1. Ana Sayfa
  2. Tavsiye

En İyi Bebek Bezi

En İyi Bebek Bezi
+ - 1

En iyi bebek bezi hakkında bugün sizlere bebek bezleri ile ilgili yapmış olduğum detaylı araştırmayı aktaracağım. En iyi bebek bezi hangisi derdine düşüyoruz ve çocuğumuz olunca böyle bir araştırma içerisine giriyoruz en iyisi, en sağlıklısı ve fiyat olarak en makul bir ürün istiyoruz. Araştırmalarımı sosyal medya üzerinden olumlu ve olumsuz yorumlara bakarak etrafımızdaki kişilerden ve kendi deneyimlerimizden yararlanarak sizlere bazı bilgiler sunacağım. Tabi sizlerden ricam var kullandığınız ürünü iyi veya kötü yönleriyle yorum kısmına yazarsanız bizim gibi araştıran ebeveynlere fikir sahibi olmalarına yardımcı oluruz.

En İyi Bebek Bezi

En İyi 5 Bebek Bezi

Gelelim önerdiğimiz 5 beze tabi bundan önce bezler ile ilgili size bilgi vermem lazım yapmış olduğum adet fiyatı 1 numaralı bezler için geçerli 2 3 4’ler de adet sayısı değiştiği için ben hepsini bir numara üzerinden değerlendirdim diğer bir husus ise eğer nadiren bezler de sızdırma oluyorsa bu tamamen bağlamayla bu yan bantların açılıp veya kayması ile alakalıdır. Bir diğer önemli husus eğer cildi tahriş ediyorsa Bu da alerji ile alakalı kişiden kişiye bebekten bebeğe değişebilir bunlara dikkat edersek bu gibi sorunlar yaşamayız.

Bezler de sızdırma oluyorsa Bu tamamen bağlamayla yan bantların açılıp veya kayması ile alakalıdır. Bir diğer önemli husus eğer cildi tahriş ediyorsa bu da alerji ile alakalı kişiden kişiye bebekten bebeğe değişebilir bunlara dikkat edersek bu gibi sorunlar yaşamayız.

Baby Turco Bebek Bezi

En İyi Baby Turco Bebek Bezi

5 numara da beybi turku var. Belki 4 numara da da olabilirdi. Biz bebeğimiz de kullanmadığımız için 5 numara ya yerleştirdim çok beğeni var sosyal medya üzerinden Türk Malı olduğundan ve ve genel olarak iyi olduğu söyleniyor.

Molfix Bebek Bezi

En İyi Molfix Bebek Bezi

Molfix bebek bezimiz var bunu çocuğumuza denedik 100 adet de yaklaşık iki üç defa bir sızdırması oldu beğeni oranı zaten

yüzde 90’larda da kullanılabilir bir bebek bezi.

Sleepy Bebek Bezi

En İyi Sleepy Bebek Bezi

Kalitesini gerçekten gün geçtikçe arttıran bir marka her gün yeni bir yenilik ekliyor. Fiyatı da uygun ben tavsiye ediyorum kullanmak isteyenler için.

Prima Bebek Bezi

En İyi Prima Bebek Bezi

Burada gerçekten kaliteli bir ürün ufak tefek sorunlar okumama rağmen kalitesinde şüphe yok Bir de kullandık gayet memnunduk arkadaşlar öneriyorum fiyat performans konusunda oldukça ideal.

Goon Bebek Bezi

En İyi Goon Bebek Bezi

Goon marka Türkiye’de bir buçuk iki yıl olacak yaklaşık. Türkiye piyasasına yeni girdi. Biz de bilmiyordum araştırmalarım sonucu bulduk ve sipariş ettik gayet de memnunuz özellikle Dalin markasının tavsiyesi ve Japon teknolojisi olması. Bunlar bizim denememize vesile oldu. Fiyatı şu an için uygun tabi ürün beğenildikçe fiyatı da yükseliyor zamanla. Şu an 50 kuruş civarında.

Tabi bu bir numarası için 60 adet burada dikkatimi çeken konu sakura teknolojisi zaten nefes alan yüzey. Çok belirgin bir şekilde gözüküyor pamuksu yumuşaklık deniliyor. Çünkü pamuk değil ürün pamuk içermez ama pamuksu yumuşaklık vardır. Arkasında daha detaylı bilgi var sakura teknolojisi nefes alan yüzey pamuksu yumuşaklık esnek bacak bölgesi ve ıslaklık göstergesi.

Tavsiye ediyoruz çok memnun kaldık yani bir gece kaldı neredeyse yani nem ıslaklık hiçbir şey olmaz mı. Hiçbir şey yoktu en çok memnun kaldık fiyat ve performans olarak gerçekten kaliteli bir seçenek kimse keşfetmeden alın derim malum beğenildikçe fiyat da artacaktır umarım tavsiyelerimizden memnun kalırsınız.

