1. Ana Sayfa
  2. Finans

Sizi Milyoner Yapacak 6 Altcoin – Geleceği Olan Altcoinler

Sizi Milyoner Yapacak 6 Altcoin – Geleceği Olan Altcoinler
+ - 0

Kripto para piyasasının büyümeye başladı göz önüne alındığında gelecek vaat eden Altcoinlerin bazılarına bakmanın zamanı geldi. Bununla birlikte yeni bir 10 yıla girerken gelecekte pazarı şekillendirecek bazı koyinleri inceledik. Yıllardır yatırım şirketinde danışmanlık yapıyorum ve sürekli uzun vade koyun araştırmalarını yapan çalışkan bir ekibimiz var ve sizleri Milyoner yapabilecek altı tane Altcoini sizler için seçtik ilk Coinimiz Ethereum.

Ethereum

Okuyucularımızın çoğunun yeni yatırımcı olduğunu biliyorum. O yüzden kolay bir şekilde sizlere ethereum yazacağım aynı zamanda gelecekte Ethereum fiyatı ne kadar olur bu tahminlerimiz de sizlerle paylaşacağım. Ethereum sahip olduğu blok zinciri aracılığıyla farklı kişilerin veya kurumların kendi yazılımlarını oluşturmalarını sağlar şu anda kriptopara piyasasında binden fazla şirkete Ethereum altyapısını kullanmaktadır.

Bu başarı ise Ethereumu gelecekte süper güç internet yapabilir çünkü Ethereumun altında yatan teknoloji dünyanın internet sistemindeki enerji kaynağı olacaktır. Farklı uzmanlar Ethereum un iki yıl içinde 100 bin dolara çıkabileceğini söylüyor bana göre ethereum iki yıl içinde 40 bin dolar seviyesini aşabilir.

Beş yıl içinde 100 bin dolardan daha fazla değerli ulaşabilir ethereum’un işlem hacminde gördüğümüz değer artışı bu tahminlerin ana nedenini oluşturuyor. Bitcoin ile arasını hızla kapatan Kripto petrol olan Ethereum bir süre sonra piyasa değeri bakımından en değerli Kripto para birimi olabilir.

Cardano (Ada)

İkinci Coinimiz cardano, cardano kripto para göndermek ve almak için kullanılabilecek Ada Kripto sistemine sahip bir platformdur. Bu kripto para paranın geleceğini temsil eder ve kriptografi ile güvenli olması garanti edilen hızlı doğrudan transferleri mümkün kılar. Kardano yalnızca bir kripto para birimi değildir.

Her gün dünyada ki bireyler kuruluşlar ve hükümetler tarafından kullanılan finansal uygulamaları yürütebilecek teknolojik bir platformdur ve aynı zamanda kardano kısa süre içerisinde Etiyopya Tanzanya hükümetleri ile işbirliği yapmaya başladı.

Cardano’nun vizyonu yeni düzenlenmiş bilgi işlem tarzının herkese adil finansal hizmetlere açık erişim sağlayarak daha fazla finansal katılım sağlayacağıdır. Ethereum blok zincirinde olduğu gibi cardano ağında da geliştiriciler kendi coinlerini oluşturabiliyor. Bu özellikler cardanoyu ilerleyen zamanlarda çok yüksek seviyelere taşıyabilir arkasında cardanoya çok güvenen bir yatırımcı kitlesi var.

VeChain

Nesnelerin interneti teknolojisini kullanmayı amaçlayan VeChain sahtecilik ve çalıntı gibi olaylara karşı geliştirdiği akıllı koruma sistemiyle otomotiv, petrol, ilaç, maden gibi sektörlerde faaliyet gösteren lüks markaların ilgi odağı haline geldi zamanla bu ilginin daha da büyüyeceği öngörülüyor şimdiden BMW gibi şirketlerin desteğini arkasına aldı. Gelecekte VeChain’in adını coinmarketcap sitesinde ilk 10 arasında görebiliriz.

Singularitynet

Gelecek vadeden alt coinler listemizde yer alan singularitynet şu anda pek bir popülerliği olmayan ama geleceği alan altcoinlerden bir tanesidir. Yapay zeka sayesinde ön plana çıkan eceay sahip olduğu özellikleri itibariyle pek çok insanın ilgisini çekmeyi başardı.

Kripto para birimi olarak bilinen singularitynet aynı zamanda yapay zeka modelidir. Bu yüzden özellikle yatırımcılar tarafından ilgi görmektedir büyüme yakalaması beklenen Kripto para birimi gelecek vadeden alt coinler listemizde yer almaktadır.

BNB Coin

Dünya’nın en yüksek işlem hacmine sahip ve en büyük borsa olan binance borsası’nın coinidir. Yatırımcıların ilgisini çeken Kripto para birimlerinden bir tanesi olan BNB coin istediği gibi olumlu bir sehir yakalamış ve bu sehir üzerinden yatırımcıların dikkatini çekmiştir. Bir kripto para borsası olan Binance’nin arkasında olduğu BNB coin son zamanlarda hızlı bir yükseliş gerçekleştirdi ve bu yükseliş BNB’nin ileride yapacağı atılımlarla devam edecek gibi görünüyor.

Konu ile ilgili çeşitli araştırmalar içerisinde olan yatırımcılar BNB coinin akıllı zincir teknoloji geliştireceğini ifade etmektedir. BNB Coin sahip olduğu olumlu özellikler bakımından geleceğin alt coinleri içerisinde yer almaktadır.

Her geçen gün kendi ağı olan BNB Smart chain ağına yeni projeler gelmektedir. Bu girişler BNB coinin gelecekte çok Muazzam yerlere taşıyabilir. BNB’ye yatırım yaptığınız da bir bakıma BNB borsası’na yatırım yapmış oluyorsunuz.

Borsadaki her olumlu gelişme BNB’ye yansıyor ve doğal olarak yatırımınızı katlama şansına sahipsiniz.

Solana

Solana kripto para piyasasının popüler coinlerinden biridir. Özellikle 2021 yılı nisan ayının ikinci yarısında ki bitcoin’de yaşanan ani düşüş de diğer alt coinlerin düşerken solananın yükselmesi dikkatleri üzerine çekmiştir. 9000’den fazla alt coinin bulunduğu piyasada defile teknolojisiyle kripto para zincirinin önemli parçalarından biri olmuştur.

Merkeziyetsiz bir protokol üzerine yoğunlaşan solana ölçeklenebilirlik üzerine inşa edilmiş bir konsensüs geliştirmeye çalışmaktadır. Gelecekte milyoner yapabilecek coin listemizde bulunan son coini de sizlere sunduk.

Yorum Yap