İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Erkek

Manipülasyon ile Kadınları Aşık Etmek 22 Taktikle Kadınları Aşık Et

Manipülasyon ile Kadınları Aşık Etmek 22 Taktikle Kadınları Aşık Et
+ - 1

Bu liste de 22 maddede manipülasyon ile kadınları aşık etmek hakkında sırlar bulacaksınız. Kadınları nasıl aşk ederim, kadınlar nasıl aşk olur gibi soruların cevaplarını bulacaksınız. İlişkilerinizde başarılı olmanın karanlık sırlarını hemen veriyorum. Listenin sonunda bonus bir maddeyi de görebileceksiniz. Lafı daha fazla uzatmadan hemen listemize geçelim.

Kadınları Aşık Etmek İçin 22 Taktik

1. Karşındakine sakın güvenme.

İnsanlar zamanla değişebilir ve dahası karaktersizleşebilir.

2. Karşı tarafın uyguladığı testleri duymazlıktan gel

Sinirlenme! Peki, Kadınlar neden erkekleri test ederler?

• Ona gerçekten layık olup olmadığını görmek için.

• İlginizi çekebilmek için.

• Ona olan ilginizden emin olmak için.

• Duygusal olarak ondan daha güçlü olup olmadığınızı görmek için.

• Yaşamdaki zorluklarla nasıl başa çıktığınızı görmek için.

3. Rekabet ortamı oluştur.

Karşındaki sarışınsa esmerlerden hoşlandığını söyle; rekabet önemlidir. Kadınlar giyinirken, makyaj yaparken, ayakkabı seçerken hep diğer kadınlardan daha iyi olabilmek için çabalar. Onların bu motivasyonlarını kendi avantajınız için kullanabilirsiniz.

4. Karşındakinin değerini senden aşağıda gör her zaman.

Kimse kendisinden daha değersiz biriyle sevgili olmak istemez. Onu değersiz olarak görmek hem sizin heyecanlanmanızı önleyecektir hem de onun değerli olabilmek için çabalamasına neden olacaktır.

5. İki kere üst üste mesaj atma!

Bırak karşı taraf ilk mesajına cevap versin. Cevap vermiyorsa sadece (üç nokta) mesajı at.

6. Karşındakini engelle

Neyi yapıp, neyi yapamayacağını bildir. Bir erkek olarak kontrol her zaman sizde olmalıdır. Karşınızdakinin sınırlarını eğer siz koymazsanız bu sizi kötü bir yönetici yapar. Kadınlar ise yönetemeyen bir erkeği hayatlarında istemezler.

7. İhtiyaç sahibi bir zavallı gibi görünme.

Ona ihtiyacın yokmuş gibi davranmak, seni kaybetmekten korkmasına neden olacaktır. Korkan kadın sizin sevginizi kaybetmemek için köleniz olacaktır.

8. İlk fırsatta onu terk et

Seni taparcasına sevecektir. (Terk edilen her zaman aşık olur.) Sizi terk eden eski sevgililerinizi düşünün. Onları hala nasıl da çok sevdiğinizi hatırlayınca; bana hak vereceksiniz.

9. Gereğinden fazla konuşma.

Bırak karşı taraf konuşmayı sürdürsün. Sessizlikler kötü değildir. Örneğin her zaman konuştuğunun %20si kadar konuşmayı dene. Kadınlar gizemli ve az konuşan erkeklerden etkilenirler. Ayrıca, çok konuşmak hata yapma riskinizi de arttıracaktır.

10. Karşı tarafın zayıf noktasını bul.

Örneğin, çirkin gözleri varsa; onlara iltifat et. Sana daha çok bağlanacaktır. Kadınlar aynaya baktıklarında en çok kötü olan yanlarıyla ilgilenirler ve başkalarının da sadece bu kötü yanlarını gördüklerini düşünürler.

Eğer bu kötü taraflarının sizin için bir problem olmadığını düşünürler ise; size daha çok güveneceklerdir.

11. Telefonundaki tüm emojileri sil!

Çağımızın kibar ama yalnız erkeklerinin hastalığı olan emoji göndermek; Kadınların sizi zayıf ve ilgiye muhtaç bir zavallı olarak görmesine neden olabilir.

12. Doğru kişiyi seçin.

Hayatından memnun olan kişiyi değil. Size ihtiyaç duyacak, kendine güvensiz kişileri hedef olarak belirleyin. Böylece karşı tarafın ayaklarını yerden kesecek kişi olabilirsiniz.

13. Karışık sinyaller verin.

Size sahip olduğunu hissettirin sonra bu hissi silip atın. Örneğin, onun yanındayken sıcak davranıp; uzakta iken soğuk mesajlar atın. Sizin onu gerçekten sevip sevmediğinizden asla emin olamasın.

14. Belirlenemez olun.

Eğer kaslı ve sert biriyseniz, sprituel ve yumuşak olun. Eğer baby face iseniz, hep sert konuşun. İyi biri iseniz, bir tarafınız hep karanlık olsun. Esas sizi karizmatik yapacak olan detaylar; sahip olduğunuz zıtlıklardır. Sert birinin yaptığı kibar bir davranış göze hoş gözükebilirken, sempatik birinin yaptığı kibarlık yalakalık olarak algılanabilir.

