1. Ana Sayfa
  2. Kadın

Vazgeçilmez Kadın Olmanın Yolları Bunları Yapma!

Vazgeçilmez Kadın Olmanın Yolları Bunları Yapma!
+ - 2

Vazgeçilmez kadın olmanın yolları Bir erkek için nasıl vazgeçilmez hale gelirsiniz. Bu makalede vazgeçilmez kadın olmanın yollarını maddeler halinde anlatacağız. Şu hayatta hepimizin en büyük isteği vazgeçilmez olmaktır herhalde bazı işyerinde vazgeçilmez Olmak İster bazı ilişkisinde bazı Arkadaş ortamında kadın takipçisi ağırlıkta olan biri olarak ben size bugün vazgeçilmez kadın nasıl olunur onu yazacağım madde madde anlaşılabilir bir halde biraz Klişe biraz farklı maddeler hazırlarken sık yapılan kadın hatalarını baz aldım diyebilirim bu da size ders olsun.

Vazgeçilmez Kadın Olmanın Yolları

Aslında Ah ben bu hatayı nasıl yaptım dediğiniz şeyler belki sizin için iyi böyle olacaktır maddeleri geçmeden önce şundan bahsedeyim şu hayatta kimse vazgeçilmez değildir. Öncelikle bunu Bir anlayalım iz bırakan olmak önemli zor vazgeçilen olmak önemli bugün yazacaklarım iz bırakan bir kadın olmanız üründe olacak.

Vazgeçilmez Kadın Olmanın Yolları

Kendine Güven, Kendinle Barış

file 403

Klişe ile başlayacağım baştan söyledim zaten şimdi klişeler olacak diye. Bu maddenin amacı şu kendine güvenmeyen, kendini sevmeyen, kendine devamlı eksiklik arayan, eksik gören kişiler ne vazgeçilmez olur ne iz bırakır bu mantalite değiştirmeden hiçbir başarı elde edemezsin hayatta zor şartların olabilir Hayat çok zor geçiyor olabilir arkadaşlarınız zorlaştırıyordur, ailen zorlaştırıyor dur, İşin gücün zorlaştırıyor dur, Her neyse tek sen değilsin herkesin zorlandığı alanlar var ama üstesinden gelinmeyecek dertler değil işte bu yüzden değişmiş şart.

Kendine güvenen, kendini seven kendiyle barışık bir olman şart bu alt yapıyı sağlayamazsan, kendine güvenmezsen istediğini yap başarılı olamazsın Sadece bu konuda değil hayatta başarılı olamazsın özgüveni yüksek kendiyle barışık bir kadın bir adım önde olan kadındır.

Bakımlı Ol Enerjik Ol Güzel Gözük

giphy 65

Aman hiç Uğraşamayacağım şimdi stili toplanmış saçlar, bugün Nasılsa planım yok giysileri, ofise okula gidince tamamlarım makyajı, sabaha kadar netflix izledim Gözleri, yine mani yemek mutsuzluğu, Akşam olsa da eve gitsek enerjisi tanıdık geldi mi

az önce bir çırpıda vazgeçilecek kadını tasvir ettim.

Sohbetlerinde şöyle yorumlar alıyorum mesela her gün de

şıkır şıkır giyilmez yani ne yapayım evde yapacak başka bir şey mi var o işyerinde çalışırken geldi mutlu ol kendime ayıracak zaman bulamıyorum ki bunlar ne peki biliyor musunuz klasik standart insan bahaneleri bu işin önemli sırrı arkadaşlar sıradan olmayacaksın.

Farklılaşmak için uğraşacaksın Bu bahsettiğim bahanelere herkes sığınıyor ama iş yerine gördüğün Havalı havalı gezen Özge sığmıyor girdiği mekanda herkesin dikkatini çeken Hande sığmıyor. Erkek arkadaşların anlatırken yere göre sığdıramadığı Pınar sığmıyor çünkü onlar olayın sırrını çözüyor bu işte Nasıl biliyor musun Bir kere o bakım yapmayı bırak bir kere o kıyafetlerde çok rahatım demeye başla.

Aman Beni isteyen böyle istesin cümleleri kur bir daha önüne geçemezsin artık tarzın böyle olmuştur şimdi ben bunları söyleyince herkesin aklı hemen git en seksi kıyafeti giydi her gün güzellik salonundan o olarak algılanıyor ama hemen akabinde gelen bahaneyi söyleyeyim ona maddiyat mı dayanır çözümlerin olaya bakışın sadece tek ise bahane bul otur daha iyi etrafı enerjinizi mutluluğunuzu ve gülümsemenizi Esirgemezseniz siz de o sığmayan ve işin sırrını çözen gruba dahil olursunuz.

