1. Ana Sayfa
  2. Tavsiye

En İyi Bluetooth Hoparlör

En İyi Bluetooth Hoparlör
+ - 0

En iyi bluetooth hoparlörler, telefonunuzdan veya tabletinizden gelen sesi bir odaya, arka bahçeye veya plaj battaniyesine yaymanın en kolay ve en uygun maliyetli yoludur. En iyi bluetooth hoparlörler çeşitli tasarım ve boyutlarda olduğundan, her durum için mükemmel olan herhangi bir modeli ilan etmek imkansızdır. Ancak UE Wonderboom 2’nin neredeyse herkese hitap edeceğini düşünüyoruz . Dolu, net sesi ve ultra sağlam, kompakt tasarımı onu mükemmel bir seyahat arkadaşı yapar.

En İyi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör UE Wonderboom 2

UE Wonderboom 2 En iyi taşınabilir Bluetooth hoparlör Wonderboom 2, doğal bir sese ve harika bir tasarıma sahiptir ve neredeyse tüm açık hava maceralarına dayanacak şekilde üretilmiştir.

UE Wonderboom 2 Ariana Grande olarak ahenkli gibidir ama Lara Croft gibi sağlam. Kör testlerimizde, panelistlerimiz bu Bluetooth hoparlörü her yönüyle en çok yönlü seçim olarak seçti. Net ses üretimi ve boyutuna göre yeterli miktarda bas ile, küçük alanlar için tatmin edici ses sunar.

IP67 derecesine sahiptir ve test ettiğimiz en sağlam Bluetooth hoparlörlerden biridir, 5 fitlik bir düşüşe ve 1 metrelik suya daldırmaya dayanabilir – ancak yüzdüğü için muhtemelen asla bu kadar derine dalmayacaktır.

Wonderboom 2’nin tek dezavantajı, 8 saatte yeterli olan ancak etkileyici olmayan pil ömrüdür. Wonderboom 2’nin kompakt tasarımını seviyoruz, neredeyse küresel şekli bu modeli bir bavul cebinde veya dizüstü bilgisayar çantasında paketlemeyi biraz daha zorlaştırsa bile.

En İyi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör JBL Xtreme 2

JBL Xtreme 2 Büyük odalar ve büyük toplantılar için Xtreme 2, büyük bir odayı (veya küçük bir otoparkı) tatmin edici bir sesle kolayca doldurur ve sağlam, su geçirmez tasarımı onu bagaj dostu yapar.

İyi bir küçük stereo sistemin sesine yaklaşan ancak neredeyse her yere götürmek için yeterince sağlam olan taşınabilir bir Bluetooth hoparlör istiyorsanız, JBL Xtreme 2 harika bir seçimdir. Xtreme 2, boyutuna göre test ettiğimiz en iyi ses veren taşınabilir Bluetooth hoparlörlerden biridir. Dinleyicilerimiz, onun geniş basını, yüksek maksimum ses seviyesini ve genel olarak net, temiz sesini övdü. IPX7 derecesine sahiptir, bu da 1 metre suya daldırılmaya dayanabileceği anlamına gelir ve kullanışlı, güçlü bir taşıma kayışı içerir. Xtreme 2 ayrıca 19 saatlik pil ömrü sağladı. Ancak UE Wonderboom 2’den çok daha büyük ve daha pahalıdır.

En İyi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Tribit XSound Go

Tribit XSound Go 35 doların altında çok iyi ses Tribit XSound Go, fiyat aralığında duyduğumuz en iyi hoparlör ve kompakt ve önyüklemesi su geçirmez.

En azını her yönüyle iyi bir taşınabilir Bluetooth hoparlöre harcamak istiyorsanız, Tribit XSound Go harika bir seçimdir. Sesi, neredeyse tüm diğer bütçe Bluetooth hoparlörlerinden açıkça daha net ve daha yüksek. XSound Go, bir dizüstü bilgisayar çantasına veya doldurulmuş bir çantaya sığacak kadar küçüktür ve bir şarjla 10½ saat çalışır.

Ayrıca, IPX7 derecesine sahiptir, bu da 1 metre suya yarım saatlik bir batırmaya dayanacak kadar su geçirmez olduğu anlamına gelir ve bir hoparlör işlevi vardır. Tribit yakın zamanda XSound Go’yu USB-C şarj ve stereo eşleştirme ile yükseltti.

En İyi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Sony SRS-XB33

Sony SRS-XB33 Taşınabilir BT hoparlörlerin orta boyutlu sedanı SRS-XB33, sağlam bir tasarıma ve birçok özelliğe sahip ayrıntılı, net bir sese sahiptir.

UE Wonderboom 2’den biraz daha yüksek sesli ve daha dolgun bir şeye ihtiyacınız varsa, ancak bu JBL Xtreme 2’den daha taşınabilir ve uygun fiyatlıysa , Sony SRS-XB33 güzel bir orta yol bulur. Bir önceki seçimimiz olan SRS-XB32’nin halefi olan yeni XB33, daha derin bas ve biraz daha ayrıntılı ve doğal bir sesle biraz daha hantal ve biraz daha iyi. 15 x 20 fitlik bir odayı dolduracak kadar güçlü ve yaklaşık 16 saatlik pil ömrümüz var.

Ayrıca IP67 su geçirmezlik ve toz geçirmezlik derecesiyle cezalandırmak için üretilmiştir. Selef gibi, çok renkli ışıklara ve flaşlara sahiptir. Bununla birlikte, Wonderboom 2’den yaklaşık 2½ kat daha büyük ve daha ağırdır, bu yüzden taşınabilir kadar yakın değildir.

En İyi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör UE Hiperboom

UE Hiperboom Havuz partileri ve arka kapama için Hyperboom, bir arka bahçeyi dolduracak kadar yüksek sesle çalıyor, ancak birçok yönden iyi bir küçük stereo sisteminkine benzer bir ses kalitesi sunuyor.

UE Hyperboom herşeyin kuyusu yapan bir taşınabilir Bluetooth hoparlör saptadığımız en yakın şey olabilir. JBL Xtreme 2’den neredeyse iki kat daha yüksek sesle çalıyor, bu nedenle havuz partileri ve arka kapama için ideal. Aynı zamanda pürüzsüz ve doğal vokalleri, bol derin basları ve tek parçalı bir hoparlör için şaşırtıcı ambiyansı ile kulağa hoş geliyor – bu yüzden iç mekanlarda da kullanmak isteyeceksiniz. 14,3 inç yüksekliğinde ve 16,6 pound ağırlığında, havayolu seyahati için pratik değildir, ancak çoğu insanın kolayca taşıyabileceği kadar kompakt ve hafiftir. Aynı zamanda bir IPX4 derecesine sahiptir, bu nedenle bir havuzun etrafındaki tüm sıçramalara dayanacaktır. Testlerimizde tek bir şarjla 27,5 saat oldukça yüksek bir ses seviyesinde oynadı.

Yorum Yap