1. Ana Sayfa
  2. Finans

7 Farklı Para Katlama Ve Kazanma Yöntemi! 100 TL’yi 100 Bin Yap!

7 Farklı Para Katlama Ve Kazanma Yöntemi! 100 TL’yi 100 Bin Yap!
+ - 1

Para katlama ve kazanmaya yöntemleri başlık altında finansal özgürlüğünüzü kazanmak ve parayı kontrol edebilmek size hiçbir okulda öğretilmedi. Ancak günümüz dünyasında yaşamak ve hayatta kalmak arasındaki en önemli çizgi bu oluşturuyor. Haydi gelin 100 liranın nasıl katlayacağınızı paranızı nasıl kontrollü ve düzgün şekilde artıracağını konuşalım. Cebinizdeki 100 lira ile yatırımların ilk basamaklarını nasıl çıkabilirsiniz bu 100 lira 1000 10000 ya da 100 bin liralık bir yatırım haline nasıl getirebilirsiniz.

İnsanlar genelde az ya da çok bir şekilde yatırma girmek ister finansal anlamda özgürlüğünüzü elinize almak ve paranın kontrolü sağlamak sizin elinizde. Şimdi bunları sağlayacak yöntemleri inceleyelim.

Bireysel Emeklilik Sistemi

Bireysel emeklilik Sistemi’ne dahil olun. Riski sevmeyenler için güzel bir yöntem bilindiği gibi. Herhangi bir şart konulmaksızın devlet yatırmış olduğunuz her 100 liralık paraya yüzde 252 katkı payı vermektedir. Bankanıza anında yatacak olan yüzde yirmi beş katkı payı birikim sayesinde bankanızda epey bir oluşum sağlayacak.

Borsa teknoloji şirketleri

Borsada ki teknoloji hisselerine yatırım gerçekleştirin. Ayda tüm harcamalarınızı çıkarttıktan sonra elinizde 100 lira kalıyorsa benim size tavsiyem borsaya 100 lira ile yatırım gerçekleştirmenizdir. Gelecek potansiyeli yüksek olan şirketlerin teknoloji şirketleri olduğunu görmekteyiz aylık yatıracağınız 100 liranızı borsada teknoloji şirketlerin de uzun vadeli bir yatırım olarak gerçekleştirmenizi öneririm.

Blog Sitesi

Kendinize bir blog sitesi açın yatırım yapmak bana göre değil çalışarak 100 lirayı nasıl katlarım diye yöntem ararsanız en Garanti yollardan bir tanesi olan blog sitesi açmanız size iyi gelecek. Açmış olduğunuz siteye günlük düzenli bir şekilde uzman olduğunuz konularda içerikler üreterek hem eğlenerek hem vaktinizi güzel değerlendirir hem de sadece altı ayın sonunda reklamlar aracılığıyla uyurken dahi para kazanabilirsiniz.

E-Ticaret Yap

100 lira ile e-ticaret yapın. Hepimizin çok iyi bildiği ve sıklıkla kullandığımız GittiGidiyor, n11, sahibinden gibi sitelerden ürün satmanız farklı bir uğraş sağlarken aynı zamanda başladığınız yatırımın öncüsü olacak ve bu durum kazancınızı oldukça artıracak.

Burada yapacağınız en önemli şey internette en çok satılan ucuz ürünleri bulmak ve bu ürünleri iyi bir pazarlama ile satışa sunmak olacak. Satacağınız ürünlerin kaynağını da ucuz elde etmek için toptan satış yapan yerleri tercih edip ürünleri oralardan tedarik edebilirsiniz.

Kripto Paralar

Kripto paralara yatırım gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntem her ne kadar iyi bir analizi sizlere düşük meblalarla başladınız yolda yüksek kazançlar sağlayacak olsada yatıracak olduğunuz parayı bir anda yok olmasına şahitlik de edebilirsiniz.

Kripto paralara 100 lira ile düzenli yatırımlar yaparak yani kademeli alımlar yaparak riskiniz oldukça minimize etmiş olursunuz. Yatırım yapacak olduğunuz Kripto paranın hikâyesine mutlaka göz gezdirin.

Gayrimenkul Yatırım

Gayrimenkul yatırım ortaklıkları yapın yüz liranız var varsayalım etrafınızda sizinle birlikte yatırım yapmaya hevesli ve hepsi 100 lira verecek arkadaşlarınız olsun birleşen paranızla oluşan sermayenizle gayrimenkul yatırımı yaptınız bu yatırımdan kazanacağız kira gelir ya da herhangi bir katma değeri arkadaşlarınızla bölüştüğünüzü düşünün. Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı aslında tam olarak bu.

Bireysel Stoklar

100 lira ile kısa dönemde çok yüksek gelir bekleyemezsiniz ama burada yapacağınız 100 lira birikime bir Yatırım olarak değil eğitim olarak düşünün işin içine iyice girin gerçek bir tecrübe edin ne zaman al sat yapmalıyım yatırım yapma zamanım geldi mi? Bana uygun yatırım kaynakları nelerdir? Onları yaşayıp hissedin.

Birinci elden elde edeceğiniz tecrübeler sizin için paha biçilmez olacak. Paranızı katlamaya yarayacak yöntemleri sizlerle paylaştım umarım beğenmişsinizdir.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.