1. Ana Sayfa
  2. Tavsiye

En İyi Mikrodalga Fırın Tavsiyesi

En İyi Mikrodalga Fırın Tavsiyesi
+ - 0
file 149

En iyi mikrodalga fırın tavsiyesi olarak 21’inci yy’da Çoğu zaman zamanımız olmuyor yemek konusun da ve işimizi kolaylaştıra evlerin olmazsa olmazlarından en iyi mikrodalga fırın tavsiyesi vereceğiz. Bu tavsiyeler kullanıcılar tarafından en çok satın alınan ve puan ve yorum alan markalar olacak.

En İyi Mikrodalga Fırın Tavsiyeleri

Mikrodalga fırın almaya karar verdiniz ve en iyi olan hangisi biraz araştırma yapmak istediniz bizde gerçek kullanıcıların puanladıkları ve yorumladıkları marka güvenirliği açısından performans ve fiyat araştırmasına da dikkat ederek en iyi mikrodalga modellerini sizler için derledik işte sizin için en çok satan en iyi mikrodalga fırın tavsiyeleri.

Samsung MS23K3555ES/ND Mikrodalga Fırın

file 150

Döner Tabla Çapı: 288

Fırın Hacmi: 23 litre

Güç: 800 W

Izgara yoktur.

Kontrol Paneli Dijitaldir.

Kullanım Şekli: Solo

Mikrodalga Güç Kademesi: 5

Fonksiyonu zamanlanabilir.

Samsung firması tarafından en başarılı solo mikrodalga fırın modellerinden biri olan Samsung MS23K3555ES/ND Mikrodalga Fırın cam pişirme kabı ile yemekleri kolaylıkla ve hızlı şekilde hazırlayabilir. Sadece yemeklerin boyutunu seçin ve gerisini ona bırakın pişirme süresini otomatik olarak seçecektir.

Sıcak tut özelliği sayesinde çok fazla servis yapanlar için yiyeceklerinizin soğumasına artık son sizin için sıcak tutan bir özelliği mevcut.

Hızlı buz çözebilen özelliği sayesinde 5 genel gıda türü için doğru buz çözme zamanını otomatik ayarlar ve hızlı bir şekilde işinizi kolaylaştırır.

Kokulardan arındırma özelliği ile rahat olabilirsiniz. Ayar yaparak kokuların dışarı çıkmasını sağlayabilirsiniz. Yiyeceklerin taze ve lezzetli kalmasını sağlar.

Bosch HMT84G451 Izgaralı Çelik Mikrodalga Fırın

file 151

Yükseklik: 305 mm

Genişlik: 513 mm

Derinlik: 408 mm

Döner Tabla Çapı: 315

Fırın Hacmi: 25 litre

Izgara Güç: 1200 W

Mikrodalga Güç: 900 W

Izgarası mevcut.

Kontrol Paneli: Dijital

Kullanım Şekli: Solo

Mikrodalga Güç Kademesi: 5

Özellikleri içinde ışık mevcut.

25 lt hacim gayet iyi ayrıca zaman ayarlı ızgara gücüde azımsanmayacak kadar güzel bir modeldir. Solo mikrodalga fırın hızlı buz çözme, ısıtma ve yiyeceklerinizi hazırlamak için idealdir seçim olabilir. 3 pişirme programı, paslanmaz çelik iç hacmi güçlü ızgara fonksiyonu ile hızlı ve kolay ızgara yapabilirsiniz.

Arçelik MD 2084 GMI Mikrodalga Fırın

file 152

Izgarası mevut.

Kontrol Paneli: Dijital

Kullanım Şekli: Solo

Mikrodalga Güç Kademesi 5

Özellikleri: Buz Çözme Fonksiyonu, Çocuk Kilidi, İç Aydınlatma

Yükseklik (cm) 25.82

Garanti süresi 24 aydır.

Kullanıcıların ilgi odağı olmuş bir model evde ayrı bir havası olan Arçelik MD 2084 GMI Mikrodalga Fırın hızlı başlatma fonksiyonu ve ayarlanabilir zamanlayıcı özelliği ile 4 seviyeli ızgara, 8 ayrı pişirme fonksiyonları ile kullanıcıların gönlünü fethetmiş bir model.

20 litre iç hacmi ile çok büyük olmasına gerek duymayanlar için ideal. Ürün çok satanlar ve puan/yorum alan ürünler arasında 24 ay garanti süreci ile ön planda yer alıyor.

Siemens HF12G240 Mikrodalga Fırın

file 153

Fırın Hacmi: 17 litre

Güç: 800 W

Izgara: Var

Kontrol Paneli: Mekanik

Kullanım Şekli: Solo

Mikrodalga Güç Kademesi: 5

Özellikleri ise zamanlayıcı.

Siemens firması ile satışı yapılan solo ve kompakt fırın çeşitlerinden biri olan hem ızgara olarak hem de mikrodalga özellikleri ile kullanıcıları mest ediyor. Kapağını açma tuşu ile kolaylık sağlayan model 24 aylık garanti süresi sağlıyor.

