1. Ana Sayfa
  2. Erkek

Hoşlanan Kadın Nasıl Davranır?

Hoşlanan Kadın Nasıl Davranır?
+ - 0

Hoşlanan kadın nasıl davranır? Biliyorsunuz kadınlar biz erkekler gibi düz canlılar değil. Tamam kabul edelim biraz düzüz yani, yani aklımızdakini olduğu gibi söylüyoruz. Yani o an aklımızdan ne geçiyorsa pat söylüyoruz ama kadınlar öyle değil onlar biraz daha gizem seviyorlar hoş bizde o gizemli hallerini sevmiyor değiliz seviyoruz.

Yani kadınların düşündüklerini, hissettiklerini bizim anlayabilmemiz birazcık zor ama imkansız değil neyse ki ipuçları veriyorlar da onları biraz olsun anlayabiliyoruz. Şimdi size bir kaç tane hoşlanan kadın nasıl davranır? Sorunuza işaretlerden bahsedeceğim. Eğer bir kadın size bu işaretleri veriyorsa sizden hoşlanıyor demektir. Bu işaretleri takip edip mutluluğa ulaşabilirsiniz.

Hoşlanan Kadın Nasıl Davranır?

Size Tebessüm Eder

Sizden hoşlanan kadın size bakarken güler yani bu sıradan bir gülüş değil, gözlerinin içi güler yani onu hissedersiniz. Bu gülüşler o kadar içten ve o kadar uzun sürebilir ki siz kendinizi Dünya’nın en komik insanı sanabilirsiniz. Yani aslında siz o kadar komik espiriler yapmamışsınızdır. Ama o sizden hoşlandığı için sizin gözünüzün içine baka baka gülecektir. Konuşmadığınız anlarda bile size karşı bir tebessüm olacaktır.

Gözleri İle Güler

Sadece tebessüm değil dedim ya size bakarken göz bebekleri güler, yani size gözleri ile güler buradan şunu da çıkarabiliriz. O kişi sizinle tamamen göz teması içindedir yani sizinle göz kontağı kuruyor, sizin gözlerinizin en derinlerine bakıyor. Bu kişi eğer sizden hoşlanmıyorsa kusura bakmayın ama yüzünüze bile bakmayacaktır.

Saçları İle Oynaması

Hoşlanan Kadın Nasıl Davranır? Biraz klişe olacak ama eğer sizinle konuşurken saçları ile oynuyorsa evet buda büyük bir belirti. Sizden hoşalıyor olabilir, inanın bana kendisi de farkında değildir ama istemsizce elleri sürekli saçlarındadır. Bunun en büyük nedeni kadın eğer sizden hoşlanıyorsa size güzel gözükmek isteyecektir. O yüzden de gerek saçı olur, gerek gizli gizli makyajını tazeleme isteği olur. Çünkü bu kişinin hal ve hareketleri size kendini beğendirme isteğinden geçiyor.

Sizi Tanımak İstemesi

Eğer bir kadın sizden hoşlandıysa sizi gerçekten tanımak isteyecektir. Bu sorular şöyle başlar nerede doğdun? Ne yapıyorsun? Ne okuyorsun? Nerede okuyorsun? Gibi uzayıp giden sorular silsilesi. Çünkü bu kişi sizden hoşlanıyor ve sizin hakkınız da bilgiler edinmek istiyor. İnanın bana size karşı ilgisi olmasa bu takım sorular sormaz sizi tanımak bile istemez.

Sohbet Bitmez

O sohbet akar gider. Hoşlandığınız bir kadınla konuşurken sohbetin asla tıkanmadığını göreceksiniz. Ama tam tersini düşünürseniz o kadın sizden hoşlanmıyorsa sohbet de bir yerde tıkanacaktır. Sizden hoşlanan kadın sohbeti uzatacaktır. Hatta siz sessiz kalsanız bile siz esoracak sorular bulacaktır. Konuşmayı kestirip etmayacaktır yani uzun uzun konuşursunuz.

Zaman

Zaman önemli bir kavram ve bir kadın size zamanını ayırıyorsa sizden hoşlanıyordur. Bildiğiniz gibi zaman herkez için çok önemli böyle kıymetli bir zaman dilimin de bir kadın size zaman ayırıyorsa o kadın sizden hoşlanıyor demektir. Mesela şuraya buraya gidelim mi diyorsa ve tekliflerinizi kabul ediyorsa hatta bazı teklifleri de o sunuyorsa yani sinema olur, kafeler olur, etkinlikler olur bunları size teklif ediyorsa o kadın sizden hoşlanıyor demektir.

Diğer yönden bakacak olursak eğer siz bir kadına teklifler sunuyorsanız ve o kadın sürekli işim var bugün olmaz işte sizi farklı zaman dilimlerine sizi iteleyip size meşgul olduğunu bildiriyorsa üzgünüm o kadın sizden hoşlanmıyor demektir. İlgi duyan insan mutlaka vakit ayıracaktır. Vakit yaratacaktır.

İltifat Etme

Kadınlar Kolay kolay iltifat etmezler ama bir kadın size iltifat ediyorsa sizden hoşlanıyor demektir ama kadınlar dediğim gibi başta da dediğim gibi biraz daha gizemli takılırlar. Şöyle ki… Size görsel yada fiziki iltifat etmezler biraz daha dolaylı yolu seçerler saatin çok yakışmış, ceketin çok hoş yada bu ayakkabı sana çok iyi gitmiş gibi iltifatlar da bulunuyorlarsa sizden hoşlanıyorlardır.

Öte yandan kadınların değişik bir dili var. Mesela; çok gızıksın, çok uyuzsun gibi bunları duyarsınız ne yaptığını bilemezsiniz yani övüyor mu yerin dibine mi sokuyor pek anlamazsınız ama anlayın bunlar onların içten içe size karşı hoşlantı belirtileridir.

Kısaca sizi takip ediyor ve sizinle ilgileniyor anlayın işte mutlu son sizden hoşlanıyor. Görüyorsunuz ne kadar gizemli olsalar verdikleri işaretlerle kendilerini ele veriyorlar size düşen de bu işaretleri görüp yorumlayabilmek ve harekete geçebilmek. Hadi şunu da yazıyım madem aşka yelken açacaksınız, ilk önce kendinizi değiştirme ile başlayabilirsiniz ve kendinize yeni kıyafetler yeni tarzlar yaratabilirsiniz.

 

Yorum Yap