1. Ana Sayfa
  2. Finans

NFT Ne İşe Yarar? Geç Olmadan NFT’yi Öğrenin

NFT Ne İşe Yarar? Geç Olmadan NFT’yi Öğrenin
+ - 0

Nft ne işe yarar kısaca: Nft, değiştirilemeyen token anlamına gelir. Ateş ve yazının icadından sonra, tarihteki en büyük teknolojik olaydır. Telefon ve tv önemli teknolojik icatlardır okay fakat, NFT Web 10.0 gibi bir anlama gelir. Günümüz sanatçıları bence bu teknolojiyle ilgilenmeliler çünkü, erken satın alanlar için finansal gelir ve marka bilinirliği konularında büyük bir kazanç sağlayabilir.

Sosyetenin uğrak mekanlarından olan Galeriler ve açık artırma müzayedeleri için, şu an da tek bir seçenek var. Bence NFT onlara seçenekler sunuyor, İnsanlar ne hakkında konuşuyor?

69 milyon dolarlık satışın işlem garantisini sağlayabileceklerini anlamıyorlar. Tüm bunlarla birlikte düşünürsek, bence insanlar akıllı sözleşmeyi anlamıyorlar ve akıllı sözleşmelerle neler yapabileceklerini hayal edemiyorlar. Evler, kira sözleşmeleri.

10 yıl içerisinde, NFT’ye dönüşmeyecek biletin kalmayacağını düşünüyorum. NFT teknolojisinin, bu kadar parlak bir şey olduğunu anladığımda, tanıdığım herkesin buna yatırım yapmasını sağladım.

Şu an da bu bunu okuyan ve önümüzdeki 15 yılda, hayatta kalacak kadar şanslı olanlar, 15 yıl sonra dijital olarak bir servete sahip olacaklar.

İnsanlar bunun sadece bir Jpeg’den ibaret, toplanabilir sanatsal objeler olduğunu, düşünüyor tıpkı çocukluğumuzda oyun ve sosyal media platformlarından topladıklarımız gibi.

Sosyal değer Birimi, Mercedes ve Nike bu yüzden önemli. Ve ayrıca kendini nasıl ifade ettiğindir. Kamera arkasında baktığım herkesin giydiği kıyafetler, insanların bilinç altını yansıtır ve bu bir şekilde dünya ile iletişim kurma şeklidir.

Yaptığımız her şey aslında birbirimiz ile kurduğumuz bir iletişimdir. Dijital yaşama daha çok ayak uydurdukça, Metaverse’yi unut. Biz şuanda Meta verse içerisinde yaşıyoruz. İnsanlar sürekli olarak ekranlara bakıyor.

2021’de burada otururken bütün NFT’lerinizin içerisinde olduğu o özel cüzdanlarınız bir sonraki sosyal medya olacak. Jason’u ben bu şekilde fark ettim. Biz bu adamı işe alacaksak, eğer varsa Wikipedia’sına, LinkedIn’inine, Instagram’ına baktığımız gibi. 2027’de ben bu adamın cüzdanına bakacağım

Bence cüzdanında ne varsa onun kim olduğu hakkında öncesinde söylediğim platformlardan daha iyi bir gösterge olacaktır. Önümüzdeki 6 –12 ay açlık dünyayı ele geçirecek. Herkes NFT ile uğraşacak.

Bu uğraşlar içerisinde Alım satım Takas çalma Sosyal mühendislikle ele geçirme gibi çok fazla şey olacak. Kesinlikle NFT kışı geliyor. Projelerin %98’i 0’a inecek ama bu NFT evreninin sıfıra ineceği anlamına gelmiyor.

Altına hücum, ve 99’da ki internet borsası zamanında olduğu gibi. İnsanlar kısa süreli kötü kararlar verecekler. Bu durum 2023, 2024 yılında çok fazla haber konusu olacak.

NFT artık doyuma ulaştı, NFT kötü gibi başlıklar atılacak ama sonra 2004 ve 2005’te olduğu gibi insanlar internette para kaybeden insanlarla dalga geçtiği dönem gibi. geçirecek.

İnternetin anka kuşu gibi küllerinden doğup dünyayı ele geçirmesi gibi NFT’de dünyayı ele geçirecek. Ben bu konuda tamamiyle ikna olmuş durumdayım. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Yorum Yap