15. Acıyı hissettirin.

Sert eleştiriler yapın sonrasında ise; iltifat edin. Aşağılayın sonrasında, iyi hissettirin. Böylece, sizin görüşlerinize değer verecektir. Yakınlaşmaktan hoşlanmadığınız insanlara özellikle kötü davranmanıza rağmen size değer vermeye devam ederler. Sevdiğiniz kişiye de kötü davranmaktan korkmayın.

16. Karşı tarafa sizin için yetersiz olduğunu hissettirin.

Sizin statünüzde olmadığını düşündürün. Kendini kanıtlamak için çabaları boşa gitsin. Ancak sizi hak etmediğini düşünürse; onun beyaz atlı prensi olabilirsiniz.

17. Sözlerinizle karşı tarafı kışkırtın!

Dışarı çıkartın, onunla gezin ama gecenin sonunda beraber olmayın. Cinsel gerilim her zaman olsun ama cinsel birleşmeden uzak durun. Oturun film izleyin ama karşı taraf size sırnaşmaya çalışınca onu uzaklaştırıp filme konsantre olmak istediğinizi söyleyin. Kolay lokma olmayın. Yoksa, terk edilirsiniz.

18. Düşünceli bir hediye alın.

Kişiye özel olsun. Sonrasında ise geri çekilin. Sizin peşinize düşecektir. Ama sürekli de hediye almayın. Not: Hiçbir kadın için çok para harcamayın. Ufak ve kişiye özel bir hediye yeterli olacaktır.

19. Geçici olarak soğuk olun.

Sürekli geri adım atın. Geri çekilmeniz; onu size yaklaştıracaktır. Ama karşı taraf olumlu bir davranışta bulunduğu zaman da onu ödüllendirmek için yakınlaşın.

20. Ona çözebileceği bir probleminizi anlatın.

Üzüntülü görünün. Tutku ile size göstereceği sempati birbirine karışırsa; aşk ortaya çıkar. Karşınızdaki ile üzüntünüzü paylaşmanız; kadının beynindeki ayna nöronları harekete geçirecektir. Böylece size karşı yakınlaşacaktır. Yaralarınızı göstermekten korkmayın! Mükemmel gözükmeniz sizden uzaklaşmasına neden olabilir.

21. Kontrol edilemez olun.

Sizi kontrol etmesine izin vermeyin. Her şeye tamam diyin ama kendi bildiğinizi yapın. Yoksa, işlerinize karışması onda alışkanlık haline gelebilir. Unutmayın ilişkiye nasıl başlarsanız; öyle devam edecektir.

22. Görüşmediğiniz uzun aralıklar olsun.

Ancak sizden uzakken aşık olabilirler. Bırakın hayal güçleri onları size aşık etsin. Sizin bir çaba harcamanıza gerek yok. Eğer, sürekli yanında durursanız ihtiyaç sahibi olarak görünürsünüz ve aşk zamanla söner.

BONUS MADDE Yukarıdaki bütün maddeleri boş verin ve bir bina inşa eder gibi ilişkinizi uzun zamana yayın. Bonus maddeyi biraz açmak gerekirse; Uzun süreli ilişki yaşayanlar tam olarak ne zaman aşık olduklarını bilmezler. Bu durum aynı vücut geliştirmeye başlamış birinin gelişimine benzer.

Vücut geliştirmeye yeni başlayan birisi ilk gün aynaya baktığında bir gelişme göremeyecektir. İlk hafta sonunda ise; hala bir gelişme olmaz. Ancak, aradan aylar geçtikten sonra; vücudunun daha kaslı olduğunun farkına varır. Ama tam olarak ne zaman kaslandığını söyleyemez.

Bu bir süreç meselesidir. Zamana yayarak yaşanan ilişkilerde hatırlanılan her doğum günü, yaşanan her özel an, zor durumlarda birbirinin yanında olmak gibi nedenlerle kişiler süreç içerisinde birbirine bağlanır. bu bağ öyle bir kuvvetlenir ki; sabah kalktığınızda daha yüzünüzü yıkamadan onu düşünürsünüz ve günaydın mesajı atarsınız.

Fakat bu tür zamanla inşa edilen ilişkiler sona erdiklerinde; arkalarında büyük bir enkaz bırakırlar. Eğer, ilişkiye harcanan emek çok büyük ise; kişilerin bu enkazdan sağ kurtulabilmeleri çok zordur. Şanslı olanlar belki bir iki sıyrıkla kurtulabilirler. Fakat büyük bir çoğunluk ruhlarını kaybedecektir ve hoş geldiniz kaybedenler kulübüne.

Buraya kadar listeyi okuduysanız; artık, bir seçim yapmanız gerektiğini anlamış olmanız gerekiyor. Pasif mi olacaksınız? Köle mi olacaksınız? Takip eden mi? Sömürülen mi? Yoksa, bir lider mi olacaksınız? Son olarak, sorunsuz bir ilişkiniz olsun istiyorsanız; Oto pilottan çıkın, Anda olun, Onun yanında olun, hareket halinde olun.

Onun feminen enerjisi ile sizin maskülen enerjiniz bir mıknatıs gibi birbirini çeksin. Hatalarınızdan ders alın ve hep daha iyisini yapın ama kadını asla yalnız hissettirmeyin!

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.