizi 40 yıl geriye atıyor ve hizmetçi olan Cleo’nun hayatından bahsediyor. Evin sahibine zor zamanlar için destek olma durumunda kalan Cleo bu desteğin karşılığını iş vereni Sofia’dan alacaktır.

Beasts of No Nation

Ailesi olmayan bir çocuğun hayatı söz konusu Afrika’da geçen film, Paralı asker olarak birliğe katılmak zorunda kalır. Yaşadığı zorluklar onu hayatı sorgulamasına itiyor.

Oyuncular: Abraham Attah, Emmanuel Affadzi, Ricky Adelayitor

IMDb Puanı: 7.7

Marriage Story

Charlie Barber, New York’ta tiyatro yönetmeni ve oldukça başarılıdır. Tiyatro, karısı eski ve genç sinema oyuncusudur. karısı Nicole’ün rol aldığı bir oyun içerisine dahil eder. Bu çift ise evlilik sorunları vardır ve danışmanları ise onlara oyunlar için önemli şeyleri okumalarını ister. Ancak Nicole, kendi yazdıklarını sesli okumaktan çekinmektedir.

Oyuncular: Adam Driver, Scarlett Johansson, Julia Greer

IMDb Puanı: 7.9

Yorum Yap