1. Ana Sayfa
  2. Finans

Daha Fazla Para Kazanmak İçin Beyninizi Eğitin

Daha Fazla Para Kazanmak İçin Beyninizi Eğitin
+ - 0

Daha fazla para kazanmak hakkın da Dan Lok’un youtube kanalından sizlere Türkçe olarak kaleme aldım umarım size ilham olur hemen başlıyorum. Daha fazla para kazanmak için beyninizi nasıl eğitirsiniz? Hayranlarımdan, bu zihniyetin nasıl geliştirileceğine dair birçok soru alıyorum. Daha fazla zenginlik ve refahı hayatımıza çekmek için, beyninizi nasıl yeniden düzenler ve zihninizi yeniden nasıl programlarsınız?

Şimdi bugün size çok derin bir şey öğreteceğim ve bence bunu oldukça ilginç bulacaksınız. Yani para sıkıntısı çekiyorsanız ve daha fazla para kazanmak istiyorsanız fakat bir şekilde, kendinizi sürekli sıkışmış hissediyorsanız, bu videonun sorununuzu çözmenize yardımcı olacağını düşünüyorum.

Bir anlığına paranın, sizin bir sevgiliniz olduğunu hayal etmenizi istiyorum. Sevdiğin ve umursadığın biri. Bu senin kocan olabilir karın olabilir ya da erkek arkadaşın ve kız arkadaşın olabilir.

Bunu bir an için hayal etmenizi istiyorum. Ve parayla olan şu anki ilişkinizi incelemenizi istiyorum. Sevdiğinize, sevgilinize paraya davranıyormuş gibi davranırsanız ne olacağını hayal etmenizi istiyorum.

Daha ne kadar yanında kalacaktı? Seninle ne kadar kalacaktı? Bu yüzden size bazı örnekler vereceğim ve üzerinde düşünmenizi istiyorum. Bu örnekleri duyduğunuzda, para, sevgiliniz hakkında hiç böyle hissedip hissetmediğinizi düşünün?

Bunları hiç yüksek sesle veya sessizce aklınızın bir köşesinden geçirip, paraya söylediniz mi? “Beni hiç mutlu etmiyorsun” Şimdi bunu paraya söylediğinizi düşünün para daha ne kadar orada kalacaktı? Paranın mutluluk getirmediğini söyleyen insanları her zaman duyarsınız, ya da paranın kendileri için hiç önemli olmadığını söyleyen insanlar. Bunu sevgilinize söylediğinizi hayal edin?

Bunun paranın o kadar önemli olmadığını söylemekten farkı yok. Para her şey değildir. Sevgilinize seni hiç anlamıyorum dediniz mi? Ya da dediğinizde ne oldu, ama paraya her zaman ; para benim için karmaşık, onu hiç anlamıyorum diyorsunuz. Bunu karınıza ya da kocanıza her gün söylediğinizi hayal edin.

Para tüm kötülüklerin anasıdır sözünü hiç duydunuz mu? Bunu sevdiklerinize söyleyebilir misiniz? Sadece illegal işler yapanlar para kazanır ya da zenginler para kazanmak için illegal işler yaparlar.

Yalan söylerler ya da çalarlar. Zengin insanların inançları yoktur, manevi değildir. Tüm bunları, her zaman paraya söylüyorsunuz. Bunlardan birini ya da bir kaçını sevdiğiniz insana söyleseniz, size bir gün gelir ve “Ayrılmak istiyorum” işler yolunda gitmiyor der.

Siz ise, sadece neden diye sorarsınız. Neden 3,4,5 belki 10 yıldır birliktesiniz, peki neden ayrılmak. Aynı şey para için de geçerlidir. Parayla ilgili bir ya da iki olumsuz inanca sahipseniz bir gün aniden bu birdenbire ortaya çıkar ve para sizi terk etmek ister.

Ve bu yüzden parayı asla tutamazsınız. Ve bu yüzden yaparsın, kaybedersin, yaparsın, kaybedersin, yaparsın, kaybedersin. Bu ilginç değil mi?

Parayı bir insan olarak gördüğünüzde, paraya nasıl farklı davranabilirsiniz? Parayı elinde tutacak olsaydın ve parayı uzun vadeli tutmak istiyorsan ne yapardın? Sana ne yapacağımı söyleyebilirdim.

Paraya bayılırım. Parayı seviyorum. Ben paradan bahsediyorum. paraya değer veririm parayı takdir ediyorum. Bunda kötü bir şey yok.

İnsanlar der ki, paran olduğunda ne güzel kokarsın, çekici olursun. Seksi görünürsün. Yanında olmak istiyorum, sana değer veriyorum.

Paraya bu şekilde davrandığınızı hayal edin. Böylece daha fazlasını elde edersiniz. Bu şekilde daha fazla zenginlik çekersiniz.

Şimdi sana öğretmemi istersen, daha fazla refah çekmek için beynini nasıl yeniden yapılandırırsın? Bu milyoner zihniyetini nasıl geliştirebilirsin. Sadece size öğretmekle kalmayıp, zihninizi yeniden programlayacağım, böylece sizi engelleyen bu olumsuz para inançlarından bazılarından kurtulacaksınız.

Paranızın bir bahçe gibi olduğunu hayal edin. Bir bahçeyi beslemezseniz ona ne olur? Onu beslemezsen, o yabani otları çıkaramazsın ve ihmal ederseniz, yabani otlar büyür.

Sürekli olarak, ayda bir, birkaç haftada bir, çimleri biçmelisin, değil mi? Yabani otları çıkarın. Yani güzel bir bahçeniz var. Bahçenizi beslemek, zihninizi beslemekle temelde aynıdır.

Yabani otları büyütmeden temizliği yapmalısın. Parayla ilgili olumsuz inançlar artacaktır. Bil bakalım ne oldu? Hayatınız boyunca başka insanlar bu fikirleri ve düşünceleri zihninize yerleştirdiği için, bu yazılımı sizin izniniz olmadan yüklediler.

Bu yazılım parçasını kaldırmanın ve zihninizi yükseltmenin zamanı geldi. Öyle demez miydin? İzlediğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yap