Prima

Bez denilince akla ilk gelen şey firmadır firmanın sosyal medya üzerinde en fazla şikayet aldığım parfüm kokusu fazla çiş yaptığında sızdırması ve fiyat yani en çok şikayet fiyat yönünde sosyal medya üzerinden yüzde doksan üçlük bir olumlu geri dönüşü de var fiyat olarak da tanesi 1.12 kuruş daha da yükselebilir tabi.

Molfix

Molfix yine Prima da olduğu gibi parfüm kokusu şikayet olarak pişik yaptığı en çok şikayet alındığı ve yine bezinin şişmesi en çok şikayetler bunda sosyal medyada yüzde doksanlık bir beğenisi var olumlu dönüş yapılmış fiyat olarak makul bezin tanesi 0.52 kuruşa kadar düşebiliyor.

Sleepy

Sosyal medyada en çok şikayet alan konusu hafif de olsa bir

parfüm kokusunun geldiği hafif bir nem bezde hafif bir ıslaklık değil ama nem oluştuğu sosyal medyada yüzde doksan üçlük yani yüksek program Prima gibi bir oran var olumlu dönüş yapılmış fiyatına gelirsek 0.62 kuruş gayet ideal.

Goon

Goon markası Japon malı olarak geçiyor ve sosyal medyada da Cırt cırt kısmının esnek olmadığı söyleniyor tek problemi bu bu onun haricinde bir problem duymadım yüzde 90 dörtlük bir oy oranı var olumlu yani hepsinde yüksek almış fiyat olarak da gayet uygun 0.50 kuruş tanesi çok iyi.

Canbebe

Canbebe Bundaki olumsuz yorumlar ıslaklığın olduğu sızdırmanın yaptığı ve bezin şiştiği yönünde bunda da yüzde yetmiş lik bir olumlu dönüş var. Fiyatı uygun yine 50 kuruş 0.50 kuruş gibi bir ücrete denk geliyor.

Paddlers

Paddlers bezimiz ise sosyal medyada yine sızdırma ağırlaşma gibi şikayetleri var yüzde yetmiş üçlük bir olumlu dönüşü var yine bunda en büyük şikayet fiyatının sürekli yükselmesi Hatta Prima seviyesine kadar çıkması neredeyse bir TL adeti bu da böyle.

Minies

Migros markası minies bunda da sızdırma ve fiziğin küçük olduğu şikayeti var. Özellikle emiciliği konusun da geç emdiği şikayeti

var fiyat olarak 0.52 kuruş sosyal medyada fazla bir yorum yok ama en çok şikayet emicilik konusunda yani sızdırma konusunda da ve en büyük eksikliği bir numara bezinin olmaması.

Evy Baby

Evy baby bebek bezi en çok şikayet sızdırması ve hatta pişik yapması ve biraz dosya kokusunun olması fiyat ortadan biraz yüksek 0.66 kuruşa denk geliyor 1 adet fazla sosyal medyada fazla değerlendirilmesi yok çünkü ebebek üzerinden

satılıyor.

Baby & Me

Bu da yine ebebek üzerinden satılıyor sızdırma yapıyor en çok şikayet sızdırma yönünden kokusunun olduğu da söyleniyor hatta pişik yaptığı da söyleniyor fiyat olarak Evybaby’ye oranla daha uygun en adeti 50 kuruşa denk geliyor var fazla yorum yok sadece kullananların şikayetleri bunlar.

Bayby Turco

En çok dikkatimi çeken özellikle araştırırken bu bebek bezi oldu yüzde 85’lik bir beğenisi var on şikayet olarak Nadiren de olsa sızdırma yaptığı söyleniyor. Yapısının biraz diğerlerine göre sert olduğu söyleniyor ama aşırı şekilde bir beğenme var fiyat konusuna gelirsek 0.67 kuruş yani ortadan biraz yüksek ama beğeni çok fazla.

Önlem

Bebek bezi bunun da en çok şikayet kalın olduğu çiş yaptıktan sonra bezin kalınlaştığı, sızdırmanın olduğu. Hatta pişik yaptığı da söyleniyor yüzde yetmiş birlik bir beğeni oranı var bezin adet fiyatı ise 56 kuruş 0.56 kuruş.

Soffia

Sofia a101’in bebek bezi aşırı şikayet var sızdırma yani hemen hemen her şeyde şikayet var fiyatı da yüksek 0.57 kuruş kimse önermiyor ben de önermiyorum. İmkan varsa diğer bezleri almak lazım.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.