Ne Prenses ne Cefakar Kadın

giphy 66

Yanlış bilinen bir durum var erkek anne şefkatin de saçını süpürge eden her türlü cefayı çekmeyen hazır kadın sever diye bu algıyı attın çöpe gitsin erkek cefakâr bir kadın görmek istemez karşısında yani en azından bu tarz bir kadın iz bırakmaz gidip görüşmelerimizde. Ben saçımı süpürge ederim erkek için hayatıma giren tüm erkeklerin yemeğini yapar ütüsünü yapar evini temizledim sohbeti yaparsanız ki yaptığınız zaten Eskileri karıştırmayın ama olur yani bunları ima edersiniz size orada bir madalya takmazlar böyle bir iseniz sonra eski sevgilinize iz bırakmış mısınız diye sizi ancak Ah ya o kızı şimdi Keşke olsa da bir yaprak sarması yeseydik diye içinden geçiriyordur oda marifetliyseniz.

Diyeceğim o ki erkeğin gözüne anne değil kadın figürü oluşturun kadınsılığınızdan ödün vermeyin ya da kanka olacak bir kadın gibi davranmayın yanında küfür edip başkan ya evin önüne gidip balık ekmek gömelim mi bol soğanlı muhabbetine girmesine İzin vermeyin erkek Çünkü bir kere o şekilde görürse bir daha Gözünde canlandıramaz başka türlü. Tabii bu maddede prenses oynamakta çok iticidir ya Ben tutmayayım Şimdi o şişeyi ojeyi sürdüm Yok ya ben oraya yürüyemem Bu sıcakta gibi biraz tavırlarına girerseniz itici gelebilirsiniz denge her zaman önemli.

Emek Harcat

giphy 67

İnsan Emek harcamadığı hiçbir şey değer vermez uğraşacak Emek

harcayacak ki o şeyin kıymetini bilsin. İlişkide de durum böyle o yüzden ilişkiye emek harcaması için imkan sağlayın. Bunu nasıl yaparsınız cepte gözükmeyerek, her şeye hemen evet demeyerek o Leb demeden leblebi diye atlamayarak, kendinize güveni göstererek bakın Burada yanlış anlaşılmaması gereken konu şu yokuş yaparak değil, zora sokarak değil, isteksiz gözükerek değil, kabalık yaparak hiç değil denge burada da önemli erkek kafası ticarete ekonomiye yatkındır size yatırım yapmasına müsaade edin bakın olayın maddi yöne bağlayalım vakit en büyük nakittir.

Size ayrılan zamanda bir yatırımdır ilk başlarda size ne kadar çok zaman ayırıyorsa değeriniz o kadar artacaktır buna izin verin sizinle emlakçı gezip ev bakması olabilir, gittiğiniz bir yerden sizi almaya gelmek olabilir, aradığınız bir şey internetten bulup göndermesi olabilir, ama ben bu siteyi biliyorum gördüm daha önce derseniz o da olmaz işe yaradığını mutlu olduğunuzu gösteriyor ki uğraşının boşa gitmediğini görsün, bırakın süper gücü olan bir kahraman gibi hissetsin yanınızda.

Hayatına Saygı Ve İlgi Duyun

giphy 68

Flört ettiğiniz zamandan tutun ilişki zamanı dahi karşınızdaki kişinin hayatına, zevklerine, hobilerine ortamlarına saygı duyun, erkeğin hayatına abartmadan merak etmek, dinlemek, küçük yorumlar yapmak ilgi göstermeniz açısından güzel bir fırsattır.

Küçük yorumluyorum ya bu arabaya bu renk alınır mı? Nasıl yakıştırdın kendine gibi şeyler değil aile hayatı arkadaşlarıyla olan ilişkileri önem verin ve Sakın ha Onlar hakkında olumsuz yorum yapmayın Ya o senin Gürkan denen Arkadaşın ne bileyim sevimsiz itici bir tip nasıl takılıyorsun onunla dersen Sen itici oluverirsin Unutma.

Kendi Hayatınıza Saygı Duyun Asla Hayatınızdan Vazgeçmeyin

ben çok fazla aşk acısı çeken kişi ile ilgilendim destek oldum yaptıkları en büyük hatanın ilişki esnasında kendi hayatlarını bir kenara bırakmak olduğunu gördüm ortak bir hayat oluşturmak Evet güzel ve olması gereken Ama eğer ki bir ilişki istiyorsanız kendi hayatınızın kendi özel zevklerinizin, hobilerinizin arkadaş çevrenizin olduğunu asla unutmamalıyız.

Bu sadece sizin için de önemli değil hayatımızdaki kişinin gözünde hayatına sahip çıkan güçlü bir kadın gözükmeniz de sebep olacaktır. Düşünün bir teklif geliyor akşama görüşelim oldu siz de hazır ve nazır bir teklif gelse de akşam görüşsek de bekliyorsunuz. Siz cepte hazırda bekleyen O ne derse anında yapacak bir kadın değilsiniz. Eğer ki sizinle bir vakit geçirmek istiyorsa plan yapacak, program yapacak, önceden söyleyecek, Tek seçenek olacaksınız. Tek seçenek başkasının iptal ettiği bir programı dolduracak kadın asla olmayın.