Ürünün fiyatı çok cazip dijital olanları mevcut fakat sadeliğe önem verenler için ideal çok satan ve puan ve yorum alan mikrodalga modelleri arasında tercih edebilirsiniz gönül rahatlığı ile.

Beko Bmd 2090 Ds Mikrodalga Fırın

file 154

Döner Tabla: Mevcut

Fırın Hacmi: 20 litre

Güç: 1200 W

Izgara: Yok maalesef

Kontrol Paneli: Dijital gösterge

Kullanım Şekli: Solo

Mikrodalga Güç Kademesi: 6

Özellikleri ise Mekanik Zamanlayıcı ve İç Aydınlatma mevcut.

Beko sevilen yüzü olan Beko Bmd 2090 Ds Mikrodalga Fırın 20 litrelik iç kapasitesi ile mutfaklar da çok az bir yeri işgal edeceğinden ön planda. Şık tasarımı ve çok satan modellerden ve puan ve kullanıcı yorumları ile satın alanlar 2 yıllık garantisi süresi ile oldukça başarılı bir mikrodalga fırınıdır.

Electrolux EMS21400S Mikrodalga Fırın

file 155

Döner Tabla çapı: 270

Fırın Hacmi: 18

Güç kademesi: 800 W

Izgara: Mevcut

Kontrol Paneli: Dijital

Kullanım Şekli: Solo

Mikrodalga Güç Kademesi: 11

Özellikler: Zamanlayıcı

Listemizin başında Electrolux markasının mikrodalga fırınından tavsiye etmiştik ve diğer modeli ise EMS21400S olan modeli yine çok tercih edilen modellerinden. Hem mikrodalga hem de ızgara fonksiyonu olarak son derece kullanışı kolaydır. Döner kontrol ayarı ve manuel düğmelerle yapılmış kullanışlı LED göstergesi ile mikrodalga fırınınızı kontrol etmek oldukça basit!

Hotpoint MWHA 25223 B Gusto Mikrodalga Fırın

file 156

Yükseklik: 29.9

Genişlik: 39.1

Derinlik: 52.1cm

Döner Tabla çapı: 280

Fırın Hacmi: 25 litre

Güç: 700 W

Izgara: Maalesef yok

Kontrol Paneli: Dijital

Kullanım Şekli: Solo

Mikrodalga Güç Kademesi: 5

Özellikler: Zamanlayıcı

Bugüne kadar mikrodalga fırına dair her şeyi unutun. Hotpoint mikrodalga fırın, özel çıtır pişirme teknolojisi ile 3D pişirme alanı sağlayarak yemeklerin altını ve üstünü eşit pişirir. Jet buz çözme özelliği ile de ön planda… Garanti süresi ise 24 aydır.

Fakir Mw70200 S Mikrodalga Fırın

Fakir Mw70200 S Mikrodalga Fırın

Döner Tabla çapı: 245

Fırın Hacmi: 20 litre

Mikrodalga çıkış gücü: 700 W

Izgarası: Yok

Mekanik kontrol paneli.

Kullanım Şekli: Solo

Mikrodalga Güç Kademesi: 5

30 dakika zamanlanabilir tuşu.

Bitti sinyali.

Kapak açma düğmesi.

Fakir mikrodalga fırını performans ve fiyat konusunda öne çıkan mikrodalga fırın küçük olmasından mutfakta çok yer kaplamaz. Avantajları buz çözme ve ısıtma konusunda oldukça başarılı ve kullanıcıların çok tercih ettiğini görüyoruz kolay kullanımı ile doğru tercihler arasında olabilir.

Goldmaster GMW-7417 Pratico Mikrodalga Fırın

Goldmaster GMW-7417 Pratico Mikrodalga Fırın

1150W mikrodalga performansı

5 mikrodalga güç seviyesi

20 litre geniş iç hacim

25,5 cm cam tepsi

35 dakikaya kadar zamanlayıcı

Buz çözme

İşlem sonu uyarısı

Kontrol paneli mekanik, mikrodalga güç kademesi 5, ızgarasız olmakla beraber buz çözme hem de ısıtma işlemi için ön planda olan f/p modelidir. Mikro dalga güç çıkışı ise 1050 W olup 35 dakika kadar zamanlama fonksiyonu bulunuyor. Goldmaster GMW-7417 Pratico mikrodalga fırın 24 ay garanti süresi bulunuyor.

Vestel MD Mikrodalga Fırın

Vestel MD Mikrodalga Fırın

İç hacmi: 20 lt

700 Watt Mikrodalga Gücü

Mekanik Kontrol

Buz Çözme Fonksiyonu

Mikrodalga güç kademesi: 5

Özellikleri: Zamanlayıcı

Izgarası vardır.

Bir diğer model f/p ürünü olan Vestel MD Mikrodalga Fırın ızgara ve hızlı buz çözme fonksiyonu ile beraberin de ısıtma özellikleri ile zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Mikrodalga fırının garanti süresi ise 36 ay olup düğmeleri kolay kullanımı ile ön plana çıkıyor ve çok satılan ve yorum alan modeller arasında.

Dipnot: Mikrodalga fırınlarını markaların kendi resmi sitelerinden satın almanız daha uygundur çünkü %100 zamlı sitelerden almamış olursunuz.

Yorum Yap