1. Ana Sayfa
  2. Finans

Analistler En İyi 10 Altcoin’i Belirledi!

Analistler En İyi 10 Altcoin’i Belirledi!
+ - 0

En iyi altcoinler? Tarihsel olarak Bitcoin fiyatının Zirve yapmasıyla başlayan ardından dominansın da bir azalma ve altcoin fiyatlarında bir artış da devam eden. Düzenli bir döngü izledi. Şimdi geçmiş rallileri ve düzeltmeleri tecrübe eden bir dizi analistin en iyi 10 altcoin projesi hakkında görüşlerini derledik.

Lisede projelerin kısaca özelliklerini ve uzmanların görüşlerini bulabilirsiniz. Yatırımcı psikolojisine dair söylenebileceklerle başlayalım. Kardano gibi altcoin projeleri öne geçti ve şimdiden yeni zirvelere ulaştı.

Bazı acemiler bu dönemde sendeleyebilirken deneyimli yatırımcılar neyin bahis yapmaya değer olduğu konusunda bir mantığa sahiptir. Yeterince hızlı çıkmamaları ve ortalık yatıştıktan sonra küçük bir yüzdeyi elinde tutmak istemeleri durumunda genellikle mavi çipli yani kaliteli projelere bağlı kalırlar.

Peki hangi altcoin projeleri takip etmeye değer. Gelecek için neler vaad ediyorlar gibi takıntılara 10 altcoin Projesi ve uzman görüşleriyle cevap veriyoruz ama ne olursa olsun Siz de kendi araştırmalarınızı yapıp öyle yatırım kararınızı verin analistlerin listesindeki ilk mavi çipli kripto para solanadır.

Solana (SOL) En iyi altcoin

İşlemler için kullanılan yerel tokendir. A kendisini dünyanın en hızlı blokchani ve Kripto da en hızlı büyüyen eko sistem olarak adlandırıyor. Şu anda DFY, NFT’ler oyun web3 de 400’den fazla projeyi desteklemektedir.

Konsensus post benzersiz bir geçmiş kanıtı sürecine dayanmaktadır. Solananın blokchani Ethereum’a benzer ancak daha kolay ölçeklenebilir daha düşük ücretlere sahiptir ve birleştirilebilir. Analistlere göre bu alt coin ethereum’dan yaklaşık 4000 kat daha hızlı. Listenin ikinci sırasında analistlerin en çok değer verdiği projelerden biri olan Helium var.

Helium (HNT)

Helium blogchainin yerel tokenidir. Helium ağının amacı nesnelerin interneti cihazlarının bağlanması için blohchainle çalışan ağ oluşturmaktır. ıOT cihazı internete bağlandığı ve iletişim kurduğu sürece televizyondan buzdolabına kadar her şey olabilir.

Amazonun Alexası iyi bilinen ıot cihazdır. ıOT geleceğin gerçekleşmesi için birçok yerde 7/24 İnternetin olması gerekir şu anda bu zorlu bir durum çünkü internette bağlantılar birden çok sağlayıcı tarafından sunuluyor ve çok sayıda farklı kimlik doğrulama bilgisi gerektiriyor. İşte burada Helium devreye giriyor.

Helium topluluğun internet erişim noktalarını çalıştırmasını sağlayarak ıOT cihazlarını destekleyen küresel ve merkezi olmayan bir ağ yaratmayı hedefliyor. Bu sıcak noktalar helium web sitesinden satın alınabilir ve daha sonra etkin noktaya çalıştırmanın karşılığında bireyler helium kökenleri ile ödüllendirilir.

Tökenler fiat para veya diğer kripto para birimleri için borsalar da tutulabilir veya transfer edilebilir. Listenin 3’üncü sırasında ELrond var.

ELrond (EGLD)

ELrond Defi, Fintech ve Oıt alanlarında faaliyet gösteren sektörler için bir temel yapı haline gelmek üzere oluşturulmuş halka açık bir blokchain olan Elrond blokchainin Kripto para birimidir.

Elrond’un güçlü yönleri arasında ekosistemine bağlanmak için çok sayıda Protokolü teşvik eden ölçeklenebilirlik hız güvenlik ve esneklik sayılabilir. Buna BNB ve Kucoin gibi borsalar crypto.com ve metamask gibi popüler cüzdanlar Chan’in gibi ve hatta Samsung ve Huawai gibi şirketlerden son kullanıcı katılımı dahildir. Listenin dördüncü sırasında kardano var.

Cardano (Ada)

Cardano Blokchainin işlemlerinde adayı kullanıyor. Cardanoyu benzersiz kılan şey hakemli araştırmalar üzerine yapılandırılmış topluluk temelli bir proje olmasıdır. Tanıtım belgesi bile topluluk girdilerinden oluşur akıllı sözleşmeleri destekleme konusunda ethereum ve solana ile aynı yeteneklere sahiptir ve konsensus üzerinde çalışır.

Poligon (MATIC)

Etherum uyumlu blokchain alt yapılarını birbirine bağlamak için kullanılan katman 2 blokchain protokolüdür. Poligonun yerel Tekoni MATIC Poligon ağının bakımı ve yönetimi için kullanılır ve poligon ağında ki uygulamalardaki işlemlerin yanı sıra Stak etme ücretlerini ödemek için kullanılabilir.

Poligon fikir birliğine varmak ve ağda ki işlemleri doğrulamak için bir pos mekanizması kullanılır. Proje yüksek gaz ücretleri ve yavaş hızlar gibi Etherum blokchain gibi karşılaştığı bazı ölçeklendirme sorunlarının üstesinden gelmeye yardımcı olmak için başlatıldı.

Amerikalı milyarder Mark Cuban şu anda yatırım yapıyor. Kripto varlık yöneticisi David Mercer yakın tarihli röportajda güçlü bir ikinci katman ölçeklendirme çözümü olduğu için poligona yatırım yaptığını ve kullanımı teşvik etmek için çok para verdiklerini söyledi Listenin diğer sıralarında ise daha önce çok bahsettiğimiz Dot, XRP, Vet, BNB, AVAX coin var. Daha önce bu coinleri çok fazla yazdığım için zamanınızı çalmak istemedim konu hakkında düşüncelerinizi bekliyorum yükselme potansiyeli coinlerden ve önemli gelişmelerden haberdar olmak için takip etmeyi unutmayın.

Yorum Yap