Tabi bunu söylemeyin de mesaj geliyor… Akşam görüşelim mi diye Kim bilir benden önce kaç kadın attım bu mesajı sıra bana mı geldi Yok canım yok cepte görme beni ben senin her dediğini de gelecek kadın değilim iletişim kurarsanız o zaman da kavgacı imajını verirsiniz ve mesaj geldi biliyorsun benim haftadaki bir sporun var ya da biliyorsun Bizim Çarşamba günü kız kıza sohbet günümüz. Burada çok kullanılan biliyorsun bilmelisin mânâsına gelir.

Önümüzdeki günler için planlayalım ama adamın aklında şu Kalsın bu kadın ben geldiğimde gelen kadınlardan değil ben bu kadınla görüşmek istiyorsam plan yapmalıyım, önceden söylemeliyim, İşin özü sevgili Hanımlar kendi hayatınızı asla geri plana atmayın.

Tatlı Dil Kullanımı

giphy 69

Sadece erkeklerin değil Tüm insanlar için hassas bir konu neden bu kadar önemli biliyor musunuz. Çünkü insanların genellikle kullanmadığı özellik olduğu için önemli tatlı dille tavla yapmayacağız hiçbir insan ele geçirmeyeceğiz hiçbir şey olamaz insanlar geneline baktığınız zaman stresli, agresif, saldırgan, Sitemkar, tripli haller içerisinde bir mesaj yazmasın ertesi gün şimdi mi aklına geldi diye karşılık verirsen cepten çıkmış olmuyorsun sadece laf sokuyorsun, trip atıyorsun, sitem ediyorsun karıştırılan kavram şimdi günlerce yazmamış birden yazınca tatlı değil mi göstereyim. Evet göstermelisin cepten çıkacağın yol agrasiflik değil amaç farklı kadın olmak, farklı davranmak, iz bırakıcı olmak, bırak cepten çıkmayı başka maddelerde kullan.

Doğru Zamanlama

giphy 70

İz bırakan kadın zamanlamayı iyi kullanan kadındır. Biz erkekler kadın kadar karmaşık yapıda değiliz. Hatta giriş gelişme sonuçlarımız hep birbirine benzer ve bence artık hepiniz bu kompozisyonun iyi biliyorsunuz bu kompozisyonu yönetebilirse kadın kesinlikle iz bırakan kadın olur vazgeçilmez olur doğru zamanlama dedik her konuda doğru zamanlama nerede tepki vereceğini bilmek ne zaman susup ne zaman konuşacağını bilmek cinselliği konuşacağız zamanı da yaşayacağı zamanında bilmek çok önemli doğru zamanda doğru yerde olursanız sırtınız asla geri gelmez emin olun.

Gizem

giphy 71

Kendinizle ilgili tüm bilgileri bir hızla karşınızdaki kişiye vermeyin. Bırakın biraz merak etsin sizi uğraşsın bilgileri almak için çaba harcasın gizemli olun gereksiz bilgilendirmelerden gereksiz konuşmalardan uzak durun erkeklere en çok şikayet ettikleri konular iletişimde yerli yersiz birçok bilginin verilmesidir. Sorar mesela tatile nereye gittin diye erkek basittir beklediği cevap bir şehrin ismidir kadın başlar.

Üniversiteden arkadaşı Hülya var üç yıldır küstüğü yeni barıştık hülya nın yazdığına gittik Hülya’nın da değil aslında halasının yazlığı evde yoklarmış Onlar üç katlı bir villa denize biraz uzak ama her gün yürümek zorunda kaldık neyse bir servis vardı Öğle saatlerinde üçüncü gün onu keşfettik Sadece akşamları biraz zorlandık taksi vardı merkeze giden, giyiniyorsun şıkır şıkır saatlerce taksi durağında bekliyorsun çok sıkıcı Yahu be kadın hangi şehre hangi ilçeye gittiniz o kadar Bodrum, Antalya, Çeşme bitti Bırak o çabalasın istediği bilgi almak için kiminle gittin nerede kaldın o merak ettim gizemli olun Her bilgiyi hemen paylaşmayın.

İstikrar

giphy 72

Başarılı olmak için sadece bu maddeleri yapmak yeterli değil bu maddeleri yaparken istikrarlı olmak çok önemli nasıl başladıysan öyle devam etmen önemli. Düşünsene inanılmaz bakımlı inanılmaz çekici gözüküyorsun giyimin şıkır şıkır her gören sana tekrar bakıyor ilişkin başlamış dördüncü buluşmamıza geçiriyorsun altına bir eşofman topluyorsun saçı arkadan sokuyorsun laflar acımadan.

Ne oldu Hem bunca emeğe Yazık oldu Hem de beklentilerine yapmanız gereken şeyleri bir hayat tarzı haline getirmeniz önemli iki gün yapıp üçüncü gün ben bu değilim dersen başa sararsın. Vazgeçilmez erkeğin hayatında iz bırakan bir kadın olmak istiyorsan tarzından, stilinden ve bakış açından hiçbir zaman kopmaman lazım Eğer ki istikrarlı olursan emin ol Herkesin hayatında iz bırakırsın.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.